• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Beji ďakujeme :slight_smile:

Danka presne ako napísala Beja, som ti chcela napísať aj ja. Však ty ku nám chodíš ale napíšeš že nemáš čas reagovať :wink: A s tým vaším tatkom mi to začína byť dáke podozrivé... počuj pošli mi foto pre istotu či nemáme toho istého :grinning:
23. okt 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,

Prepacte nereagujem :frowning2: len Bejka pekna torticka :slight_smile:
Neviem ,co sa mi stalo trpne mi malicek a prstenik na lavej ruke :frowning2: uz od stredy nebralo som to vazne ked mi to neprejde pojdem v pondelok k doktorke.
23. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dala som tam takehoto smejka :grinning: :grinning: :grinning: takze to bolo myslene zo srandy

ami vidis ma nenapadlo.. kocik mame rovnaky, serblik tiez tak preco by sme nemohli mat aj tatka rovnakeho :grinning: :grinning: ale vies kedy by to bolo podozrivejsie, keby ten nas chodil domov vzdy ked tvoj odchadza a naopak :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danka ale ja to tiez myslim vazne ze ty len " vtrhnes " do debaty a hned ta zasa neni :frowning2: ved sa trosku k nam " pritul " :wink:

MArtinka dakujem :dizzy_face: a myslim ze to mozes mat z chrbtice .. ja som to tak mala .. mozno mas nejaky stavec vyskoceny alebo ti platnicka niekam tlaci :sweat_smile: ale radsej chod k dokimu :wink:
23. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji , mna chrbat vobec neboli :frowning2: ,ale dakujem
23. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji ja som tu ale u nasich som na nete nemohla byt lebo moj brat maniak neda nikomu book :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji a mam tu kopu faktru takze nemozem prispievat kazdu minutu :grinning: :grinning: :wink:
23. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počuj Beji, ty mi dnes kradneš repliky alebo čo?! :rolling_eyes: :grinning: Ja som Maťke chcela napísať to isté, že to bude najskôr z chrbtice, že to aj mne veľakrát zvykne stŕpnuť časť tváre alebo medzi lopatkami chrbát.

Danka ešte aj tí naši drobci sa tak podobajú, tak neviem neviem... :grinning:
23. okt 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami este ze tak daleko byvas lebo by to bolo moc podozrive :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka nemusí ťa bolieť chrbát. Chrbtica je v tomto zákerná, veľa vecí je z nej a ani o tom nevieš. Môjmu ocinovi za mlada tŕpla celá ruka a tiež to mal z chrbtice. On vtedy chodil vraj na taký ako "škripec" kde ho zavesili dole hlavou a váhou tela sa mu naprávala chrbtica. Odvtedy má viac menej pokoj ale občas sa mu to tŕpnutie na sekundu vráti.

Danka :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
beji tortička sa ti podarila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a aká je vo vnútri? :confused:
23. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka takze sup sup k doky v pondelok ak ti to neprejde
23. okt 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Martinka chrbat ta nemusi boliet :wink: to su stavce v krcnej chrbtici a aj mne to zacalo v cca 25 rokoch :wink: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

DAnka vyhovorky :grinning:

Ami no ako citam dalej tak asi si tie myslienky fakt kradneme :grinning:

TAmi dakujem :dizzy_face:
23. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a v nutro :sweat_smile: no tento krat neni so slahackou .. taze moja klasika : biskvit na nom jahodovy dzem , biskvit na tom kakaovo pudingovo jahodovy krem , biskvit a na nom vanilkovo ananasovo pudingovy krem no a na nom trosku maslovo pudingovo cukroveho kremu s ktorym je aj cela torta dokolo natreta koli tomu marcipanu :wink: fu :sweat_smile: len teda dufam ze im bude chutit lebo vsetci su zvyknuti na moje ovocne so zelatinou ....
23. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem od vas.. tatko uz prisiel paaaaaaaaaaa
23. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooooooooooooooooooooooooooooooooj :grinning:
23. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji slinceeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile:

Danka uži si ho :wink:

Baby ja potrebujem súrne otehotnieť!!! Mňa ten PMS zabije, zožeriem celú chladničku :sweat_smile:
23. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami no tak snad som to napisala zrozumitelne :grinning: a dakujem :slight_smile: som zvedava co teda povedia :wink: bala som sa dat hore ten kakaovy krem aby mi nezmenil farbu biely marcipan :wink:

a co sa tyka PMS tak ani ten ja nemusim mat a zeram ako bulo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
23. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj ty bulo, trepeš somariny :grinning: :grinning: :grinning:

no idem sa ja venovať tatkovi a trochu si ho užiť, dobrú nôcku :slight_smile:
23. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak si to uzivajte a pracujte na surodencoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
23. okt 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...

ja tak narychlo,vcera sme boli v SCS v tej Viedni. Pokupili sme,a prisli az vecer.Manzel mi tu brbloce,tak musim koncit,napisem zajtra.pa
24. okt 2009 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Jaj, spala som ako mimino vedľa drahého :dizzy_face:
24. okt 2009 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ako sa mate?
ami verim ti ze sa strasne tesis.
My dnes otvarame detsky kutik po prvy krat. Dnes idem prvy krat do roboty. :sweat_smile:
jeeej vy tu zase peciete skoda ze neviem :grinning: :grinning:
dufam ze sa mate skvelo a deticky su zdrave a pocuvaju :dizzy_face:
24. okt 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja akurat pijem kavu a cakam kym Vinie vstane a musim ju este odviest k mame.
Dnes robim do 21tej. dnes s kamoskou robime obe lebo je to pre nas nove.Potom budem robit 6 hodin denne.
jaaaj som nervozna. :sweat_smile:
24. okt 2009 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skolara myslíme na teba a tuho tuho držíme palce nech sa darí :slight_smile:
24. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj baby, už pár dní som sa vám chcela pochváliť že už 3 týždne som nemala migrénu a dnes taká ako sviňa :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ešte ma aj dáka depka chytila. To všetko tie nepodarené blížiace sa krámy :rolling_eyes:
24. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz pozeráme reprízu rozhodnutia zo Superstar, ako vypadol Leo Machala a ako sa lúčil a plakal tak Majko s takým úsmevom mu dával pá pá :grinning: Sme sa s mužom nasmiali z chuti, lebo nám bol hrozne nesympatický tak to prišlo také trefné :grinning:

A včera potvora malá, sme sa objímali s mužom a on prišiel a začal nás odtískať od seba a hovoril "nanaj" :grinning:
24. okt 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

je vidiet ze je sobota :grinning:

my sme boli u svokrovcov , Petko dedkovi gratuloval : dedo Rudo naj :grinning: tak sa tesil ako maly :grinning: torta sa vsetkym velmi pacila a teda vam poviem ze bola stavnata a mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: teda aspon chvalili tak :wink:

Skolara tak ako prvy den ?? a co deti zabavali sa :dizzy_face: tesim na info co a ako :dizzy_face:

Ciarka super ze ste nakupili cakame na info :dizzy_face:

Ami no MAjko musel byt zlaty :dizzy_face: ja som tiez toho Lea nemusela :sweat_smile: :wink:

a noc sme mali strasnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som este aj pozerala film do pol noci a Petko stale mrnkal , potom sa pytal kumne do postele a nakoniec od cca 4 tej do cca 6,20 nespal ... :rolling_eyes: no hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale poobede som si s nim lahla na hodinku ale teda stale mi ten spanok chyba :sweat_smile: asi dnes pojdem skor :wink:
24. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dnes asi velke kecanie nebude co :grinning:
24. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji tak dneska to vsetko dospi kedze spime dlhsie.. keby tak deti spali dlhsie :grinning: :grinning:

ami tak "nanaj" :grinning: :grinning:

skolara dufam ze otvorenie dopadlo super :wink:
24. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok