Februárovky 2008

Čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😃
jankapardon
2. jan 2010
Jej, spapulka blahozelam, opatrujte sa....
Emke rychlunke vyliecenie a super oddych na dovolenke jej mamke x-) x-) x-)
Danka no teda, tak to bude riadny parketovy lev ten Vas Rastik ked dospeje, ked uz teraz je taky akcny 😃 😃
Pekny den vsetkym.... x-) x-) x-)
My ideme v utorok na odber krvi zo zilky, tak nam trosku drzte prsteky, aby to Veronka zvladla...a aj jej mamka x-) x-) dakujem.
bejcaautor
2. jan 2010
ahojte x-)

stale mi to vypina ]-( neda sa mi ani poriadne napisat 😞 skusim ci uz m mi ten srot pojde hadam sa mi podari aj citat a aj pisat 😉

idem na to 😉 teraz som to minimalne 15x restartla :-p
amadora
2. jan 2010
Bejuš a kedy budeš mať pojazdný nový PC?
bejcaautor
2. jan 2010
Ami dik za odkazanie x-) cmuk x-)

nooooooooo a idem na to 😃 snad nzabudem na nic 😉

SPAPULKA srdecna gratulacia k tehuuuuuuuuuuuuuuuu x-) x-) x-) x-) x-) posielame pusinky aj Dianke aj tebe a hladkaj babatko aj za mna x-)

JAnka , Ajka nadherne ste to napisali x-)

TAmi chuda nase :-N mrzi ma ze si mala taky silvester :-N ale neboj ten novy rok bude lepsi a zelam aj Emke skore uzdravenie x-)

TAmi , Janka uzite si pobyt na dovce x-)

Ami ten tvoj svokor je teda super elektrikar :-N

JAnka neboj Veronka to zvaldne v pohode horsie to je s nami :-N ked brali Petkovi mne bolo uplne ze fuj a on ani nevedel ze mu beru krv 😃
DAnka super ze sa Rastik bavil x-)
bejcaautor
2. jan 2010
my sme mali silvestra v pohode , rano sme vstali isiel muz na nakup co bolo este treba ja som upiekla kacicku , navarila kapustnice , poobede sme si isli pospinkat 🙂 potom sme isli kuk svokrovcov lebo potrebovali tiez este co to nakupit a doniest , no a ked sme prisli spravila som ocka +chlebicky , o cca 20 tej sme Petkovi spravili " polnoc " pustili sme par svetlic a rakiet + prskavky sme mu zapalili 🙂 tak sa tesil , vsade okolo to buchalo a trieskalo , vobec sa nebal a len na balkone chcel byt a pozerat bum bum 😃 nas pes to zvladol v pohode dali sme mu tabletku na ukludnenie tak sa az tak nebal 😉 a o pol noci ja som tiez isla za Petkom ale teda spinkal ako " babatko " uplne v pohode ani neregistroval ze sa nieco deje x-) a rano sme vstavali o cca 8 mej x-)

co sa tyka notebooku tak nevioem kedy kamos pride ale dufam ze cim skor :-N 😉
bejcaautor
2. jan 2010
a RAdka gratulujeme k Simonke a zelame hlavne zdravicko a vela vela mliecka x-) dufam ze porod bol lepsi ako pri Romanke 😉
bejcaautor
2. jan 2010
ozaaaaaaaaaaaaaaj a ked mame ten novy rok co tak stretko februaroviek ??????????????? v Terchovej ??? tak piatok sobota a nedela alebo uz od stvrtku ?? 😉 haaaaaaaaa 😃

a kde ste ?? ked mi ten crep ide nikde nikdo 8-(
jankapardon
2. jan 2010
tak na to stretko by sme sa urcite pridali aj my...velmi radi.... x-) x-) x-)
bejcaautor
2. jan 2010
xixi no tak to uz mame dve rodiny 🙂 tusim zacnem zapisovat 🙂))))
danka.k
2. jan 2010
beji ja sa pridam len musim vediet kedy... a hlavne asi zacnem setrit 😃 😃 😃 😃 bo uz teraz mam moc planov...

a tusim mate vsetky deti kludne co silvester pekne prespali 😃
bejcaautor
2. jan 2010
Danka myslim ze asi nejako koncom maja alebo zaciatkom juna 😉

a deti su veru zlate ze to tak super zvladli x-)
danka.k
2. jan 2010
beji tak dufam ze vtedy budem moct 😉
bejcaautor
2. jan 2010
to by bolo super x-)

pridala som par fotiek na FB 😉
amadora
2. jan 2010
ja by som išla ale sľubovať sa nebudem lebo by to zase dopadlo ako minulý rok 8-(
danka.k
2. jan 2010
ami neboj sa toho roku sa ti to podari 😉
bejcaautor
2. jan 2010
ved si to treba naplanovat a hlavne zapisat a nic to nesmi narusit x-)
danka.k
2. jan 2010
a kdeze ste dnes???????
bejcaautor
2. jan 2010
tak to by zaujimalo aj mna :-N neviem kedy sa mi podary zasa nastartovat tento PC a ked mi ide tak nikoho 😞

asi pojdem teda hajat 😞
alex21
2. jan 2010
Ami dakujem za blahozelanie 🙂
bejcaautor
2. jan 2010
ale inak uz sa mi aj chce spinkat :-N 😉

inak vcera Petko spal cez obed 2,5 hodky no a vecer o 21,45 ledva zaspal .... dnes sme vstavali o cca 8 mej tak som ho cely den nedala spat :-N ale uz okolo 15,30 uplne bolo vidiet ze uz uz zaspi a aj nam zdriemol chvilku v aute :-N ale vydrzal statocne do cca 19 tej a odvtedy spinka 😉 som zvedava dokedy 🙂
alex21
2. jan 2010
Samozrejme aj ostatnym co mi gratulovali na FB 😉
alex21
2. jan 2010
beji aj Eli dnes vstavala o 8:00 tak som ju nedala spat a myslela som ze o 20:00 uz bude spat ale ona este protestovala a nahanala sa. Nakoniec zaspala az o 21:00 a aj to len preto, ze som lezala vedla nej.
bejcaautor
2. jan 2010
no tak na tvoju Eli my " chvala božku " nemame 😉 ja stale tvrdim ze Eli a Adamko - Veva- su na duracelky 😉 a teda nas Petko tiez stale hovoril nie nie ale som ho osprchovala ,ulozila , vypil mliecko potom som ho chytila za rucicku a pekne zaspal 😉 sice stale sa najprv vrtel ale tak za par minut spinkal 🙂
danka.k
2. jan 2010
beji aj nas je na baterky 😃 😃 😃
bejcaautor
2. jan 2010
xixixi same duracelky 🙂

pridala som par fotiek 😉
bejcaautor
2. jan 2010
dobru nocku kocky idem ja hajat x-)
danka.k
2. jan 2010
beji pekne fotocky.. a bruuu
alex21
2. jan 2010
ja by som niekedy prijala keby sa ta duracelka aj vybila 😃 :-p
dobru
amadora
3. jan 2010
Dobré ráno!

No úžasná noc za nami, muž chrápal ako motorová píla a o 6:00 sa na to zobudil aj Majko :-p

Jerry želáme všetko najlepšie k meninám x-)

Tami a tebe zase všetko najlepšie k narodkám 😉 x-)
amadora
3. jan 2010
Jéj a dnes tu máme aj prvého 2-ročného oslávenca!!! Takže Martinkovi od Janetky želáme krásne narodeninky, hlavne veľa zdravíčka a lásky a posielame cmuk x-)

Začni písať odpoveď...

Odošli