• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Beji tým krémom sa aj lepia ružičky na tortu alebo tak. Ja tiež chcem urobiť obdĺžnikovú tortu a krém dať po spodnom aj vrchnom okraji (ten vrchný vlastne zakryje okraj oplátky) .

Blumka vitajte, ako sa máte? :slight_smile:
23. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Blumka vitajte :dizzy_face: a ko sa nam citis :slight_smile: dufam ze vsetko oki a miminko poslucha :dizzy_face: a ty este co nespinkas :wink:
23. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj uz my svita jasne Beji, ale vsak uz ti Ami napisala :wink:
Beji jasne nech si zakrici ked sa ,ulavi :slight_smile:

Ahoj Blumka, citala som si minule ze cakate baby. Gratulujem a prajem vela zdravicka celej rodinke a malemu v brusku.
Juuuuuuuuj tolko tehotnych okolo mna.Veru je to plodny rok :slight_smile:
23. jún 2009 o 22:52  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami ja este stale neviem aku :sweat_smile: ale isto viem ze som objednala kruhovu oblatku :grinning: takze uz to nejako " dobojujem " :grinning:
23. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatial sa mame dobre...keby som nebola hladna kazde dve hodiny tak ani neverim ze som tehotna :grinning:
a vy sa ako mate? nestiham vas citat, tak sa v skratke pochvalte
23. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi 5 kamosiek je okolo mna tehotnych aj my je niekedy smutno. :frowning2:
23. jún 2009 o 22:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji pridala som do albumu fotku čo mi robila pre nich Bzuci :slight_smile: Len premýšľam že asi ju poprosím nech tam dá bledomodré pozadie nech to vynikne na bielej torte a možno ešte ich mená a dátum svadby :wink:
23. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matak, dakujem :wink:
23. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matak a z coho ti je smutno? este by si jedno brala?
23. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blumka pokial je to len ten hlad supeeeeeeeeeeer.To patri k tomu :wink:
23. jún 2009 o 22:54  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nie ze hlad ale hladisko...zozerem viac ako manzel a kazde dve hodiny...neviem, neviem ako budem vyzerat po 9. mesiacoch :sweat_smile:
23. jún 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak to ja by som aj brala este jedno, len neviem ci to nie je blbost. :unamused: Ma to vela za ja proti.
23. jún 2009 o 22:56  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami krasna fotka ato bude uplne super uzasne :slight_smile:

MAti a co ti brani na dalsie :wink:

Blumka len si daj ved si tehu :slight_smile:
23. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, urcite bude viac "za" :wink: aj ked viem, ze v dnesnej situacii 4 deticky to je uz poriadny skrt do rozpoctu...ale zasa tie deti ti daju tolko do zivota...ved vieme, kazda :wink:
23. jún 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Blumka potom zhodis neboj :wink: nepozeraj na to kolko si ziada tolko si daj :dizzy_face:

MAi a preco ??? ved aj tak by si chcela este chlapca tak treba skusat :wink:

kocky idem ja haji buvi :slight_smile: pa pa a doibru nocku vsetkym :slight_smile:
23. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami ta fotka od Bzucinky je kraaaaaaaaaaaasna :slight_smile:

Blumka to neries, kazdym tehotenstvom som mala vzdy viac kil na sebe, a je to individualne.
Pri Hanke som pribrala 12kg, pri Kike 16kg a pri Barborke 18kg a dnes mam tolko ako by pre 1. porodom.
Vsetko je individualne aj priberanie aj chudnutie.
Hlavne ze budete zdravi a stastni.Tak sa drzte a opatrujte :slight_smile:
23. jún 2009 o 23:00  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate pravdu...kaslem na vahu..sak co ostanem hladna? :grinning: to budem riesit potom, ked mi budu revat obidve deti naraz a nebudem ani stihat jest :grinning:
idem uz aj ja do hajan...dobruuu a drzte sa
23. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji, Mati, veru krásne to Bzuci spravila :slight_smile: Ďakujem za ňu :wink:

Blumka pokiaľ sa muž nesťažuje a ty si spokojná a bábo zdravé, tak kilá sú druhoradé :slight_smile:

Tak ja idem hajať, dobrú noc :slight_smile:
23. jún 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji nemozem len deti rodit, :unamused:,asi zatial moja psychika je moj najvacsi problem :unamused:
Cas ukaze :wink:, Beji jasne ze chlapca, by chel hlavne moj manzel.

Blumke jasne za by bolo viac pre ak sa budem pozerat iba na seba.
A jedno je iste toto posledne 4. by bol milacik.
Uvidime do 40. je daleko ha ha :slight_smile:ak bude bude nebude nebude.A do rozpoctu to veru este len pojde ked zacnu baby chodit do skoly zatial je to pohodicka.

Beji dobru nocku aj Petkovi nech krasne snicky ma a velmi nekrici :wink: :dizzy_face:
23. jún 2009 o 23:07  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru Ami , dobru Blumka, :pensive: :pensive:
23. jún 2009 o 23:09  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky. pekne ste sa rozpísali.

beji, jojovi som tiež kúpila bábiku pod stromček, keď bol malý, lebo stále bral dievčatám. bol k nej ešte batoh, tak ju stále nosil. mne to ani neprišlo divné. však aj dievčatá sa hrajú s autami. nakoniec ale bábika skončila s vypichnutými očami :confounded: filip totiž všetko zničí, všetko musí rozobrať a zistiť ako to funguje, len problém je, že už to nikto nezloží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ozaj a ema už povie pekne auto. ona sa tie slová naučí hneď povedať správne.

to kika nevedela "K". raz dobehla a kričala, že : talapače, talapače !! vôbec sme nechápali :confused: až ma dotiahla za ruku ku klárke, čo bola bábatko vtedy a pochopila som, že to bolo klára plače :grinning:
alebo chcela pevelonovať a nech jej kúpime pevelon a nakoniec vysvitlo že to je telefon. :dizzy_face:
24. jún 2009 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matak, veď pozri na mňa. tie väčšie deti sa už starajú o tie menšie :wink:
máš ale pravdu, že finančne náročné je to , keď začnú chodiť do školy. to mi fakt ide na nervy. stále šporíme na nejaké výlety, lyžovačky, školy v prírode. a začiatok školského roka to je teda na mašlu. milion vecí treba pokúpiť. všeličo si tí učitelia navymýšlajú :angry:
a stredná škola to sú už iné nároky. to treba aj vreckové, však spolužiačka má aj 20 euro na týždeň :fearful:

teraz nás čaká prvá autoškola. to je tiež pekná pálka, proti tomu , čo to stálo mňa.

takže tak. ako hovoríš má to svoje + aj - .
24. jún 2009 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Tak dnes Majko zase buntošil o 6:00, ale som to rázne zatrhla s tým že nevstanem ani keby čo bolo :grinning: Nakoniec sa dal ukecať a ešte sme pospali do 8:00 :slight_smile:

Inak máme stále hnačky :unamused: Jeden deň má normálnu stolicu, druhý zase hnačku a tak sa nám to strieda.

Môj mužík by pristál aj na 10 detí :confounded: Ja niekedy neviem či chcem vôbec druhé :grinning: Aj teraz mám maličké nervy, lebo som síce dostala menzes ale už tretí deň tak 5 kvapiek a dosť. Tak dúfam že sa to ešte spustí a nemusím sa stresovať či nová antikoncepcia funguje :sweat_smile:

A všetkým Jánom všetko naj k meninám :slight_smile:
24. jún 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

tak my sme mali zvlastnu noc :sweat_smile: akosi stale mrnkal a potom sme ho museli dat k nam do postele , muz isiel do prace ani neviem kedy a ked som sa zobudila zistila som ze Petko lezi uplne opacne cize hlavicku mal pri mojich nohach :sweat_smile: :wink: ale teda potiahli sme do 7:40 :dizzy_face: pocasie stale na hov.. strasne nieco :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Matak ved si dajte teraz " pauzu " chod pracovat a za par rokov zacnite pracovat na miminku a nejako 2 posebe aby nebolo taky maznacik :wink: :grinning:

Izka moj muz bol taky vraj vsetko rozobral a skumal :grinning: no uvidime co a ako bude Petko :slight_smile: a s babikou sa hra tak pod chvilku tak uvidime ci vobec bude mat " uspech " :wink: a teda s tymi financiami to veru je teraz take v tych skolach :sweat_smile: ale ved co narobime treba ich podporovat :wink:

Ami tak ste tiez pekne potiahli ten spanok :dizzy_face: a aj Petko ma redsiu stolicu ale pripisujem to zubom :wink: no a zeby tehu ?? :wink: zelam zo srdca to co si zelas :wink:

veru dnes je Jana :slight_smile: aj ja zelam vsetkym vsetko naj k meninkam a aj moj ocko by mal meniny .... pojdem poobede zapalit na cintorin ....
24. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:

my uz sme od siestej hore :frowning2: klasika a v noci sme boli 2x :unamused:
blumka gratulujeme k tehu, prajeme aby ste boli zdravucki a aby bolo vsetko cele tehu v poriadku :slight_smile:
u nas tiez raz svieti slnko a raz je zamracene, nemyslim tym pocasie ale moje nalady, pocity, kazdy den je iny, jeden lepsi a druhy horsi, tiez mam toho niekedy plne zuby...presne ako pisete aj vy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dianka teraz porozhadzovala vsetky CD po celej obyvacke :grinning: musela som ju nejako zabavit aby som mohla citat a pisat sem :wink:

ku kondicnym jazdam - tiez som o tom uvazovala pretoze uz 2 roky mam vodicak a jazdila som iba par mesiacov...auto k dispozicii nemam ale niekedy ma to laka ist si zasoferovat, drzim vam palce baby! :slight_smile:

ciarka - kludne pridite :wink:

dnes to vyzera zasa na poriadne uprsany den :frowning2:
24. jún 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji aj ja to pripisujem zubom :slight_smile: A tehu dúfam nie som... teraz by to nebol práve najvhodnejší čas :unamused: No uvidíme či sa to rozbehne alebo nie...
24. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Tak Stevko ma dalsi sirup lebo doky povedala ,ze ma zuzene priedusky ci co a ja tiez beriem ATB :frowning2: tak na vylet do Dudiniec sa zase odklada :frowning2:

Idem si lahnut k Stevkovi .

Aj u nas prsi :frowning2:

Beji, inac aj Stevko ma babiku ,ale sem tam ju hodi o zem :grinning: a ked babiku ja mojkam tak ziarli :grinning:

Citala som si Vas len uz neviem na co som chcela reagovat :frowning2: ledva dycham :frowning2:
24. jún 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka oddýchni si a nech ste obaja so Števkom čím skôr zdraví :slight_smile:

My sme boli v meste, kúpila som malému Hylak kvapky na tú hnačku, tak dúfam pomôžu. Aj bublifuk sme kúpili, hrozne sa z neho teší, len by chcel aby sme mu bubliny robili do nekonečna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A v drogérii sme kupovali svokrovi darček k meninám a dostal tam balón napustený héliom na motúziku. Taký bol hrdý :grinning:
24. jún 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky davali ste drobcom niekedy mlete maso - bravcove???

po roku mala dianka negativny vyter na salmonelu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
rozplakala som sa od stastia, radosti, obrovskej ulavy, neviem to ani napisat, pochopi ma iba ten, kto je rodic - a zvlast maminky :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:

tu bude zase nejaka burka...chcela som ist do DM-ky no asi nepojdeme

aj my si robime bublinky z bublifuku, dianka to zboznuje :sunglasses:
ami - hylak kvapky by mali pomoct, ked nie skus smectu, ta zabere urcite :wink:
na "hovienka" som odborniiiiiiiiiiiiiiiik :grinning: :grinning: :grinning: ..sme sa nakakali za ten rok :grinning: :grinning: aaaale uz je tomu koniec :slight_smile:
24. jún 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky a ten hylak sa ako dávkuje? Lebo tam je písané že je nevhodný pre deti do 2 rokov :confused:

A ešte jedna trochu nechutná otázka, takže tie čo máte citlivé žalúdky nečítajte :grinning:
Keď som malému vymieňala zakakanú plienku tak v tom riedkom hovienku mal také niečo ako soplík alebo ako by som to nazvala, proste sa to naťahovalo :sweat_smile: Je to normálne? Čo to mohlo byť?

Lili supeeeeeeeeeeeeeeeeer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jún 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok