Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

aspinka
16. dec 2008

Dakujem. Predtym este samozrejme zajdem k dokimu nech si ma pokuka ci som OK a potom ideme na to 😀

didusa.risulo
autor
17. dec 2008

no ale baby preco nikto nepisete?

aspinka
17. dec 2008

lebo sa este nesnazime neboj vo februari sa to tu prudko rozbehne 😀

didusa.risulo
autor
17. dec 2008

no v to dufam

ninka123
18. dec 2008

Didus, ty si si uz oficialne pridala snz? to je super 🙂 No ja este stale uvazujem, kedy zacneme...ked ja som chcela mimi prelom sept-okt. a takto by to bolo uz zaciatkom sept...a potom mam nejaku akciu vo februari, 3dni na snehu, tak sa bojim, ak by som nahodou bola tehu, aby neboli nejake problemy...
nejdem zatazovat, prajem pekny dnik vsetkym 🙂

didusa.risulo
autor
18. dec 2008

ninka ano dala, ved ma to uz vystihuje,

ale nemam dobre spravy risko mi je chory, od rana ma vysoke horucky 38.8 teraz po odpocitani, takze som mimo, sm stale ospala, ja , uz som si musela spravit kavu, do obeda som spala s riskom jak male deco

jarka4982
18. dec 2008

Didus,je mi luto ze mas Riska choreho ☹ Aj nas Matusko bol pred mesiacom poriadne chori.Prvyraz mal vysoke teploty,tak som bola z toho vydesena.Inac,vidim ze tvoj Risko je narodeny v septembri.To aj nas Matusko je 11.09. 🙂
Inac,aj my sme chceli uz zacat so snazilkovanim,ale sme presvihli tento mesiac ovulku.Mali sme totiz nejake prerabky v byte,tak sme na lubkanie pocas ovulky nemali silu :( tak som z toho trochu smutna,lebo Matusko sa nam podaril na prvy sup.No vidim ze to uz nie je tak jednoducho.A buduci mesiac idem s malym prec k starym rodicom,asi tak na dva tyzdne a to presne pocas ovulky :( Asi nam nie je sudene mat druhe babo uz teraz :(
No uvidime jak to vsetko dopadne.
Riskovi zelame rychle uzdravenie a ostatne "spolusnazilky a nesnazilky" pozdravujem 😉

didusa.risulo
autor
19. dec 2008

jarka ahoj a dakujem ti moc krat, ale kdeze ze vam neni sudene len vam to nevychadza a pockaj vo february tu budes prva pisat ze si tehulka,

risko stale teplotuje, v ritke namerana 39.6 vcera vecer, dnes 39.2 bez odpocitania, teraz cakam ze zas bude ale uz ma ant, ma zapalene hrdielko a takto teploty vysoke zaujimave, idem uz za nim, lebo beha a to nemoze a citim neaky zapach v izbe 🙂 tak idem prebalovat.

pa dievcence a dakujeeeeeeeemeeeeeee

drzte sa vsetci a opatrujte svoje dietky lebo je neaka pliaga aj v ovzdusi

liliandax
19. dec 2008

ahojte zienky

dlhsie som tu nebola 😖 ale nedalo sa. Boli sme chori.. vsetko sa zacalo este v sobotu, Petko teplotoval, pokaslieval, v nedelu mal uz teplotu okolo 39,8 ktoru sme nevedeli zrazit nicim a vecer sa vyhadzal. Na nozickach, ruckach a tvaricke mal take cervene flaky, malicke bodky.
Sli sme na pohotovost a odtial nas hned poslali do nemocnice. Nechali si ho na JIS-ke na infuzii bol do stredy. A az dnes sme prisli domov. Zistili nam, ze mame na nieco alergiu, lebo mame nejake hodnoty v krvi vysoke, takze ideme na alergo..
Trafi ma z toho slak ☹

didusa - prajem malemu Riskovi skore uzdravenie 🙂 Dufam, ze vam uz je lepsie, drzim palce! 😵

jarka4982
19. dec 2008

Ahojte babenky...
Didus,dakujem na povzbudeni,ale ja sa totiz obavam toho ze nieco nebude v poriadku,lebo ma este koncom tehulkovania s Matuskom zacalo pobolievat brusko na prevom boku.Od vtedy mi robili vseliake vysetrenie,aj gynekologicka aj hirurg aj internistka a nic mi nezistili,no mna este stale obcas pobolieva na tom istom mieste.Nie stale ale obcas,no poriadne ma stve ze neviem o co ide.Tak sa vlastne bojim,aby neboli problemi s druhym tehotenstvom ☹ No uvidime ako to vsetko dopadne.

Liliandax a Didus,prajem vasim detickam,aby sa cim skor vyhrali nad chorobou a dufam ze aj my daco neschytame,lebo vsetkych kamaratov mame chorich :(
Pozravujem 🙂

didusa.risulo
autor
21. dec 2008

liliandax bozinku, tak to ma mrzi, a take vysoke teploty, to mal po odpocitani alebo namerane v zadocku?my najviac tentokrat 39.6 v zadocku namerane ale mala som dost, risko je uz lepsie, este sem tam pokasliava, ale jeho drhne takze to kvoli tomu, inak 2 dni mal horucky a ani sople a ani kasel taky ze choroba, len zapalene hrdlo, a sprevadzane to bolo horuckami, este sa bojim aby sa mu to nevratilo, no lili , srzte sa,hlavne nech su nase dietky zdrave na vianoce a aby sm eich nemuseli stravit v nemocnici,

inak ja som sama doma s riskom, manzel je v tatrach a tam je vraj toooolko snehu, do dnes rana napadlo dalsich 20 cm, zevraj je to tam uzasne, prava zima ako sa patri, za to u nas fuka nechutny vietor, je 8 stupnov ja sa anu necudujem ze nase deti su chore ale pozerala som ze na stery den ma mrznut cez den az -5 st.a v noci -15 takze ja som presvedcena o tom ze sniezik bude ale aj tak si zelam taku kalammitu ako na silvestra pred 3 rokmmi pre vodicou nic moc ale pre deti super,

jarkka neboj nic, vsetko bude v poriadku, ty budes zdrava ako ryba , teda si, je to mozno psychickeho povodu tie bolesti, neskor napisem viac mala som podobne problemy,ale teraz musim ist zehlit, krpec mi zaspal, tak upratujem, uz je najvyssi cas dat bytik do poriadku,

papa, a uzivajte sa predvainocne obdobie 🙂 🙂 🙂

a ak sa niektora rozumiete BT tak kuk ako pokracujem http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

dididi
22. dec 2008

Ahojte baby. Tak ja tuto temu asi nesplnim kedze dnes som si nasla na testiku // 😉 Troska sme sa poponahlali a ja som este stale trocha v soku. Manzel to este nevie a neviem este kedy mu to oznamim 😀 Zjavne budeme domcek dostavovat s bruskom 🙂

jarka4982
22. dec 2008

Dididi GARTULUJEM! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

didusa.risulo
autor
22. dec 2008

dididii,gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, velmi sa z toho tesim, no ja keby som si // nasla este pred vianocami, tak by sim ten testik zabalila a dala pod stromcek,

didi a tebe meskala mrcha a kolko dni, a na ktory den si testovala?no super, mame tehulku, teraz chcem uz aj ja ☹

dididi
22. dec 2008

ahoj didus. mne mala prist dnes mrcha a neprisla. no ja som uz akosi tusila ze som tehotna. taky isty pocit ako pri Adamkovi ked som ho cakala. tyzden po ovulacii som mala jedno dnove spinenie a to bolo uhniezdovanie. presne tak isto to bolo ked som otehotnela s adamkom a nikdy inokedy som to nemala 😉
no kedy to poviem manzelovi to este neviem. chcem mat najprv istotu ze je to naozaj 🙂 takze este par dni pockam.

dididi
22. dec 2008

a neboj didus budes aj ty 🙂 ved tvoj grafik vyzera fakt nadejne 😉

didusa.risulo
autor
22. dec 2008

no didi super, ja som mala spinenie pocas ovulacie, dnes som cca 5 alebo 6 den po ovulaci dnes som mala akurat pobede velke bolesti podbruska asi 2 hodiny potom to preslo ale hned mi aj bolo zle od zaludka no hruza to bola, asi mi nieco uskodilo ale podbrusko neviem, presne ako pri ovulacii mavam bolesti, ja si uz pomaly zacinam mysliet ze mam 2 krat do mesiaca ovulku, potom som si isla s malym lahnut lebo fakt som nemohla ani na nohach stat a musela som ist piect, ked sme sa zobusili tak uz bolo ok, trosku citim este zaludok v krku ale to je uz dobre ako to bolo, no ja si nepamat co som pocitovala pri riskovi ci som mala nieco , ale keby som zaspinila teraz niekedy tak to by som sa normalne tesila

http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...

tu je moj vytvor este ma caka jeden zakusok, tento su medove rezy, ja vzdy ked nieco robim tak to pokazim ale toto mi vyslo konecne a aj to dobre vyzera, a malo by to aj dobre chutit

jarka4982
22. dec 2008

Ahojte,baby...
Didusa,aj ja mavam bolesti v podbrusku aj po ovulacii a velaraz som si myslela ze som tehotna,ale nebola som ,ani sme to do teraz neskusali.Tiez sa stavalo,ze ma tak bolelo,ze mi bolo na odpadnutie,neviem preco.
No ,aj tebe drzim palce,aby sa ti ako aj Dididi zjavili \\ na testiku 🙂

didusa.risulo
autor
22. dec 2008

jej baby som sa videla v tej tv no otras

jarka4982
22. dec 2008

Bola si v TV?

didusa.risulo
autor
22. dec 2008

hej bola 😝

jarka4982
22. dec 2008

A co teke?Pochval sa! 😉

didusa.risulo
autor
22. dec 2008

no napriklad ako som hladkala paviela ked bol unaveny no t obolo hrozne ale som este ne inych zaberoch

jarka4982
22. dec 2008

A v akej relacii?a na akej tv stanici?

didusa.risulo
autor
22. dec 2008

na markize aha dvaja v tom

jarka4982
22. dec 2008

no pekne 🙂

jarka4982
22. dec 2008

Nemala si tremu? 🙂

didusa.risulo
autor
22. dec 2008

vies co tremu nie ale bolo to divne vsade same kamery to bolo co okolo nich chodit

jarka4982
22. dec 2008

Ja by so na take daco asi odvahu nemala 😒

didusa.risulo
autor
22. dec 2008

inak mala by som byt casjtesie v tv aspon sa viac pise

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre