• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Ciarka aj ja som ti želala pekný víkend :wink: A super že ste sa mali dobre! Lokálnu antikoncepciu som brala. Prečo? :confused:

Danka tak dobre nakúpte :slight_smile:
30. nov 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami, tak to sa tesim kedy sa snz zmeni na tt :slight_smile:
30. nov 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci aj ja :slight_smile: Ďakujem!

Joj v Lidli majú toľko prekrásnych vianočných ozdôb! Som habala ako po nebohom :grinning: Kúpila som zlaté reťaze na stromček, slamené ozdoby a nálepky na okno. Sa vytešujem ako malá :grinning:
30. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami :grinning:

ja som bola v tom draciku, ale nekupila som to co som chcela :frowning2: nevadi ale aspon ine som kupila
30. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka a čo si chcela kúpiť? A čo si kúpila? Nerob tajnosti, veď mi už na ježiška neveríme :grinning:
30. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami fakt neverite???? :grinning: :grinning: no chcela som mu to naradie co tu raz tusim bajca hodila link ale nemali ho tak som mu take ine... a neterke omalovanky na meniny a nic viac
30. nov 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda si nespomeniem aké náradie :sweat_smile:
30. nov 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

idem citat aj ked vidim ze tu je toho popisane habadej :wink: alebo je tu niekto kto mi to zhrnie :grinning: :wink:
30. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Megi cakame na fotku kostymu :wink: a dakujeme za zelanie :wink: a my mame toho hovoriaceho psika a som spokojna :wink: tie knizka sme kupili aj my :dizzy_face: a tie iste :wink:

Ami tesim sa s tebou ze mas taku radost s tych mozaik :wink: a teda aj nakupnu horucku si mala :dizzy_face:

Skolara Vionka je šikulka velika :dizzy_face: a tesim sa že sa vam dobre dari a mate sa super :dizzy_face:

Bzuci moja zlatucka skoro sa nam vyliec a lezkaj , oddychuj pokial sa da :dizzy_face: pohladkaj brusko aj za nas :dizzy_face:

TAmi a gratulujem k bezplienkovaniu som vcera zabudla :wink: Emka je sikulka a letia jej pusinky :dizzy_face:

Vevi ja som tiez dumala nad plastelinou ...ale ti nasi chlapi su taki vymyselni ze sa bojim ze ju budeme mat vsade :sweat_smile: tak ja asi este pockam :wink: a my mame take ako lego ale neni to lego :grinning: a je to v krabici - plastovom s vekom a na to veko moze stavat :wink:

Ciarka juuuuuuj no keby si mala pravdu :wink: a teda vikend ste mali uzasny :dizzy_face: super :wink:

Mimka tak si to uzivaj pokial ti je super :wink: a ozaj ty si mala nejake tazkosti pocas ostatnych tehu ?? - vracanie alebo tak ?? :wink:

DAnka no takeho naradia mavaju viac druhov :dizzy_face: a co este si kupila RAstikovi ?? :dizzy_face: a co stalo to tvoje ?? nase do cca 5 euro :wink:
30. nov 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
HOVORILA SOM ZE MONIKA vypadne :wink:
30. nov 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a dnes mi Petko nasiel v skrini kamion co ma pod stromcek :sweat_smile: dufam ze si na to nespomenie za tych par dni ze ho videl doma :sweat_smile:
30. nov 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a aha co som mu dnes vydrazila :grinning:

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1576409
30. nov 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Beji krásny Macko Pu :wink: aj ty máš nakupovaciu horúčku :grinning: aj ja, dnes som deťom objednala knižky, Viktorovi a Eme rifle, ale nie nové, ale z MMB :
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6811536
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7305624
a ešte chcem Eme kúpiť nejaké plavky, lebo 2.1. ideme na týždeň do Liptovského Jána /boli sme tam aj v marci/ tak sa tešííím :dizzy_face: :dizzy_face:
30. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tami ja mam nakupovaciu horucku uz mesiac :grinning: :grinning: a aj ja som kupila Petkovi rifle NEXT na traky za 5 euro :wink: uz cakam kedy pridu :grinning: a aj tie su nosene ale ved to nevadi :wink: a tie vase su krasne tiez :dizzy_face: a ja ti taaaaaaak zavidim ten Liptovsky Jan :grinning: :wink: uzite si to :dizzy_face:
30. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji že mesiac :grinning: aj ja postupne nakupujem, keď deťom sa tak dobre kupuje :slight_smile:
aj Eme som už kúpila na narodeniny kuchynku, tiež nie je nová, používaná, ale je super, aj Viktor sa z nej teší :sweat_smile:
tak budeme spolu variť :grinning:
30. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja tiez stale dumam ci nekupim Petkovi riady .... take kde je cajnik a pohariky a nejake hrnce :grinning: on strasne rad nalieva kavu a vari :grinning: a ja tiez postupne nakupujem :wink:
30. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Viktor keď bol menší tak strašne rád varil, aj on mal také detské riadiky a hrnce :grinning:

a my sme dnes mali strašné zážitky, teda Ema :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona sa strašne bojí pavúkov a Viktor má takého veľkého plyšového a ona ho našla hodeného pod stolíkom a začala tak strašne plakať, až som ju nevedela utíšiť :frowning2: tak som akože toho pavúka vyhodila von oknom, ale celý večer pozerala pod ten stôl a smutnými očami vravela - pá /pavúk/
a potom večer Viktor zase vybehol s tým pavúkom - schoval si ho pod tričko a zase strašný záchvat revu :unamused:
takže dúfam že sa jej nebude v noci aj snívať o pavúkovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji uz nic som mu nekupila.. len toto som chcela... ale to naradie malo stat 6 ecok co som chcela, bolo fest pekne tak som take za 7,99 v kufriku kupila...
30. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chuda Emka :sweat_smile: dofam aj ja ze bude pekne spinkat :slight_smile: my pekne povieme pavuk :slight_smile: ale teda este ziadneho okrem nakresleneho tusim ani nevidel :grinning: co sa riadikov tyka ani neviem kde by som nieco take kupila take obyc nechcem nic " noooooobl " len tak na hranie ..alebo necham nech si vari u kamosky Julinky ta tie riadiky ma :wink:

mne zasa Petko v noci spadol s postele :frowning2: a plakal teda riadne ako sa zlakol o cca 5 tej a potom sme mali ale hodinovu prestavku co sa nevedel ulozit ..no ale nakoniec zaspal a vo svojej posteli :wink: dnes som mu tam dala paplon :sweat_smile: pre istotu ....

Ami - DAnka a ostatne kocky kde ste ??? :confused:
30. nov 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji serie sa mi cely zivot tak nemam chut pisat... je to na dlho :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. nov 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka a co sa stalo ??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,

Prepacte ,ze necitam .

Mame sa dobre dnes sme boli s Ninkou na prechadzke .Stevkovi sa strasne paci a hovori babo a sam od seba jej dal pusu .Ninka sa na neho usmievala .Sestra bola dnes v t-mobile a Stevkovi vybrala za body toho plysaka Tea ,co su tie postavicky superstar tak sa vytesoval .

Dnes som mu kupila oteplovaky + vetrovka za 20eur.tmavomodra kombinovana s kremovou farbou.ja som chcela inej ,ale by ste sa cudovali ,ze len male velkosti mali :frowning2: som rada ,ze som to kupila.

Stevko sa tu citi ako doma normalne si pamatal ,ze tu uz bol vedel kde co je a tak ....
30. nov 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami vsetko zle co sa moze stat sa tusim stava v tychto dnoch mne :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. nov 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danka tak si dobre kupila to v kufriku je lepsie :wink: a co sa ti prosim ta " serie " :confused: :sweat_smile: :fearful: :rolling_eyes: ved ak nechces verejne tak hod IP :wink:

Martinka osm rada ze si to uzivate a musia byt uzasni :dizzy_face: tesim sa na fotky v kombineze :wink:
30. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka ,tak nech to zle ide od teba prec nebud smutna :frowning2: prosim !!!
30. nov 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem.. dufam ze bude lepsie
30. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ,dakujem uz som ho odfotila len tu nemam kabel do pocitaca .ked pridem domkov tak to dam na net
30. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DAnka isto bude lepsie :wink:
30. nov 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Martinka cakame :wink:
30. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
..a tesime :wink:
30. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok