Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
25. jún 2009

mala som ten marcipan robit az v sobotu 😅 ja dora debilna ☹

amadora
25. jún 2009

No lebo my diňa voláme červený melón takže neviem... 😅 😀

bejca
autor
25. jún 2009

ani my nemame spajzu ☹ ani nic suche a chladne ☹ mna picne asi ☹

martina1982
25. jún 2009

Beji robila si z cukrikov? Lebo ja ked som ho robila tak mi Ajka povedala ,ze ho mam urobit den do predu a na druhy den potahovat tortu

amadora
25. jún 2009

Neboj, určite bude ok 😉 Mne sa to tiež zvykne rozmočiť, ale to predsa nevadí, chutí aj tak a vyzerá dobre, tak sa neboj 🙂

martina1982
25. jún 2009

aA torta s kremom mala byt dobre stuhnuta ja len ako mi to Ajka pisala ked som ja robila tortu.

bejca
autor
25. jún 2009

no to je marcipan nie ta hmota ale ja som to potrela s vodou ... ☹ pod tym obrazokom ... sa naserem a zajtra pojdem kupit novy marcipan a spravim nanovo ☹

martina1982
25. jún 2009

Beji,mozno to len tak teraz vyzera a zajtra bude torta ok ,uvidis a hlavne bude mnam mnam 🙂

amadora
25. jún 2009

Mati ja robím deň dopredu ale nepomôže to. Musím sa Ajky opýtať aj ja čo s tým, neviem si predstaviť že by som to ešte aj vodou potrela ako ona 😒 Zázračná žena 😔

martina1982
25. jún 2009

Beji nerob nic ,skus ak mas cislo na Ajku nieco ti urcite poradi 😉

bejca
autor
25. jún 2009

no uvidim 😅 ale akosi tomu neverim 😅 no idem ja haji buvi 🙂 pa pa a dakujem som rada ze vas mam 🙂 paaaaaaaaaaaaaa a cmuuuuuuuuuuuuk 😵

martina1982
25. jún 2009

Ami ,veru Ajka zazracna zena 😔

martina1982
25. jún 2009

tak aj ja uz idem papa aj ja som rada ,ze Vas mam

amadora
25. jún 2009

no dobrú noc keď ste ma tu už nechali samú, tak som rada že vás mám 😀

aja7
25. jún 2009

ta neberte meno bozie nadarmo!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

ved uz neprehanajte baby!!!

beji do IP napis co mas za problem, ja nestihacka poriadne citat...dnes si prisli po svadobnu...na zajtra mam detsku podobnu ako adamkovu, na sobotu kosik s kvetmi a este jednu...organ....(bez dlzna na "a")...normalne aj s klavesmi a pistalami.....dovi, dopo.....uz tyzden chodim spavat po 1nej v noci 😝

Vsekym krasne dni zelam, ja sa ozvem po vikende,,priebezne budem hadzat moje vytvory 😉

amadora
26. jún 2009

Dobré ránko!

Tak som zvedavá aké dnes budeme mať počasie 🙂

My ideme na kontrolu na kardiológiu kvôli šelestu. Mám strach ako to zvládneme, lebo Majko má už doslova panický strach z lekárov, len čo ho začnem vyzliekať tak hučí ako siréna a to nehovorím keď ho položím na lehátko ☹ Netuším ako mu pripnú tie sondy a ako ho udržím v kľude kým mu natočia EKG 😒

Týchto pár riadkov som písala asi 5 minút, lebo Majko mi asistoval a objavil klávesu "backspace" 😀 😀 😀

bejca
autor
26. jún 2009

ahojte ☹

takze torta je KO 😝 marcipan v prdeli ☹ stieklo to vsetko .... dala som ho dolu trochu orezala kraje neviem ci nemam radsej upiect novu ☹ som smutna z toho a nasrata 🙄 😔 moja chyba nemala som ju dopredu robit ... a ak nebudu mat dnes v Tescu marcipan tak som v prdeli 😅 oplatka neviem ci vydrzi do zajtra ... asi radsej kupim novu v cukrarni maju este 2 ale ine ..... co uz tak mi treba ... ale chcela som ju spravit skor koli tomu ze dnes nam pridu robit to okno tak nebudem mat kedy poobede , zajtra zasa ideme plavat tak budem rada ak stihnem chlebicky .... no asi tak .... ☹ ajj som si poplakala hned rano 😢 a vstavali sme o 5:45 😅

Ajka som rada ze sa ti dari a kseft ide 🙂 super tesime na nove vytvory 😵 IP uz akosi neni treba pisat ked som dala cely vrch prec 😅

Ami u nas je zatial pekne 😵 na kontrole drzim palceky aj kamoskyna mala to ma a tiez chodia pravidelne , neboj isto to bude oki a Majko to super zvladne 😵

bejca
autor
26. jún 2009

Jackon zomrel 😅 😔

amadora
26. jún 2009

Bejuška ani nevieš ako ma to mrzí že ti to nevyšlo ☹ ☹ ☹ Bola prekrásna... držím palčeky aby ti to na druhý krát vyšlo 🙂 Cmuk!

amadora
26. jún 2009

Ozaj, máme ďalšie tri mačiatka 🙂 Ešte sú drobunké, také ako za dlaň, len dve majú dáke zahnisané očká tak sme im dávali očnú masť. A tretie sa vtrepalo medzi drevá keď sme tam prišli tak dúfam že si ho mama vytiahla. Takže momentálne máme 8 mačiek 😅 Neviem čo budeme s nimi robiť... keď ja neviem také stvorenie zabiť len preto že sa nám nehodí že prišlo na svet 😔

zitaje
26. jún 2009

vdaka baby za reakcie, tak to zatial necham tak, hlavne budem dudle schovavat cez den. 😉

martina1982
26. jún 2009

Ahojte ,

Beji ,tak to je mi luto ,ze marcipan sa pip 😔

Ami ,drzim palce u doky nech je vsetko ok a nech Majko nema velky stres.Maciatkam nech sa vyliecia ocka.neboj maciatkam urcite najdete dobry domov.

martina1982
26. jún 2009

Ajka ,ze organ 😕 som zvedava na neho .

izka
26. jún 2009

ahojte.
beji, tak to je na porazenie. škoda tortičky. pekná bola, aj si sa narobila a zbytočne. 😢
si super mama, že si peťka nechala hrať sa v mláke.
to ja vždy pením, keď mi prídu zablatení. neznášam umývať blatové topánky 😠 a vždy celé schody zacápajú 😝 dobre si to vyriešila s tými gumákmi, aj ja tuším emke kúpim, lebo dnes prvé , čo vonku zbadala bola tiež mláka a spomenula som si na teba a nechala ju aspoň hádzať kamene 😎

bejca
autor
26. jún 2009

kocky dakujem som rada ze vas mam 😵 velmi velmi vas mam rada 🙂

som ale total na prasky 😝 nie dost ze sa mi ta torta pokazila ☹ nemali ani marcipan ☹ tak skusam robit so zelatinou 😅 muz hned povedal ze neni taka ani vyrazna a ze isto uz nebude taka 😅 ☹ no co uz ... ale !!!!!!!!!!!!!! zlomila som si znovu ten isty malicek na nohe ☹ ja to uz serem !!!!!!!!!!!!! to bola bolest auuuuuuu a aj som si pohresila 😅 a poplakala 😅 no neviem dnes mam taky zly nejaky den dufam ze ta torta bude aspon dobra ked ju dokoncim 😅 ach yo 😅

Ami maciatka musia byt uzasne 😵

Martinka aj ja som zevdava na organ 😉

Izka no dakujem ti aspon raz za cas mozem byt aj ja " super " mama 😉 ked inak po nom chudiatku len kricim 😔 a Emka musela byt tiez podarena 😵

AJUSKAAAAAAAAAAA DAKUJEM ti velmi pekne si strasne zlatucka a dobrucka 🙂 cmuky cmuky cmuk 🙂

robia nam to okno 😝 😝 babyyyyyyyyy tu je bordelu 🙄 😕 ma trafi nez to upracem ☹

bejca
autor
26. jún 2009

a zabudla som sama doma tatinko zobral Petka a isli do Maxu a asi k babke a dedkovi 🙂 tak nech si to uziju 😉 ja som zvedava kedy spavia to okno 😅

aja7
26. jún 2009

Beji....ked ma niekto potrebuje, som tu!!! a ty si bola taka zufala 🙂 ty pocuj, daj si ten prst odrezat 😀 evidentne ti zavadzia 😀

hodila som dalsie dve torty, organ je este na stole vo forme korpusy, este nevymiesana plnka a najhorsie je, ze ani netusim ako ho budem robit ☹ ale ved noc je dlha 😀

ale vecer sa este povadim s tatom!!!!zase zabudol ze mam meniny!!!zabijem ho!!! uz 3 roky po sebe!!! to je fakt na rozvod 😀

matak
26. jún 2009

Jej Ajka mne az teraz trklo ked som si precitala ze aj ty si oslavenec dnes.
Prajem vela zdravicka, lasky stasticka a vela radosti s Adamkom.
A muzika nezabijaj, bolo by skoda aby sikulka akoty sla sediet 😉
A t o r t i c k y n o c o m m e n t, 🙂 😕 Uz si proste p r o f i i i i i i i i i i i i k K R A S N E

Beji nebud smutna z torticky, ucime sa cely zivot, a uvidis dalsia bude lepsia lebo uz mam dalsiu skusenost.
Ak sa rozhodnes robit dalsiu tak vela zdaru prajem.

aja7
26. jún 2009

Matka, dakujeeeem 🙂

slubujem, ze najneskor zajtra ti napisem!!! 😉

amadora
26. jún 2009

Dnes dáko nestíham tu 😅

Celé doobedie sme zabili u tej doktorky. Taká som bola naštvaná, tak objedná náš na 10:45 (hodinu predtým sme išli z domu lebo cesta je 40km) a zobrala nás o 11:45, aj to potom čo už muž bol za sestričkou nech nám dá naspäť kartu že ideme preč 😠 A zase cesta domov, malý mi už v aute odpadával od únavy. Ale tak vraj je to ok, šelest tam je, ale len ten detský vývojový a nemalo by tam byť nič vážnejšie. Pravdaže sme ručali ale aspoň mali trpezlivosť s ním.

Potom som sa trápila doma s langošmi, bordel v celej kuchyni ale stáli za to, mňam 🙂 A nakoniec sme boli von, najprv s kočíkom a potom sme behali po dvore. Len teraz sme prišli dnu.

Mužovi poslali sms že evidujú jeho žiadosť a že sa mu v prípade potreby ozvú 😒 Ale asi to tak malo byť aby sa vyliečil, keď si už toľko vytrpel pre ten chrbát...

Beji ani nevieš ako ma mrzí že máš taký blbý deň ☹ Posielame big cmuuuuuuuuk 😵

Aji mňa ani len nenapadlo že aj ty máš dnes meniny 😔 Tak VŠETKO LEN TO NAJ NAJ NAJLEPŠIE TI PRAJEME 🙂 🙂 🙂 A torty sú suprové, my sa vždy na nich kocháme celá rodina 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre