• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

ami neviem.. daj este raz :grinning:
28. dec 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od maminky som dostala krásny pulover maslovej farby
od našej adoptívnej super babky susedovkej a jej dcéry som dostal veľmi šikovný Taperwer ručný robotík
a až ked sme dorozbaľovali s kočkami všetky darčeky a pri ich radosti mi ani netrklo, že od mojej polovičky som nedostala nič :angry: . ale opravujem, vraj to budem mať spojené s meninami ktoré mám tretieho a mám si vybrať zlaté naušnice, lebo som tie moje staré kdesi stratila :rolling_eyes: Aj tak už boli staré :sweat_smile: ale nie boli krásne a stále dúfam, že ich niekde nájdem
28. dec 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry no aspon ze tak ti kupi :wink: :wink: :wink:
28. dec 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jerry ty si Daniela? :slight_smile:

Ja som dostala od mužíka čižmičky, čiapku a šál Hi-tec, od svokrovcov súpravu mištičiek a pohárikov, drevenú misku a obrovskú sadu na manikúru, od našich konvektory, smetný kôš, koberčeky do kúpeľne a WC a chlebník...
28. dec 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaaaj ami jasne pisala si :wink: :wink: a super darky
28. dec 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami ty si musela byť ale dobrá ked Ti Ježiško toooľko

áno Daniela :confounded:
28. dec 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naši boli dohodnutí že budem Lenka, tak otec pil týždeň na Lenku a potom druhý týždeň na Danielu, lebo mama to zmenila (otec je Daniel)
28. dec 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jerry no ja som vždy dobrá ako medík :grinning: A krásne meno máš :wink:
28. dec 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry ja som mala byt Petra a chlapec Jakub
28. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moje a neviem, či nebude "prúser" :sweat_smile: od začiatku oktobra som nemala mrchu
28. dec 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja Slávka a Silvester :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej.... ved ti chyba male mimi tak by mohlo byt... a test si si nerobila??
28. dec 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo prúser? veď si minule písala že by si chcela :slight_smile: to mi nerobte, všetky máte tehu vírus a mňa nie a nie nakaziť, budem plakať :frowning2:
28. dec 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami neboooooooooooj. na buduci mesiac si tehu aj ty :wink:
28. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
test som nerobila. Ja som vlastne ešte takmer do konca novembra brala cerazette a mala som prejsť na normálne tabletky ked začnem farbiť ale akosi už mesiac nič sa nedeje tak neviem čo s tým. Niekedy mám takú nárazovú bolesť v podbrušku akože už som to určite dostala a o chvíľu nič
No ale to nebolo v pláne :fearful:
28. dec 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ja by som aj áno aj nie no sama som nejaká domotaná. však nemôžem každé dva roky rodiť
28. dec 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry a co by si nemohla.... :grinning: urob si test.. ja by som nevydrzala
28. dec 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jerry prečo by si nemohla? :grinning: A ja by som teda nevydržala v tej neistote, ja by som už dávno testovala :sweat_smile:
28. dec 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to ťažké
28. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaj uz som tu :grinning: umyla som riad a zbalila muzikovi na rano papat :sweat_smile: :wink:
28. dec 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem spáchať hygienu dobrú noc kočky
28. dec 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji akurat som chcela pisat ze si sa vyparila bez rozlucky.. som myslela ze si sla spat
28. dec 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jerry bruu :wink:
28. dec 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ble, práve mi prišlo zle, pozeráme dáky dokument o chlapcovi čo sa venuje kulturistike a hovorí že pred súťažou má jedálniček že :

8:00 - ryba a ryžový chlieb
10:00 - ryba
12:00 - ryba a ryžový chlieb
14:00 - ryba
18:00 - ryba a ryžový chlieb
20:00 - ryba

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to trvá pár týždňov
28. dec 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú Jerry
28. dec 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ako proti rybe nie ale jest to cely den urcite nie
28. dec 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja by som si tiez uz urobila test :wink: a aj som si robila dnes ale nic z toho :frowning2: od 12.11. som nemala mrchu :unamused: a stale nic ...bala som sa ci som neni tehu lebo som brala aj tie antibiotika aj ibalgin + paralen + co to som pila cez sviatky :sweat_smile: no ale vraj som neni tehu :sweat_smile:

Jerry drzim palce aby to bolo ako si zelas :wink:

Ami ani mne sa nedari dostat tehu virus :sweat_smile: :frowning2:

a inak super darceky ste dostali :dizzy_face:

mne jezisko priniesol od muzika - notebook , mysku , podlozku , pyzamo , ramik krasny na fotecku zo striebra :dizzy_face: a privesok v tvare srdca :slight_smile: u svokrovcov kozmetiku krem + parfem + spiralu :wink: a u mamy zapekaci pekac taky mensi a dezert cokoladovy take tie morske prisery :wink:
28. dec 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti poviem :confounded:
28. dec 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji mozno ti test len zle vysiel :wink: mohol by
28. dec 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok