Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
24. jún 2009

Lili super ,ze mate vysledok ok 🙂 Ja som davala uz stevkovi mlete maso ale ja som si ho zomlela .

Ami,dakujem.Neviem ako sa davkuje ten hylak.Inac aj Stevko ma teraz hroznu stolicu z ATB .Aj Stevko mal take.nemusis sa bat .Inac ked sme boli v nemocke dokonca mal dake ako soplik(kako/ s krvou .Doky povedala ,ze tu ritku ma z cipkov a ATB .Vy ste tiez brali ATB?Ja Stevkovi davam teraz probiotika Dophilus,ze by sa mala stolica upravit a mame obmedzit mlieko teraz.

Beji a diky za ten imazol aj doky nam ho isla predpisat a ja som jej ,ze mi moja kamoska poradila 😀

martina1982
24. jún 2009

ozaj dnes moju maminu pustili z nemocky hurrrrrrrrrrrrra 🙂

bzucinka2
24. jún 2009

ahojte necitam, lebo som tu len narychlo
vsetky vas zdravim, velmi mi chybate
je tu super teplocko, tazko si budeme zvykat na domacu zimu
strava super, malemu sa velmi paci v bazene, aj sa sam potapa, na ore si zvyka pomaly
tak sa majte bezim k malemu
cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuky vsetkym

martina1982
24. jún 2009

Bzuci Ahoooooooooooj , som rada ,ze sa mate ok .Alexikovi posielame cmuk 🙂

amadora
24. jún 2009

Jéj, ahoj Bzuci, super že sa máte dobre, užite si to 🙂 cmuk cmuk cmuk 🙂

Tak som našla tu v dákej téme dávkovanie 3x10 kvapiek hylaku tak som mu dala, dúfam že to bude ok a že mu to pomôže 😒

Mati my sme nebrali ATB, ja si myslím že sú to zuby. Skúsim pár dní dávať hylak a ak nepomôže tak pôjdeme k doki. Probiotiká berie odkedy sme doma z nemocky. A super že mamka je doma 🙂

My sme boli gratulovať svokrovi ale za chvíľu už mal poriadne ampére (aj keď pil sám 😒 ) tak sme sa zdekovali domov.

Inak som sa tak naštvala... som našla na jednej stránke pekné ozdoby na tortu, tak som chcela objednať na tú svadobnú také dvojité biele srdce s červenými ružami a červené miniruže s lístkami. A ženská mi odpísala že mi to môžu poslať len v balení miniruže 200ks a tie srdcia 6 ks, suma bez poštovného 50 euro 🙄 Neviem načo by mi to bolo toľko 😒

bejca
autor
24. jún 2009

ahojte kocky 😵

TRNAVACKY a OKOLIE NEDAME STRETKO ??????????????????????????????????????????? 😉 😀 😵

Lili ja davam mlete masko uz dlchsie a v pohode a kupujem hotove v Bille 😉 a vlastne my papame uz vsetko dnes gulas s knedlou 😉 som happy ze uz mate tie vysledky dobre gratulujeme 😵

MArtinka skore uzdravenie zelam vam obom letia pusinky 😵 a som rada ze kremik pomaha 😉 a co povedala doki ??? 😵 a tesim sa ze maminka je uz doma 🙂

Ami Majko musel byt zlaty ked mal ten balon 😀 ja som nad bublifukom dumala ale este nekupila 😉 a s tym Hylakom ti neporadim ja nic nedavam .....a dufam ze kvapky teda pomozu 😉 a co sa objednavania tyka naco by ti toho tolko bolo ??? neboj nieco najdes kde predaju aj po menej 🙂 😵

Bzuciiiiiiiiiiiiii ahooooooooooooooooj a dones domov trochu tepla potom 😀 tu je kosa ako v ruskom filme 😝 vy si to uzivajte 😵 a letia vam pusinky 😵

bejca
autor
24. jún 2009

pridala som par fotiek 😉 kto chce moze kuki kuk 😵

amadora
24. jún 2009

Tak my búvame, aj keď bol voľáky mrzutý už, neviem či sa mu už tak driemalo či čo 😒

Beji vidím že Peťko potrebuje gumáky aj na ručičky 😀

My bravčové mäsko papáme nakrájané na kúsky, ale tuším sme mali už aj mleté 🙂

bejca
autor
24. jún 2009

Ami dik 😵 a veru by sa mu zisli 😀

zistil ze mu netecie do topanok a neciti vodu 😀 tak skusal aj zadkom 😀 a aj rucickami 😀 len nech si uzije 😉 my sme iny neboli 😉

uz som sa bala ze pojdem spat ked tu nikoho neni 😅 😉

bejca
autor
24. jún 2009

ja robim mlete masko v trube - peciem ja nerobim fasirky klasicke ..... + pyre + salatik mnaaaaaaaaaaaaam 😀 😵

jankapardon
24. jún 2009

mnamky beji 😵

bejca
autor
24. jún 2009

😀

amadora
24. jún 2009

Beji ja robievam najmä fašírku plnenú natvrdo uvarenými vajíčkami a k tomu pyré 🙂

bejca
autor
24. jún 2009

minule som skusala spravit v srncom chrbate a dala som do stredu varene vajicka 😉 aj to bolo fajne 😵 a hlavne trochu zmeny 😉 inak ja uz fakt niekedy neviem co varit .. a moj muz nove vymyslene alebo " zarucene dobre " recepty akosi nemusi ... 😅 tak skoro stale varim dokola ... aspon ze s Petkom si dame sem tam aj nieco ine 😉

bejca
autor
24. jún 2009

Ami 😀 😀

amadora
24. jún 2009

Akurát som skypovala s ocinom, oni majú na Malorke krásne počasie. Len bol dáky zlý signál, asi preto že tu je škaredo. A ocina dnes popŕhlila medúza 😖

bejca
autor
24. jún 2009

😝 tfuj meduza 😝 a jaaaaaaaaaaj ako zavidim ze Mallorka 🙂

amadora
24. jún 2009

Nejako mi hapruje aj net 😠

No možno na rok pôjdeme aj my, sme pozvaní, len to ešte nie je isté 😉

bejca
autor
24. jún 2009

Ami ak sa vam bude dat len chodte 😵

bejca
autor
24. jún 2009

hm ☹ no je tu ticho dnes idem ja teda haji buvi 😉 pa

amadora
24. jún 2009

No to určite pôjdeme 😀 Ale ešte uvidíme čo dovtedy bude, rok je dlhá doba.

Našla som tie isté ozdoby ešte na jednej stránke tak som tam písala, som zvedavá čo mi odpíšu 😒

zitaje
24. jún 2009

Ahojte baby, ja mam tiez februarcatko 2008, a chcela by som sa vas opytat, ci je medzi vami niekto, kto mal dudel a a uz sa ho uspesne zbavil. 😒 Rozmyslam, kedy sa podujat na tento velky pocin. Mala ho ma len na spanie, lenze ona je celkom aktivna a rozumna a straaasne vela rozprava, takze si cumel stale niekde najde, ked ho uvidi, tak krici na cely byt: duka (dudulka) a sice mi ho potom vrati, ale rada si pocucka. Riesite uz cumle, alebo tomu davate volny priechod? Starisa nemala, tak nemam vobec predstavu, ako to chodi...
Dakujem, pridem sa potom kuknut, ci ste mi odpisali, vdaka
z

amadora
24. jún 2009

Zitaje my máme dudu tiež na spanie a tiež si ju občas nájde cez deň. Predtým dudkal častejšie ale snažím sa aby ju mal fakt už len na spanie, ani do auta či kočíka mu ju už nedávam, ale nejako radikálne to ešte riešiť nejdem 🙂

zitaje
24. jún 2009

amadora a kedy to chces riesit? Alebo cakas, kedy ho to prestane bavit? Moja sa tak viac-menej prave sama odstavuje, ale neviem ci je sanca, ze sa sama zriekne aj cumla.

izka
24. jún 2009

ahojte. len tak narýchlo som nakukla, lebo ráno idem zas k zubárovi.

ami, ja hylak dávam a zdá sa mi, že prv tam bývalo písané dávkovanie aj pre malé deti. neviem, prečo to zmenili.
eme dávam len 1 krát denne 10 kvapiek do čaju, lebo je to poriadne kyselé 😝 a zaberá to.

majte sa krásne a chorým želám rýchle uzdravenie.

izka
24. jún 2009

ami, išla som to kuknúť a myslím, že tým dávkovaním 3 krát 10 nič nepokazíš.
prv to bývalo na predpis, tak asi preto to teraz tak zmenili.

ozaj a dnes joja zas chytila migréna na tréningu. doma okamžite vracal a pak si išiel lahnúť a som mu natrela čelo tea tree olejom a o dve hodiny vstal a nič mu nebolo 😕 zdá sa, že som objavila, čo mu pomôže.

ema sa dnes pokúšala vyskočiť, ale nepodarilo sa jej to. taká bola smiešna, ako poskakovala 😀 vyzerala ako kozliatko. 😵

ale už fakt idem. pa pa

amadora
25. jún 2009

Dobré ránko!

Náš tatko išiel hneď ráno na kontrolu takže sme sa už zobudili sami a s takou náladou s akou sme večer zaspávali 🙄 Ja neviem čo mu je 😒

Ale dnes vyzerá byť pekné počasie... klop klop klop... bodaj by 🙂

Izka ďakujem za radu 🙂

Zitaje zatiaľ to neriešim, ale snažím sa mu dudu obmezovať, keď si ju dá cez deň tak mu ju beriem. Aby ju mal len na spánok. A keď bude väčší a rozumnejší a stále bude mať dudu (myslím ak ju neopustí sám) tak ju niekde zapatrošíme, spapá ju pes alebo niečo iné 😀

bejca
autor
25. jún 2009

caute 😵

dnes sma mali v celku fajn noc 😵 vstavali sme o 6,30 ale do cca 7 mej sme este lebedili v posteli 😵 dnes nevarim 😉 ale zato idem piect tortu tak som zvedava co vymyslim a ako ju zpackam 😝 😅 ozaj a napadlo ma AMIIIIIIIIIIII mne vtedy ked sme kupovali tu svedsku tortu Petkovi na narodeniny ten pan co ju piekol hovoril ze ten marcipan musi byt vzdy pod tym obrazkom nakolko ak by ju dal len na slahacku alebo krem tak by sa rozpustil ten obrazok 😅 😕 to iba ze ma to napadlo koli tomu ze na tom navode je pisane vraj na krem alebo slahacku polozit .....

Zitaje ja postupujem presne ako Ami 😉 dudinku mame len na noc a aj tak ju v noci vypluje a ked mu je treba - ma svetielkujuce - tak si ju najde a spinka dalej 😉 a myslim ze oni casom sami na to pridu ved su este malinky 😉 zatial to vobec neriesim , kedysi mal dudinku skoro cely den okrem par chvilok a teraz uz je uspech ze len ked spinkame mame dudu 🙂

Izka drz sa u zubara 🙂 a s tym tea tree olejom to skusim aj ja 😉 my poskakujeme podobne a ked sa snazi vyskocit tak da ritku dozadu no nadherne su tie deti ako objavuju 😵

Ami tatkovi drzime palce 😵 a MAjkovi letia pusinky aby bol vesely 😵 pocasie aj u nas zatial lepsie uvidime cez den 😉

amadora
25. jún 2009

Beji ja som čítala tiež pár návodov, dosť sa líšia, ale určite to budem dávať na cukríkovú hmotu a prilepím to tým gélom čo tam odporúčajú 🙂 A s dudkou je to aj u nás tak, som rada že už je iba na spanie a to mi zatiaľ stačí 🙂 A ďakujem za mojich chlapov 😉

martina1982
25. jún 2009

Ahojte ,

Vcera som tu nebola lebo ked som ukladala Stevka spinkat tak som zaspala s nim zobudila som sa 22:30hod.,ze co sa deje osprchovala som sa dala do pyzama isla spinkat len v noci som nemohla spat stale som mala upchaty nos ☹

beji ,Stevkova ritka vizera lepsie diky 🙂

Dnes ma moj oco narodeniny .

Zitaje my dudu nemame od narodenia ,to ma po tatovi ani on ju nechcel.

Izka super ,ze si na to prisla ,ze co Jojkovi pomaha.Drzim palce u zubarky.Emka musi byt podarena.

Inac ked som bola vcera u doky tak mi povedala ,ze mam prist na preockovanie proti tetanu o 2 tyzd.ked budem zdrava.To keby som neprisla ,tak by ma kedy chcela zavolat.

Beji drzim palce pri peceni torty.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre