• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

no a ide sa spat... aby sme sa rano zobudili do krasneho ranka :wink: :wink: :wink:
19. sep 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Tak dnes vyzerá byť pekne len asi je dobrá kosa vonku lebo okná máme zarosené a aj na aute ich máme biele :confused:

Dnes má kamoškina sestra birmovku tak asi pôjdeme pozrieť trochu a potom sa uvidí čo s načatým dňom.

Peknú nedeľu všetkým :slight_smile:

A tebe Danka zvlášť :wink:
20. sep 2009 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami dakujem krasne :wink:
20. sep 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maly spal dnes v noci vo svojej posteli... huraaaa pekne tam spinkal.. raz som iba k nemu vstavala dat mu cumlik a inak spal pekne do osmej :wink:
20. sep 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka tak to dal mamička krásny darček :dizzy_face:

My sme boli pozrieť na tej birmovke a keď prichádzal biskup so všetkými farármi tak vonku pred kostolom začal dávať detičkám krížik na čelo a prišiel aj ku nám a požehnal Majkovi :slight_smile: Ten sa hanbil tak sa tulkal ku mne a biskup sa ho pýta či sa dobre vyspinkal :slight_smile: Tak sme mali pekný zážitok. A bolo tam také dievčatko, asi dvojročné a stále za Majkom behalo a balilo ho na eurokalkulačku :grinning: Majko bol z nej a z toľkej pozornosti vo vytŕžení :grinning:

Ale inak má dnes dáku nanič náladu, stále smoklí, dúfam že keď sa poobede zobudí bude lepšie :unamused:
20. sep 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami majko musel byt zlaty ked sa tak hanbil :wink: a to dievcatko by nasho na eurokalkulacku zbalilo hned..to je jeho oblubena hracka, telefonuje do nej :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ami len do konca tohto mesiaca, to uznemas dlho a dakujemeeeee :wink:
matka, ami, danka, bejca krasny dnik ste vsatky mali, my sme boli u nasich, robili sme pretlak, slivkove gulem plnenu papriku a chlapi farbili drevo na krov, vecer sme ulozili drobca a isli sme na akciu, bolo super, vratili sme sa 2,30 a boli by sme este ostali, ale nasi museli ist rano prec, tak sme si potrebovali aspon chvilku pospat , al e maly nas nechal spat az do 8,00 no uzasny je :slight_smile:

danka, zlatunky je a tesime sa ze sa mu v postielke paci :slight_smile:
ami viem si ho zivo predstavit ako sa hambil :slight_smile:

my sme obrali jablka, maly prave vstava, tak sa este najeme a ideme domov :wink:
20. sep 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka veru zlatý bol, všetci si mysleli že sa mu drieme že sa mi ukladá na rameno :grinning: A on tak jedným očkom sledoval čo sa deje v toľkom dave :slight_smile:

Bzuci nemáš za čo, dúfam že niečo aj vyhráš :wink:
20. sep 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuci a co to mozes vyhrat??
a super ze ste sa tak zabavili :slight_smile:
20. sep 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka colu :grinning:
20. sep 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no maly isiel k nasim, my s mm ideme zajtra do NR na nakupy, takze isiel k babine a dedkovi, my si s mm hodime kupel a pozrieme v pc nejaky filmik :wink:
20. sep 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme poobede boli na nákup, potom sme sa hrali na dvore a potom nám volala babka aby sme prišli a bola tam aj svokra s Majkou tak sa drobci ešte tam vyhrali :slight_smile:

Bzuci ja sa asi objednám na utorok k doki do LV, tak ak budete doma a bude čas tak sa môžeme stretnúť :slight_smile:
20. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

juuuuuuuuj tak mali sme celkom fajn den :slight_smile: sa tesim :wink: doobeda tatik zobrral Petka so sebou do prace a von na chvilku ja som navarila , ked prisli sme sa napapali a isli sme potom spinkat vsetci styria :grinning: ked sme vstali sme mali dohodnute stretko s kamoskou a jej muzom + malou Patkou , isli sme do toho parku co tam je ten vlacik + autrodrom co som pisala ze sme tam uz par x boli a bolo super :dizzy_face: Petko s Patkou sa povozili na vlaciku a aj muz isiel s Petkom na autodrom :dizzy_face: pohrali sa v piesku , posmykali sa pobehali po drevennom hrade a tak bolo proste super :dizzy_face:

idem citat :wink:
20. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DAnka super ze sa RAstikovi paci spinkat vo svojej postielke :dizzy_face: a este jeden cmuk :dizzy_face:

Ami no teda :dizzy_face: tak MAjko dostal pozehnanie super :dizzy_face:

Bzuci vy ste taki akcni :slight_smile: vy stale nieco robite a makate ako " fredky " :wink: normalne ziram :confused: :wink: Alexikovi cmuk ako krasne spinkal :slight_smile:
20. sep 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji všetci štyria? Prehliadla som niečo? :confused: :sweat_smile: Inak ste mali krásny dník, super :slight_smile:
20. sep 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ved ja + muz + Peťko + Beny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahá :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja si môžem lámať hlavu kto je tá záhadná štvrtá osoba :sweat_smile: :grinning:
20. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
xixixixi

no hladam na mimiaukciach nejaky overal na zimu taky na vencenie vecerne a pod ... akosi nic nemozem najst :sweat_smile:
20. sep 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm... teraz zase či dobre chápem... pre Benyho? :sweat_smile:
20. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

My sme dnes boli pozriet koniky a boli sme aj na letisku pozriet.

Bzuci ,neprehanaj to s robotou :wink:

Ami ,Majko musel byt krasnucky ked sa hanbil.

Beji ,vy ste mali tiez peknucky dnik a co rucicka tvoja a Petkov pipik ?
20. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka ,super ,ze Rastik spal vo sovojej postielke .
20. sep 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Maťka, ako sa má neterka? :slight_smile:
20. sep 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Martinka dik za opytanie :wink: moja ruka v pohode este trosicku tam ma taky flicik ale uz je to oki :slight_smile: a Petko pipik uz nema taky cerveny ale este asi aj 2x musi ta blanka prasknut aby to bolo " oki " :sweat_smile: :frowning2:

Ami :grinning: nie pre Petka chcem taky overal na " znicenie " alebo len oteplovacky :wink:
20. sep 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Benyx ma aj kozusok aj bundu :grinning: :wink:
20. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami ,dakujem za opytanie Ninka sa ma dobre len cez den nechce velmi spinkat ,ze ani neplacka spokojnucke je to dietatko :slight_smile:

Beji ,tak to som rada ,ze rucicka a pipik je ok. Tak mu to daj na raz dole ,aby uz tolko netrpel :frowning2: :frowning2: tak bude na 2 krat :frowning2: Beny je uz vybaveny na zimu :grinning:
20. sep 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ja by som radšej mala ísť spať už dnes :grinning: :grinning: :grinning:

Maťka tak to je výborné dieťatko :slight_smile:
20. sep 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
MArtinka ved nevadi ze moc nespinka cez den ked je spokojnucka :slight_smile: posielame cmuky cmuk :dizzy_face:

Ami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. sep 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo si niečo drgnem nech sa mám aspoň na čo vyhovoriť že trepem hovadiny :sweat_smile:
20. sep 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok