Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

mm1
31. dec 2009

Ahojte babulky, aj ja Vám želám krásneho a veselého Silvestra, dúfam, že drobčekovia sa nebudú báť svetlíc, petárd a delobuchov a aby sa Vám v novom roku splnilo to, čo si prajete.

Dnes makám, takže som si skoro všetko nachystala včera. Udene masko, kapustnica, upiekla som koláč, dnes ešte chlebíčky spravím a hotovo......

Tak sa tu majte krásne....

papa. 🙂

amadora
31. dec 2009

Ahojte kočky, včera som u vás nebola lebo nám zase horela elektrika 😠 Už som poriadne napálená, lebo som povedala že treba zavolať ozajstného elektrikára ale náš tato ani počuť, že vraj aj majster tesár sa utne a on si to dnes spraví sám 🙄 Včera doobeda sme boli bez elektriky, dnes v noci tiež a teraz doobeda budeme zase. Paráda!

Inak Majko ráno vstal s čistým nosíkom tak dúfam že sú to ozaj len zúbky 🙂 Ďakujem vám všetkým čo na nás myslíte!

A tiež vám všetkým želám krásnu silvestrovskú oslavu, drobčekom kľudný a hlukom nerušený spánok, zajtra deň bez bolenia hlavy a nakoniec šťastný a úspešný rok 2010, nech je 100x lepší a krajší ako bol tento, nech sa vám v ňom splnia všetky predsavzatia a sny a nech naďalej trvá náš koníkovský spolok 😉 😵

aja7
31. dec 2009

Ahojte 😉

vsetkym zelam krasny posledny den v roku, veselu oslavu a zajtra vykrocenie tou spravnou nohou 🙂

jankapardon
31. dec 2009

Ahojte,
prajem Vám kráasneho Silvestra, a v novom roku 2010 vela zdravíčka, vela lásky, vela pohody,.......... Bzučinke, Mimkao, Blumke, Radke, Janetke už len bezproblemove tehotenstvo, krásne zdravé babetká 😵 😵 Bejči, Ami nech sa Vám zadarí v tehulkovaní
😵 , Spapulke krasne bývanie v novom domčeku 😵 ,Ajke prajem nejakú výrobňu na tortičky 😵 ,čiaročke už žiadnu chorobu a dobru Imunitu 😵 😵 ,Danke ešte viacej pohodičky v rodine a pozornejšieho manželíka ....a všetkým ostatným všetko dobré, hlavne zdravie a lásku 😵 😵 😵

mm1
31. dec 2009

Jani, nemáš chybu ako si to všetko krásne vymenovala.... 🙂

tami712
31. dec 2009

ahojte 🙂
aj ja vám želám krásneho Silvestra a všetko len to naj v novom roku !!!!
Janka super si to napísala a zhrnula všetko 🙂 🙂 🙂

my sme dnes boli navštíviť doki a dostali sme ATB, takže super ☹ lebo dosť kašľala a začali jej tiecť aj sople 😝
tak dúfam že to rýchlo zaberie, lebo 2.1. odchádzame do toho Lipt.Jána 😕 😅

amadora
31. dec 2009

Jani to bolo krásne, normálne si ma dojala 🙂 Aj tebe všetko čo si zaželáš 😵

Tami Emke držíme palce aby ATB rýchlo zabrali a do nového roku už vkročila fit a posielame pusinky 🙂

danka.k
31. dec 2009

baby nestiham citat ale chcem len: STASTNY NOVY ROK VAM PRAJEME 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

martina1982
31. dec 2009

STASTNY NOVY ROK VAM PRAJEME 🙂

avemaria
31. dec 2009

PRAJEME VSETKYM STASTNY NOVY ROK 😉 😉 😉

spapulka
31. dec 2009

Babenky, vsetko len to najlepsie do Noveho roka a veseleho roztancovaneho Silvestra zelame!!!...a pravda, pre nase srdiecka kludnu noc 😉
Janka, velmi krasne a vystizne si to napisala, dakujeme 😵

lili24
31. dec 2009

Prajeme vam vsetkym krasny, pozehnany, spokojny, zdravy a uspesny rok 2010
😎 😎 🙂 😵

CMUK

geenna
31. dec 2009

Krasny novy rok......

Teraz som sa dozvedela ze Radka uz ma Simonku 😵

miminkoo
1. jan 2010

Ahojte, aj ja vam chcem zazelat kraaasny a uspesny Nov rok 2010, nech je lepsi ako bol r.2009, ale este o trosku horsi ako bude r.2011....

amadora
1. jan 2010

Dobré ránko!

Tak po nie dlhom spánku sa zobúdzame do nového roku 🙂 Ako ste prežili Silvester? My sme mali krásny dník, doobeda som si poriadila, zmyla som si vlasy a išli sme ku babke, boli tam aj svokrovci s malou, babka nám spravila aj fajný obed, deti sa krásne pohrali 🙂 A boli sme pozrieť aj sesternicu s bratrancom a malými Lukáškom a Tomáškom. Luky a Majko sa super hrali, Luky ho nechcel ani domov pustiť 😀 Potom sme išli domov, hodili sme si obedný spánok a potom sme sa dali do pucu a išli sme ku svokrovcov, boli u nich aj svokrina rodina, super sme sa zabavili. Domov sme prišli akurát na okúpanie a uloženie Majka a my sme si potom urobili dáke drinky, dobroty a sedeli sme s tatkom v objatí pred telkou 😉 No a o polnoci sme si pripili a keď začal ohňostroj som išla k malému do izby že ak sa zobudí aby som bola pri ňom a upokojila ho. Ale krásne to celé prespinkal 😵 Tak som ešte trochu pozrela TV a išla som spať.

Geena, riadna novinka, krásna 🙂

aja7
1. jan 2010

Ahojte !

Vsetkym z celeho srdiecka zelame KRASNY novy ROK 2010, nech nam nikdy nic nechyba, nech nas obklopuje laska, nech su nase deticky stale sikovnejsie a tatkovia lepsi a mamicky krajsie 🙂

Genna?????? Radka uz ma Simonku??????? odpadnem! BLAHOZELAME!! 😉

Jani, dakujem, si zlata! 😉

bzucinka2
1. jan 2010

ahojte
vsetkym prajem nadherny novy rok, nech sa kazdemu splni po com najviac tuzi 🙂
my sme prezili silveyster tiez v pohode maly isiel spat ako vzdy vo svojom case o 19,00 , ja som si zdriemla s nim a potom som isla dole trosku sa pozabavat, potulit k mm a zatancovat si, o polnoci som isla tiez k malemu,ale v pohode to prespal, tak som ho vypusinkovala, popriala vsetkym krasnynovy rok a padla do postele, rano sa vsak maly zobudil o 6,15 😝tak snad taky nebude cely rok 🙂
jani, prajeme prijemnu dovcu a hlavne nech choroba rychlo zmizne 😉
radke blahozelame k simonke 🙂
ami a minule som zabudla, ze aj mne bolo cca v strede cyklu grcno, aj som vracala a potom som zistila, ze som tehu 😀 a dakujem velmi pekne za silvestrovske prianie 🙂

amadora
1. jan 2010

no inak aj ja teda ešte raz želám všetko dobré v Novom roku 😵

Aji krásne si to napísala s tými detičkami, tatkami a mamičkami 😉 😀

Bzuci super silvestra ste mali aj vy 🙂 A my sme tiež vstávali ako vy a potom som až do obeda upratovala a makala ako motorová myš, tak dúfam tiež že to nebude tak celý rok 😅
A s tým tehu, bodaj by si mala pravdu 🙂 Ja som mala teraz takú divnú mrchu začiatkom decembra tak ani neviem kedy sa mi začala a kedy mám čakať ďalšiu, ale cca o týždeň asi, tak uvidíme... 😉

ivetah
1. jan 2010

ahojte, Stastny Novy rok 2010 zelame, vela zdravia, stastia, lasky, rodinnej pohody a splnenych snov 😅 😅 😅

bzucinka2
1. jan 2010

ami, ziadne mrchu predsa necakaj, co si 🙂

janette
1. jan 2010

Dievcata, zelam vam pohodovy rok 2010, snazilkam nech sa "to" podari, tehulkam zelam fajne tehotenstvo a na konci krasne a zdrave babatko 🙂

Spapulke a Radke blahozelam 🙂 🙂 🙂

Asi by sme mali zalozit temu, ze febr08 opat tehulkami 🙂 🙂 🙂 🙂

spapulka
1. jan 2010

janetka , dakujem 😉

akurat pozeram, ze vy s bzucinkou to mate na jun 😵 super, blahozelam!!!!

Radke este raz, blahozelame 😵 😵 😵

danka.k
1. jan 2010

och silvester za nami... supeeeeeeeeeeeeeeer.. maly siel spat o pol druhej, ved zabava musi byt... bol zlaty aj s bratrancom 😉 o 4 sa potom zobudil a sli sme domov a pokracoval v spanku do desiatej... a potom cely den nespal naco a teraz tu este stale beha v plnom prude 😀 😀 😀

amadora
1. jan 2010

Bzuci ďakujem, si zlatá 🙂

Danka no ježiš, my by sme mali rozhádzaný celý režim 😅

tami712
1. jan 2010

všetko dobré v novom roku vám želám !!!!! 🙂 🙂 🙂
my sme mali silvester o ničom 😒 ... /nasral ma MM, aj Ema stále poriadne kašle a dnes jej začalo ešte aj neskutočne tiecť z nosa/
no ale dúfam že bude lepšie, veci už máme zhruba pobalené, zajtra odchádzame na tú našu dovču 😵

danka fú tak Rastík mal dobrú výdrž 😉

pá pá všetkým 🙂

alex21
1. jan 2010

Stastny a uspešny Novy rok 2010 zelame nech sa vam splnia aj tie najtajnesie sny

amadora
1. jan 2010

Tami to ma mrzí že ste nemali najlepší silvester 😒 A Emke želáme skoré uzdravenie aby ste si dovolenku krásne všetci užili 🙂

Ozaj, Danka, čo si písala na FB že si nevykročila dobre do nového roku či čo? 😕

alex21
1. jan 2010

aji velmi pekne si to napisala 😉

Radke srdecne gratulujeme a tesime sa na malu Simonku

kazdemu choremu zelame skore uzdravenie

amadora
2. jan 2010

Dobré ránko!

Dnes sme si pospali do 7:40, konečne dlhší spánok po nejakom čase 😵

Náš ocko išiel s kamarátmi na túru, tak dnes si bačujeme sami.

Alex všetko najlepšie k meninám ti želáme 😵

Včera mi písala Beja sms, že jej zdochol PC a nemohla ho už naštartovať, že vás mám pozdraviť a odkázať že príde hneď keď sa bude dať 🙂

danka.k
2. jan 2010

baby ten moj maly ma neskutocnu vydrz... a nebol ani zly.. bol uplne v pohode.. ale to je jeho pokial je hudba zapnuta a kopu ludi tak to urcite nepojde spat, nesmie si nechat nic ujst... aj sme s nim boli spat ale nepochodili sme 😀 😀 😀

beji dufam ze dnes nastartujes pc... teda uz by ti mohli prist zapojit ten novy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre