Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

zumi99
26. jan 2009

bolia ma cecky tak asi dostanem aj ja...takze buduci mesiac budeme skusat...mohlo by sa nieco chytit

didusa.risulo
autor
26. jan 2009

kurnik ja uz asi dostanem, chodim stawle na velku a boli am uz brucho

kondi33
26. jan 2009

ahojte. možem sa pridať? my sme sa tiež začali snažiť o druhé bábo 😉

didusa.risulo
autor
26. jan 2009

kondi33 ahoj a vitaj pridaj sa a nech sa vam cim skor zadari a nemusi prezivat to co ja 😔

pici
26. jan 2009

didi neboj sa ty nic. budeme vsetky raz tehulky.. dockame sa...

zumi a objednala si aj pre mna,?

aspinka
26. jan 2009

ahojte! didus uz ma neser kolko sa snazite dva mesiace tak sa uvolni lebo z teba otehotniem 😀 😀 😀

zumi99
26. jan 2009

jasne pic aj pre tebai, tak ako sme sa dohodli 😉 didi nebud sklamana dockas sa, ako si otehotnela s riskom? planovali ste to?

didusa.risulo
autor
26. jan 2009

aspinka pravdu povediac, som si vysadila ha v auguste, od septembra som neni chranena, od novembra sa snazime intenzivnejsie,tot vsjo, myslim, ze ma pravo byt uz aj smutna

zumi99
26. jan 2009

prepac pici som chcela napisat 😀

kondi33
26. jan 2009

ale didi neboj ono to príde samo. ja si nerobím ani ovu testy ani BT, jednoducho čakám pretože inak by som sa musela zblázniť keby som to muselo nonstop sledovať. snažím sa na to nemyslieť a verím, že mi nasledujúca mrcha nepríde 😉

zumi99
26. jan 2009

ahoj kondi33 vitaj 😉

pici
26. jan 2009

ahoj kondi ´.. vitam ta aj ja..

zumi daj mi do IP udaje k platbe. poslem ti korunky

dida.. nestresuj.. bude mi z teba smutno.. urcite sa nam to vsetkym podari...

zumi99
26. jan 2009

pici pockame ci to pride a ked to budem mat posles mi adresu a poslem to k tebe a nakoniec peniaze, ked to budes mat ok?

didusa.risulo
autor
26. jan 2009

zumi risko bol planovany,trvalo to 11 mesiacov kym to vyslo,ale zazivala som to iste co teraz, nervy v riti, pred tym som ostala tehotna na 2 mesiac ale som potratila,takze som bola potom hotova

zumi99
26. jan 2009

didi to mi je luto ze si potratila musi to byt hrozny pocit...ale fakt podla mna by si sa mala vykaslat na meranie a proste sexovat co najviac cez plodne dni a uvidis...ked sa tak velmi tesis potom to sklamanie je o to vacsie ked to nevyjde

pici
26. jan 2009

ok zumi, ako povies. ty si sef tejto operacie

didi. hlavu hore. ako som povedala. urcite sa nam to podari

zumi99
26. jan 2009

😀 😀 pici

jasne, ze sa nam to podari o tom ani nepochybujte, tak pupky budeme pred sebou za chvilu tlacit

kondi33
26. jan 2009

presne tak pici určite sa nám to podarí 😉

pici
26. jan 2009

ja si tiez myslim. niekto mozno skor.ina neskor..
mimochodom vy vsetky mate uz babo.. tak pekne po poriadku... by som mala ist prva ja.. xixi..ale nie.. srandujem...

zumi99
26. jan 2009

ok pici mas pravdu pockame na teba 😀 😀 😀

kondi33
26. jan 2009

zumi inak aj ja som z ivanky.
tu je moj kratky zivotopis- mam 26, jedného krásneho anjelika /vo februári 2 roky, ktorý mi už nestačí a chcem ďalšiehosom doma,dokončujem VŠ s ešte neviem čo by som vám tu o sebe povedala...
Dúfam, že už čoskoro budeme tehu 😉

zumi99
26. jan 2009

kondi33 tak to je super ze si z ivanky jaka nahoda...este som ta tu nevidela ty mna ano?

pici
26. jan 2009

zumi a kondi budu spolu kocikovat.. a ja musim najst tiez partacku... sice.. ja uz mam svagrinu tehu.. takze aj ja mam partaka

didusa.risulo
autor
26. jan 2009

jasneeeeeeeeee podari sa 🙂

zumi99
26. jan 2009

nie je problem dojst aj do senca aj do blavy a budeme kocikovat 😀

didusa.risulo
autor
26. jan 2009

ja tu nemam ziadneho partaka

zumi99
26. jan 2009

didi ty chces dat riska od septembra do skolky? ja by som lianku dala len ci mi ju zoberu ked ma 3 roky az v novembri

aspinka
26. jan 2009

zumi ved si daj prihlasku a uvidis i ked o Ivanke som pocula ze je tam veeeeeelky problem so skolkami. Moja mala zacala chodit do skolky 2r4mes. Ale to som este vymakla posledny skolsky rok kedy brali od 2 rokov 😅

zumi99
26. jan 2009

aspinka tak to si mala super..ano je tu velky problem so skolkami ale krsna lianky v jednej z nich pracuje tak by sa to mozno dalo vyuzit 🙂 uvidime ci to pojde ked nie neviem neviem

didusa.risulo
autor
26. jan 2009

no mali by ti ju vziat ak bude bez plienok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre