• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

autor
Jerry dobru :slight_smile:

DAnka ja sa vacsinou rozlucim pokial mi nepadne PC :wink:

Ami hej ja viem ze tak jedavaju ja by som blvala stale :grinning: :wink:

inak aj ja prave dietujem :grinning: tlacim trubicky - oplatky - so slahackou :grinning:
28. dec 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ja som si robila test 23.12. lebo som 2x za dva týždne zvracala z ničoho nič, ale negatívny :pensive: A teda Ježiško bol super :wink:
28. dec 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji dobra dieta :grinning: :grinning: :grinning:
28. dec 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
DAnka no pochybujem :sweat_smile:

Ami zda sa mi ze som vtedy zachytila ze ti bolo tak zle a z coho ti to bolo ??? a dakujem :dizzy_face:
28. dec 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj môj tato práve diétuje, dal si dva taniere šalátu, za tým zakysanku, Colu, gumených mackov a neviem čo ešte :grinning: som mu povedala že dnes spí na gauči :grinning:
28. dec 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami a nie je tehotny????? :grinning:
28. dec 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no vidno ze su sviatky :grinning:

tusim si idem spravit oplatky s medom a slahackou :grinning: trubicky som uz zjedla :grinning:
28. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to keby som vedela :unamused: a dnes mi bolo zase zle, ale tak to sa nečudujem pri tej životospráve cez sviatky :sweat_smile:
28. dec 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
človek už nevie čo by do seba pchal, hrôza :angry:
28. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz tlacim oplatky :grinning:
28. dec 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulky.. moje dieta ma prislo zavolat spat tak idem od vas.. bruuuu
28. dec 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Danka dobruuuuuuuuuuuuu aj Rastikovi :wink:

ja pojdem tiez za chvilku sprchenzi a hajenzi :wink:
28. dec 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja pomaly, naša mačka má sexuš večer pod oknami a malý sa na to zobudil tak idem k nemu :unamused: dobrú noc
autor
Ami dobruuuuuuuuuu :wink:
Dobré ránko!

Už druhý deň mám migrénu, nádhera :unamused:
29. dec 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, ešte mám dovolenku, tak teraz som tu len na skok,bola som si niečo zariadiť a aspoň Vás pozdravím.... dúfam, že sa máte všetci fajn a prežili ste krásne Vianoce, plné pokoja a lásky, v zdraví a bez katastrof.....
29. dec 2009 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre babulky, utekám..-.... čo to som prečítala, ozvem sa 31.!!!!! ahojte a opatrujte sa...
29. dec 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Prišla som Vás pozrieť. Poctivo grcám, je mi hrozne, tohtoročné vánoce som si užila s lavórom pri posteli. Už má 6 kíl dole... Ale je tu moja mamka, tak mi pichá Torecan-ové injekcie, tak sa to trošku kľudní.
Ináč všetko o.k, u dr. som ešte nebola, takže ešte stále neviem, či sú tam dvojičky... :grinning: Ak budem vedieť, dám vedieť. :slight_smile:
29. dec 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
no vy ste toho včera popísali :confused:
jerry máš môj obdiv a držím ti palce, aby sa vám u svokry dobre bývalo :slight_smile: ja som na tom podobne, máme vlastné poschodie, ale teraz po čase keby som mohla tak utečiem stadeto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a všetky si kúpte povinne znova testy a testujte !!! držím palce všetkým :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mimkao aj ty sa drž a klobúk dole pred tebou, ja mám často pocit že tie moje 2 deťúrence nezvládam :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dec 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami ze macka ma sexus večer :grinning: :grinning: :grinning: dobreeeee a ta migrena ma mrzi dufam ze uz preslo

mimkao dvojicky?? zeby???? :grinning: var nie a nech grcanie coskoro odide
29. dec 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze tí nasi susedia nemaju kedy vrtat.. len terz o pol deviatej je na to super cas :angry: :angry: :angry:
29. dec 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ,

Tak mi sme prisli vcera .Bolo na dobre aj sme si oddychli .Len nam Stevko ochorel trocha ,tak sme dnes boli u Dr. trocha kasle a ma aj trocha cervene hrdlo nedala mu zatial ATB , ze ked sa mu to nezlepsi tak mame prist pre ATB

Len tak na rychlo som si Vas precitala Dakujem za gratulacie k meninkam Stevko posiela pusinky.

Danka inac som na Teba myslela ked sme isli okolo Vas skoda ,ze som nemala na Teba cislo :frowning2:
29. dec 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tina mozno si mi aj do okna kukala a nevies o tom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halou :dizzy_face:

uz sem zde famtomas :dizzy_face: konecne ten moj crep nabehol :angry: :wink:

idem citat :dizzy_face:
29. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danka ,mozno som sa aj kukala ti do okna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj Bejus :slight_smile:
29. dec 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami ako ?? dufam ze migrena presla a uz ti je dobre :dizzy_face:

Megi ty mas stale nejako dovolenku ty sa mas :dizzy_face: ale pekne od teba ze vzdy nakuknes :wink: tesime sa na 31.12. :wink:

Mimka tak sa bez ukazat doki nech vieme co a ako :grinning: my sme viac nedockave ako ty :grinning: :wink: a zelam aby si co najskor prestala grcat :wink: posielame pusinky :dizzy_face:

TAmi no ja som na tom podobne a to mam len jedno a jedneho psa a mam pocit ze to nezvladam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a test si robit nebudem pockam a uvidim :wink: aj tak z toho nic nebude ako vzdy :sweat_smile:

DAnka kde mame sneh ???? :angry: :angry: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

MArtinka super ze ste sa mali super :dizzy_face: a posielame pusinky aby Stevko bol co najskor fit :dizzy_face:
29. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem pridat par fotiek :slight_smile: na FB :wink:
29. dec 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji rozhodla som sa ze nemame my nebudete mat ani vy :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
29. dec 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji to fakt??? bleeeeeeeeeee nezavidim :grinning: :grinning: uzi si to

a petko je uzasny na tych fotkach :wink:
29. dec 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok