• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

ahojte :slight_smile:
beji mne by sa páčila tortička asi taká nejaká ako kniha :wink: tá z tých čísel to sa skôr hodí na 50-ku :wink:

a ozaj ak by ste niekto chceli na vianoce tento notebook:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6082283

tak ho teraz majú v akcii v Tescu za 9,90€

keďže Ema strašne rada ťuká do klávesnice, tak som ho dnes dala sestre kúpiť, tak mám aspoň jeden darček pod stromček :dizzy_face:

ami a s tým odsávaním ti neporadím ani ja, Ema si v pohode dá odsať, my len spomenieme, že ideme vysávať noštek a ona hneď uteká k vysávaču a ani sa nepohne, normálne si nastrčí nos :slight_smile:
22. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak vraj su straaaaaaaaaaaaasne dobre tie moje torty tak babka ze aby som riadnu velku spravila :grinning: tak neviem ... objednala som marcipan tak dufam ze sa mi zasa neroztecie :sweat_smile: a ak by sa ti chcelo mohla by si mi napisat nejaku plnku :wink:
22. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
TAmi nie ta z tych cisiel isto nie :grinning:
22. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inu som myslela :wink:
22. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami závidím :unamused: A Majko sa tiež rád hrá s PC, ale nie je to ešte moc zložitá hračka na nich? :sweat_smile:

Pridala som nejaké fotky na FB :wink:
22. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tami ten PC uz nahanam odkedy vysiel katalog ale akosi u nas ho nemaju :frowning2: ak by si mala moznost kupit aj nam tak prosim mozes nam ho kupit ?? aj postovne ti jasne ze zaplatim :wink:
22. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
TAmi v druhej rade na konci nie ta v prvej rade :wink: co z nej trci sampus :dizzy_face:
22. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji neviem to nájsť :unamused:
22. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji už som ju našla :wink: fuuu ale to vyzerá dosť zložito nie ? :confused:

a ten notebook - to začala len teraz nová akcia, to je už nejaký asi predvianočný, lebo je tam plno hračiek, tak kukni aj u vás, ale ak chceš tak v pohode ti ho dám sestre kúpiť, tá je tam teraz každý deň :wink:
22. okt 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja asi zajtra pôjdem do Tesca
22. okt 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v Dráčiku majú nový katalóg už asi vianočný :dizzy_face:
22. okt 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je aj na nete? idem pozrieť
22. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majko sa dáko ozýva, idem si radšej k nemu ľahnúť. Dobrú noc
22. okt 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
TAmi ak mozes prosim kup mi ho :slight_smile: dakujem :slight_smile:

a ta torta je sice zlozitejsia ale sa mi paci :wink:

a v Draciku ma nic nejako nenadchlo :confused: :sweat_smile:
22. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú ami, utekám aj ja, už som mala ísť dávno spať :unamused:
22. okt 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak dobru kocky :dizzy_face:

zajtra na mna myslite :sweat_smile: snad nieco vytvorim :sweat_smile:
22. okt 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

No "dlho" bolo pekne, zase leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale nevadí, lebo dnes nám príde tatko domov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Beji však nemusí byť taká istá ako na obrázku, sprav ju podľa seba, ale si sa aspoň inšpirovala. A určite bude perfektná :wink:

Mne odpísal ten chlapík. Že "áno" a podpis... :rolling_eyes: No asi som u neho objednávala posledný krát...
23. okt 2009 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:

ja len na skok, beji teraz som robila vybornu tvarohovu plnku do potahovanej torty, plus mandarinky, jahody, kiwi, drahy dojedol zbytok plnky a povedal, ze chuti ako milacik, chces recept? Len ta plnka sa nemoze dotykat potahu, tak som robila na korpusy akoby "mantinely" z maslovej plnky a tvarohova bola v strede, fakt je vyborna.

Hodim vam link, co jezisko uz zakupil adamkovi
http://www.toyfactory.sk/kategoria/detske-vozidla/akumulatorove-auta-motorky-a-traktory/akumulatorove-vozitko-kiddy-cl/

celkom fajn stranka, nepoznala som ju, su tam celkom pekne veci :wink:
23. okt 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este
http://www.toyfactory.sk/kategoria/auta-a-dopravne-prostriedky/garaze-a-drahy-pre-auticka/wader-draha-pre-vlacik/

Filipko ma tuto drahu a stale mu k nej dokupuju dalsie diely, strasne rad sa s tym hra a Adamko sa tiez zalubil do vlacikov. Len ked to rozlozime, musime zlozit stan :confounded: lebo to uz naozaj ani nohu nepolozim na zem v obyvke :grinning:
23. okt 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adamko este spinka s tatkom :confused: :sweat_smile: :confused: , tak sa tu realizujem :wink: Sestra objednala to auticko v pondelok a v stredu ho mala doma, to je rychlost :slight_smile:

tiez sa mi paci ten notebok, len sa mi zda mala "obrazovka", nebudu ich boliet ocka??? videla som teraz niekde v letaku, asi tesco notebok aj s vacsou, alebo to bolo na stranke nejakej??? :frowning2: :frowning2: porozmyslam a hodim sem link, stoji cca 1000Sk, ale ma lepsiu obrazovku :wink:
23. okt 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajka Adamko bude mať krásneho Ježiška :slight_smile: A nad podobnou dráhou som ja rozmýšľala v Tescu, len je to drevené všetko, aj dráha, aj vláčik, mostíky, stromčeky a tak. Stálo to okolo 10 euro :slight_smile:
23. okt 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlasi sa tu vegetacka :slight_smile:
ami beji, nie on sa tesi, ze mi je zle, ale vraj zas nemusim ist do extremu :grinning:
ajka krasny jezisko :slight_smile:
my sme malemu kupili taku akumulatorovu motorku, tak sa tesim :slight_smile:
23. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme sa vrátili z LV pred chvíľou. bola som pre tie farby, vytočila som sa ako už dlho nie... prídem tam, tam nikoho... volám mu a chlapík vraví že on ani jeho žena a syn nie sú v meste, že mám prísť poobede :angry: akože... no nemám slov...

ale zastavili sme sa v tescu a kúpila som prvé dva vianočné darčeky tak sa vytešujem :dizzy_face:

a tatko už je v Dunajskej Strede a vykladá :dizzy_face:
23. okt 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majko mi nechce spať :unamused:

A tatka ešte poslali do BA naložiť a vyložiť do ZH :unamused:

To čo už ma chcú dnes všetci iba nasr...?! :rolling_eyes: :grinning:
23. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

nehnevajte sa ale nestiham :sweat_smile: ale vecer precitam a odpisem :wink: pridala som fotky " torty " :sweat_smile: tak ale necakajte nic velkolepe :grinning: :wink:

paaaaaaaaaaaa
23. okt 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ja som už tortu pozerala na FB a teda práve že sa ti podľa mňa vydarila, aj tá kytička v rohu je ako živá, sa mi nechce veriť že nie je kúpenská ale z marcipánu robená :confused: Svokor bude nadšený :slight_smile:
23. okt 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatka už máme doma :dizzy_face: len žiaľ veľmi si ho neužijeme, v nedeľu idú zase na týždňovku do Spišskej keďže sa umúdrilo počasie :unamused:
23. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. aj ked som nikomu nechybala :grinning: tak vam napisem ze uz sme doma a cakame na tatka.. ami a kedze ja sucitim s tebou tak nam tatko odchadza tiez v nedelu zas do roboty :grinning: takze zasa spolu same
23. okt 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
co sa pocasia tyka tak aj u nas bolo rano nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale cez den bolo celkom fajn :dizzy_face:

Ami som rada ze muzik je uz doma aj ked ako pises si ho dlho neuzijete :sweat_smile: no ale tak co uz narobite :frowning2: a ta ozdoba na torte je z marcipanu ale je kupena :wink: :grinning:

Ajka dakujem za ponuku uz som spravila tak ako som mienila :sweat_smile: len dufam ze bude chutit :wink: link co si dala super a aj darceky uzasne bude mat Adamko :dizzy_face:

Bzuci tesim sa ze sa nam sem tam ozves a hlavne vegetuj :grinning: :dizzy_face: posielame pusinky a pohladkanie bruska :dizzy_face:

DAnka ale ved ty sa nam stale hlasis :dizzy_face: aj vcera si tu bola nas kuk :wink: len vzdy napises ze nemas kedy citat takze ani nereagujes :wink: a teda pekne spolu z Ami sucitis :grinning:
23. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami a dakujem :dizzy_face:
23. okt 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok