Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
29. nov 2009

na toho Bendika nic nevravite 😕 a Dominika krasne spieva a ten plešaty ju stale len džube 😠 neznesem ho hajzla lebo vsetkych slovakov nema rad 😠 a cechov len vychvaluje 😒

bejca
autor
29. nov 2009

aj teraz aspon HAbera ju podrzal a spievala nadherne 😔 ti traja su asi na hlavu 😒

amadora
29. nov 2009

Beji myslela som to tak že ty si si všimla ako jediná, jediná si reagovala a už to tam mám 2 týždne 😉 A ja sa nevyjadrujem k Superstar, to je vždy že keď niekto pekne spieva ho doje.. a keď zavíja ho vychvália 🙄

danka.k
29. nov 2009

ami teraz sa na teba hnevam.. ja som si to vsimla.. a aj som ti to napisala 😠 😠 😠 😀 😀

beji ja ich nepocuvam, mam to tu zapnute, ale neregistrujem to, len co marta bendikovi povedala ze sa jej to moc nepacilo.. aj to som si ze som asi zle pocula 😀

bejca
autor
29. nov 2009

ja som zvedava kto vypadne ... typujem ta ceska - Monika .....

danka.k
29. nov 2009

podla mna smajda

bejca
autor
29. nov 2009

a akosi mi nepasuje ta moja fotka 😅 je moc tmava 😝

amadora
29. nov 2009

Danka kedy? 😕 Neviem o tom...

bejca
autor
29. nov 2009

TAmi a kam si zmizla 😕

amadora
29. nov 2009

Beji podľa mňa je tá foto super 😉 A ja tipujem niektoré z dievčat že pôjde... inak dnes som tak premýšľala že keby viem skôr že niekam dnes pôjdeme tak sa dohodneme s tebou a mohli sme vás prísť pozrieť 🙂

amadora
29. nov 2009

ale mi je protivný ten Šmajda 😝 a hneď by som ho ostrihala 😀

bejca
autor
29. nov 2009

Ami no vidis 😉 mohli sme sa dohodnut 😵 na buduce nezabudni 😉 budeme velmi radi 🙂

a inak o 21.00 som si tu vyliala srdce a nikto nic ☹ asi sa budem hnevat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bejca
autor
29. nov 2009

ale robi super sou 😀 😀

amadora
29. nov 2009

Beji muž mi to len včera povedal že niekam pôjdeme tak dnes sme len začali rozmýšľať že kam ideme. Aj som chcela že by sme mohli ku vám ale reku neprepadneme vás na poslednú chvíľu 😅
Šou robí super, to hej...

tami712
29. nov 2009

beji IP 😉

danka.k
29. nov 2009

beji pekna je ta foto... co sa ti nepaci?? nam sa paci tak si ju tam pekne nechaj 😀

amadora
29. nov 2009

Beji myslela som že to si písala pre Tami 😅

bejca
autor
29. nov 2009

neboj este pride den D 😉 a to bude " nááááááááááprask " 😉 a uz sa na vas tesim 😵

amadora
29. nov 2009

dám určite vedieť 😉 musím tatkovi dáko naznačiť že takýto deň si musíme čím skôr zopáknúť 😅 a pošli mi cez IP tvoje číslo telefónu, ak nás takto dačo napadne nech ti môžem dať vedieť 🙂

bejca
autor
29. nov 2009

Ami IP 😉

a co je s Bzucinkou ???????????? halooooooooooooooooo

danka.k
29. nov 2009

beji aj ja som to brala tak ze to bolo pre tami 😉 a neboj vsetko bude dobre.. a prestanes byt aj nervozna

amadora
29. nov 2009

Beji neviem, dáko sa neozýva a keď hej tak mám pocit že je úplne bez nálady ☹ Ešte aj Alexík že im má horúčky...

amadora
29. nov 2009

inak Beji ja sa tak tiež posledné dni cítim občas ale snažím sa to zahnať... ešte aj to Majkove spanie a choroba k tomu výdatne prispievajú...

ozaj dnes sme ho nechali aj na obed aj večer vyplakať a zaspal, ale išlo mi srdce puknúť, aj som plakala s ním 😔

bejca
autor
29. nov 2009

Danka 😉 xixixixixi no a myslim ze to akosi bude musiet sa spravit inak neviem ako by som " fungovala " dalej ....a dakujem 🙂

Ami tak ak by si s nou volala alebo pisala pozdravuj ju a Alexikovi letia pusinky aby bol rychlo fit 😵

ta Monika vobec nevie spievat podla mna 😅

danka.k
29. nov 2009

ami aj ja by som plakala.. ☹

my mame s muzikom dnes 3 vyrocie co sme sa dali dokopy, som mu to tak trosku naznacila v sms, lebo jasne ze si nepamatal, a on mi zavolal ze co bolo pred troma rokmi... tak som mu povedala ze nic ☹ ☹

bejca
autor
29. nov 2009

Ami 😅 no asi mame vsetky trosku uz aj unavu a aj to pocasie k tomu asi neprispieva 😔 snad nam bude lepie 😉 a dakujem aj tebe 😉 a to ti verim ze si plakala aj ty , ja by som to asi ani nevedela , ja radsej pri nom sedim a drzim ho za ruku alebo len tak som tam 😅 😉

amadora
29. nov 2009

Danka naši kmotrovci dnes majú 2 roky čo sú spolu, sranda 🙂 A chlapi sú takí, čo narobíš...

Beji u nás to nepomôže, skúšala som za tie dva dni všeličo 😒 A ja by som tiež nevydržala ale mužík ma podržal že to musíme zvládnuť lebo to takto ďalej nejde. A večer už plakal asi len dáke dve minútky a spal, tak zajtra dúfam že bude už dobre...

Ja mám také zmiešané pocity z toho že sme začali snažilkovať 😅 Hrozne sa z toho teším aj sa hrozne bojím 😀

No idem sa ospršiť a spať, lebo ráno skoro vstávame, dobrú noc 🙂

bejca
autor
29. nov 2009

Danka 😅 😖 ☹ no ale to su chlapi ... moj muz si nespomenul ani na 13 te vyrocie co sme sa dali do kopy a ani na 3 tie vyrocie svadby ...a teda datum 11.11. si nepamatat ..... ale ja uz to nekomentujem .....

bejca
autor
29. nov 2009

Ami ved to je to ze na kazde dieta plati nieco ine 😉 a neboj jasne ze zajtra to uz bude super 😵 a ja som si snz dala prec lebo skor asi na to ani netreba mysliet ale viac pracovat na tom 😀 😉 tak si to uzite 😀 a neboj sa toho 😀 😀 😀 😀 😀 😉 / chapem ta 😉 / a dobru nocku teda - len neviem preco skoro vstavate 😅

danka.k
29. nov 2009

ami a ty si uz vysadila lieky???

bruuuuuu ami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre