Chceme druhé bábätko. Začíname v 02.2009. Pridáte sa?

didusa.risulo
28. okt 2008

Ahojte mamicky, ale aj este nie mamicky, my mame 2 rocneho syna, s manzelom sme si povedali, ze druhe babatko chceme ked bude mat risko 4 roky, ale ja bz som uz chcela mat opat doma miminko a risko dat surodenca, lebo on ma rad deti a pozorujem, ze sa s nimi vie krasne zahrat...
niekolko mesiacov som manelovi rozpravala o babatku a nakoniec sme sa rozhodli ze vo februari by sme sa zacali snazit o druhe. tak ak je tu niekto, kto po novom roku chce ist do toho tiez, tak prispievajte a o par mesiacov si budeme hadam pisat ako prezivame tehotenstvo, ake mame chute, ktora kolko pribrala... 😉

simib
12. mar 2009

Nikto nikde???

pici
12. mar 2009

ja som tu.. hlasim sa svorne. pripojila by som aj ospravedlnenku za vcerajsok.. ale snad mi odpustite ze som tu nebola ale mala som s manzelom program.
mrchu mam. ejha ale mi to dava zabrat. odkedy nemam anti aj som zabudla ako mi byvalo na prd... nevadi.. nevadi...

bambolina.. veronka moja.. moc sa tesim. masa/ to je nasa kamoska/ mala dva krat slabu ciarku. brali jej krv a ani tam nebolo jednoznacne ze je tehu. a ani druhy krat nebolo lebo mala malo hcg v krvi.. a kukaj.. vlado ma dnes 10 rokov..

no.. ja som si nakupila ovu testy.. a idem curat na ne kazdy den, sak musim sa nejako dopatrat kedy mam vlastne ovulku. mne to trochu asi blbne alebo co.. tak snad si nebudete mysliet ze som chora ale ako inak sa to da zistit ked ovulku som mala naposledy asi tak v case ked som ani neriesila co je ovulka? takze nepoznam tie priznaky, potom si fandim ze ju mam a nemam. no katastrofa..

vcera som si dala tri pohare vina a dneska mam pocit ze som vypila pol demizonu.. xixi.. sama som v robote., komu je lepsie...

ty simi.. a co ty? ha?

pici
12. mar 2009

KONDI............. vyhlasujem po tebe patranie..... chybas nam tu..... ☹ ☹

simib
12. mar 2009

Pici,niesi chorá.Keď to teraz nevyjde ani nám,tak tiež budem študovať ovu a keď zistím že ovu je v pohode,tak asi budeme riešiť muža,ale dúfam že nebude potrebné.Ja som taká ubolená,že sa my ani do obchodu nechce ísť.

pici
12. mar 2009

no ja hlavne musim vediet co a ako. bez ovu to predsa nejde..

nechod do obchodu. kasli na to.

simib
12. mar 2009

Ale budem musieť.Aj keď na dnes mám ešte navarené,ale základné veci rožky mlieko atĎ.A to by som hneď nakúpila na zajtra.Pici akú značku testu si si robila.Ja rozmýšlam akú kúpiť.Mám doma test modrá správa a ešte chcem nejaký druhý.

pici
12. mar 2009

ja som si robila ten rapid clear a mamatest.. ja som si terazž objednala takya balicek od jednej baby co tu predava.. ma lepsie ceny ako v lekarni.ked chces hodim ti mejl na nu do IP. prvy krat sme mali so zumi od nej a objednala som si znova. a vykombinuje ti to tak ako chces. ja som si zobrala 20 ovu a dva tehhu testy a za 16,2... a 4 rapid cleari ma vysli 20 takze jednoznacne lepsia cena

simib
12. mar 2009

No super.Tak mi môžeš dať to IP?

pici
12. mar 2009

jasne. napis jej co by si chcela a kolko a ona ti posle cenu

simib
12. mar 2009

Dobre,tak čakám na IP.Ja už chcem aby bolo za týždeň,nech viem na čom som a keď tak nech môžem začať riešiť ďalšie veci.

simib
12. mar 2009

Dík už som jej poslala email.Čo budeš dnes porábať?

pici
12. mar 2009

no ja som v praci. potom sa zastavim asi v poluse.. a potom padlujem domov lebo o 6 dojde jedna zakaznicka.. tak do vecera mam co robit. potom relax asi pred telkou ....

simib
12. mar 2009

Hm tak aspoň máš program.Ja trčím s malou doma lebo je chorá a drahý dojde až okolo 18tej.Ale aspoň o 16tej dojde mama lebo ideme cez skype volať sestre do Anglicka,tak budeme kecať.

pici
12. mar 2009

no... a co kprec ma sa uz lepsie?
mne sa chce total spat. kukam 112 sama som v robote..

simib
12. mar 2009

Je jej lepšie,veď ona je nezmar.Chrchle jak tuberák ale jej to vôbec nevadí.O tom spánku mi hovor.Ja som spala dokopy asi 3 hodky.

pici
12. mar 2009

a co dostala od lekarky? nezabera?

simib
12. mar 2009

Zaberá,ale ona to berie večer o 20tej takže v utorok raz včera len druhý krát.Aspoň už vykašliava.Doteraz mala hnusný dusivý suchý kašel,že až ju napínalo na vracanie.

pici
12. mar 2009

fuj to je najhorsie stadiu suchy kasel ze ta ide drbnut a ani za nic sa vykaslat.

simib
12. mar 2009

To áno,veď ona kôli tomu dve noci nespala.Môj muž je už hotový,že jeden sa stará o mňa a druhý o malú.Že sme sa nemohli lepšie dohodnúť.

pici
12. mar 2009

no... hlavne ze ked ma chlap horucku uz je umrety hned .. ze ????

simib
12. mar 2009

To áno.No hlavne ho hnevá že u mňa nevie,prečo ma tak bolí brucho a kríže atď.U malej aspoň vie čo jej je.On je hotový keď nevie,čo sa deje.Inak on je úplne skvelý len niekedy má až moc velkú starosť.

pici
12. mar 2009

a moj muz normalne bledol ked som si robila test. ze a co to tam ma ukazovat? a co to ukazalo? a co to znamena? xixi. su zabavni niekedy no nie?

simib
12. mar 2009

To sú.Ja mám na druhý krát ale šťastie že som ho stretla.Jasné že má svoje dni a chyby ale velmi málo.Ja som spokojná.A bola by som ešte viac keby sa nám podarilo to bábatko.

pici
12. mar 2009

simi to ako myslis? mas noveho manzela?ci ako?

simib
12. mar 2009

ano ja som vydávala dva krát.prvý začal chlastať a nestaral sa o nás.

pici
12. mar 2009

a krpca mas s prvym ak som to spravne pochopila.. ano? a teraz by ste s novym manzelkom chceli mat spolocne babenko okrem simonky heJ?

simib
12. mar 2009

ano dobre si pochopila.Pre Simonku je ale tatino tento muž lebo sa o ňu od malička stará aj priezvisko má naše.Ale raz to príde,keď jej to budem musieť povedať a na to sa vôbec neteším.

pici
12. mar 2009

pozri ak to simonka vnima tak ako to je tak je to super. otec nie je ten co splodi ale ten co sa stara.. ale sak to je nam dospelym jasne.. povies jej to ked na to bude pripravena. a s biologickym otcom sa nestretava?

simib
12. mar 2009

No stretáva to je otázne.Ona chdí tak každý druhý a niekedy každý tretí víkend k jeho mame a on je doma len málo.On jej už začal hovoriť že on je tato tak som narobila bordel tak uvidíme.Ja by som moc nechcela aby tam chodila.Ona má totiž tri babky,lebo Mirova rodina ju berú automaticky ako našu a hotovo.U nás je to také dosť zložité všetko vieš?

pici
12. mar 2009

verim ti. ale pravda je naozaj taka ze je to jej tato. aj ked je to k.-kt ale je. a ma pravo na babku. nechcem ti nejako radit ked sama nemam deti, ale ma pravo mat aj babku. ved ta nemoze za to ze jej syn a simonky tatinek je drbo. nie? sama sa rozhodne casom ci tam chce alebo nechce chodit. nie?
ale tak zase nevidim do toho tak nechcem byt mudra.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre