• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Ahojky:slight_smile:

kocky mam jednu dementnu otazku?? Kolko eur dostavame matersku? Ako sa to presne vola? Kolko su pridavky na deti?

3 otazky :frowning2: vdaka za odpovede :slight_smile:
28. nov 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aji je to rodičovský príspevok a tuším že to chodí spolu s prídavkami na deti a spolu je to cca 180 euro. Prídavok na dieťa je niečo cez 17 euro.
28. nov 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čawte ženy... :slight_smile:
Prišla som sa len pochváliť.... Som v tom...! :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimkao no tak to je odvaha, ale blahozelam....
28. nov 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, dík. My sme to už dlhšie plánovali. Ale na FB ešte Psssssssst :wink:
28. nov 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze tie dvojicky, to je pravda, ze,??
28. nov 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, to ešte neviem, len by som chcela. Ale ešte som len v 5tt, takže to tak skoro nezistím. Ináč, tedy na FB si len kamoška robila srandu a to som ešte ani ja netušila, že to už vtedy bola pravda... :grinning:
28. nov 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mimka teda :confused: :slight_smile: Gratulujem ti, veľmi a nech všetko dobre dopadne :slight_smile: Kurnik a ja rozmýšľam či zvládnem dve deti :sweat_smile: :grinning:
28. nov 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimkao......vies, ze som si to myslela????? blahozelam :slight_smile:

ami, vdaka, potrebujem to presne, mam totiz v utorok sud o zyvsenie vyzivneho, ked som si davala ziadost o zvysenie v oktobri minuleho roku!!!!! tak to bolo este v korunach :frowning2: a teraz mi to tiez chodi spolu na 2 deti a preto sa pytam, ci nahodou niektora neviete presnu sumu :confounded:
28. nov 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji ja tiez netusim kolko nam chodi.. chodi mi to vo vypise ale ja vzdy zabudnem... :grinning: :grinning:

mimkao gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajka mne chodí 185,47 presne, to je už asi spolu. Na nete som našla že rodičovský je 164,22, takže zvyšok sú prídavky na dieťa :wink:
28. nov 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bude tatko pozerať Bonda tak by som sa vám mohla venovať, len neviem ako budeme zase spať :unamused: cez obed som zase musela k nemu lebo húkal :frowning2:
28. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami ani ty nemas rada bonda?? ja si pustim slavika nech to tu aspon spieva :grinning: :grinning:
28. nov 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka nie, také filmy nemusím :wink:

Mám normálne neurózu z toho že Majko má ísť za chvíľu spať :unamused: Neviem čo mám robiť, ak ho nechám vyhúkať hádam by časom zaspal, ale má aj bez toho dosť plný nos a potom bude mať duplom... ale zase potom neviem čo spraviť, či ho uložiť do našej, ľahnúť si k nemu a keď zaspí odísť - budem sa báť že capne dole a nechcem aby sa naučil spávať medzi nami :unamused: Ach jo...
28. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už aj húkame...
28. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

Mimka super ze si prisla kuk a tesim sa z dalsieho tehu :dizzy_face: ja na FB chodim velmi malo takze ani nemuknem :grinning:

Ajka ako spomina Ami suma je cca 164 euro + cca 22 euro neviem to tiez uplne presne :sweat_smile: a je to rodicovsky prispevok :wink:

Danka ako RAstik ?? dufam ze nozicka uz neboli :wink:

Ami posielame pusinky aby MAjko dobre spinkal a bol rychlo fit :dizzy_face:

ja pozeram Bondqa a ja milujem take filmy :grinning:

a uz som aj ozehlila :wink:
28. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak ak by sa vam chcelo :sweat_smile: aha co som nasla :

http://www.karateslovsport.sk/vysl.htm

ak by ste chceli enem tak kuk tak tam to meno : MILAN GAŠPAROVIČ tak to je moj brat :pensive: taaaaaaaaak sa mu darilo v tom karate ...... jaaaaaaaaaaaaaaaaj :pensive:
28. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ďakujeme, ale je to na hovno (pardón za výraz) :unamused: Húkal, nadrapovalo ho,nos plný a len stál v postieľke... tak som ho dala do našej, ľahla si s ním a keď zaspal som vypadla... 24 hodín denne stále pri ňom, ešte aj keď spí, som z toho na nervy :rolling_eyes:

A ak sa môžem opýtať, tá tvoja neter čo ju spomínaš že tiež robí karate, to je bratova dcéra?
28. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to je moje krstniatko a Petkova krstna mama :wink: a ano je to jeho dcera :wink: aj ta tam je na par miestach napisana :slight_smile:

2001 M Slovenska SZKaBU 5.5. Komarno 2. miesto – 40 kg Gašparovičová Iveta

17.4.2004 SFK M Slovenska Martin 1.miesto Gašparovičová Iveta 12-14 +160cm

23.4.2005 M Slovenska SFKaBU mládež Martin 1.miesto Gašparovičová Iveta 12-14 +160cm

a neviem ci este niekde .... :sweat_smile: a ta co to zapisuje a robi aj rozhodcu a pod to je jej mama :wink: cize svagrina a cas od casu je aj v telke :grinning:
28. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a aj nas potvornik by najradsej spal s nami ...zatial odolavam ale velmi tazko :sweat_smile: ale nad ranom o cca 7 mej uz sa k nam tlaci :grinning:
28. nov 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ho tiež kedy - tedy zobrala ku nám, hlavne nad ránom, ale čo teraz robí mi nejde do hlavy, on si vždy pekne lažkal a ani nemrkol, pekne búval. a zrazu tak hečí ako by ho mala tá postieľka zožrať alebo čo, ani ľahnúť si nechce, úplne má záchvaty z toho, netuším čo sa mu porobilo a už vôbec nie čo s tým robiť :frowning2:
28. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme mali podobne ze nechcel spat v postielke a dali sme mu tu postel ... ale mozno je aj z toho ze ma sopliky taky ze chce byt pri vas :wink:
28. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ale keď bude týždeň spávať pri nás kým bude chorý, ako ho potom vrátim naspäť do postielky? :unamused:
28. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj normalne :wink: to tak akosi samo potom pojde nebojkaj :wink: teraz je dolezite aby ste sa vyspali a oddychli ste si :dizzy_face:
28. nov 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ak sa tlacite tak sup jeden do obyvacky :grinning:

idem ja hajuskat :dizzy_face: dobruuuuuuuuuuuuuu :wink:
28. nov 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš? bodaj by si mala pravdu! len ja som z toho na prášky že ani nič porobiť nemôžem lebo ešte aj keď spí tak mám byť pri ňom. a to ešte máme teraz tatka doma našťastie, ale keby som s ním sama tak sa duplom od neho nemôžem ani pohnúť. dúfam že je to len chorobu a že to prejde keď mu bude lepšie, lebo skončím šedivá :rolling_eyes:
28. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som na prasky tiez :grinning: potrebovala by som aspon pol dna len pre seba :sweat_smile: :wink:

ale uz idem dobruuuuuuuuuuuu
28. nov 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja momentálne aspoň hodinu!!! :sweat_smile:

dobrú, aj ja už idem k otrokárovi...
28. nov 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Máme prvú adventnú nedeľu, júúúúúj :dizzy_face:

Bože mne sa v noci snívali samé hovadiny :confused: Ale tak vyspali sme sa v podstate dobre.

Dnes nám ocko sľúbil že si spravíme dáky výlet - dokonca sám od seba to navrhol :grinning: Asi si náš posledný rozhovor zobral ku srdcu :wink: Hrozne sa teším, len dúfam že aj počasie nám vyjde :dizzy_face:
29. nov 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

dakujem za odpovede, drzte mi palec v utorok :frowning2: :unamused: :angry: :confounded: :cry:
29. nov 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok