Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
20. aug 2009

martinka asi chcel aby som bola este na nete a na konikovi modrom 😀 😀 😀

amadora
20. aug 2009

Kočky ďakujeme 🙂 A dokonca som od včera obeda ani nič nejedla tak to nemohol byť ani sen z plného žalúdku 😀

Nám zase prišiel tatko na obed 🙂 Dobre to padne sa vidieť tie dve hodinky aj cez deň a aj šťastie že bol doma, lebo ako som mala zapnutú mikrovlnku aj kanvicu na vodu tak mi plesol kábel. Skoro som si urobila hanbu do nohavíc 😅 Tak rýchlo ešte menil kábel a poriadne sa nahrešil že ako to svokor spravil tie káble a to je prosím pekne elektrikár 🙄

tami712
20. aug 2009

ahojte 🙂

Maťka držíme palce, aby Števko neochorel, možno má len zlý deň 😒 ☹

ami tak nepríjemný sen si mala 😕 😝

môžte kuk ako Ema papala polievku :

https://www.youtube.com/watch?v=OHAwda4EkOA
jankapardon
20. aug 2009

tami Emka je zlatunka, šikovníčka jedna 😵 😵 😵 😵
čiarka nebola si Ty nahodou dnes v novinách na Markíze? Pezinské materske centrum?????Som akurat vysavala a pozeram, pozerám, dufam, že som dobre videla....

bejca
autor
20. aug 2009

ahojte

tak ako sa dalo predpokladat tak riaditel ma nezobral na moje mieto ale vraj do skladu .. taze pokracujem dalej v materskej a modlim sa aby som zostala tehu 😅 dufam ze sa podari na buduci rok aby som do konca decembra - januara aj asi porodila nech idem hned na dalsiu matersku 😅 ozaj neviete ako to tam je ???? kedy je treba ist na dalsiu matersku aby mi nahodou nemohli dat vypoved .... som uplne z toho prekvapena necakala som taketoi postavenie k veci ..... ludskost zmizla v hlbine ..................... 😒 😖 ☹

spali sme inak do 6,30 a aj doki v Ba sme vybavili + Petka obzerala a ze aky nadherny chlapec 😵 podarena bola 😵

no som fakt smutna ☹ po odrobeni tolkych rokov a vybudovani si toho co som vlastnorucne dokazala a naraz znovu zacat kde som bola kedysi davno .... nejako to neviem pochopit .. aj ked poviete ze je taky svet a zakon a ja neviem co ... ale ja som fakt nejako dufala ................. 😒

Ami no teda ty si mala sen 😝 😀 ale super ze Majko pekne spinkal 🙂 a teda tie kable 😕 este ze bol muzik doma 😉

MArtinka a inokedy kedy chodite spinkavat ?? my vzdy okolo 11,30 az 12 tej nech vstava hocikedy ... a neboj isto bude oki 😵 posielame pusinky 😵

TAmi mala je nadherna a sikovnucka 😵

amadora
20. aug 2009

Tami ohromná je Emka! Majko pozeral so zatajeným dychom 🙂 My vždy len miešame keď mu dám lyžicu. On celkovo rád "varí", keď umývam riad už stepuje pri ňom aby som mu podala lyžičku, vyberie si hrnčeky a mieša a naberá a prekladá. Tak aj keď mu dám lyžicu aby papal sám tak on tam len tlčie ako v mažiariku 😀

danka.k
20. aug 2009

ami tak svokor sikovny elektrikar 😠

amadora
20. aug 2009

Beji to ma hrozne mrzí s tou prácou ☹ Dnes človek nemôže čakať štipku ľudskosti vo svete... sprav čertovi dobre, peklom sa ti odplatí 😔

bejca
autor
20. aug 2009

idem skusit ten MB 😉 tak tu asi nebudem ale nakuknem 😵

bejca
autor
20. aug 2009

Ami 😔 som fakt sklamana 😔 necakala som to po tych odrobenych rokoch a ako sa vzdy ku mne choval ako k nejakej " kamoske " boli sme v pohode a toto ......fakt ma to zaklincovalo a nemozem to akosi " pochopit " 😔

amadora
20. aug 2009

Beji úplne ťa chápem, zažila som niečo podobné a to som ani tam nepracovala toľko rokov... a čo je MB? 😅

danka.k
20. aug 2009

beji tak toto ma hrozne mrzi... ale ja viem ze ty tehu ostanes.. 😉

bzucinka2
20. aug 2009

ahojte, tak som sa sem konecne dostala aj ja 😉
doobeda som strazila kamoske maleho, potom sme sa isli kupat, vyspinkat a vecer von a teraz som hladala ako sa najlepsie potahuje torta inou hmotou ako cukrikovou a nasla som dodavatela tu u nas a vraj je aj lacny, tak mu zajtra skusim zavolat 🙂

beji, to ma velmi mrzi, ze mal taky pristup k tebe, cele je to na houby, tak aspon to druhe babo aby vam aspon vyslo, cmuk ☹

ami ty mas ale sny 😕 a super, ze majko tak krasne spinkal 🙂

skolarka to sa niekomu nakupuje, ked ma niekoho vo svete a co tak keby si kupovala aj pre nas, otvoris si biznis 😉

a este som nieco chcela ale uz neviem co, tak bru nocku 🙂

bejca
autor
20. aug 2009

😔 dik kocky ste zlate , najhorsie je ze tam robi aj muz a ako teraz sa ma on chovat ?? najradsej by ich ..... 😠 😕 a musi si davat pozor aby nebodaj neprisiel o robotu a to tam on robi este dlchsie ako ja 😅 ... no som zvedava ako to vseko dopadne .......... snad budem tehu a potom aj tak budem dumat nad niecim len na jednu smenu 😉 alebo max do 18 tej 🙂

bejca
autor
20. aug 2009

Ami to tie aukcie pozeram 😉

martina1982
20. aug 2009

Beji ,tak to je mi fakt velmi luto.My chodime o 12hod.spinkat.

Stevko dnes len plakal nic sa mu nepacilo ☹ asi mal len taky den

Tami,no Emka sikovnica pekne papka polievocku.Bodaj by si mala pravdu so Stevkom.

Ami, chvala Bohu ,ze sa ti nic nestalo.

Danka ,to mojej sestricke sa bude volat dievcatko Ninka 🙂 ,Asi chcel Rastik ,aby si bola na koniku 😀

bejca
autor
20. aug 2009

Martinka dik 😔 a sestricka sa ma inak ako ?? dufam ze Ninka poslucha 😵 no a neboj Stevko zajtra uz bude vo svojej kozi 😉

amadora
20. aug 2009

Bzuci no mám 😅 A ďakujem, snáď to vydrží aj túto noc... A prečo nechceš poťahovať cukríkovou?

Beji máte to ťažké 😒

Maťka ďakujem 🙂 A aj my sme rozmýšľali nad Ninou keby bolo dievča 🙂

danka.k
20. aug 2009

martinka tak tvojej sestry bude Ninka... ale vedela som ze sa tak ma ktosi volat 😀 😀 😀 😀

amadora
20. aug 2009

na chvíľu vás opustím, idem si zacvičiť. a ak neodpadnem tak ešte prídem 😀

bejca
autor
20. aug 2009

Ami ty cvicis ??????????????????? a odkedy ?????????????? akosi my to uniklo 😅 kuwa aj ja by som uz mohla zacat coooooooooooooo 😅 😀 😉 a uzi si to 🙂

mne sa nechce nic... dala som si pecene masko z chlebom , deci cerveneho vinka a teraz chrumem arasidy 😅 ja ked mam nervy a taketo stresy tak jem tusim 2x viac 😅 ☹

skolara
20. aug 2009

ami = cvicenie= seeeeeeeeeeeeex take neviete 😀

danka.k
20. aug 2009

skolara 😀 😀

skolara
20. aug 2009

beji ja chrumem tycinky
ty kokos viete co. Nasla som tu na konovi jednu temu o skodlivych potravinach pre deti a jedno lizatko malo asi 10 ecok a vsetky extremne skodlive. Take polske farebne. To ty ludia fakt nemaju chrbtovu kost ze to robia aj detom.
Beji tak to by si s robotou chcela vela ked sa take svinstva robia detom. Inak je to dost blbe tak sup sup skoc na muza a snazte sa o babo 😉

skolara
20. aug 2009

Bzuci ja by som to nemohla robit lebo ja nerada zarabam takto na ludoch a este k tomu na vas z februara by mi to bolo extra trapne. 😅

skolara
20. aug 2009

Viete aka ma tu caka kopa na zehlenie? obrovitanska. Zajtra nepozehlim lebo idem vecer von 😎 😎 dnes sa mi nechce 😀

skolara
20. aug 2009

ja tu trpim samomluvou 😀 😀
idem do sprchy 😠

danka.k
20. aug 2009

skolara a vies ake dve kopy cakaju mna???? 😀 ale uz som si povedala ze zajtra na obed ked bude maly spat tak to pozehlim.... tak som zvedava ci dodrzim 😀

skolara
20. aug 2009

danka ja nerobim nic ked mala spi. Je to moj cas na oddych a si myslim ze zasluzeny 😎 Tak ked mala spi na obed ta ja si citam, pijem kafe a uzivam si nicnerobenie. 😀 To je moje pravidlo.

danka.k
20. aug 2009

skolara ved toto robim aj ja.. ale nemam to kedy pozehlit, lebo ked je hore tak sa neda... a uz to treba, takze zajtra urcite (si uz dlho hovorim 😀 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre