• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Beji dakujeme za pusinky aj drzanie palcekov.Inac aj Stevko pre vsetko place normalne som sa za neho hambila v tom ochode ked som isla kupit tie cizmicky :frowning2: valal sa aj po zemi .....ked sme vysli z obchodu tak nechcel ,aby som ho dala sadnut do kociara a ani povlastnych nechcel ist a stale som ho musela niest na rukach Stevko ma uz 14kg tak si viete to predstavit v jednej ruke on a v druhej som tlacila kociar :frowning2: Az mi do placu bolo .
11. okt 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami aj ja mam pocit ze len po nom stale hucim :frowning2: a veru uz aj muz skrikne :sweat_smile: a straaaaaaaaaaaasne zacal kusat :sweat_smile: a babatku a aj sesterke drzime palceky a neboj vsetko bude oki :dizzy_face:
11. okt 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My este na zimu nemame nic kupene :frowning2:
Ami ,dakujeme
autor
baby a aj vase deti tak kricia uplne ze z " plnych " pluc ??? nas Petko teda uplne ze nadoraz a az pisti a rucicky tak uplne krcovito taha dopredu :sweat_smile: a zacne sa bit po tvari a skriabe sa :pensive: dokonca aj dudu zahodi daleko od nervov ale potom ju hned pyta :sweat_smile:
11. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja uz mam vsetko kupene na zimu len rukavicky este jedny + cizmy este jedny a gumaky s kozusinkou :wink:
11. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inas som Vam to tu nepisla ,ze sestricka moja neprenasa 4 dni ale 7 dni podla vysetrenia to zistili a uz mala aj zelenu plodovu vodu Ninka mala az nechtiky spinave od tej vody ,ale nastastie je vsetko ok!!!
11. okt 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka my sme tiež tak kupovali tenisky naposledy, horko - ťažko vyskúšal asi tak troje aj to s plačom, potom mi bosý utekal cez obchod a sme ho s maminou naháňali a viac už ani bohovi nič vyskúšať. Tiež by som sa pod zem prepadla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sa teším na kupovanie čižiem :unamused: Možno svokor niečo donesie :grinning:

Beji ďakujeme :slight_smile:
11. okt 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ,Ty si sikovnica ked mas uz vsetko nakupene :wink: Stevko sa sice nebije ,ale vsetko hadze .
11. okt 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mati no teda :confused: ale nastastie je vsetko oki a Ninuska a aj sestricka sa maju super :dizzy_face: a dakujem za pochvalu :wink:

Ami no mozno svokor prinesie :wink: :grinning:
11. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami ,my mame este ten problem ,ze Stevkovi neobujeme hocico na nohu :frowning2:
11. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Majko sa bije, aj mňa, aj o nábytok búcha :confounded:

Maťka to je hlavné že je všetko ok :slight_smile: Dúfam že aj u nás bude, netrpezlivo čakáme na telefonát. Od 15:00 je tam.
11. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji , to mi az potom neskor sestra povedala :frowning2:

Ami ,nechaj sa prekvapit ci donesie :grinning:
11. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami ,bude ok neboj sa !!!!!
11. okt 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela som ist zehlit ,ale kaslem na to aj zajtra je den :wink:
Zajtra musim zavolat opravara praciek akurat nam skoncila zaruka a pracka mi zacala tiect to akurat som dala poslednu varku v sobotu prat .To cloveka potesi a som zvedava kolko si vypyta :angry:
11. okt 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami ,co budu mat ?

Idem sa osprsit a idem pred telku tak sa majte ,drzte nam place ,aby bola ok noc neznasam ked ma Stevko sopliky :frowning2:

Dobru noc!!!
11. okt 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka aj my máme vysoký nart :unamused:

Ja by som si mala potriediť tie veci čo sme dostali od uja, ešte stále to mám vo vreci. Dáko sa mi do toho nechce :sweat_smile:
11. okt 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my nastastie zatial s topankami problem nemame klop klop :wink: aj obuje a aj si da v pohode odskusat :slight_smile:

Mati a aku pracku mas ?? nam spravila to iste - Ardo - zhorel nam ten pocitac ale este sme mali nejako tak to ze sme platili len nejaku cast + ze prisiel .... su to svine inak lebo v poslednej dobe to tvrdia skoro vsetci ze sa im takto kazia tie pracky a celkovo skoro vsetko :angry: ved kto by im to inak kupoval ze :confounded: :unamused: kedysi pracka vydrzala aj 15 rokov teraz ledva 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a aj ja budem zajtra zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

MAti dobru noc :dizzy_face:

Ami tak sup sup potriedit isto tam je kopa krasnych veci :slight_smile:
11. okt 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka nevedia, chceli sa nechať prekvapiť :slight_smile:

Beji aj mojej mamine sa pokazila Whirlpool-ka tiež asi dva mesiace po skončení záruky, to nie je ako kedysi že vyrábali tú elektroniku tak aby vydržala 20 rokov :angry: Je to svinstvo!

No dobre, idem aj ja, trochu sa povenovať mužíkovi :wink: Dobrú noc
11. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami presne ... a dobru nocku :dizzy_face: drzime teda babatku a mamnike palceky :slight_smile:

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
11. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Tak pred polnocou nám do rodiny pribudol malý Tomáško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. okt 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :dizzy_face:

tak my sme vstali cca 7:40 :dizzy_face: moj syn akosi zacal dlchsie spinkat asi to bude tym ze je dlchsie tma :wink: radsej ale keby vecer lepsie zaspal :grinning: :wink:

Ami srdecna gratulacia :dizzy_face: tesime sa s vami a zelame vela zdravicka , stasticka ,lasky a mliecka :dizzy_face:
12. okt 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ďakujeme :slight_smile: Už sa hrozne teším keď ho uvidíme, malý valibuk má skoro 4kg :grinning:
12. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my sme vstali o 7,45, na velkej postielke a mu spinka asi lepsie, lebo rano dlhsie taha a mozno je to len tym pocasim :wink:
matka, dakujem za opytanie, zle mi zatial nebyva, az sa mi to zda cudne, lebo s alexkom ma nadrapovalo stale :unamused: tak ale snad je vsetko v poriadku :wink:
ami no ako uz mas potriedene? :slight_smile: a gratulujeme k tomaskovi, prajeme vela zdravicka a radosti, a krasne meno dali aj ja nad nim premyslam :slight_smile:
beji tesil sa, aj svojim hrackam, len nemal uz vecer cas pohrat sa s nimi, tak to dobieha teraz :slight_smile:
ja som chcela ist tiez do mesta skusit mu cizmicky, ale je hrozny necas , tak asi nikam nepojdeme, maximalne poobede na par minut v prsiplasti :rolling_eyes:
a my tiez nastastie nemame problem so skusanim ncoho, skor je problem to potom vyzut, ci vyzliect :grinning:
12. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci ďakujeme :slight_smile: No tak to bude tým že to bude dievčatko tento raz keď ti nie je zle :wink: :grinning:
12. okt 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut vsetkym :slight_smile: ja este cakam na mm a potom sa najeme, maly spi a my sme boli v tomto lejaku na prechadzku az jedno kolecko okolo cinziaku a pravdaze maly musel do kazdej mlaky stupit, tak sme prisli domov mokry az po pancusky, ale hlavne ze sa malemu pacilo :grinning:
ami, uvidime, uvidime, ci sa nemylis :grinning:
12. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,

Tak som lahsia o 21eur ja mam pracku Whirlpool co je okolo ta guma tak sa tam urobila dierka.

Ami ,gratulujem k Tomaskovi !!!! :slight_smile:

Dnes som sa dozvedela zlu spravu svagrova byvala priatelka je v kome a je v 6 mesiaci tehotenstva praskla jej cievka v hlave :frowning2: Stale na nu myslim :slight_smile: a nech ju Anjelikovia ochranuju .Preco ???? :cry: Uz bude rok co sa rozisli s mojim svagrom .Nasla si priatela a s nim ma to babo .Dlho som ju nevidela.
12. okt 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ona ma 21rokov .
12. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem zehlit .Aj u nas prsi :frowning2:
12. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok