Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉
pici
27. apr 2009
hej hej kukala som, mala je aka drobunka...
simib
27. apr 2009
No ona je taká od malinka.Už keď sa narodila mala len 2,41 kg a 47cm
pici
27. apr 2009
ale sak to nevadi.. hlavne ze je zdrava. no nie?
simib
27. apr 2009
Ona sa narodila o 3 týždne skôr tak preto.A zdravá?No dá sa to aj tak povedať,aj keď nie úplne.
pici
27. apr 2009
ako to myslis simi?
simib
27. apr 2009
No ona má genetickú vadu po ex.V podstate je to zatial OK,ale môžu sa jej vytvárať nádory.Asi tak :-|
pici
27. apr 2009
jemine 😞 😞
simib
27. apr 2009
To je v pohode.Môže byť aj horšie a nieje takže tak. 🙂
pici
27. apr 2009
jasne. 😃 bola som si dat zapisat jeden predmet v skole preto som tu nebola
simib
27. apr 2009
Ja o chvílu idem pre Simču do školy a potom mám o 17tej rodičko tak som zvedavá,či zas niečo nevyviedla. 🙂
pici
27. apr 2009
zvykne nieco vyvadzat?
simib
27. apr 2009
Ale áno.Ona je hyperaktívna a teraz má aj nejaké divné obdobie.Niečo jak skorá puberta,ale nič také vážne.
pici
27. apr 2009
no to je ale velmi skora nie?
elefe
27. apr 2009
ahoj zienky pozrite album,,,, 🙂
pici
27. apr 2009
eleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeffffffffffffffffffeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem. to je paradicka... dalsia tehulkaaaaaaaaaaaaa. super.. ake mas pocity?
elefe
27. apr 2009
skvele pici ja to asi ani neviem opisat rozplakala som sa a vybozkavala "ploditela" (manzela) 😃 ... ani som nechcela testovat ale dnes som mala v praci divne pocity v puse,,,take jak pred grckou a mrcha mala dosjt vcera , tak som si povedala , ze maximalne bude na teste 1 ciarocka a snazilkujemme dalej ,,,, a oni boli 2....
velmi sa s manzelom tesime,,,ale uz nastali aj prve obavy,,,,presne ako pri Samuelovi,,,,ci prekoname v poriadku prvy trimester , a ked ano ci bude vsetko OK,,,, a tak ale nesmierne sa tesime
pici
27. apr 2009
budem na teba moc moc mysliet.... aby bolo vsetko ok.... a tesim sa spolu s tebou....
simib
28. apr 2009
Jéééj elefe.Gratulujem.Nech všetko pekne hladko prebieha. 🙂 🙂 🙂
elefe
28. apr 2009
Dakujem vam dievcence,,,kym to bude ale oficialne tak budem prispievat sem k vam ,,,,oki?
pici
28. apr 2009
no.. a to ako myslis? len kym to bude neoficialne k nam budes chodit? a potom uz ee? 😢
simib
28. apr 2009
Ahoj Picinka-Stále ťa nesvrbia ruky na testovanie?
pici
28. apr 2009
ahoj. vies co. dneska ma svrbeli. ale kaslala som na to... az v piatok mam dostat a myslim te by aj tak nic test neukazal... tak nebudem zbytocne sa traumatizovat... v piatok si spravim test....
dneska som bola svagrinej kupit vsetko pre krpceka. v gyori je jeden taky perfektny obchod ze vsetko by som tam kupila najradsej. idem sa trosku prejst...
simib
28. apr 2009
Pici nerátaj kolko je do mrchy ale kolko si po OVU.
pici
28. apr 2009
asi 10 cca.. kedze neviem presne na 100% kedy bola ovu
simib
28. apr 2009
Aha tak potom je skoro ale 12DPO by už mal byť tienik
pici
28. apr 2009
no vidis. hovorim ze pockam pekne do piatku.. xixi
simib
28. apr 2009
No som zvedavá...
pici
28. apr 2009
aj ja. ale boli ma nejako podbrusko. ako pred kramami.. tak ze viac menej sa nemame asi na co tesit...
simib
28. apr 2009
Tak to je slabý príznak na mrchu lebo aj v tehu bolí
pici
28. apr 2009
aj prsia ma bolia na dotyk.. ale to moze byt aj mrcha aj tehu.. takze je to cele otazne....

Začni písať odpoveď...

Odošli