Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
26. jún 2009

ahojte 😵

unavena som ako kobyla 😝 tesim sa do postele 😉 ale skor si idem dat zmrzku a precitat si vas 😉 pridala som fotky torty mozte kuk ale teda uz to neni to prave orechove ako to bolo .... auticko mi stale padalo dolu z tej zelatiny a slahacky sa proste smykalo 😅 tie srdca su z marcipanu dufam ze to nenarobi sarapatu do zajtra 😠

Ajuska Adka 😵 vobec ma nenapadlo ze si Adriabna prepac mi to prosim ta 😵 vsetko najlepsie k meninkam vela lasky , stastia , penazi, pohody a sexu z celeho srdca zelame a posielame s Petkom pusinky 😵

a idem citat 😉

bejca
autor
26. jún 2009

Ajka zacinam nad tym rozmyslat 😉 torty su 😲 waaaaaaaaaaaaaaaaaaw je slabe slovo 😅 proste mi pada sanka 🙂 a s tatom sa nevad 😵

MAti no som smutna lebo ta predtym bola taka aku som si ju predstavovala a toto je uz len take ze aby bola 😅

Ami super to MAjko teda zvladol a mrzi ma ze stale tam ten selest je 😔 ale neboj isto sa to upravi casom 🙂 posielame cmuky cmuk 🙂 a vam dakujem za big cmuk 😀 aspon vy ste si poobedie uzili 😵

amadora
26. jún 2009

Beji tak zodpovedne prehlasujem že sme sa s mužom zhodli na tom že tá torta je teraz ešte krajšia 😉

martina1982
26. jún 2009

Beji auuuuuuuuu moja posielam pusinky na prstek.Torta je aj tak pekna .

Aji aj mne prepac ,ze som na teba zabudla ,Vsetko najlepie k meninkam cmuk 🙂 Krasne torty 😉

Ami,ja tiez neznasam tych doktorov naco potom tie casenky ☹ ked aj tak ta na cas nezobrali s Majkom .Som rada ,ze je ok.Aj ja si to myslim s tym tatkom asi to tak malo byt ked bude na 100% fit ,tak si najde super platenu robotu to Vam zo srdca prajem!!!!!

Uz ani neviem na co som chcela reagovat idem kuk.

Inac uz mi je lepsie klop klop

amadora
26. jún 2009

Beji ďakujeme 🙂 Keď nám to zistili tak ma to trápilo, ale vraj je to len rastový šelest čo časom zmizne a že to má hrozne veľa detí (aj my s mužom sme vraj mali) takže to dáko neberiem už 🙂

Maťka aj tebe ďakujem veľmi pekne a hádam máš pravdu s tým tatkom, bude to super ak bude aj zdravie aj robota dobrá potom 🙂 A som rada že ti je lepšie 🙂

bejca
autor
26. jún 2009

MArtinka dakujem 🙂 a som rada ze ti je uz lepsie 😵 dokonca ani ja uz nekycham 😉 aspon to 😅

Ami mojej kamosky dcerka to ma tiez od narodenia a tiez to ma stale ale vraj sa to upravi casom 😉

stresne ma nohy bolia 😝

amadora
26. jún 2009

Beji čítala si čo som ti písala na tortu? 😕

Ozaj kde si kúpila tú oplátku? Lebo majú na viacerých stránkach a neviem odkiaľ objednať. Som chcela z jednej aj ozdoby aj oplátky ale sa mi vôbec neozvali odtiaľ ☹ Tak oplátku objednám inde a ak sa neozvú tak budem musieť vymyslieť iné ozdoby ☹

martina1982
26. jún 2009

Ami,akurat som chcela napisat vysvetlenie na ten selest a uz si to napisala. 😉 to si pis ,ze mam pravdu 😉

Beji,nech ti nozicky vymasiruje muzik.

Zasa sme tu len ja ,Bejca a Ami ☹ .Bzuci a Danka maju ospravedlnenie a Ajka tiez ta pracuje .

amadora
26. jún 2009

Maťka čo si mi chcela napísať?

No nejako to tu celkovo viazne posledné dni a ešte keď sa všetky rozleziete na dovolenky tak ma tu picne ☹

martina1982
26. jún 2009

Ami,chcela som vysvetlenie na ten selest .Neboj mi pojdeme na dovolenku na 3 dni ja tu budem s tebou 😉

bejca
autor
26. jún 2009

Ami prepac vobec som si to nevsimla 😅 ale teda dakujem 🙂 no ja som z nej smutna lebo ta predtym sa mi pacila viac 😅 stale dumam co spravim na bokoch 😅 dala som tam zatial len tie take cukricky malinke .... no uvidim do rana co ma napadne 😉

co sa oplatky tyka objednala som si odtial co si mi dala ty link 😉 a inak som dnes kupila novu v cukrarni ale nepouzila som ju 😅 a dala som ju len na slahacku 😅 tak som zvedava co a ako 😅 do rana ...........

Martinka je to tu veru ridne prazdne ... no co uz .... a nozicky ... asi nic z toho nebude .... by som sa nacakala 😀 .............. 😉 pojdem haji a uz aj je 😀

bejca
autor
26. jún 2009

a my pojdeme do Terchovej 😅 od 18 teho do 25 teho ......a ci pojdeme k vode vobec netusim .... a uz ma nebavi sa stale dotahovat o tom ....

amadora
26. jún 2009

Beji my sme pozerali hore dole tú predtým a tú teraz a sme sa zhodli že tá teraz je krajšia 😉

Strašné sú rozdieli v cenách čo pozerám na tie oplátky 😒 Na jednej stránke som našla za 3,9 a poštovné a balné zdarma, na druhej za 5 plus poštovné a ten gél ešte 1,33 🙄 Ale zase na tej drahšej by som si mohla rovno aj ozdoby objednať, aj keď nie úplne také ako som chcela. Ale keď sa mi neozvali z tej cukrárne... tak neviem...

Maťka teším sa 🙂

bejca
autor
26. jún 2009

Ami big cmuk 😀

u nas v cukrarni stala ta oplatka 120,- sk 😅 a ta cez net uz ani neviem 😅

amadora
26. jún 2009

Som normálne znechutená lebo nemôžem nájsť na nete žiadne marcipánové ozdoby 😖 Chcem tak veľa?! 😢

bejca
autor
26. jún 2009

ja som kupila par ruziciek a tie kvietky male v Tescu no a tie srdiecka som robila dnes z marcipanu co som mala este cerveny ....

boze tak ma sere ta torta lebo som bola s tou predtym fakt taka spokojna sa mi pacila bola taka ina .... 😅

bejca
autor
26. jún 2009

a aj ja som vtedy hladala a nic som nenasla ☹ chcela som aj figurky nejake a nemali .... tak som u nas v cukrarni kupila aspon to auticko inak tam mali vsetlico 😉

tami712
26. jún 2009

ahojte 🙂
beji tortička je super, netráp sa že ti tá predtým nevyšla 😉 a joooj s tou nohou mi je ľúto, máš proste smolu 😔 😝

ja už mám po dnešnom celom dni dosť 😝 Ema bola večer zlá ako už dávno nie, hádzala sa o zem, zúrila, fakt neviem prečo ☹ teraz hodinu nevedela zaspať v postieľke 😝 a ešte k tomu aj Viktor neviem či nebude chorý, lebo keď prišiel zo školy, tak sa sťažoval že ho bolí hlava, boli skoro celý deň vonku na slnku, tak neviem či nemá úpal. Teraz keď išiel spať tak mu bola zase strašná zima ☹
tak som zvedavá čo nás čaká a to sme zase zajtra sami doma, tatko nám robí celý deň 😝

ale máme nové drevené ihrisko na dvore s veľkou šúchačkou, ešte pribudnú hojdačky, takže aspoň z toho sa deti dnes poriadne potešili 😉 😵

amadora
26. jún 2009

Juj Tami, ako si to opísala tak máte ozaj úpal 😕 Držte sa!

Beji ja to nechápem že niečo také nedostať 😒

bejca
autor
26. jún 2009

juuuuuuuuuuj Tami no drzim palceky aby Viktor bol oki a nemal ani upal a ani nic ine 😵 a aj Pedro bol dnes ako z divych " vajec " 😎 a take ihrisko je super 🙂 a dakujem ti 🙂

Ami ani ja to nechapem preco neponukaju viac figuriek na nete .... 😒

amadora
26. jún 2009

A keď nejaké nájdem tak predávajú len vo veľkých množstvách 😒 No nič, budem musieť niečo vymyslieť...

bejca
autor
26. jún 2009

ty hladas na tu svadobnu nieco ze ....

amadora
26. jún 2009

áno. našla som na dvoch stránkach niečo čo sa mi hrozne páčilo ale asi nič z toho... 😒

amadora
26. jún 2009

http://www.cukrarenjanka.com/index.php?option=c...
v prvom rade tretie vpravo (tie srdcia)

bejca
autor
26. jún 2009

hm je to na porazenie 😠 😒 ale este mas cas tak snad nieco vykutras 😉

idem ja haji buvi 😵 pa pa zajtra asi nestihnem sem prist az vecer tak si to zajtra uzite 😵

paaaaaaaaaa

izka
26. jún 2009

ajka, všetko naj naj k meninám.

predstav si, že sme s klárou pozerali stránku torty od mamy a naraz sa ako najnovšia foto objavila tvoja torta šmolková. hneď sme poznali, že je od teba! 😉 vždy tu nad tvojimi výtvormi hýkame spolu, tak to máme v oku
😵

klára si kukala torty na rozlúčku so ZŠ. bude im ju robiť spolužiakova mama.

izka
26. jún 2009

už máme aj jedno vysvečko doma. kika už včera dostávala a dnes bola s profesorom na paintbole. prišla samá modrina 😕

ami, moji chlapci tiež chodili kvôli šelestu a takisto sme tam vždy nekonečne čakali. bolo to na nervy, tak som tam prestala chodiť, aj tak im nič neobjavil, len sme zabíjali čas 😝

beji, to máš naozaj smolu s tým prstom. posielam pofúkanie a nech ťa to veľmi nebolí.
tortičku sa ti podarilo zachrániť pekne . uvidíš, všetkým bude chutiť a peťkovi sa bude určite páčiť. 😉
u nás majú všetci radšej želatinovú, než marcipán. ten dávajú dole a len ho zahodím. 😖

izka
26. jún 2009

tami, dúfam, že to viktorkovi rýchlo prejde a bude zdravý.
inak dnes bolo aké sparno a aj ja som sa cítila taká oťapená a vôbec som nevládala robiť 😲

martinka, teším sa s tebou, že už vám je lepšie. 🙂

ami, čo hylak, zabral?
emu dnes tak čudne preháňalo. vždy mala v plienke len také žlté prdnutie, ako keď som ju len čisto kojila 😕
a pritom toľko toho pojedla. uvidíme zajtra, či zas dáky zub ide.

a s tým tvojím mužom je určite dobre, že sa ešte poriadne dolieči.

počuli ste, že vraj by sa mala zvyšovať materská! bodaj by to bola pravda, veď z tohto sa naozaj nedá vyžiť, ak muž nezarába. v čechách majú už dávno minimálne 7000 Kč a aj prídavky majú vyššie . a ja sprostá sa vydám na slovensko a toľko detí tu porodím 😀
inak mi už týždeň mešká MS. 😨 dúfam, že je to len starobou spôsobené 😎

pekný víkend želám a beji , vydarenú oslavu. 🙂

amadora
27. jún 2009

Dobré ránko!

Dnes som sa nevedela dočkať kedy malý vstane, strašne mi bolo treba na WC a nechcela som ho budiť tým že budem behať 😀

Izka vyzerá že hylak zabral, včera kakal len jeden raz a pekne husté 🙂 Ale pre istotu som mu ešte dala kvapky raz nech sa mu to nevráti.
Ďakujem ti za útechu s naším tatkom aj s tým šelestom 🙂

A keby tak chceli zvýšiť tú materskú 😠

Beji krásnu oslavu želáme 🙂

tami712
27. jún 2009

ahojte 🙂
tak asi mal Viktor fakt úpal, lebo mal v noci teplotu 😝 a teraz od rána leží v posteli, číta knihy, čo je u neho nezvyk 😕 dúfam že už bude OK
a ešte k tomu aj Ema strašne zle spala, stále som k nej behala a vstala ráno o 6.30, čo už dávno nevstala tak skoro 😝 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre