Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
30. okt 2009

hej stale taky isty ....

bejca
autor
30. okt 2009

uz spi huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

inak dnes vecer si 1x pytal aby som ho prikryla ... tak 1x spinka zakryty 😉

amadora
30. okt 2009

tak to fakt nechápem 😕

amadora
30. okt 2009

super!

ja akurát študujem chlapčenské mená, dnes sa ma kmotra pýtala aké meno dáme druhému dieťatku ak to bude chlapec a ostala som v šoku lebo my sme pri Majkovi vedeli že bude určite Martin ak bude chlapec a teraz sme sa dáko zafixovali na to že to bude dievča tak ma ani nenapadlo že aké meno 😅

bejca
autor
30. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 no tak ja tiez neviem ... ale rozmyslali sme nad Pavol a Beáta 😀 aleeeeeeeeeeee ....... ja stale dumam a nad tym ze bude zalezat kedy sa to babatko narodi 😉 a podla toho uvidim kedy bud emat meniny 😉

bejca
autor
30. okt 2009

a dievcenske mate ake ??

amadora
30. okt 2009

dievčatko bude Dianka 🙂 pôvodne sme chceli Viktorku ale nejako sa nám viac zapáčila Dianka tak sme to zmenili

a muž ma jeduje že chlapec bude Juraj, strašne ma s tým vytáča 😅 akože mne sa to meno páči, ale svojmu dieťaťu ho dať nechcem a v rodine už máme dvoch Jurajov tak to hádam aj stačí 😀 sa mi celkom páči Richard 🙂

amadora
30. okt 2009

Alex krásne fotky, Eliška je nádherná princeznička už 🙂

bejca
autor
30. okt 2009

Juraja nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😅 ja mam svagra a akosi sa nemusime ☹ 😉 a aj Dianku mame - to je jeho dcera 😉 inak kocka 🙂 a aj pekne meno 😉 a ja mam inak super svagrov 😀 Juraj , JAno , Jaro a Jaro 😀 😀 no uzasne 😀 😀

bejca
autor
30. okt 2009

mne sa pacilo Matej a nad tym aj dumam 😉 😀 ak by sa babatko narodilo nejako v lete tak by s nami na meniny oslavovalo narodeninky a meninky by malo s Petkom na jeho narodeniny vo februari 😉

amadora
30. okt 2009

no veď ja tiež vždy hovorím mužovi že ak chce Juraja tak si ho musí spraviť u susedov ale ja ho nechcem 😀 😀 😀 a moja sesternica je tiež Diana 🙂

bejca
autor
30. okt 2009

😀 😀 😀 no tak len aby si potom nenadavala ze mate u susedov braceka 😉 srandujem 🙂

bejca
autor
30. okt 2009

Alex Eliska je uzasna , krasna a veeeeeeelmi sikovna 😵

amadora
30. okt 2009

toho sa nebojím 😉

alex21
30. okt 2009

Ami beji dakujem 😉
Vy dnes mate temu uz len aby ste tie deti mali. No ved vyberte meno nech nedopadnete ako my ze sa este na porodnom stole budete dohadovat ako sa bude volat. Ale nastastie sa narodila Eliska 😵 tak sme chlapca nemuseli riesit. Ak by sa narodil chlapec doteraz neviem ako by sa volal. 😅 Možno by sme sa spýtali doktora ako sa vola 😀

bejca
autor
30. okt 2009

😀 😀 😀 Alex no teda dobre 😀 a keby ta rodila zena asi by to bolo tazke 😀 😉

amadora
30. okt 2009

Alex asi je to smiešne už teraz nad menom rozmýšľať, ale mňa to chytá už taká túžba po dieťatku že už o ňom hrozne často rozmýšľam 🙂 Aj predtým ako sme počali Majka už som bola v štádiu že som nedokázala myslieť na nič iné len na bábätko 😅
A s tým menom teda by to bolo zaujímavé keby poviete doktorovi nech vyberie on 😀

bejca
autor
30. okt 2009

a preco by sme nemohli dopredu dumat ?? ved na tom neni nic zle 🙂 aj tak to este mozno aj 5x zmenime 😀 😉

bejca
autor
30. okt 2009

no idem ja hajuskat 😵 akasi som unavenucka 😵

bejca
autor
30. okt 2009

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵

amadora
30. okt 2009

akurát som aj ja chcela napísať že už idem do pelechu lebo mi dáko oči zatvára 🙂 dobrú noc

alex21
30. okt 2009

Ja som to nemyslela v zlom. Kludne dumajte dalej. Aj ja som vyberala mena skor ale nakoniec to bolo uplne inak. 😀 Vždy som sa čudovala ked mi tehotna baba povedala, že nema este vybrané meno vzdy som si myslela, ze len nechce povať. No a nakoniec som sama tak dopadla. 😝 😀

alex21
30. okt 2009

tusim ste uz isli spat tak dobru 😉

amadora
31. okt 2009

Dobré ránko!

Dnes nám príde tatko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Inak u nás je momentálne -7°C 😝 Skoro mi riť odpadla keď som trielila von pre triesky a pre drevo. Idem si bacnúť horúcu kávu.

danka.k
31. okt 2009

ami tak ked si povedala ze u vas je taka zima ja sa nejdem na teplomer ani pozret 😀 teraz su tri ale rano nebolo tusim pod nulou lebo v noci bolo vonku celkom teplo... co mne byva stale zima 😀 😀

a tatkooo pride kedyyyyy???

vy ste vcera riesili mena.. my ak budeme mat druheho chlapca co by som nebola proti keby bol, ale chudacik by sa volal No name... nepaci sa mi asi ziadne meno... chlap raz vravel ze petko, tak mozno petko.... 😀 zato dievcata mozem mat aj 4 😀 😀 😀

amadora
31. okt 2009

Danka ešte neviem presne, ale asi až večer. Im to menia každú chvíľu, tak sa dozvedia asi až keď budú odchádzať 🙄 Ale rátam že až večer. Ale už dáko vydržíme 🙂

danka.k
31. okt 2009

no jasne vydrzite a bude doma zas 5 dni???

amadora
31. okt 2009

no mal by byť 🙂

amadora
31. okt 2009

teda tu je dnes rušno, nestíham čítať 😀

tatko je už na ceste domov 😵

my sme sa boli trochu prejsť vonku, je poriadna zima, ale aspoň neprší a nesneží, tak je fajn 🙂 a máme nový šálik aj rukavičky 🙂

a keď sme boli vonku tak reku zavolám Bzucinke ako sa má, čo nové a tak a dozvedela som sa super správu že ju práve dnes pustili domov 😵

danka.k
31. okt 2009

jeeeeeeeeeeej ami paradna sprava o bzucinke... tak bzucinka supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😉

no ale dnes ste fakt toho moc popisali, ani ja nestiham citat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre