• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

autor
no neviem ........ale snazila som sa skus kuk do albumu len teda nencakaj nic vynimocne :sweat_smile:
10. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
len mi tie debilne fotky stale nejdu otocit :angry: takze vsetky 3 su bokom :wink:
10. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji vyzerá to super! :slight_smile:
10. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nooooooooo je to tam sice na figu vidiet :sweat_smile: ale DAKUJEEEEEEEEEEEEEM :slight_smile:
10. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemáš za čo :slight_smile: ja mám strašne rada zmenu ale už neviem od radosti čo by som si na tú moju hlavu vymyslela :grinning:
10. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaaaj ani nehovor ani mna nebavi stale to iste mat na hlave :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak stale vymyslam :sweat_smile: este ze tie moje vlasy su take trpezlive :grinning: ja uz som bola aj cista blond .. aj hrdzava .. no tusim vsetko mozne som uz mala :grinning:

a tuto bundu by som chcela Petkovi kupit ... neviem sa rozhodnut ci hej ....

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6772340
10. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji krásna, aj keď cena sa mi zdá moc :unamused:

Tak mužík je už tu, utekám za ním :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dobrú nôcku všetkým
10. okt 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobru nocku a uzite si to :wink:

a dakujem za pochvalu :wink:
10. okt 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no takze ked uz isla Ami spinkat za muzikom :wink: tak som zostala sama a to sa mi tu nechce byt samej :sweat_smile: tak idem hajat aj ja :wink:

paaaaaaaaaaaaaaaaa
10. okt 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

No sme si dnes dobre pospali do 8:00 :slight_smile: Len zase prebudenie do toho úžasného počasia :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kedy už bude jar? :sweat_smile:

Tatko išiel zaviezť svokra do BA, tak s malým sa ešte ani nevideli :unamused: Ale tak za nejaké 2 hodiny príde a už budeme spolu :dizzy_face:

A včera sme preberali druhé dieťatko :wink: Mám veľa pochybností a obáv ale som sa rozhodla že po novom roku poviem doktorke nech mi vysadí lieky na migrénu a ideme na to. Veď nejako bude, nesmiem sa tým toľko zaoberať už dopredu, budeme to riešiť potom :slight_smile:
11. okt 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

aj my sme dnes spinkali podozrivo dlho do cca 7.45 :wink: ale pocasie je aj u nasuzasne :stuck_out_tongue_closed_eyes: budeme musiet kupit nove gumaky lebo tie co sme mali su nam male :sweat_smile:

Ami super ste sa rozhodli drzim palceky :dizzy_face: len som sa ta chcela opytat ci uz nemavas teraz tie migreny ked beries tie tabletky ??
11. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ešte mávam ale oveľa menej a slabšie. Uvidíme či za tie dva, tri mesiace to bude ešte lepšie ale nie.
11. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :slight_smile:
tak mne doprala pracka, idem ju vyvesat a potom idem e za malym a k nasim na obed :slight_smile:
ami super, tak od januara si snazilka, sa tesiiim, hoci nebudeme teda rodit tentoraz spoolu ale aspon medzi nimi nebude az taky rozdiel, teda ak sa vsetko u vas a u nas dobre skonci :slight_smile: tesiiiim sa uz teraz, januar je tu coby dub :slight_smile:
beji, super uces, farbu nevidiet a le strih je suprovy :slight_smile: a tam bundicka sa mi zda dost draha :unamused:

fuj, toto pocasie je desne, ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami super ze si sa takto rozhodla :slight_smile: .. ja po dnesnom dni som si neni ista ci dalsie chcem :frowning2: :frowning2: :frowning2: muz ma tak nasral ze uz som maleho aj seba obliekla ze odchadzam prec :cry: :cry: :cry: ale maleho mi potom vzal a nechcel mi dat.. a bez neho som nechcela ist... :wink: :wink:

beji aj my musime kupit gumaky a aj prsiplast... :wink:

bzuci no sup sup za malym :wink:
11. okt 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este ked sa dari tak sa dari, dala som na obed dusit masko a dusilo sa az moc moc do cierna :grinning: :grinning:
11. okt 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci ďakujem ti, si zlatá :slight_smile: Aj ja sa na to už hrozne teším :slight_smile: Keby nemám tie tabletky tak idem do toho aj hneď :wink:

Danka a čo sa stalo? :confused:

My sme boli v obchode na nákup a tatko chcel ísť ešte na cintorín zapáliť sviečky a potom sme išli domov navariť obed, napapali sme sa a ideme oddychovať :slight_smile:
11. okt 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka a co sa stalo, to su chlapi, aj ja som sa raz tak zbalila, ale maly spal, tak som ho nechcela budit :confounded: snad sa to aj u vas vyriesi :wink: drzim palceky
ami tak mate oddychovy dnik, uzivaj si muzika :wink:
11. okt 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci ďakujem, užívam, plnými dúškami :dizzy_face: Ozaj, budúci víkend je u vás jarmok som počula (neviem či dobre :sweat_smile: ). Ktoré dni to presne máte?
11. okt 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stvrtok poobede, piatok , sobota a v nedelu uz nic moc :wink:
11. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mi spolu ako rodina nedokazeme fungovat... proste ja som bola zvyknuta na to ze sme rano ci vecer proste vzdy sa jedlo spolu ako rodina... muz s nami jest nechce... rano som chystala ranajky a maly stale do plynu mi chodil robit.. tak som ho poprosila ze nech mi ho nachvilu zoberie... mate vidiet vysral sa na mna.. prislo mi to strasne luto a potom mi povedal ze iba narusam rodinnu atmosferu... stale si mysli ze ked som ja na materskej dovolenke tak ze doma iba lezim, je mi z neho nanic.. :(((((((
11. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci tak sa hádam stretneme ako minulý rok :slight_smile:

Danka to ma mrzí :unamused:

My sme poobede využili chvíľku keď prestalo pršať a išli sme sa prejsť s kočíkom ku babke. Malý s ňou tancoval kolo mlynské a najviac sa mu páčila časť urobilo bác, on sa len na zem hádzal :grinning: Potom sme išli domov, zobrali auto a išli k druhej babke ale tá nebola doma, len ujo s tetou a s dcérami, tak sme chvíľu posedeli a išli sme domov. :slight_smile:

A každú chvíľu čakáme prírastok do rodiny :dizzy_face: Ak si pamätáte čo som tu spomínala sesternicu mužovu čo je tehotná, čo tak dlho nemohli otehotnieť s druhým lebo mala boreliózu. Tak už je na sále, na 3cm otvorená :slight_smile:

Ideme kúpať...
11. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,
Teraz by som si chcela aj s Vami pista no nemozem sestricka ma poprosila ci jej neupeciem lineceke na krstiny tak som piekla z dvojitej davky.Vo stvrtok budem piect take tvarohove pagace.

V piatok som isla kupit Stevkovi cizmicky len neviem co mu bolo nechcel si ich dat obut a robil tam cirkus no hroza tak sme nic nekupili :frowning2: bola som s nim sama .

Ami, som rda ,ze Majko je ok.Tesim sa s Tebou ,ze sa budete pracovat na babatku :slight_smile:

Danka , nebud smutna aj man muz stve ja sa mu vyhrazam ,ze sa rozvediem.Aj dnes ma nastval mal nastarosti Stevka a kade chodili tak robili bordel ,po celom byte boli hracky .

Beji ,ty si kocica :slight_smile: Ta bunda sa mi zda byt draha za taku cenu kupis aj novu vetrovku.

U nas od piatka vecera prsi :frowning2:

Bzuci , ako sa citis? Aj ti nevolno?
11. okt 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

tak Petko konecne zaspinkal :sweat_smile: jaaaaaaaaaj tie zaspavania su horsie a horsie .. len krici na mna alebo place akoze :unamused: no neviem co to ma v poslednej dobe :sweat_smile: a cez den teda nervy stale riadne a len vsetko rozhadzuje a hadze o zem a uz aj sam seba chce hadzat aj vonku o zem .... no uzasne nieco ..... :pensive:

Ami som rada ze migreny su slabsie a dufam ze zmiznu potvory :wink: mali ste super dnik :dizzy_face: a sesternici drzime palceky :dizzy_face: juuuuuuuuuuuuj :wink:

Danka je mi to luto :frowning2: ale myslim ze kazda z nas asi uz par X balila " kufre " ... ja hovorim ze len pevne nervy na niektorych muzov :pensive: drzim palceky :wink:

Bzuci dakujem za pochvalu :wink: a ako maly ?? isto bol cely happy ze je uz s vami :wink: obedik bol dobry ?? :dizzy_face:
11. okt 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami ,aj Stevko ma rada kolo kolo mlynske ked robime a Drzim plalce sesternici muzovej nech je vsetko ok!!

Stevko ma sopliky :frowning2:

Inac co mam bratranca tak si idu adoptovta jedno 3 mesacne babo dievcatko .Nemozu mat deticky uz boli aj 2 krat na umelom a nic tak sa rozhodli ,ze si adoptuju.A zajtra ma prist malicka na 3 dni k nim :slight_smile:
11. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Martinka ta bunda je nova :wink: a dakujem za pochvalu :slight_smile: ty si teda sikulka ked sestricke na krstiny pecies :dizzy_face:
11. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Martinka Stevkovi pusinky letia :slight_smile: a bratrancovi drzim palce aby im to vyslo :dizzy_face:

u nas si jedny tiez adoptovali babatko - chlapceka a dostali ho ked mal cca 5 dni :wink: ale teda velmi dlho cakali na neho :sweat_smile:
11. okt 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ,aha tak som si nevsimla ak sa Ti paci tak ju kup Petkovi :wink: Ked ma sestricka poprosila ,co by som pre nich neurobila :slight_smile: Este som urobila pre ninku plienkovu tortu :slight_smile:
Tak ja som akurát uložila Majka.

Beji ďakujeme :slight_smile: A u nás je to s tými nervami to isté, niekedy mám pocit že po ňom celý deň len hučím čo som z neho už na prášky čo mrnčí a nerváči za všetko. Už aj muž na neho dnes robil krik lebo hádzal autíčka o zem. :angry:

Maťka ďakujeme :slight_smile: A nech vám soplíky rýchlo prejdú.

Inak dúfame že budú bábätko aj sesterka v poriadku lebo už 2 dni prenášala a dnes išla do nemocnice preto lebo sa necítila dobre a bábätko sa dáko nehýbalo :unamused:
autor
jeeeeeej no ty si sikulka :slight_smile: tak sa Ninka potesi :wink: :grinning: a sestricka tiez :dizzy_face:

co sa bundy tyka tak dala akciu tam stoji 16 euro a za taku sumu kupim aj inde :wink: je to na 2-3 roky tak bude snad aj na rok :slight_smile: a objednala som mu ju :wink:
11. okt 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha :

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6824298

ak by ste chceli aj vy mozte si objednat :wink:
11. okt 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok