• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

ahojte :slight_smile:
ajka držím palce, a na takom oddelení kde idete na súd som robila do nástupu na MD, takže ti moc nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo viem akí sú oteckovia chudáci :angry:
29. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

Ami no kde ste boli ?? :wink:

my sme dnes boli v BA so svagrinou a svagrom :wink: behli sme do Ikei a do all toys , sice sme nic moc nekupili ale aspon sme mali vylet :dizzy_face:

Ajka drzime palce daj vediet ako si " dopadla " :wink:

TAmi ako sa mate ??dlho si nebola :dizzy_face:
29. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji ahoj, ja som tu každý večer, len akosi nemám náladu písať :unamused:
a po večeroch pracujem napr. na hačkovaných anjelikoch na stromček, teraz mám objednávku na tašku Hello Kitty a tak ..... a mám pocit, že ako začal muž chodiť do roboty, že sme stále sami a že on je stále v robote :unamused: :unamused:

ale dnes musím Emu pochváliť, celý deň sme bez plienky a bez nehody :dizzy_face: ale možno je to len náhoda alebo dobré načasovanie kedy ju dať na nočník :grinning:
29. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky..

ami tak aky bol vyletik??

my sme sa dnes pozvali k nasim na obed :grinning: tak sme boli cele poobedie tam

som sa prave dozvedela ze kamaratovi zomrel ocino, normalne mam zimomriavky po sebe :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. nov 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tami ale ved nato sme tu ze aj ked ti je smutno aby si napisala :dizzy_face: a aj ja mam stale pocit ze sme sami .... :unamused: a teda ty si sikulka ako vsetko stihas :slight_smile:

DAnka tak ste si to uzili :wink: a vcera som sa ta pytala ako RAstik ?? :wink:
29. nov 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj beji prepac... a citala som to a zabudla som ti odpisat.. rastik v pohode, noha neboli, :wink: dakujem za opytanie
29. nov 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji no prídem k vám pokecať častejšie :slight_smile: a pekná nová fotka s Peťkom :dizzy_face:
autor
mne sa nechce akosi nic a pritom viem strikovat , hackovat , šiť ..... ale nemam na nic chut :sweat_smile: a akosi nic nestiham a fakt som nejaka asi uz pretazena alebo vysilena z Petka alebo co :sweat_smile: som aj podrazdena dost ..... a nervozna :unamused: no preoste mam posledne dni akesi na figu :pensive: tak ale snad sa to napravi casom ....

Danka a to ze kamosovi zomrel ocko mi je luto :frowning2:
autor
DAnka pohoda :wink: len som chcela vediet ci ho este boli nozicka alebo uz aj zabudol ze ho vobec bolela :wink: nas aj ked tam uz " bo " nema aj tak este pomalu mesiac ukazuje kde mal " bo " :grinning:

TAmi :wink: uz sa tesime teraz :dizzy_face: a dakujem :slight_smile:
29. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji ako on ukaze kde ho bolela nozicka, kazdy den ina :grinning: ale uz pekne aj beha a skace.. najnovsie vsade robi kotrmelce :grinning:
29. nov 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aji aj my držíme palce :slight_smile:

Beji krásna profilová foto :dizzy_face: A boli sme doobeda na prechádzke, s kočíkom aj peši vyše hodinu a poobede sme išli na malý nákup, ocko mi kúpil na vianoce takú súpravu Hi-tec, čiapku a šál a potom sme zašli na výlet k našej rodine, oni sú hrozne fajn, strašne dobre sa tam vždy cítim, len sa málo vídame. A malý ani domov nechcel ísť :grinning:

Tami tie pocity poznám :unamused:

Danka to je super keď ti navarí niekto iný, ja také obedy milujem :grinning:
29. nov 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami a kto ti navaril?? muzik??? :grinning:

beji kam zmizla foto??
29. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji kam ti zmizla foto?

Danka mne? Prečo? :confused:
29. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si pisala ze milujes obedy ked ti navari niekto iny
29. nov 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nehovorila som že dnes mi niekto varil :sweat_smile: ale tak aj my chodíme k našim občas, vieš? :wink:
29. nov 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nechapem preco mi neda tu fotku ked ju orezem viac ... a pritom aj ta co som tu mala bola orezana ..... :unamused:
29. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami pochopila som to tak ze ti dnes niekto navaril ked si to tak napisala.. asi som to len nepochopila.. lebo pytala som sa na vyletik a ty si mi odpovedala obedom :grinning:
29. nov 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bendiiiiiiiiiiiiik spieva hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To mám odpovedať to isté Beji aj tebe zvlášť? :confused:

Beji a tá fotka čo si tam mala ešte pred pár minútami?
29. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oni ho chvalia a pritom mne sa zdalo ze nevladze a spieva otrasne :confused:
29. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už je tam :dizzy_face:

inak nič ste si nevšimli? :sweat_smile:
29. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DAnka Ami to myslela tak ze ty si bola na obede a nemusela si ty varit tak ti na to odpovedala ze miluje take obedy :wink:
29. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami hej hej vsimli ze snazilkujes :grinning: :wink:
29. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
huraaaaaaaaaaa aj HAbera ma usi a povedal ze zle spieval :grinning:
ami snž som si vsimla

beji ved vravim ze asi som to nepochopila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
inak Ami ja som tebe zabudla pochvalit zmenu fotky v pase :dizzy_face: takze peknaaaaaaaaaaaaa :wink:

a ja som chcela trosku priblizit este tu fotku ...a to mi nechce zobrat neviem preco :sweat_smile: ale kaslem na to ved ja este nejaku inu potom vydolujem :grinning:
29. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ďakujem za vysvetlenie :grinning:
29. nov 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji vďaka :slight_smile: Už som si zvykla že moje zmeny pasu si nikto nevšíma :sweat_smile: :grinning:
29. nov 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami teraz som sa urazila :rolling_eyes: :wink: kurnik tak ja sa tu snazim vsetko precitat na vsetko reagovat a niekedy si spomeniem sice neskor ale predsa :sweat_smile: to asi vekom :grinning: a ty napises toto ??? hm hm hm ...no teeeeeda :confused: :grinning:

a neni za co za vysvetlenie :grinning: :wink:
29. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami vsak ja som si vsimla
29. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok