• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

tak nasla som malemu krasne cizmicky, len som doma zabudla spajdlu, tak pojdemem cez tyzden kupit asi :slight_smile:
10. okt 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som sa pred chvíľou dozvedela že predvčerom mi mal aj bratranec so sesternicou autonehodu, narazil do nich kamión. Našťastie sú v poriadku, aj keď sesterka bola chvíľu v nemocnici a má korzet na krku a ešte kamarát čo išiel s nimi v aute si zlomil ruku. To je už sila toto :confused:
10. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodila som do albumu fotku pyžamka aké malému kúpila starká :slight_smile:
10. okt 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami :frowning2: neboj bude dobre ked pride tatko domov

izka tak tvojho spaca by som doma nechcela mat... ja som rada ked sa skonci vecernicek a ide sa spat.. a chlapcom drzime palce na sutazi... a emka musi byt zlata ked tolko keca... :wink:
10. okt 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami a pekne pyzamko :slight_smile:
10. okt 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka ďakujem, aj mne sa hrozne páči :slight_smile: Vraj je to 86-ka ale že je veliké, tak som zvedavá :slight_smile:
10. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme husté kako :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. okt 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami, krasne pyzamko, bude sa mi v nom super spinkat :slight_smile: a super, ze je uz konecne kako ok :slight_smile:
10. okt 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci obávam sa že tebe asi bude malé :grinning: A ďakujeme :slight_smile:
10. okt 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: malo byt mu :grinning: :grinning: :grinning: ale ze si taka lakoma som nevedela :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nove foto v albume :slight_smile:
10. okt 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci lakomá? Tomu sa hovorí pravdovravná :grinning: Si zase nefandi že keď pár mesiacov chudneš tak sa napraceš do Majkovho pyžamka :grinning: :grinning: :grinning: Fotky sú super, hlavne tá kde sú s Riškom :slight_smile:
10. okt 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my sme boli poobede zase u svokrovcov, tak nám rýchlo ušlo, malí sa zase pekne zahrali a normálne sa nestíham čudovať ako dobre som sa zase cítila a pokecala so svokrom :confused: :sweat_smile:

Ešte také 2 hodinky a máme tatka doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli dnes zas u nasich.... maleho som nepoznavala...on bol dobry... nehadzal sa o zem.... :grinning: dufam ze to nezakriknem a zajtra nebude zas taky isty

ami nas takto este ani z blavy nevyrazil.. tak ani netusim kedy dojde
10. okt 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka aj Majko bol dnes dobrý, čo som bola prekvapená v tom počasí, pekne sa hrajkal :slight_smile: Mal asi nejaké dva menšie výbuchy zlosti ale to bolo v norme :slight_smile:

Náš tatko je už na Donovaloch :slight_smile:
10. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami tak zachvilu ho mate doma... asi im vyhovuje uprsane pocasie :grinning: :grinning: :grinning:
10. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No idem rýchlo do sprchy, hneď som späť :wink:
10. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami utekaj utekaj :wink:

mne tatko akurat pisal ze vyrazili z blavy.. tak o pol noci je tu :wink:
10. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

tak ja som sa nafarbila :wink: ale uz sa idem ozmyvat :dizzy_face: medzi tym som si vas citala :dizzy_face:

Izka teda ty mas nespavca :confused: ale teda sikulku :dizzy_face: a Jojkovi posielame cmuky na celicko a drzime palce na sutazi :slight_smile: s tym muzikom mas pravdu ... v dnesnej dobe je to tak :sweat_smile:

Ami tak uz muzik co chvilka doma a zle sny zazeniete raz dva :wink: svokor sa ma co cinit a napravit vsetky drobnosti pokazene takze super a tesim sa ze sa zlepsil :wink: pyzamko nadherne :slight_smile:

DAnka tak aj ty si budes dnes muzika uzivat :dizzy_face:

Bzuci no teda tak Alexik bude mat krasne čižmicky :slight_smile: a krasne fotecky :dizzy_face:

my sme dnes v KAuflande kupili celkom peknu bundicku Petkovi tak sa tesim este jednu sustiakovu a som spokojna :dizzy_face: a aj ciapocku + sal sme mu kupili tak sa tesim uz moze byt aj zima :grinning: :wink:
10. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji sice ma velmi tesi ze ste kupili ciapku aj sal, ale ta zima byt vobec nemusiiii :grinning: :grinning: :grinning: ja chcem leto a hlavne teplo
10. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaaaaaaj ale ved aj ja by som rada teplo :wink: ale aj zima musi byt :sweat_smile: co uz narobime :wink:
10. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som hotová a pripravená na mužíka :grinning:

Beji a akú farbu si si dávala? A ďakujeme pekne :slight_smile:

Danka s tou zimou úplne súhlasím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nieco take ako medene na vrchu a dolu hnede :wink: tak som zvedava ako to dopadne :grinning: :wink:
10. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si si farbila sama? :confused: potom chceme foto :wink:
10. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne ze sama a preto som zvedava na vysledok :grinning: a na fotke to asi nebude vidiet ..... lebo to v zadu nemas ako zbadat a v predu myslim ze to bude tmavsie tiez kedze mam zaklad tmavy ....
10. okt 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ved na tom neni nic tazke kedze mam teraz kratke vlasy :wink:

idem sa vyfukat :wink:
10. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som sa netrúfla nafarbiť sama, by som sa bála či si dobre zafarbím od korienkov všetky vlasy a ešte dvojfarebne :sweat_smile:
10. okt 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa vzdy farbim sama len sem tam som isla ku kadernicke :wink: a som celkom spokojna :slight_smile: vrch je sice taky ako do tmavo cervena a spodok vyzera dost tmavy v zadu :slight_smile: tak som rada :wink: ale teda na fotke neviem ako by to vyzeralo :sweat_smile:
10. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejca je sikulka :wink:

ja by som sa to tiez bala :grinning:
10. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji normálne si mi narobila chuť ísť ku kaderníčke zmeniť účes :wink: Určite vyzeráš fantasticky!
10. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok