Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

didusa.risulo
autor
26. jan 2009

takze sa lucim, ale nie na dlho, pojdem s malkym von, potom s muzom na postu a potom varit,ide robit zemiaky na kyslo s kuratom a salatikom, pa zatial

kondi33
26. jan 2009

tak som tu zase. musela som sa venovať malému lebo manpželík píše diplomovku, takže tu zaberá PC. Zumi ešte som ťa nevidela, ale čo nie je môže byť 😀
didi mňam dojdem na večeru 😉

pici
26. jan 2009

mnam didka. veru posli aj mne...
baby.. idem k dokimu .. uz mam z toho paniku.. ja som totiz strasne hanbliva..

liliandax
26. jan 2009

ahojte kocky 😵

dlho som tu nebola, idem vas pocitat 😉

zatial prajem pekny vecer 🙂

pici
26. jan 2009

ahoj. kolko si napocitala lili?

zumi99
26. jan 2009

pici akurat mi poslala mail ta pani, ze poslala balicek aj s testikmi, ze jej mam napisat, ci prisli v poriadku 🙂

kondi kludne sa mozme niekedy stretnut, ja sa chodievam s malou prechadzat skoro kazdi den, aby sa peso prebehla a tym mi lepsie zaspala taka ulietana 😉

aspinka
26. jan 2009

No pici ako si dopadla u gyndosa pochval sa 😉

pici
26. jan 2009

aspi idem tam az zajtra.lebo mam noveho dokiho namiesto toho stareho co mal havariu a zmenil si ordinacne.. tak zajtra vam napisem ako som to prezivala....

zumi super.. ked ti pridu tak daj vediet a poslem koruny.. a mozme skusit testovat aj my...

didusa.risulo
autor
26. jan 2009

ahojteeeeeee ja som bola u maminy pozeram panelaka potom pridem

pici
26. jan 2009

idem ja do vane...

jarka4982
26. jan 2009

Aaaaahojte baby,tak konecne sme zasa na Slovensku 🙂 Uz mi tak chybal nas bytik...
Vidim,mame tu aj nove snazilky.Viiitajte a nech si na testikoch cim najskor objavite ||
Nejak som namala cas vas citat,tak ani neviem ci tu mame aj nejake dalsie tehulky??!!!
Mne je stale brutalne zle,tak za pocitacom nemozem byt tolko ako pred tym ,ale obcas sa sem pridem kuknut.V stredu rano idem na krv,uvidim co bude,lebo mam stale nadchu.Ci mi vobec aj zoberie krvicku....

didusa.risulo
autor
27. jan 2009

ahojteeeeeee

BT stuuuuupla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zumi99
27. jan 2009

halooo je tu niekto? nejako to tu stagnuje 😀

didusa.risulo
autor
27. jan 2009

ahoj zumi

zumi99
27. jan 2009

ahoj didi, ako? ja mam chut na skladke asi zajtra dostanem ☹ tento mesiac sme tomu snazeniu s muzom moc nepomohli, ale co ak? neverim moc tomu, pockam do nedele pokial nedostanem urobim si test skor urcite nie myslim si, ze sa to neoplati

didusa.risulo
autor
27. jan 2009

zzumi mne stupla teplota c je dobre znamenie po tom pokllese aleked zajtra klesne tak som jasna ale ak stupne to sa bude vytesovat, ale myslim, ze dostanem mrchu

uz som zvedava co je s pici

zumi99
27. jan 2009

neviem akurat mi prisli tie ovu testy a chcem jej ich poslat len neviem adresu,tak dufam, ze napise.. 🙂

zumi99
27. jan 2009

dufam, ze ti to vyjde didi

didusa.risulo
autor
27. jan 2009

urcite napise

zumi99
27. jan 2009

jaj didi, ved asi bude u toho doktora

didusa.risulo
autor
27. jan 2009

zumi vied ja viem ze je u neho

zumi99
27. jan 2009

ok

pici
27. jan 2009

ahojte dievcata.. ste zlate ze ste na mna mysleli..
u dokyho som bola.. a vlastne nebola
ked som vytahovala mamine nove auto z brany tak som jej ho cele odrbala o branu.. co vam poviem. zelena som bola .... dosla som k dokimu a plno zien... tak som chytila nervy a odisla.. takze pojdem buduci utorok.
mama to zobrala celkom ok. musim riesit poistku.. muz mal samozrejme mudre reci... ma akurat dobre nasral.. mudry jak lokomotiva.. nie ze by ma podrzal ale este ma dodrbal ze som mala otvorit aj druhu cast brany a nie sa trepat cez malu.. ach...
no dneska velmi zly den...

kondi33
27. jan 2009

Ahojte. No pici nezávidím to bol fakt zlý deň... Ale aj také musia byť, zajtra to určite bude lepšie.
Zumi ok možme sa niekedy stretnúť nie je problém.
Diduš ako je to s tou BT, keď ti vybehne hore a drží sa tak si tehu?

aspinka
27. jan 2009

Ahojte. No vidim ze dnes ste mali perno ze pici 😉 este ze nesoferujem ale som drzitelkou vodicaku uz 5 rok 🙄
kondi ani ked si tehu tak by si mala mat teplotku hore okolo 37 zalezi ci merias v puse alebo tam dole ked tam dole tak je vzdy nizsia cca o 5stupnov mam to vyskusane. No a ked zrazu klesne tak tehu niesi a pride mrcha 😅

pici
27. jan 2009

kondi.. dik.. uz je to lepsie. ale bolo to dneska psycho

kondi33
27. jan 2009

no 10.2. mám dostať mrchu a už to neviem vydržať, najradšej by som si spravila test... dúfam že už nedojde...

pici
27. jan 2009

no ja sa povazujem za dobreho a skuseneho sofera , ale toto sa mi vazne podarilo.. nastastie sa to moc nedramatizovalo.. az na mojho manzelka , ktory musel k tomu nieco povedat.. tak sme sa trochu chytili a uz je to ok.stavaju sa aj horsie veci....najviac ma sere ten doky.. musim tam ist buduci tyzden
didi takze nadej na tvoje tehu nam este neklesla... podla toho co pises.. tak budem moc na teba mysliet...

zumi99
27. jan 2009

ahojte prave som sa doucila 😝

zumi99
27. jan 2009

pici to mi je luto, co sa ti stalo...

kondi som rada 🙂 inak ja mam dostat mrchu zajtra, tak som zvedava...prsia ma bolia, tak asi pride uvidim, ked nie urobim si test, ale pockam aspon do nedele

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre