Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
25. okt 2009

MArtinka ty sa cudujes ze ti trpnu prsty ked ty sama takto vsetko sama porobis ?? waaaaaaaaaaaw setri sa nam 😵 cmuky cmuk 😵 a tesime na fotecky 😵

martina1982
25. okt 2009

Beji , cmuuuuuuuuuuuuuuuk 😵

danka.k
25. okt 2009

martinka sikulka... a to sa ti da pri stevkovi tolko porobit?? ja som minule okno pri malom umyvala a hned som to aj olutovala 😀 😀 😀

amadora
25. okt 2009

Beji, Maťka ďakujem 🙂

Že vraj v rádiu hovorili že na tento čas si človek nemá problém zvyknúť, len na letný.

Mne príde niektorý víkend mamina pomôcť s Majkom aby som si mohla vyriadiť, dovtedy to neriešim 😀 Pri Majkovi ledva upracem to najnutnejšie a len čo upracem jednu izbu a idem do druhej on tú prvú zase prevráti hore nohami. Dnes som už krik na neho robila že či som mu tu pre srandu alebo čo 😀

martina1982
25. okt 2009

Danka , Ami keby som s nim sama tak to nezvladnem tatino bol so Stevko tak som to upratovala.

Idem ,zehlit 😉

Neviem ci tu pridem este kuk tak Vam prajem dobru nocku 😉

amadora
25. okt 2009

Maťka dobrú 🙂

bejca
autor
25. okt 2009

Ami ja nemam problem z tym casom ked cez den pospim ale 2 hodky 😀 😀

bejca
autor
25. okt 2009

Martinka dobru 😵

no ja som s upratovanim na tom tiez tak ze pri Petkovi som rada ze povysavam raz za tyzden a kazdy den navarim 😉 ostatne tak ako sa podari a k vianociam pride krstna petkova a bude mu robit fuul servis 😵

danka.k
25. okt 2009

ami ani ja to upratovanie neriesim.. aspon trosku nech to vyzera a ked mi maleho tato zoberie tak vtedy poriadne.. 😉

matka bruuuu

amadora
25. okt 2009

Ja nemám problém so žiadnym časom... len s tým ktorý nemám 😀 😀 😀

Akurát pozerám na nete ceny dosiek na cesto, rozmýšľam mamine na vianoce lebo už dlho obzerá a viem že sama si nekúpi. Sú tam riadne rozdiely v cenách 😕

bejca
autor
25. okt 2009

inak ja hovorim jedno : " doma nasrate nemam " a co stihnem to je co nestiham ... co uz 🙄 su dolezitejsie veci 😉

danka.k
25. okt 2009

beji presne tak... mas pravdu... a ked mam doma pavuka tak muzovi to strasne vadi... a ja ho tam necham naschval.. 😀 😀 😀

bejca
autor
25. okt 2009

ja som dosku kupovala minuly rok a kuwa visla ma 700 sk 😝 skoro som infarkt dostala 😝

Veva a ty kde si ????

bejca
autor
25. okt 2009

DAnka u nas pavuka nahana muz 😉 tak ak vadi tvojmu nech si ho vyhodi 😀

danka.k
25. okt 2009

beji vcera tu tak stresoval kvoli nemu.... no mne sa to strasne paci ked je pavuk na stene.. asi som choraaaa 😀 😀 😀

amadora
25. okt 2009

no ja som na nete našla od 300 - 700 Sk a to je teda sakra rozdiel 🙄

som rada že nie som sama čo robí doma len to každodenné a to ostatné keď je možnosť 😅 😀

danka.k
25. okt 2009

ami dobre rozdiely 😠

amadora
25. okt 2009

zajtra pozriem v tescu, som zvedavá...

ja mám arachnofóbiu takže môj mužík už pozná keď na neho zakričím takým prosebným "zlatkoooooo..." tak mi hneď odpovedá že "no, kde je pavúk?" 😀

danka.k
25. okt 2009

no maly je naspaty tak idem off bruuuuuuuuuuu 😉

bejca
autor
25. okt 2009

Danka pavuk v dome stastie v dome 😉 😵

Ami ja robim zasadne len to co musim 😉

co sa tyka roboty doma - byt ma sluzit mne a nie ja jemu 😉

bejca
autor
25. okt 2009

DAnka kam ides ???? haloooooooooooooooooooo tu bud 😠 😉 dobruuuuuuuuuu

danka.k
25. okt 2009

beji maly sa mi zobudil takze budem musiet s nim do postele.. ale este nasiel moje cipsy tak sedi pri nich 😀

amadora
25. okt 2009

Beji ja mám takú sprostú povahu, sama si už leziem na nervy niekedy ale nepomôžem si, ja musím mať stále poriadok... ja behám celý deň Majkovi za zadkom a upratujem. On sa dohrá s hračkou a ja ju hneď uložím na miesto. Každá hračka musí byť každý deň presne na tom istom mieste. Keď ich uprace muž tak ich upracem ešte po ňom lebo nie sú tak ako ich ukladám ja 😀

bejca
autor
25. okt 2009

😀 😀 😀 😀 ze chipsy 😀 ale dala by som si nieco 😀 idem niekam ponurat 😀

danka.k
25. okt 2009

ami 😀 ja hracky upratujem vecer ked zaspi.. lebo viem ze by boli aj tak hned rozhadzane 😀

bejca
autor
25. okt 2009

Ami tak v tomto som uplne presne taka ista 😕 😅 tiez musi byt vsetko na svojom mieste 😅 aj ked ideme von tak musi byt upratane 😅

amadora
25. okt 2009

Danka to ja viem veľmi dobre, ale hovorím, je to silnejšie ako ja 😅 Moja mamina je taká istá, povedala by som ešte horšia, takže to mám po nej.

danka.k
25. okt 2009

dobre cipsy dojedene ideme spat. paaaaaaaaaaa

bejca
autor
25. okt 2009

no nasla som arasidy tak uz tlacim 😀 DAnka dik 😀

amadora
25. okt 2009

Beji presne! Mne to nedá odísť z domu kým nemám dokonalý poriadok, vždy aj malému hovorím že musíme upratať ak chce ísť von že nemôžeme ísť skôr 😀 A veľakrát ešte kým sa oblečieme stihne niečo povyťahovať tak ešte oblečená a obutá behám po štyroch a odkladám 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre