• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Beji čo sa váľaš po zemi od smiechu či kam si zmizla? :grinning:
28. dec 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami super fotka :slight_smile:) len ten tvoj vyraz mi skor pripada ze ako keby si bola z niecoho v soku :grinning: :wink:
28. dec 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pridala som par fotiek na FB z dneskajska a Ami ma uz " vymakla " :wink: ak chcete kuk :slight_smile:
28. dec 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami aj nas maly so vsetkym pomaha.. a aj ratat vie uz dlho a najnovsie vsade hovori ze ma 2 roky :grinning:

beji idem kuk
28. dec 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aj Petko uz ukazuje dva prsty a aj povie dva :slight_smile: ale ved oni su si myslim dost podobni v takychto veciach , to napredovanie si myslim ze je take sucastne u vsetkych :slight_smile: ved su sikulky vsetky nase februarovciatka :slight_smile:
28. dec 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja pridať ešte dáke fotky :wink:
28. dec 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte nebúvate?
28. dec 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sme, teda myslím :grinning:
28. dec 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji kolko petko meria?? sa mi zdal strasne vysoky na tych fotkach... a oproti nasmu rastikovi vyzera take kludne dietatko... :grinning:
28. dec 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
xixixi no on je kludny az az :slight_smile:)) ale nemozem sa stazovat je celkom v pohode :dizzy_face: len teda aj ja nesmiem mat den blbec lebo potom to je na hovno :confounded: ked som v pohode tak je uzasny aj on :dizzy_face: a meria 90cm :slight_smile:
28. dec 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami tesim na fotecky :dizzy_face:

DAnka a ty kedy pridas ??? haaaaaaaaaaaaaaa :wink:

Jerry caf :slight_smile:
28. dec 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som rada.
Vizerá to tak, že po Novom roku sa sťahujeme ku svokre :confounded: . Držte mi palce kočky a čakám od vás psychyckú podporu :rolling_eyes:
28. dec 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejca ja??? ja som leniva do takychto veci.. mne strasne dlho trva kym pridam foto.. a halvne sa mi musi strasne chciet :grinning: :grinning: :grinning: mozno zajtra lebo dnes sa mi strasne nechce :grinning:
28. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji u nás je to tiež tak :unamused:

Fotky sú už tam :wink:
28. dec 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prišla som na to, že už mám v podstate veľké deti ! Ony dve sú už tak samostatné jednotky že ma niekedy až zaráža. A ako sa vie Lucka o Tinušku postarať minule jej pomohla z kakačika obliekla ju postiskala, že " no pod moje zlatičko " a vystískali sa
Ked niečo chcem okolo Tinky tak Lucka, že nechaj maminka ja
No sú na zožranie
28. dec 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jerry tak predsa? A čože si sa tak rozhodla po toľkom boji? A kočky máš teda úžasné!
28. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry a prečo ku svokre??? hm no drzim paluchy

a male musia byt zlate :wink:
28. dec 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DAnka no tak ked sa ti taaaak strasne nechce pockame do zajtra :dizzy_face:

Jerry :wink: neboj na nas sa mozes spolahnut :wink: a preco idete k nej ?? a teda super sikovne deticky mas :dizzy_face:

Ami no ja si myslim ze my dve sme asi dost podobne :sweat_smile: :wink:
28. dec 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji na to si musíme drisnúť spolu :grinning:
28. dec 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vlastné bývanie nemáme. U naších je nás už pomaly ako hadov. Bráškovci čakajú druhé. Svokra býva vo veľkom dome sama. Po vlaňajšku sa mi zasa raz potvrdilo, že všetko zlé je na niečo dobré a veľa veci som si premyslela a nedám si kvoli nej pokaziť manželstvo. S manželom sa to urovnalo akosi samé. A tú starú bosorku mám na háku, urobíme si svoje bývanie na poschodí. a ju nech premňa zamňa aj čerti hore komínom vezmú. U mňa nemá poľutovania! :angry:
28. dec 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa ide piť? aj jáááá
28. dec 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry tak potom vela stastia pri stahovani a na nu sa vykasli... nevsimaj si ju a ked ti bude tazko tak sa nam prid vyzalovat :slight_smile:
28. dec 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jerry budeme ti tuho držať palce nech vám to teda dobre vyjde a nech už máte šťastné a kľudné manželstvo... aj keď bývanie so svokrovcami asi nič dobré priniesť nemôže, ale hádam sa aj tvoj muž trochu poučil a nenechá do vás kafrať...
28. dec 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami berem ta za slovo :wink:

Jerry no tak dufam ze vsetky vase plany vidu v pohode drzim palce :dizzy_face: na bosorku kasli :wink:

Danka :wink:
28. dec 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem pit s vami :grinning:
28. dec 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji len potom mi dáky prístelok nachystaj lebo tú cestu domov by som potom nezvládla :grinning:
28. dec 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danka :wink: jasne :slight_smile:

baby a co ste dostali vlastne pod stromcekom ????
28. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem veľmi si to vážim.
a hned sa aj posťažujem. Dnes ked sa kočky vyspinkali išli sme ku nej, teda za našim tatom. Pozdravila som sa jej ked sme sa stretli na dvore a išli sme aj s dievčatami dnu a ona že či nič viac iba dobrý deň?
Myslím si "áno nič viac, nemám sa s nou o čom baviť, mám sa pýtať na zdravia, ajtak viem ako by to dopadlo, len by fňukala, že aká je na nič. A kto jej za to môže, dvakrát bola už na operácii s pruhom,chodí vo dvoje zohnutá ale furt sa bude s kadečím naťahovať. Šak si za to sama môže. či musí byť v každej r..i? Načo su jej kačice, husi, sliepky ovce, ked sa ledva šmajce?
28. dec 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
multifunkcne som ja chcela tak mi jezisko aj doniesol :slight_smile: a knizku
28. dec 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jerry budeš potrebovať silné nervy, držím palce a my sme vždy tu pre teba :wink:

Ja som už písala tuším čo som dostala...
28. dec 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok