Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
25. feb 2009

odporucam. ved vam dam vecer vediet ako sa to vyvija.

liliandax
25. feb 2009

ak sa tu vecer neukazes, tak zehlis? 😀

alena22
25. feb 2009

ahojte baby prosim vas neviete mi poradit kolko dni po otehotneni by mi mohol uz test ukazat vysledok? dakujem za rady 🙂

liliandax
25. feb 2009

alena - podla mna, po 10 dnoch by uz mohol byt pozitivny 🙂

alena22
25. feb 2009

dakujem velmi pekne 😉
ja sice nepatrim do tejto temy ja by som skorej nechcela ako chcela 😒
dik za radu 🙂

liliandax
25. feb 2009

aha.. tak ti prajem, aby dopadol tak, ako si prajes ty 😵

alena22
25. feb 2009

dakujem ti velmi pekne 🙂
to nas tatinko by si zelal ten by tu mal pisat v teme nejakej snazilkovskej 😀

aspinka
25. feb 2009

alena ano 10 po ovulacii by sa ti mohlo ukazat ze si tehu ale skor 12 az 18dni po ovulacii.
Baby som chora cely clovek ma boli ledva chodim mam bolest chrbta medzi lopatkami ked sa nadychnem idem skapat do toho nadcha a hrdlo ☹

aspinka
25. feb 2009

teda baby ja tu chora a vas nikde ani polutovat ma nema kto 😠

pici
25. feb 2009

aspi , milacik. tak to si niekde riadne prechladla. mna bolia vajecniky.. moj stary sa so mnou stale nebavi, ale uz mi zacina aj liezt na nervy. fuci sa jak male decko a nic take som nespravila.

aspinka
25. feb 2009

ahoj pici 🙂 a preco je ofucany ach ti chlapy moj ma zas na tyzden opusti a to sme este neboli od seba od kedy sme spolu len nech zisti jak mu budem chybat ☹

pici
25. feb 2009

ale oduty je a podla mna uz ani sam nevie za co. serem ja na neho. normalne som nasrata ze si fuka hubu za total volovinu.. chapes? ja sa ale stokrat nebudem ospravedlnovat.. to urcite nie..

bambolina
25. feb 2009

caute , picko dakujem este raz za prianie, pekne ze si si spomenula, asi neveris, ale 4-ho som na teba myslela, ale nenasla som uz ciselko, stratila som ho so starym telefonom...mas tichu domacnost? poznam tie povahy co malo rozpravaju a dlho sa hnevaju... 😉

pici
25. feb 2009

veri, ved vies aky je roman. ja ale nie som opicka na gumicke, ked chce, nech sa hneva..ok.. nikto mu to neberie. na tvoje noemine a istine narodky nezabudne asi nikdy...

ako dlho sa snazite?

bambolina
25. feb 2009

my sa akoze este nesnazime, snazit sa budeme az od juna, ale ani sa neak moc nebranime, a nechcem byt sklamana, ale tentokrat sa citim tak zvlastne, od ovulky ma stale pobolieva podbrusko a mam pocity, ktore nepoznam...zacina mi byt dost zle rano, dnes rano ma napinalo, ale neviem comu to mam pripisovat...pockam na kramy a uvidime, vy?

bambolina
25. feb 2009

no ani ja na tvoje narodky nemozem zabudnut, tolko sme ich spolu oslavovali a okrem toho si sa narodila na moje meninky..a romana to prejde sameho, im sa neoplati vtedy vtierat, musi ich to prejst...mne simo aj povie, ze nech ho necham, ze ho to musi prejst...respektujem

pici
25. feb 2009

budes chodit sem k nam? baby su tu fajn.. aspon nebudem jedina kto este nema bejby... aj ked .. ta pozicia benjaminka medzi nasimi maminami tu, sa mi celkom paci 😀 😀
my sme isli na ostro zatial iba raz.. takze ani nedufam.. xixi.. ale zatuzili sme uz aj my,... katka ma uz male brusko...

zumi99
25. feb 2009

pici sme viac ako fajn 😀 😀 trocha namyslenosti nezaskodi, no nie?

pici
25. feb 2009

ale jasne zumi,. ja len aby ste si nemysleli , ze som do vas buchnuta kebyze napisem ze ste skvele. chapes nie?ako s nechtami?

zumi99
25. feb 2009

akurat som prisla z palace soferovala som tak sa pochvalim 😉 s kamoskou sme pozerali handry no do deviatej lebo vsak zatvarali

pici
25. feb 2009

a ako ti to ide? hm?

zumi99
25. feb 2009

kludne pici priznaj, ze si sa zabuchla 😀 😀 😀 s nechtami je to zatial ok len sa mi tazsie pise 😀 zvykam si

pici
25. feb 2009

zumi.. ty si aka vtipna dneska.

zumi99
25. feb 2009

zatial sa citim za volantom dobre ani sa moc nebojim...snazim sa co najviac jazdit nech ziskam prax kym budem mat to auto 😀

pici
25. feb 2009

no to je podstatne. nebat sa.. a ake budes mat afticko?

zumi99
25. feb 2009

asi opel corsa teraz tie nove su velmi vydarene pozri si ho...zatial som na cestach videla len jedno 😉 rozmyslala som aj nad suzuki swift, ale nakoniec som sa rozhodla predsa pre opel je to nemacka vyroba

zumi99
25. feb 2009

ale aj nova seat ibiza je fakt pekna 🙂 da sa vybrat

pici
25. feb 2009

moja mamina ma swift.. ja by som brala xixi...

bambolina
25. feb 2009

ano, obcas nakuknem a uz sa odvazim aj napisat, doteraz som len citala 🙂 no prave ma prepadli svokrovci, takze idem sa venovat, co uz....to je slusnost...zajtra alebo mozno neskor este nakuknem...papapa

pici
25. feb 2009

dobre verko... budeme sa tesit.. nehanbi sa..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre