Decembrovky 2016

demika
13. apr 2016

Ahojte maminky túto tému som založila lebo som nič takéto nenašla a chcela by som aby sme sa podelili o naše skúsenosti a rady ako prejsť tehotenstvom 😊

majkaska
30. jún 2016

@34katka34 uplna pohodicka. Zopar krat ranne nevolnosti, ale fakt spocitam na jednej ruke. Mna skor zmahala strasna unava. @stofkana moj lekar sa riadil sonom..kedze ovulku som mala troska posunutu

januska2511
30. jún 2016

Ja mam termin 24.12a som 15tyzden stofkana

stofkana
30. jún 2016

@januska2511 ja som mala zatial jedno sono a to v 9tt tak uvidime ci sa nieco zmeni viem ze casom je tych terminov viac ... 🙂

januska2511
1. júl 2016

No my mame dalsie buduci tyzden 16tyzden. stofkana@

gynevra
1. júl 2016

@stofkana Mna tom tiez zmiatlo. Ja som dnes 15+2 a termin mam 28.12. Kde budes rodit? V akom meste?

gynevra
1. júl 2016

@gynevra Teda 14+2 som vlastne. Nejaka som domotana

stofkana
2. júl 2016

@gynevra ahoj v ziline kedze odtial to aj pochadzam ... s martinom nasa rodina nema dovre skusenosti a cadca je daleko na dochadzanie za mnou ... a ty ?

zlatarybka29
3. júl 2016

@januska2511 aj ja mam 24th December termin

januska2511
3. júl 2016

Zlatarybka29@ a s kade si si tiez zacala 16tt?

zlatarybka29
3. júl 2016

@januska2511 vcera som zacala 16tt 🙂 original som banskej stiavnice ale uz 5 rokov som v londyne tak aj prcek sa mi narodi tu 🙂 nakolko prcek bude mixnuty (daddy je jamajcan) velmi na to na sr netaha 🙂 ty si odkial??? Ja dufam ze sa male vypyta na svet aspon o tyzden skor alebo potom az po novom roku :D :D :D

gynevra
3. júl 2016

@stofkana Ja byvam teraz v Bratislave ale pochadzam z trencina. Dost intenzivne uvazujem nad tym ze by som sla rodit do Trencina.

stofkana
4. júl 2016

@gynevra ak tam mas rodinu tak by som abi nerozmyslala

34katka34
4. júl 2016

@gynevra pokiaľ fakt nemáš nejaké známosti v BA nemocniciach, tak sa k Tebe budú aj tak svojsky správať, takže ak máš možnosť, určite by som rodila v rodnom meste 😉

januska2511
4. júl 2016

Ja tiez trencin baby moja svokra tam rodila vsetky styry deti na myjavu ma nik nedostane

januska2511
4. júl 2016

16 tyzden a uz mam picit ze som jak tulen len mi zacali prpblemy s chrbticou nemozem si sadnut piriadne lezat a stat v pihode inak hroza sedaci sval na pravej strany mala s tym uz niektora problemy ja ani k dr auto nebolo doma zajtra sviatok mala chora vsetko nakopu piradte co nato nech do stredy vydrzim a ked som tehotna som zvedava co somnou urobia

gynevra
7. júl 2016

@34katka34 To sa tesim ze mate taky nazor ako ja. Pojdem veru asi tam. Tu porodnicu vsetci velmi chvalia.

stofkana
8. júl 2016

ahojte dlhsie som tu nebola s manzelom sme sa rozhodli neist do zahranicia na dovolenku za to sme stravili krasnych 5dni u jeho rodiny v presove a nasledne sme si urobili vylet do kosic ... tam sme sa prvykrat fotili s bruskom ... v pondelok nas caka odber krvy na testy downovho syndromu a ine mam trosku strach ... manzelovej kolegyni (40rovnej) vysiel 80% ze bude mat downov .... vcera sme zacali 16tt 🙂 zadychana po par schodoch ...problemy s chrbticou ked lezim hlavne naboku a samozrejme stale pijem a stale chodime na wc .... este sa pochvalim : manzel pocuval brusko a vravi ze to tam zblnkoce ze nase male si tam plava ako rybka vo vode 🙂

januska2511
10. júl 2016

@zlatarybka29 ahooooj no ja som kusok od noveho mesta rodit pojdem na MYjavu dufam aj ja ze ti bude skor alebo az po vianociach 🙂))

stubnerka
13. júl 2016

Niekto z bb? 😊

buggy1993
16. júl 2016

Ahojte 🙂 ..Som v sedemnastom tt a este som vobec nepribrala.. a na brusku ani naznak tehotnosti. Kontrolu mam az o mesiac.. vy ste na tom ako s priberanim?

januska2511
16. júl 2016

@buggy1993 ahoj no ja sa gulatim ale uz som prvom tam vide brusko ovela skor ale pri prvom vela 28kil teraz mam len 6kil hore a som tiez cca 17 az 18tyzden

buggy1993
18. júl 2016

@januska2511 ahoj.. ja sa zatial negulatim vobec. Myslis ze je to v poriadku? Alebo robim chybu v stravovani? Citala som ze zeny z obezitou priberaju menej ale ja som pomerne stihlej postavy.. 170cm.. 60kg.. a ani gram navyse :-/ stale.. snazim sa jest vela ale vacsinu aj tak stale vyzvraciam.. aj mam nejake cipky a mineraly.. ale nic nepomaha :-/...

januska2511
18. júl 2016

Nie cosi kazda zena to ma inak uvidis este taky mesiac dvacod 7mesiaca sa najviac pribera

zabka72
19. júl 2016

Ahojte 🙂 zatial 5 kil hore. Uz svoje oblubene rifle nezapnem :-O

34katka34
21. júl 2016

Ahojte 🙂 Tak ja som a este som nepribrala ani jeden kg, ale bruško mi už troška vidno 🙂. Bojím sa, že to priberanie bude naraz rapídne :/

januska2511
21. júl 2016

@34katka34 ahoooj a kolky si tyzden?

sportys
22. júl 2016

Ahojte, cítite už pohyby?

januska2511
22. júl 2016

@sportys ja ano a dost 20tyzden ty si kolkty tyzden?

sportys
24. júl 2016

ja som práve 20+0, ja tiež cítim také slabučké kopančeky sem tam počas dňa ... sa z toho vytešujem 🙂. Čakáte chlapčeka či dievčatko?

januska2511
24. júl 2016

@sportys chlapcek na 100% budeme mat mareka🙂) mame doma 4rocnu slecnu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre