• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

autor
mala som ten marcipan robit az v sobotu :sweat_smile: ja dora debilna :frowning2:
25. jún 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No lebo my diňa voláme červený melón takže neviem... :sweat_smile: :grinning:
autor
ani my nemame spajzu :frowning2: ani nic suche a chladne :frowning2: mna picne asi :frowning2:
Beji robila si z cukrikov? Lebo ja ked som ho robila tak mi Ajka povedala ,ze ho mam urobit den do predu a na druhy den potahovat tortu
25. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj, určite bude ok :wink: Mne sa to tiež zvykne rozmočiť, ale to predsa nevadí, chutí aj tak a vyzerá dobre, tak sa neboj :slight_smile:
25. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aA torta s kremom mala byt dobre stuhnuta ja len ako mi to Ajka pisala ked som ja robila tortu.
25. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to je marcipan nie ta hmota ale ja som to potrela s vodou ... :frowning2: pod tym obrazokom ... sa naserem a zajtra pojdem kupit novy marcipan a spravim nanovo :frowning2:
25. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji,mozno to len tak teraz vyzera a zajtra bude torta ok ,uvidis a hlavne bude mnam mnam :slight_smile:
25. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati ja robím deň dopredu ale nepomôže to. Musím sa Ajky opýtať aj ja čo s tým, neviem si predstaviť že by som to ešte aj vodou potrela ako ona :unamused: Zázračná žena :pensive:
25. jún 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji nerob nic ,skus ak mas cislo na Ajku nieco ti urcite poradi :wink:
autor
no uvidim :sweat_smile: ale akosi tomu neverim :sweat_smile: no idem ja haji buvi :slight_smile: pa pa a dakujem som rada ze vas mam :slight_smile: paaaaaaaaaaaaaa a cmuuuuuuuuuuuuk :dizzy_face:
Ami ,veru Ajka zazracna zena :pensive:
25. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja uz idem papa aj ja som rada ,ze Vas mam
25. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dobrú noc keď ste ma tu už nechali samú, tak som rada že vás mám :grinning:
25. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta neberte meno bozie nadarmo!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ved uz neprehanajte baby!!!

beji do IP napis co mas za problem, ja nestihacka poriadne citat...dnes si prisli po svadobnu...na zajtra mam detsku podobnu ako adamkovu, na sobotu kosik s kvetmi a este jednu...organ....(bez dlzna na "a")...normalne aj s klavesmi a pistalami.....dovi, dopo.....uz tyzden chodim spavat po 1nej v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vsekym krasne dni zelam, ja sa ozvem po vikende,,priebezne budem hadzat moje vytvory :wink:
25. jún 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Tak som zvedavá aké dnes budeme mať počasie :slight_smile:

My ideme na kontrolu na kardiológiu kvôli šelestu. Mám strach ako to zvládneme, lebo Majko má už doslova panický strach z lekárov, len čo ho začnem vyzliekať tak hučí ako siréna a to nehovorím keď ho položím na lehátko :frowning2: Netuším ako mu pripnú tie sondy a ako ho udržím v kľude kým mu natočia EKG :unamused:

Týchto pár riadkov som písala asi 5 minút, lebo Majko mi asistoval a objavil klávesu "backspace" :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2009 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :frowning2:

takze torta je KO :stuck_out_tongue_closed_eyes: marcipan v prdeli :frowning2: stieklo to vsetko .... dala som ho dolu trochu orezala kraje neviem ci nemam radsej upiect novu :frowning2: som smutna z toho a nasrata :rolling_eyes: :pensive: moja chyba nemala som ju dopredu robit ... a ak nebudu mat dnes v Tescu marcipan tak som v prdeli :sweat_smile: oplatka neviem ci vydrzi do zajtra ... asi radsej kupim novu v cukrarni maju este 2 ale ine ..... co uz tak mi treba ... ale chcela som ju spravit skor koli tomu ze dnes nam pridu robit to okno tak nebudem mat kedy poobede , zajtra zasa ideme plavat tak budem rada ak stihnem chlebicky .... no asi tak .... :frowning2: ajj som si poplakala hned rano :cry: a vstavali sme o 5:45 :sweat_smile:

Ajka som rada ze sa ti dari a kseft ide :slight_smile: super tesime na nove vytvory :dizzy_face: IP uz akosi neni treba pisat ked som dala cely vrch prec :sweat_smile:

Ami u nas je zatial pekne :dizzy_face: na kontrole drzim palceky aj kamoskyna mala to ma a tiez chodia pravidelne , neboj isto to bude oki a Majko to super zvladne :dizzy_face:
26. jún 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jackon zomrel :sweat_smile: :pensive:
26. jún 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejuška ani nevieš ako ma to mrzí že ti to nevyšlo :frowning2: :frowning2: :frowning2: Bola prekrásna... držím palčeky aby ti to na druhý krát vyšlo :slight_smile: Cmuk!
26. jún 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, máme ďalšie tri mačiatka :slight_smile: Ešte sú drobunké, také ako za dlaň, len dve majú dáke zahnisané očká tak sme im dávali očnú masť. A tretie sa vtrepalo medzi drevá keď sme tam prišli tak dúfam že si ho mama vytiahla. Takže momentálne máme 8 mačiek :sweat_smile: Neviem čo budeme s nimi robiť... keď ja neviem také stvorenie zabiť len preto že sa nám nehodí že prišlo na svet :pensive:
26. jún 2009 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka baby za reakcie, tak to zatial necham tak, hlavne budem dudle schovavat cez den. :wink:
26. jún 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,

Beji ,tak to je mi luto ,ze marcipan sa pip :pensive:

Ami ,drzim palce u doky nech je vsetko ok a nech Majko nema velky stres.Maciatkam nech sa vyliecia ocka.neboj maciatkam urcite najdete dobry domov.
26. jún 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajka ,ze organ :confused: som zvedava na neho .
26. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
beji, tak to je na porazenie. škoda tortičky. pekná bola, aj si sa narobila a zbytočne. :cry:
si super mama, že si peťka nechala hrať sa v mláke.
to ja vždy pením, keď mi prídu zablatení. neznášam umývať blatové topánky :angry: a vždy celé schody zacápajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobre si to vyriešila s tými gumákmi, aj ja tuším emke kúpim, lebo dnes prvé , čo vonku zbadala bola tiež mláka a spomenula som si na teba a nechala ju aspoň hádzať kamene :sunglasses:
26. jún 2009 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kocky dakujem som rada ze vas mam :dizzy_face: velmi velmi vas mam rada :slight_smile:

som ale total na prasky :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie dost ze sa mi ta torta pokazila :frowning2: nemali ani marcipan :frowning2: tak skusam robit so zelatinou :sweat_smile: muz hned povedal ze neni taka ani vyrazna a ze isto uz nebude taka :sweat_smile: :frowning2: no co uz ... ale !!!!!!!!!!!!!! zlomila som si znovu ten isty malicek na nohe :frowning2: ja to uz serem !!!!!!!!!!!!! to bola bolest auuuuuuu a aj som si pohresila :sweat_smile: a poplakala :sweat_smile: no neviem dnes mam taky zly nejaky den dufam ze ta torta bude aspon dobra ked ju dokoncim :sweat_smile: ach yo :sweat_smile:

Ami maciatka musia byt uzasne :dizzy_face:

Martinka aj ja som zevdava na organ :wink:

Izka no dakujem ti aspon raz za cas mozem byt aj ja " super " mama :wink: ked inak po nom chudiatku len kricim :pensive: a Emka musela byt tiez podarena :dizzy_face:

AJUSKAAAAAAAAAAA DAKUJEM ti velmi pekne si strasne zlatucka a dobrucka :slight_smile: cmuky cmuky cmuk :slight_smile:

robia nam to okno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: babyyyyyyyyy tu je bordelu :rolling_eyes: :confused: ma trafi nez to upracem :frowning2:
26. jún 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a zabudla som sama doma tatinko zobral Petka a isli do Maxu a asi k babke a dedkovi :slight_smile: tak nech si to uziju :wink: ja som zvedava kedy spavia to okno :sweat_smile:
26. jún 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji....ked ma niekto potrebuje, som tu!!! a ty si bola taka zufala :slight_smile: ty pocuj, daj si ten prst odrezat :grinning: evidentne ti zavadzia :grinning:

hodila som dalsie dve torty, organ je este na stole vo forme korpusy, este nevymiesana plnka a najhorsie je, ze ani netusim ako ho budem robit :frowning2: ale ved noc je dlha :grinning:

ale vecer sa este povadim s tatom!!!!zase zabudol ze mam meniny!!!zabijem ho!!! uz 3 roky po sebe!!! to je fakt na rozvod :grinning:
26. jún 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Ajka mne az teraz trklo ked som si precitala ze aj ty si oslavenec dnes.
Prajem vela zdravicka, lasky stasticka a vela radosti s Adamkom.
A muzika nezabijaj, bolo by skoda aby sikulka akoty sla sediet :wink:
A t o r t i c k y n o c o m m e n t, :slight_smile: :confused: Uz si proste p r o f i i i i i i i i i i i i k K R A S N E

Beji nebud smutna z torticky, ucime sa cely zivot, a uvidis dalsia bude lepsia lebo uz mam dalsiu skusenost.
Ak sa rozhodnes robit dalsiu tak vela zdaru prajem.
26. jún 2009 o 18:21  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka, dakujeeeem :slight_smile:

slubujem, ze najneskor zajtra ti napisem!!! :wink:
26. jún 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes dáko nestíham tu :sweat_smile:

Celé doobedie sme zabili u tej doktorky. Taká som bola naštvaná, tak objedná náš na 10:45 (hodinu predtým sme išli z domu lebo cesta je 40km) a zobrala nás o 11:45, aj to potom čo už muž bol za sestričkou nech nám dá naspäť kartu že ideme preč :angry: A zase cesta domov, malý mi už v aute odpadával od únavy. Ale tak vraj je to ok, šelest tam je, ale len ten detský vývojový a nemalo by tam byť nič vážnejšie. Pravdaže sme ručali ale aspoň mali trpezlivosť s ním.

Potom som sa trápila doma s langošmi, bordel v celej kuchyni ale stáli za to, mňam :slight_smile: A nakoniec sme boli von, najprv s kočíkom a potom sme behali po dvore. Len teraz sme prišli dnu.

Mužovi poslali sms že evidujú jeho žiadosť a že sa mu v prípade potreby ozvú :unamused: Ale asi to tak malo byť aby sa vyliečil, keď si už toľko vytrpel pre ten chrbát...

Beji ani nevieš ako ma mrzí že máš taký blbý deň :frowning2: Posielame big cmuuuuuuuuk :dizzy_face:

Aji mňa ani len nenapadlo že aj ty máš dnes meniny :pensive: Tak VŠETKO LEN TO NAJ NAJ NAJLEPŠIE TI PRAJEME :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A torty sú suprové, my sa vždy na nich kocháme celá rodina :slight_smile:
26. jún 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok