Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

pici
13. jan 2009

tak snad ta neofintia..
a naco k nim vlastne ides mati? aby vam vyratal pohlavie?

didusa.risulo
autor
13. jan 2009

caute

pici hej?a skusala si to a aky bol vysledok?

liliandax
13. jan 2009

pici 😕 fiha.. to som aj ja zvedava 😅

mne kamoska spominala nejake ovulacne tycinky, ci co.. ale na to sa cika

liliandax
13. jan 2009

didusa - maly spi? 🙂

ten moj cirkusuje 🙄 Uz sme sa pri nom vystriedali obaja s muzom 😖 Neviem, co mu je, doteraz zaspaval v pohode sam

pici
13. jan 2009

no ja mam mrchu.. tak tam vidim velke kulove 😀 😀
ale svagrina mi to ukazovala ked mala plodne dni videla tam tie papradky... a potom ked sme ratali podla datumu splodenia tak to vyslo na ten vecer kedy mi to ukazala...
som to zdedila.. hehe.. tak snad sa na mna nieco nalepi
mne to vychadza prve snazenie koncom februara...

liliandax
13. jan 2009

pici - a to je na viac pouziti? alebo jednorazovka a viac v baleni? 😅

.. ja sa nevyznaaaaam

didusa.risulo
autor
13. jan 2009

lili uz spinka od 20:00 no to su ako tehu testy tak isto to aj vyzera len to nie je tehu 😀

liliandax
13. jan 2009

didusa - asi aj ten moj, ved najvyssi cas 😠 ty si taky nespavec? 😅

pici
13. jan 2009

zakazdym sa to sklicko umyje a znovu naslini

liliandax
13. jan 2009

pici - dik, uz som v obraze 😀

didusa.risulo
autor
13. jan 2009

lili no spavat chodim okolo 23:00 -24:00

pici
13. jan 2009

aj ja chodim tak neskoro. a potom kukam rano co sa deje.. xixi

liliandax
13. jan 2009

ved prave.. mne to tiez trva, kym to rozchodim 😝

pici
13. jan 2009

idem si dat sprchu a sipku do postele.. xixi dobru nocku dievcata,....

didusa.risulo
autor
13. jan 2009

aj ja idem, lebo ma studenia ruckyy

liliandax
13. jan 2009

bruuu noc!!! 😔

pici
14. jan 2009

dievcata ahojte...
ako sa vam dneska vstavalo? mne ok.. ale do poslednej sekundicky som lezala v posteli.. co mate dneska na plane???ja kysnem v praci.. ale celkom ok to vyzera, sef mi pisal ze ide s dcerou k lekarovi... tak sa dotrepe okolo obeda.. tak mam aspon pokoj.... 😀

didusa.risulo
autor
14. jan 2009

Ahojte

my mame vonku stranu poladovicu, uz len korcule a ide sa, vsetko je pod ladom,maly mi lietal vonku ako handra ale som ho drzala za ruku

liliandax
14. jan 2009

ahojte zienky

ja som mala dnes vstavanie typu - sok! - a potom vyskok z postele, lebo svagrina zvonila dole na zvonceku.. Dnes sme si spanok trosku natiahli 😅 A to sa mi taka haluz snivala!!! vraj sme boli s triedou (10 rokov som von zo skoly) v Rime! a 3 spoluziaci sme sa stratili v Sixtinskej kaplnke, ktora bola labyrint 😕 .. v kuse sme sli po uzkych schodoch hore, tie sa tocili.. no bleee 😝 Co ten sen asi tak znamena? 😅

aj my sme boli vonku a cestou domov zacal padat taky ladovy dazd 😠 tak som zvedava, co z toho bude, kedze mam dnes muza v Kosiciach.. to zas budu cesty! ☹

pici
14. jan 2009

lili.. tak to bude rozbirit ako moja mamina hovori. mne dneska akurat korcule dosli tak ich mozem rovno pred domom vyskusat.. boze kolko je hodin..
dneska som viete co spravila? profakovi, co mame u neho tri baby diplomovku som omylom poslala mejl kde pisala kamoska ze je nekompletny a blazen... to bude vysvetlovania... 😀 😀

liliandax
14. jan 2009

pici - 😀 dobry pruuuser 😀 .. ale ked je normalny, tak to pochopi, nie? 😅

martinka16
14. jan 2009

pici teda nechcela by som byt v tvojej kozi,,,ale ved to neni ako na strednej,,,,mozno sa z toho vsetci zasmejete?

liliandax
14. jan 2009

ahoj martinka - kukam, ze mame rovnakych fesakov 🙂 Kedy ste sa narodili vy?

ninka123
14. jan 2009

Ahojte, len som sa zastavila, lebo este stale som doma bez netu 🙂 Este ziadne druhe mimi? My sme boli vsetci chori, tak aj akekolvek tutu-mutu islo bokom...Ale mozno o mesiac aj my zacneme..

didusa.risulo
autor
14. jan 2009

ninka uz su tu 3 ktore su tehulkyyyyyy

jarka4982
14. jan 2009

Ahojte baby,prisla som len kuk ci je tu niekto,ale aj tak maly uz dospal,tak mu musim ist dat papat.Aspon uz dnes nemame teplotku 🙂 Vy sa mate ako?
Pici,napis potom ako dopadlo nedorozumenie s profesorom 😀

pici
14. jan 2009

no zatial nic dievcata.. ako som zvedava co budee.. ale sme to uhrali s tou kamoskou ze to patrilo na ineho profaka.. komedia..

didusa.risulo
autor
14. jan 2009

tak som tu, som umyvala WC maleho sedatko, nech tam ma cistunko aj dlazku som poumyvala, a ked som umyvala wc tak pridem do kupelni, a maly vo vani a ja akurat perem, esteze nevypustala vodu pracka, takze uz viem, ze aj do vane mi chodi takze mam o starost viac,teda zas viac davat pozor,uz som ho konecne ulozila, spravila kakavko a som vasa, inak ja pred malou chvilickou som dole v podbrusku pocitila ako keby pohyby, take jemne mravencenie, to zlatunke to bolo, ale jasne ze to creva pracuju

liliandax
14. jan 2009

caute

zatial nestiham sem pisat, muza mam doma a otravuje 😝 Maly este vyvadza 😠

didusa - uz si rozbehnuta v umyvani a pratani, neskocis aj ku mne trochu upratat? 😀

didusa.risulo
autor
14. jan 2009

http://www.mambaby.com/websystem301/site/index.... baby kuk to som ja,dnes mam hlien uz, aj bolesti tak neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre