• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

dobré ránko :slight_smile:

no počasie zase nanič, uvidíme či sa to cez deň vyčasí :unamused:

dáko sa neviem prebrať, ešte by som spala :sweat_smile:
19. sep 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja len na skok :slight_smile:
ami super fotecky, vidiet, ze sa majkovi paci :slight_smile: a nech uz tie zuby nebolia :slight_smile:
my sme dnes spali do 9,20, takze parada, on 3 dni spi len raz za den a potom to dohana :slight_smile:

http://www.cocacolalight.sk/sutaz2009/2-Soutezni_prispevky/?month=10&str=2
dakujeme :wink:
19. sep 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je krasne pocasie uz od rana... teraz siel spinkat a ked sa zobudi pojdeme asi na kolotoce :wink:
19. sep 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už sa vyčasilo aj u nás :slight_smile:

Bzuci ďakujeme za pochvalu :slight_smile: A odhlasované :wink: Dokedy sa vlastne hlasuje?
19. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to co?? kde ste vsetky?
19. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky :dizzy_face:

no tak nam bolo dnes celkom fajn :wink: sme boli rano plavat ani sme nezaspali :grinning: Petko sa zobudil cca 5 minut pred zazvonenim budika :grinning: potom sme isli k svokrovcom :slight_smile: chlapi robili hrozno stacali a my sme sa s Petkom prechadzali hrali aj so svagrinou a podobne tak sme si uzili krasny slnecny den :dizzy_face: svagrina mi dala spravit / pozasivat / tu zaclonu novu kupenuu tak ked sme prisli vecer domov som muza " vyhnala " s Petkom von a ja som si previekla duchne a umyla okno v obyvacke + oprala zaclonu a zavesila nez prisli tak som spokojna :dizzy_face: juuuuuuuuj šak je pekna :grinning: :grinning: :grinning: sa chvalim co :wink:

Danka ako bolo na kolotococh :wink: kolko stali ??? :sweat_smile:
19. sep 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji neboli sme.. maly dlho spal a este bolo treba ist po auto, tak to by uz bolo chladno tak sme nesli..
19. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hm :frowning2: no skoda :sweat_smile: ale ved zajtra pojdete :wink:
19. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved uvidime... ale tak nic sa nestane ani ked nepojdeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je tiez pravda :grinning: :grinning: ale je uzasne vidiet ako sa bavia na kolotococh :wink:
19. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len horsie je ked tam nechce byt a jačiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:
19. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaaj tak to je potom o inom :sweat_smile: :wink:

naseho Petka to bavilo uplne a hlavne skumat co kde je a pod :grinning: a co by vymyslel pri kazdom kolecku som musela na neho zakricat " sed a soferuj " alebo " nevyhybaj sa von " alebo " nechaj to napokoj " :grinning: a podobne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, už sa hlásim aj ja :slight_smile:

Aj my sme dnes mali pekný dník, doobeda som si rýchlo porobila čo bolo treba a išli sme pozrieť tatka do roboty a cestou sme si rovno spravili nákupy, domov sme prišli až na obed. Najedli sme sa, zaľahli sme spať a o 14:00 prišiel tatko domov lebo nemali robotu (aj zajtra sú doma) :slight_smile: Tak sme si urobili fajnú večeru a išli sme von, pohrali sme sa na dvore a potom sme ešte išli pozrieť svokru a Majku a prišli sme až na kúpanie :slight_smile:

Beji krásny deň ste mali tiež :wink:
19. sep 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami a aka bola ta fajna vecera?? :wink:
19. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teda tak vy ste si to dnes tiez super uzili :dizzy_face: a s tatkom teda zajtra niekam vybehnete asi :wink:
19. sep 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka upiekli sme si pizzu a malý mal cesnakový podevník a čajík :slight_smile:

Beji no uvidíme,tatko má už na zajtra naplánovanú dáku robotu, tak ešte zbadáme :wink:
19. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami co je podevnik???
19. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka je to taký ako bochník, z úplne krehulinkého cesta s chrumkavou kôrkou, mňam :dizzy_face:
19. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to by aj mna zaujimalo :grinning:
19. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha :grinning:

pozeram ten film na jojke o tych psoch a teraz mi ale 10 minut neisiel TV :angry:
19. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne je to, aj my pozeráme :dizzy_face:
19. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to nepozeram.. muz si pustil supermana.. a kym uspaval maleho som kukala nema :grinning:
19. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja pozerám len tak na pol oka lebo v takýchto filmoch sa stane vždy niečo zlé (ako teraz :frowning2: ) a mne je potom smutno
19. sep 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami preto to nepozeram :wink:
19. sep 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ten havinko uhynul :frowning2:

a preco tam zostali sami ?? a preco sa on nevracia za nimi ??? neisiel mi ten TV :angry:
19. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to už bolo aj na tatka veľa, už to prepol :sweat_smile:
19. sep 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chudiatka ze 133 dni sami :frowning2:
19. sep 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji nemá sa ako :frowning2: A áno, zomrel :frowning2:

No idem ja asi spať radšej :sweat_smile: Dobrú nôcku
19. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,

Tak ste mali vestky krasny dnicek .My sme robili gulas party :slight_smile: Rano sme este boli na nakupe muz si kupil topanky a Stevkovi sme kupili tricka s dlhym rukavom.Aj mu pozera supermana.Idem ja spinkat lebo ma boli hlava dam si este pred tym tabletku .Dnes som pila malo vody to asi preto .
19. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami dobru :dizzy_face:

Martinka tak ste nakupili a aj ste mali krasny den :dizzy_face: super :slight_smile: len teda ta hlava :wink: pekne snicky a rano nech si ako rybicka :wink: dobruuuuuuuu

aj ja uz idem pa a dobru nocku :pensive:
19. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok