Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

ninka123
24. nov 2008

Ahojte, prajeme vsetkym krasny zasnezeny dnik 🙂 Didus, aj ja milujem zimu, som zvedava, ci mala bude v tomto po mne 😅 Zabka, je mi to luto, dalsie snazenie bude urcite uspesne 😵

didusa.risulo
autor
24. nov 2008

ahoj ninka

ninka123
24. nov 2008

didus a snazite tento mesiac?

bardott
24. nov 2008

Ninka didus sa už pravdepodobne snažiť nemusí lebo ona sa už dosnažila 😀 😀 😀 😀
Didus držím palce, nech je to tam........... kde má byť . cha-cha.

didusa.risulo
autor
24. nov 2008

tak ani nie ze snazili, nedavali sme si pozor

ninka123
24. nov 2008

bardott 😀

didusa.risulo
autor
24. nov 2008

baby, ale ja som neni tehulka, citim ze nie, zajtra mi pride mrcha jak nic, bol by to moc rychlo,keby sa to podarilo, ale trosku som v napati

ninka123
24. nov 2008

didus myslis, ze nic? Pri Riskovi si citila priznaky uz skor?

didusa.risulo
autor
24. nov 2008

ninka pri riskovi som necitila asi do neakeho5 tt vobec nic, az ked mi to bolo potvrdene zo sona tak od toho dna az do konca 4 mesiaca mi bolo 24 hodin v kuse zle

ninka123
24. nov 2008

Chuda moje 😒 ved uvidis o 2dni...my sme si davali pozor a vznikla k tohu Lucka 😅 a snazit sa zaciname asi buduci mesiac 😅

bardott
24. nov 2008

Baby neblbnite!!!! Veď keď ostanete tehu ešte pred februárom s kým potom budem tehu ja? 😀 😀 😀 😀 😀

ninka123
24. nov 2008

bardott, myslis, ze sa podari tak rychlo 😀

bardott
24. nov 2008

No ninka ja neviem aké to je snažilkovať naprázdno. My sme si povedali, že malého chceme a bol na prvý šup. Ovšem pravda je tá, že sme mali asi obrovské šťastie, ktoré sa nám už nemusí zopakovať. V každom prípade želám každej jednej z nás nech je tehu vtedy kedy chce, aby mala z toho radosť a príjemný pocit. 😉

liliandax
24. nov 2008

ahojte 😵

ninka - klobuk dolu, tak skoro sa snazilkovat o druhe babo 😕 🙂

bardott - u nas to bolo rovnako ako u vas.. na prvy sup 😉 a ak by sme aj dnes "trenovali", tak si dovolim tvrdit, ze by sme boli uspesni 😵 .. kedze mam prave plodne dni, mam 2 dni stravene v bolestiach 😝 pretoze ma to uvolnovanie vajicka dost boli ☹

didus - ako sa ma risko?

lucinka1104
24. nov 2008

caves som nemala čas 😝 tak až dnes
didusa ďakujem za privítanie
kisska aj tebe, je Lukynko je môj poklad, ja sio môžem poriadiť, byť na nete , pozrieť film, on je strašne samostatný, prehrá sa na zemi aj sám, no skôr ho nosím , keď chýba kontakt mne s ním , nie že by som mu chýbala ja 😀

lucinka1104
24. nov 2008

teda ani nie tak čas ako som vás nevedela ani nájsť presnejšie 😉 tak som rada, že už som vás našla..
my sme sa veľmi dlho snažili o prvé, potom som on skoro v 27 tt prišla, od začiatku som bola na rizikovom, mala som veľmi problémové tehu, potom ťažký, dlhý dosť bolestivý pôrod ( napriek vyvolávačkám som sa neotvárala teda hej len ten lem mi nechcel zájsť, tak ma vytrápil drobček) no a pár hodín po pôrode mi dieťa urýchlene vzali na JIRS s tým že do rána môže umrieť, s celkovopu sepsou - otravou krvy sa narodil, mesiac bojoval o život a som mu nesmierne Vďačná , že tento svoj veľký bpj nevzdal, ani keď sa mu stav zhoršil, prestal dýchať a vypočul svojich plačúcich prosiacich rodičov a sdnes mi robí veľkú radosť, túžim dať život ďaľšiemu takému krásnemu stvoreniu a keďže chcem až 4 deti tak začíname už vo februáry, ak to pôjde, keďže kojím 😅

ninka123
24. nov 2008

lili, nemyslim, ze skoro 😅 bardott, ved ani ja neviem, co je to snazenie 😅 ale casy sa menia a teraz to mozno bude trvat dlhsie...

lucinka1104
24. nov 2008

ninka Lucka je krásna ako tipekne sedká, Lukymu sa nechce 😝

ninka123
24. nov 2008

ona sedi rada, pretacanie si vsak nechavala az na 6.mesiac 😀 kazde babatko je ine 🙂

lucinka1104
24. nov 2008

Viem , ale ja tak aspoň plaziť by sa už teda mohol 😒 ....on sa pretáča na bruško, aj späť, točí sa dookola ako hodiny a to je všetko , ale však aj sedenie príde 🙂

zabkaskakajka
24. nov 2008

caute...diky ninka, aj ja verim , ze sa to podari... 😵 ...
bardott minimalne so mnou budes tehu, tiez zacneme az buduci rok 😀 ...dnes som si nechala bambulku doma (nebola v skolke) a mali sme uzasny den...uzite si deticky, kym ste s nimi doma...ked su uz v skolke, den preleti a nezostava vela casu na ne ☹ ...ja tiez nemam rada zimu, ale co uz, nech je aspon sneh 😀 😀 😀

dididi
24. nov 2008

Ahojte baby.
Ak mozem tak aj ja sa pridam k snazilkam niekedy buduci rok 😉 Keby sme nestavali domcek tak do toho hupsneme uz teraz no takto je to trocha zlozite. No snad buduci rok sa to vyriesi a budeme moct plodit 😀
Vidim ze dost z vas by rado tehulkovalo uz tento rok 🙂

didusa.risulo
autor
24. nov 2008

caute riso je uz dobre, nemoze ani vela pisat, mam strasne bolesti, uz nevladzem sediet pri pc

didusa.risulo
autor
25. nov 2008

ahojte baby, dnes je krasny biely den, aspon u nas,

moja teplotka sa drzi stale na 37.1 a to som cakala ze dnes klesne, lebo mam dostat dnes mrchu,no a ona ani o jeden stupen 😅 ale nerobim si nedeje, proste pride zajtra,napriklad

bardott
25. nov 2008

Diduša klaaaméééééš , že si nerobíš nádeje. 😀 😀 😀 😀 😀 Už týždeň dúfaš, že si tehu tak sa neboj a priznaj si to. teším sa s tebou. páááá

dididi
25. nov 2008

Didusa to vyzera dost nadejne 😉 Verim ze budes rada ked sa to potvrdi a drzim ti palce 🙂

didusa.risulo
autor
25. nov 2008

baot ahoj, no aleja neak podvedomo citim ze nie som tehu, ale dufat mozem

didusa.risulo
autor
25. nov 2008

a dakujem vam baby, je to super podpora,

lucinka1104
25. nov 2008

didusa myslím na teba, verím že si tehu, vyzerá to fakt nádejne, napozajtra môžeš testovať 😅

didusa.risulo
autor
25. nov 2008

lucinka ked budem nahodou testovat tak mala by som asi az v nedelu,ale ja stale neviem, aj ma boli brusko uz, aj nie, ja neviem, ale asi skor dostanem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre