Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
30. nov 2009

no uz som tu znovu sama .. takze dobru noc 😵

Ami kde si bola ?????

amadora
30. nov 2009

No už som tu aj ja ale zdá sa že sama 😀 Tatko bol na PC a kecal na FB s kamarátmi tak ja som pozerala TV a hodila som si sprchu zatiaľ 🙂

Ste toho toľko popísali že neviem na čo som chcela reagovať 😅

Pozerám že nemám sama nákupnú horúčku 😀 Super ste všetky pokúpili, hračky aj oblečenie, všetko je krásne a deťúrence budú mať určite radosť 😵

Tami chúďa Emka s tým pavúkom ☹ Vezmem ju do spolku, ja mám tiež taký strach z pavúkov 😅 Aj mávam nočné mory a muž sa mi potom ráno smeje že som vykrikovala "pavúky, pavúky, všade sú pavúky" a striasala som ich zo seba 😀 😀 😀

Beji ďakujem že sa tešíš so mnou 🙂 A teda ako poznám Majka on by na ten kamión určite nezabudol ale Peťko hádam áno 😅 A chudáčik Peťko, určite sa naplašil keď kľudne spinká a zrazu bum...

Danka mrzí ma že máš také pocity, určite to nebude až také zlé ako to teraz vidíš, neboj... a ak sa budeš potrebovať vyrozprávať sme tu pre teba 🙂

Maťka Števko musel byť zlatý s Ninkou 😵 Treba mu sestričku tuším... 😉 A tú kombinézu ti ja závidím, ja by som mu už hádam aj ružovú kúpila keby dáku zoženiem 😀

No dúfam že som na nič nezabudla reagovať, ak áno tak mi to prosím prepáčte 😉

Dobrú nôcku

mm1
1. dec 2009

AHojte babulky pekné ránko....

Včera som sa zdrízgala na schodoch, takže ma bolí celý človek.... to tie moje staré kosti....
Stúpla som na schod, ale len špičkou topánky, šmykla sa mi noha a už som bola na zemi... výsledok???? maxi modrina na stehne jednej nohy, maxi modrina na píšťale druhej nohy a oškretý lakeť,,,, fakt super NEMEHLO!

Natali spinkala včera u našich, tak sme sa išli ešte trošku túlať. V Dráčikovi sme kúpili toho psíka, ja sama som sa z neho vytešovala ako malé decko 🙂 takže je doma v skrini a buď bude na Vianoce, alebo na narodeniny......

a prišli nám na poštu obliečky Macka Pu čo som objednávala, tak dnes pre nich pôjdem. a objednala som malej túto sukničku.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7079432

Takže i mňa vrcholí nákupná horúčka..... 😀

Inak v Tescu majú zasa zľavy na zimné vetrovky, včera sme si všimli... ale čo ja viem, ako naši drobci vyrastú na budúci rok? takže to zatiaľ nekupujeme....

Beji, mamina kúpila Natálke také riadiky v Carrefoure za 5 éčok, šikovné.... set na servírovanie pre 4 osobky....
mala som ich v albume, ak chceš tak ich tam ešte pripnem, aby si spravila kuk.....

amadora
1. dec 2009

Dobré ránko!

No tak dnes počasie vyzerá na celodenné sedenie doma 😖

Megi bože, ešte že sa ti nestalo nič vážnejšie pri tom páde 😕 A teda pekné darčeky máte a tá suknička nemá chybu 🙂

mm1
1. dec 2009

Nie, len mám modriny a bolí ma celá noha........ ☹

amadora
1. dec 2009

pri takom páde si si ľahko mohla niečo zlomiť, dobre si dopadla, aj keď si viem predstaviť že si celá ubolená 😒 možno si niekto bude pamätať keď som tu pred časom písala že bratova svokra tiež spadla zo schodov a ona bola vtedy na tom veľmi zle, praskla jej lebka, mala vnútorné krvácanie a tak...

mm1
1. dec 2009

juj, nestraš Aminka..... to som sa šmykla akoby z toho schodu a bol to prvy schod, čiže pristala som akoby na prízemí...
ešte že bola vonku tma, lebo to bol dobrý rachot. 😀

amadora
1. dec 2009

ty si trdielko! nechcem ťa strašiť, len hovorím že viem že ťa to bolí ale buď rada že sa ti nič vážnejšie nestalo, že mysli na to keď ťa to bude bolieť že našťastie sú to len modriny 😉 a tá bratova svokra padla na hlavu takže tak...

mm1
1. dec 2009

no oki.....proste som nemehlo 😀

mm1
1. dec 2009

ešte dokončujem kalendár s Natali na rok 2010 pre starých rodičov. našťastie už mi chýba len december.... 😅

amadora
1. dec 2009

my sme kalendáre dávali pod stromček minulý rok a mali obrovský úspech 🙂

pridala som nové fotky 🙂

mm1
1. dec 2009

no aj my, ale tento rok si naši objednali repete.... takže robím aj na tento rok.... 🙂

idem kuk fotky, všimla som si. 🙂

mm1
1. dec 2009

tak sa tulká Natalka so mnou.... a na tatinovom bruchu jazdí......... a hopká...
a vidím, že tiež ešte funguje duduška.... 😀

amadora
1. dec 2009

Megi aj jazdenie a hopkanie na ockovom bruchu u nás funguje 😀 A dudku má už iba na spanie, ale niekedy ju nájde cez deň a zabije si ju do pusy ale to sa mu ju snažím hneď zobrať 😉

bzucinka2
1. dec 2009

ahojte, dnes to tu nejak viazne, kde ste vsetky v takomto necase 🙂
mm, juuuj, ten pad s modrinami, hroza posielame na kazdu boliestku pusu 😉
danka, tfuj tfuj, nech zle obdobie odleti 😉
baby vy mate nakupnu horucku a ja sa neviem dokopat dokupit este par darcekov, total sa mi nechce ☹
dnes sme sice na otocku skocili do NR, ale len do baumaxu a potom do jedneho sportaku a tot vsjo ☹
zajtra mi drzte palce, idem k dokimu, tak snad bude vsetko ok 😉

danka.k
1. dec 2009

ahojte babulky..

my sme dnes boli kupit kapre, samozrejme ze to skakalo kade tade a maly stale hovoril: byba hop hop 😀 😀 strasne sa tesil z nich

bzuci no dufam ze uz odleti.. zatial to vyzera ze odlieta, ale bojim sa ze sa zas na pol ceste vrati

danka.k
1. dec 2009

mm1 kolko ta vysli tie obliecky?? lebo u nas vyjdu po 1000 sk a teraz maju mat akciu v jysku po 480 sk, takze vo stvrtok hor sa ich kupit 🙂 a v polsku mali minule po 200 sk a ja koza som ich nekupila 😀

amadora
1. dec 2009

Bzuci silno silno držíme palce!!!! 🙂

Danka už ste kupovali kapre? 😕 To sa do Vianoc nebudete kúpať? 😀 A však dovtedy vám ešte skapú na starobu 😀

danka.k
1. dec 2009

juuuuuj ami tí uz davno v mraznicke oddychuju 😀 😀 u nasich dvaja plavali, ze nech ma rastik s bratrancom radost a sli sa na nich pozriet dedo chcel jedneho chytit ze nech zacne plavat poriadne ale ten kapor bol iny frajer vyskocil z vane a bratrancovi rovno do hlavy 😀 😀 😀 chudatko

amadora
1. dec 2009

Danka chudiatko bratranec či kapor? 😀 😀 😀

danka.k
1. dec 2009

bratrancek 😀

amadora
1. dec 2009

ahá 😀

ešte ste tu niekto? 😅

danka.k
1. dec 2009

stale len ja 😀

amadora
1. dec 2009

už som sa zľakla že kým som tu nebola si zdrhla 😉

danka.k
1. dec 2009

a kde si bola??

amadora
1. dec 2009

snž 😅 😉 😀

danka.k
1. dec 2009

pockaj.. ved tatka nemas doma ci???

amadora
1. dec 2009

nie, snažilkujem sama 😀 😀 😀 doma je teraz každý večer keď už robia tu 🙂

danka.k
1. dec 2009

no ved to mi neslo do hlavy 😀 😀 som sa zlakla ze si aj za susedom odbehla 😀

amadora
1. dec 2009

prečo si mala pocit že nemám tatka doma? susedovci nie sú pekní, takže to je pasé 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre