• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Tami neboj, určite už bude ok, len mu dávaj veľa piť a nepúšťaj ho dnes von ak sa dá :slight_smile: A oddýchnite si keď ste mali zlú noc :slight_smile:

Ja varím obed, moje malé zlatíčko pozerá Kubka a Maťka a tatko mi dvore drží z dosahu ožratého svokra :confounded:
27. jún 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes je tu poriadne pusto :unamused:

ami díkes, ale Viktor celý deň leží a má zvýšenú horúčku :frowning2: už si aj pospal, tak neviem či je to ten úpal alebo čo :confused:
27. jún 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:

som KO, som hore od vcera rana...tento tyzden som to prehnala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale organ sa velmi pacil, tak som bola happy :slight_smile: kuk kto chce :slight_smile:
27. jún 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

tak vsetko sa zjedlo :grinning: to je hlavne :wink: torta pri prenasani k babke a dedkovi mala uraz :sweat_smile: udrela sa o ruku a cely bok bol v tahu :sweat_smile: ale tak zjedla som ho ja :grinning: a co uz .. nejaku smolu som mala s tou tortou tento krat :frowning2: dokonca majitel/ka ruky z toho bol/a dost z toho hotovi/á a dost aj plakal/a a vycital/a si to ale som ho/ju upokojila ze je to v poho aj ked som najprv penila :sweat_smile: ale bola super torta jahodovo+kakaovo+broskynova :dizzy_face: a aj etko si dal 1 chlebicek a aj z torty :dizzy_face: uz spinuska srdiecko moje a ja nahravam fotky na Fb potom sem hodim link :wink:

idem si vas precitat :slight_smile:
27. jún 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami to ma mrzí :frowning2: Neviem či to môže byť úpal, ja keď som mala tak len jeden deň a keď som to poriadne vyležala a vyspala tak to bolo ok. Ale ak áno, tak zajtra už hádam bude fit :slight_smile:

Ajka :astonished: :astonished: :astonished: Umelecké dielo!!! Gratulujem! A choď spať :wink:

Beji hlavné je že chutila a Peťko mal radosť :wink:
27. jún 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji....ty si teda mala peripetie s tou tortou..Ale dolezite je, ze chutila!!!!!

Ami...vdaka...idem, lebo ma uz klepne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nespala som ani minutu pocas dna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
27. jún 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami dik ze na mna myslis :wink: a ten link co si dala tak to mozes objednat po kuse ?? a s tym ranom :grinning: a ak by vstal neskor co sa pocuras ?? :grinning: :grinning:

Izka aj u nas maju radsej zelatinu ako marcipan ale s marcipanom lepsie vyzera :slight_smile: :wink: a dakujem ze na mna myslis a aj za pofukanie :dizzy_face: ten MS drzim palce aby vysiel tak ako si zelas ty :wink: a na kolko maju zvysit ?? a odkedy ??? :slight_smile:

TAmi je mi luto ze ste mali zlu noc :pensive: dufam ze uz je Viktorovi lepsie a ze si si trosku cez den aj oddychla :dizzy_face: dufam ze uz nema teplotu :unamused:

Ajka no teda super organ :slight_smile: ja uz ani neviem ako to mam ohodnotit lebo ja som z tych tvojich tort normalne paf :fearful: :confused: :grinning: :sunglasses:
27. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajka pokojné a krásne sny ti želáme :slight_smile:

Beji neviem, lebo sa mi odtiaľ neozvali. Tak im skúsim v pondelok zavolať a uvidím a objednala by som tam aj oplátku rovno.
27. jún 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AJka dobruuuuuuuuuuuuuuu a hlavne poridne dlhu aspon do 10, tej :slight_smile: a veru bol to nejaky blby osud tej torty :sweat_smile: konecne je zjedena - sice kusok v chladnicke ale to uz neva :wink: :grinning:

Ami ved skus si objednat mna ani nenapadlo tam zistovat ci predavaju po kusoch :sweat_smile: dokonca z toho co si mi dala link som si objednala len 5 ks tych " cipiek " pod trortu a z inej 3 ks :sweat_smile: a poslali :wink:
27. jún 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

Tak my sme dnes boli Stevkovi kupit papucky lebo tieco mal mu uz boli akurat a boli sme aj tatkovi kupit oblek(ideme 1.8 na svadbu).Ja som si kupila korzetovu podprsenku .Pominali sme peniaze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Inac celu noc sa mi snivalo ,ze peciem torty :grinning: ,co si stale tu rozpravame o nich.A ako som sa docitala tak rovno s Ajkou som mala sluzbu :grinning:

Ajka krasny organ .Dobru nocku.

tami ,to je mi luto ,ze Viktor ma upal.Aj ste boli u doky?

Beji , s tou tortou to mas tak ak chces nieco ,aby bolo typ top tak sa to vsetko serie ....prepacte .No vidis ,ze vsetkym chutila.
27. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac uz mi je lepsie :slight_smile:
27. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No v pondelok zavolám a uvidím. Ak nie tak som našla ešte jednu stránku a tam majú pekné holubičky aj prstienky, v balení po viac kusov a za smiešne ceny, tak prípadne objednám tie a z inej stránky kvietky a oplátku :slight_smile:

Maťka no aj nás to čaká na september, tatko už asi tiež neoblečie oblek, mne dáke šaty a Majkovi požičiame oblek :slight_smile: A super že ti je lepšie :wink:
27. jún 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stevko dnes a ani vcera nechcel jest :( a uz druhy den nekakal .Dufam ,ze sa zajtra vykaka.hovorim si ,ze vsak toho vela nezjedol tak preto.
27. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati ani my nekakáme vždy každý deň :slight_smile:

Beji no kde sú tie fotky?
27. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami, Stevkovi kupila moja sestra nohavice aj koselu s kravatou a vesticku .Ale budu fesaci Ty nasi chlapcekovia :slight_smile:
27. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka susedovci požičiavali niekde tuším v Šali za 10 euro, krásny oblek aj s motýlikom :slight_smile: A košieľku už kúpime a topánky je jedno aké bude mať. Veru budú fešáci, najkrajší družbovia :grinning:
27. jún 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami,ja mam vzdy strach Stevko ked mal 6mesiacov ked raz 2dni nekakal tak to bolo hrozne ani nechcem na to spominat .az sme boli na pohotovosti :frowning2:
27. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som čítala že keď dieťatko nekaká 3 dni tak je to ešte ok :confused:
27. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami veru tak najkrajsi druzbovia :grinning: U nas sa to neda pozicat keby sa dalo tak by sme pozicali.Lepsie sa to oplati vsak len nohavice stali 20eur :frowning2:
27. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami,aj ja som to citala .Dakujem za povzbudenie.Pre tie deti je to vsetko drahe :frowning2:
27. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tu vraj stačí pomerať dieťatko, zavolať im miery a potom sa len zastaviť pre oblek :slight_smile:
27. jún 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami,tak to je super
27. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
MArtinka super ze sa citis uz lepsie :dizzy_face: a obcas si treba spravit radost a aj ked treba jasne :wink: a nepec tolko :wink: :grinning: a stou tortou to je presne tak ako pises :pensive: :sweat_smile: my mavame tiez sem tam dni ked nekaka :wink: neboj isto zajtra nalozi za 3 dni :wink: :grinning:

Ami uz ich tam mas :wink: len tolko fotiek to aj trva :grinning: :dizzy_face:

a obleky vraj poziciavaju uz aj panske :wink:
27. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji ,dost si toho nafotila.
27. jún 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji tak som sa dočkala :grinning: A už som aj pozrela, krásne sú :slight_smile:

Inak mne sa minule snívalo že nám Bzuci písala na MK z dovolenky, že sa vrátia s jedným členom rodiny naviac :wink: :slight_smile:

Viem že obleky požičiavajú ale muž oblek zúžitkuje, či do kostola, na pohreb či svadbu, to sa oplatí skôr kúpť :slight_smile:
27. jún 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
MArtinka ako keby ste ma nepozali :D

Ami ved jasne ak ho vyuzijete tak super :dizzy_face:

a ze Bzuci pride o 1 neho viac s tym pocitame :grinning:
27. jún 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a dakujem vam :slight_smile: :slight_smile:
27. jún 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru im držíme palce :slight_smile: Len potom sa asi prestaneme stretávať :frowning2:
27. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji super fotky :dizzy_face:

a díky za Viktora, celý deň ležal, mal najviac 38,1 teplotu, stále bol horúci, teraz večer okolo 21.00 zázračne ožil a už stihol aj hrať na PC, tak dúfam že to prejde a noc bude kľudná :confounded:

a kedy sa má vrátiť bzucinka?? :confused:
27. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok