• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

autor
tusim vysadila :wink: a ide na homeopatika :wink:
29. nov 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Chodur spieva strasnu piesen :sweat_smile:
29. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hrozna je to pesnicka... :angry:
29. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som ešte tu na kus... kým dospieva Chodúr :grinning:

Beji ďakujem :slight_smile: A my to nejdeme siliť, kedy sa podarí vtedy sa podarí :wink: A tato ide do roboty a ak sa podarí tak ho pôjdeme zaviezť aby nám ostalo auto a mohli sme ísť ku doki

Danka vysadila asi pred dvomi týždňami :slight_smile:
29. nov 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami ahaaaaaaaaa tak vy budete pojazdni :wink: super a tatka pozdravujeme :wink: ozaj a odkedy to bude mat tu novu pracu ?? a co to vlastne ide robit :sweat_smile: :wink: ak sa ti chce :sweat_smile:

DAra je moj clovek aj HAbera prave ho dodžubali :grinning:
29. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami tak dufam ze sa podari... ja ak som neotehotnela teraz tak to nechavam na cas tak... kym sa neupravia nejake veci
29. nov 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od 1.1 tusim raz ami pisala....
29. nov 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji od 1.1., klasika - šoférčinu, len bude chodiť s kamiónom do EÚ ale víkendy by mal byť doma

no my vzhľadom na tatkovu prácu to nechávame na náhodu keďže nie sme tak často spolu aby sme intenzívne snažilkovali :sweat_smile: ale tešíme sa z toho že sme sa na to dali a necháme sa prekvapiť :wink:
29. nov 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami ale aj tak drzim palceky nech je to cim skor :wink:
29. nov 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka ďakujeme :slight_smile: A tebe nech sa rýchlo tie veci napravia :wink:
29. nov 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja to tiez nesilim ale ak nezostanem tehu do cca maja tak uz nasadim antikoncepciu a uz to " necham " tak .. :pensive: akosi koli mojmu veku myslim ze po 40 tke uz asi by som nerada bola tehu aj ked som si vzdy zelala dve deticky a aj som chcela aby Petko mal surodenca s ktorym by si šušotal večer v postielke...tak ale co uz .... :sweat_smile: uvidime :wink: jednoznacne si budeme drzat vsetky palce :dizzy_face:
29. nov 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji no a nechceli by ste si adoptovat?? ci to je moc vybavovaciek??

ami dakujem, dufam ze sa to napravi
29. nov 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji "svokra" mala už po 40-tke keď sa Majka narodila :wink:
29. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne ze drzime palceky :slight_smile: aj Ami aj DAnke aj sebe :grinning: a vsetkym ktore chcu druhe ...tretie..stvrte ...... :dizzy_face: :grinning: :wink:

Ami no tak to bude mat celkom dobre :wink: len teda ten cas bez neho ...... ale co narobime v dnesnej dobe ze :sweat_smile:

DAnka veru rychlo veci nech sa napravia a sup sup na druhe :grinning: :wink:
29. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemam nic proti adopcii ale isto nie :sweat_smile: je to ako sa hovori 50na 50 ... ak ta neposlucha vlastne tak to riesis po svojom ale ak ta neposluchne adoptovane vzdy sa moze stat ze ti povie : a co ty si mne ????? ved si neni moja mama - tato .... a to by som nezvladla .....

Ami aj ja mam kopu kamaratiek co maju deti po 40 tke :wink: ale ....akosi aj pracovat budem musiet ist uz potom - dumam ze si nieco asi otvorim ak nezostanem tehu ..a muz asi tiez potom pojde prec z roboty ... ale to je este daleko uvidime do cca maja :wink: ak by som naviazala matersku je to o inom :wink:
29. nov 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji bojím sa toho už teraz aké to bude, ale je to naprd taká robota akú má, aj chodil na týždňovky aj hovno zarobil a na zimu nemajú robotu :unamused: A tu by mal zarobiť raz toľko, aspoň nejaké pozitívum, mohli by sme si dať veľa vecí do poriadku... a som rada že aspoň tie víkendy by mal byť doma, lebo tí čo vozia EÚ a lepšie zarábajú chodia ako môj svokor, mesiac vonku, týždeň doma :unamused:
29. nov 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj isto to bude dobre :wink: hlavne tie peniaze to je momentalne si myslim dost zavazujuce hlavne koli tomu ze si na MD a ze si potrebujete ako hovoris dat do poriadku iste veci :wink: a tych cca 5 dni je v pohode a doma cez vikend bude doma :dizzy_face: aj moj svagor tak robi a co narobia tiez ... :wink:

no idem aj ja hajuskat uz :dizzy_face:

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
29. nov 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami neboj zvyknete si a bude vsetko dobre
29. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuho tuho držím palce nech ti to vyjde Beji :slight_smile: keby sa to dá, tak spravím dohodu s najvyšším že ak má otehotnieť len jedna z nás nech si to ty :wink:
29. nov 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami az mi slzy vyhrkli :sweat_smile: si strasne zlata :slight_smile: cmuuuuuuuuuuuk dakujem ti :slight_smile:
29. nov 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky obom nech vam to co najskor vyjde :wink:
29. nov 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DAnka neboj vsetky budeme tehu :wink: :dizzy_face:

ale uz idem fakt dobruuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
29. nov 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruuuuuu :wink:
29. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji veď to... vždy sme sa snažili vyhnúť tomu aby bol takto preč ale len sa potĺkame už roky medzi dlhmi a živorením a už nás to nebaví... uvedomili sme si že aj keď to nechceme asi budeme musieť to nejako zvládnuť a nevyhneme sa tomu :unamused: snáď si zvykneme...

Danka ďakujem ti :slight_smile:

Beji nemáš za čo moja :wink: A dobrú nôcku, idem už aj ja...
29. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes asi ccakam izku :grinning: :grinning: takze izka kde si??? :grinning:
30. nov 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, ani vás nejdem čítať mala som tri dni dovolenku, tak to nemám šancu....

čo je tu nové???????????
Vidím, že Ami pridala snž, ale u Bejky postrádam..... pfuj pfuj pfuj, držím palčeky a na diaľku vás objímam, nech sa čo najskor zadarí..... :slight_smile:
30. nov 2009 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Majko spal až do rána vo svojej postieľke! Síce sa zobudil keď som sa v noci vracala z WC a postavil sa (som si pomyslela a máme po spánku...) ale som ho pekne uložila naspäť, dala dudku a ani nemukol a spal ďalej :slight_smile:

Tak auto nemám, vstali sme práve keď tatko odchádzal do práce, tak budem musieť zohnať dáky odvoz :sweat_smile:

Megi aj by som ti to zhrnula ale ja si nepamätám čo sme si písali včera :grinning: Som na teba myslela, si nám tu chýbala :wink: A ďakujem za tie palčeky ku snž :dizzy_face:
30. nov 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kúpila som si včera nááááááááááááááádherný hnedý kostým...... nohavicový..... tak sa vytešujem :sweat_smile:

a nebola som tu vlastne 5 dni, tak to by ste asi ani nezhrnuli.... no neva....

niečo som ešte chcela, ale už som zabudla čo.... hmmmm, snáď ma to napadne....
30. nov 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megi tak super že si si spravila radosť :slight_smile: A ja mám tiež pocit že som ti niečo chcela hovoriť minulý týždeň a som pozerala po dva dni že tu nie si že máš asi dovču a teraz si nespomeniem čo to bolo :sweat_smile: Ach tá skleróza :grinning:
30. nov 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože Ami stááááárneme.... :grinning:

ja som ti chcela niečo povedať, a tiež neviem neviem čo.... hmmmm.

a čo dietos, ako pokračuješ????
30. nov 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok