• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Jej, spapulka blahozelam, opatrujte sa....
Emke rychlunke vyliecenie a super oddych na dovolenke jej mamke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Danka no teda, tak to bude riadny parketovy lev ten Vas Rastik ked dospeje, ked uz teraz je taky akcny :grinning: :grinning:
Pekny den vsetkym.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My ideme v utorok na odber krvi zo zilky, tak nam trosku drzte prsteky, aby to Veronka zvladla...a aj jej mamka :dizzy_face: :dizzy_face: dakujem.
2. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

stale mi to vypina :angry: neda sa mi ani poriadne napisat :frowning2: skusim ci uz m mi ten srot pojde hadam sa mi podari aj citat a aj pisat :wink:

idem na to :wink: teraz som to minimalne 15x restartla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jan 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bejuš a kedy budeš mať pojazdný nový PC?
2. jan 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami dik za odkazanie :dizzy_face: cmuk :dizzy_face:

nooooooooo a idem na to :grinning: snad nzabudem na nic :wink:

SPAPULKA srdecna gratulacia k tehuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: posielame pusinky aj Dianke aj tebe a hladkaj babatko aj za mna :dizzy_face:

JAnka , Ajka nadherne ste to napisali :dizzy_face:

TAmi chuda nase :sweat_smile: mrzi ma ze si mala taky silvester :sweat_smile: ale neboj ten novy rok bude lepsi a zelam aj Emke skore uzdravenie :dizzy_face:

TAmi , Janka uzite si pobyt na dovce :dizzy_face:

Ami ten tvoj svokor je teda super elektrikar :sweat_smile:

JAnka neboj Veronka to zvaldne v pohode horsie to je s nami :sweat_smile: ked brali Petkovi mne bolo uplne ze fuj a on ani nevedel ze mu beru krv :grinning:
DAnka super ze sa Rastik bavil :dizzy_face:
2. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme mali silvestra v pohode , rano sme vstali isiel muz na nakup co bolo este treba ja som upiekla kacicku , navarila kapustnice , poobede sme si isli pospinkat :slight_smile: potom sme isli kuk svokrovcov lebo potrebovali tiez este co to nakupit a doniest , no a ked sme prisli spravila som ocka +chlebicky , o cca 20 tej sme Petkovi spravili " polnoc " pustili sme par svetlic a rakiet + prskavky sme mu zapalili :slight_smile: tak sa tesil , vsade okolo to buchalo a trieskalo , vobec sa nebal a len na balkone chcel byt a pozerat bum bum :grinning: nas pes to zvladol v pohode dali sme mu tabletku na ukludnenie tak sa az tak nebal :wink: a o pol noci ja som tiez isla za Petkom ale teda spinkal ako " babatko " uplne v pohode ani neregistroval ze sa nieco deje :dizzy_face: a rano sme vstavali o cca 8 mej :dizzy_face:

co sa tyka notebooku tak nevioem kedy kamos pride ale dufam ze cim skor :sweat_smile: :wink:
2. jan 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a RAdka gratulujeme k Simonke a zelame hlavne zdravicko a vela vela mliecka :dizzy_face: dufam ze porod bol lepsi ako pri Romanke :wink:
2. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaaaaaaaaaaaaaaj a ked mame ten novy rok co tak stretko februaroviek ??????????????? v Terchovej ??? tak piatok sobota a nedela alebo uz od stvrtku ?? :wink: haaaaaaaaa :grinning:

a kde ste ?? ked mi ten crep ide nikde nikdo :rolling_eyes:
2. jan 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na to stretko by sme sa urcite pridali aj my...velmi radi.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
xixi no tak to uz mame dve rodiny :slight_smile: tusim zacnem zapisovat :slight_smile:))))
2. jan 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji ja sa pridam len musim vediet kedy... a hlavne asi zacnem setrit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bo uz teraz mam moc planov...

a tusim mate vsetky deti kludne co silvester pekne prespali :grinning:
2. jan 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Danka myslim ze asi nejako koncom maja alebo zaciatkom juna :wink:

a deti su veru zlate ze to tak super zvladli :dizzy_face:
2. jan 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji tak dufam ze vtedy budem moct :wink:
2. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to by bolo super :dizzy_face:

pridala som par fotiek na FB :wink:
2. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som išla ale sľubovať sa nebudem lebo by to zase dopadlo ako minulý rok :rolling_eyes:
2. jan 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami neboj sa toho roku sa ti to podari :wink:
2. jan 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved si to treba naplanovat a hlavne zapisat a nic to nesmi narusit :dizzy_face:
2. jan 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdeze ste dnes???????
2. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to by zaujimalo aj mna :sweat_smile: neviem kedy sa mi podary zasa nastartovat tento PC a ked mi ide tak nikoho :frowning2:

asi pojdem teda hajat :frowning2:
2. jan 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami dakujem za blahozelanie :slight_smile:
2. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale inak uz sa mi aj chce spinkat :sweat_smile: :wink:

inak vcera Petko spal cez obed 2,5 hodky no a vecer o 21,45 ledva zaspal .... dnes sme vstavali o cca 8 mej tak som ho cely den nedala spat :sweat_smile: ale uz okolo 15,30 uplne bolo vidiet ze uz uz zaspi a aj nam zdriemol chvilku v aute :sweat_smile: ale vydrzal statocne do cca 19 tej a odvtedy spinka :wink: som zvedava dokedy :slight_smile:
2. jan 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samozrejme aj ostatnym co mi gratulovali na FB :wink:
2. jan 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji aj Eli dnes vstavala o 8:00 tak som ju nedala spat a myslela som ze o 20:00 uz bude spat ale ona este protestovala a nahanala sa. Nakoniec zaspala az o 21:00 a aj to len preto, ze som lezala vedla nej.
2. jan 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak na tvoju Eli my " chvala božku " nemame :wink: ja stale tvrdim ze Eli a Adamko - Veva- su na duracelky :wink: a teda nas Petko tiez stale hovoril nie nie ale som ho osprchovala ,ulozila , vypil mliecko potom som ho chytila za rucicku a pekne zaspal :wink: sice stale sa najprv vrtel ale tak za par minut spinkal :slight_smile:
2. jan 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji aj nas je na baterky :grinning: :grinning: :grinning:
2. jan 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
xixixi same duracelky :slight_smile:

pridala som par fotiek :wink:
2. jan 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobru nocku kocky idem ja hajat :dizzy_face:
2. jan 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji pekne fotocky.. a bruuu
2. jan 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som niekedy prijala keby sa ta duracelka aj vybila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobru
3. jan 2010 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno!

No úžasná noc za nami, muž chrápal ako motorová píla a o 6:00 sa na to zobudil aj Majko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jerry želáme všetko najlepšie k meninám :dizzy_face:

Tami a tebe zase všetko najlepšie k narodkám :wink: :dizzy_face:
3. jan 2010 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj a dnes tu máme aj prvého 2-ročného oslávenca!!! Takže Martinkovi od Janetky želáme krásne narodeninky, hlavne veľa zdravíčka a lásky a posielame cmuk :dizzy_face:
3. jan 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok