• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

autor
jeeeeeeeeeeeeej Danka si precitala dnes a aj reagovala :wink: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
24. okt 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a dufam ze sa mi pdoari .. sice asi nie lebo pozeram ten film na Jojke :grinning:

dala som dve fotky este z tej torty :wink: ak chcete kuk :slight_smile:
24. okt 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som tu aj ja :wink:
24. okt 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no neni mozne mozno aj pokec dnes bude :wink:
24. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji tortička veru aj vyzerala mňam :wink: A Peťko musel byť hrozne zlatý ako gratuloval dedkovi, určite to bol pre neho ten najkrajší darček :slight_smile:
24. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji ja vzdy citam.. lenze dnes ste pisali malo tak som na vsetko nezabudla :grinning: :grinning: :grinning: inokedy je toho vzdy vela popisaneho a ja vzdy zabudnem :grinning: :grinning:
24. okt 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami dakujem :slight_smile: a fakt bola mnaaaaaaaaaam :dizzy_face: ale ved vdaka tebe :wink: ved od teba mam recept na plnku :wink:

DAnka :grinning: no ja si pisem do okienka odpovede a potom ked idem na dalsiu stranu skopirujem a odpovedam na vsetko :wink: tiez by som si vsetko nezapamatala :sweat_smile: :wink:
24. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji ty si skopirujes.. ale ja si aj napisem a zabudnem skopirovat :grinning: :grinning: :grinning:

inak ten t-mobile mi max. lezu na nervy.. oktober a oni daju vianocnu reklamu.. trapne
24. okt 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to uz je iny problem :grinning: :wink:

a s tou reklamou mas pravdu :angry:
24. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
strasne sa smejem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

DAnka a dakujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo tam po t-mobile, v tescu sú vianoce už mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami presne u minule som tam videla stromceky a ozdoby... traaaaaaaaaaaaaapny suuuu :grinning:
24. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ale zasa Petko obdivuje a je happy :grinning: staci mu len na stromky pozerat :grinning:
24. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute hviezdy, a vy ešte nebúvate? :wink:
24. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry cakame len a len na teba :grinning: :grinning:

ale ja idem od vas. tatko uz uspal maleho :grinning:
24. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len potom to úplne stráca tú vianočnú atmosféru :unamused:

na mňa lezie dáka chrípka asi, dnes mi je celý deň šialene horúco, bolí ma celé telo, nohy sa mi podlamujú... akurát mi mužík uvaril vínko tak sa idem liečiť :sweat_smile:
je to tak o dva mesiace máme vianocééééééé :sweat_smile: . V piatok som si už bola pokecať aj s ježiškom
ja uz mam vianoce odbavene.. pre vsetych darky nakupene.. takze super.. prvy krat v zivote takto skoro :grinning:
24. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami dobrý recept, že vínko, ja som vsadila na homeopatiká, tiež som už od štvrtka na .... . najprv ma klepala zimnica potom mi bolo na uvarenie. A Tinuška je na atb :unamused:

no danka ty si teda kamoška :fearful: , že na mňa čakáš a teraz zdrhneš :angry:
24. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaaaaaaaj kocky keby ste vedeli ako rada by som bola tak ako pred tymi 3 mi rokmi :sweat_smile: ale jasne ze nelutujem ze mam Petka to ani keby som mala 100 kg mi nebude luto :slight_smile: ale vtedy som sa aj dobre citila a tak ... no ale ved pockam na to ci sa podari druhe tehu a ak nie tak zacnem uz nieco so sebou robit :dizzy_face: aspon na tych 75 kg sa musim dostat :dizzy_face:
ja mám kúpené pre mužíka a pre brata zatiaľ
jerry este som tu.. mm ide fajcit von tak naco koncit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

beji neboj ked bude tretie tak bude chudnut.. lebo ty budes zachvilu cakat dvojicky :wink: :wink: :wink:
24. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no do kelu :angry: šikovnica danka, a ja že zamachrujem, že už som začala riešiť vianoce :wink:
24. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danka no teda ty si sikulka :dizzy_face:

Ami nie ze nam budes chorucka :confused: posielame uzdrvaujuce bozteky :dizzy_face:

Jerry aj ja uz mam dost pre Petka pokupene a ostatnym len drogeriu :wink:
24. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja malemu moc kupovat nejdem.. kupila som mu ten notebook v tescu,muz bol proti ze naco :grinning: tak som mu povedala kup mu co chces... ma kopu hraciek takze este nejake oblecko isto pokupime a tot vsio...
24. okt 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji aj ja si to veľakrát hovorím :sweat_smile: To že máme Majka by som nedala za nič, ale občas mi chýba ten život predtým čo sa týka nášho užívania si s mužíkom, žúrov s kamoškami keď po nás chlapi leteli a cítila som sa príťažlivá, aj mňa samej a môjho pocitu zo seba...
24. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danka inak dvojicky mame v rodine :wink: takze nebosoruj !!! :wink:
ja som už vraj dostala vianočný darček, povedal tata. V piatok sme kúpili sporák a parný čistič a ešte vraj dostanem televízor ( no bez toho by som prežila). a máme nové autíčko takže finančne vyžmýkaní parádne, vianoce budú asi skromnejšie, však pre hračky sa už aj tak u nás niekedy nedá chodiť. Kočky dostanú každá kočík, stále opatrujú bábiky . Tinka na otázku, že čo má v brušku vraví, že "bábo" :grinning: Nebušila som, že tak skoro budem stará mama :grinning:
beji dvojicky beji dvojicky :grinning: :grinning: :grinning: moj muz je z dvojiciek :grinning:

jerry takze krasne vianocne darceky mas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a stara mama uz z teba bude no kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne
24. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok