Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bzucinka2
19. jan 2010

ahojte 🙂
beji tak drzime palceky aj nadalej aby neprisla a bola tam schovana machulka malicka 😉
a super ze mate vela snehu, lebo tu bol len poprasok a dnes sa vsetko roztopilo, takze nehrozi blaznenie sa vonku ☹
ami nie, este sme nad valentinom nerozmyslali 🙂 a super ze ste v poriadku a mozte si ist uzivat sneh 🙂

amadora
19. jan 2010

Bzuci ďakujeme 🙂 No u nás bolo takých 5 - 10 cm snehu. A ja som videla v meste valentínsku akciu vo fote na podložky pod myš v tvare srdca a s fotkou, tak premýšľam o tom pre mužíka 🙂 Musím zistiť čo za to pýtajú.

Inak tatko je už v Taliansku, išiel cez Benátky, jaj či by som bola rada s ním teraz 😅

bzucinka2
19. jan 2010

ami tak to znie zaujimavo, ja chcem pohladat nejake satenove trenirky, on v nich spava, ked niekam chodime a jedny ma u nasich, tak potom mu druhe chybaju 😀 benatky su krasne, bola som tam 2x, ale nie v zime
🙂

danka.k
19. jan 2010

vy mate sneh?? kraaasne nas obchadza.... ma stastie 😀 😀 😀

valentin?? to co je 😀 😀 😀 😀 nikomu nic netreba... 😀 nerozmyslala som a ci budem uvidim ako sa bude tato spravat tyzden pred tym 😀 😀

bzucinka2
19. jan 2010

danka 😀 😀 😀 spravne, co sa budes dopredu namahat 😀 😀 😀

amadora
19. jan 2010

Bzuci no tak teraz neviem či to je darček pre tvojho muža alebo pre teba tie saténové trenírky 😉 😀 Máš určite bočné úmysly a si chceš ulahodiť keď bude taký sexi behať pred tebou 😀

martina1982
19. jan 2010

Ahojte ,

Ako sa mi mate ?

Len tak v rychlosti som si Vas precitala.

Bejuska , drzim palceky ,aby mrska neprisla.Ani ja nemam vobec cas sem chodit ☹

Ami , som rada, ze Majko je uz ok. Maminke uz prisli z coho to mala?Nozicka ako ?Ja som tiez vcera spadla ked som odhrnala sneh mam na ruke velku modrinu .

Zajtra idem objednat torticku Stevkovi k narodeninam 😵

Danka , tak ten tvoj Rastik nie je Rastik ,ale Denis 😀

Megi , krasny uteracik si urobila Danke klobuk dole. Je mi luto ,ze idete na operaciu . Budem drzat palce !!!!

Achojka , gratulujem ze ste bez plienky .Aj ja chcem ,aby sme uz boli ☹

Izka , vitaj . Super , ze tak Emka rozprava .

Inac ja Stevka ucim abecedu celkom mu to ide potom natocim 🙂

Idem este kuk naco som chcela este reagovat

amadora
19. jan 2010

Maťka ďakujeme pekne 🙂 Mamine na nič neprišli. A žiaľ jej dnes povedali že domov asi nepôjde, že mala nejaký nález v stolici. Ale nič bližšie jej k tomu nepovedali ☹ Moja noha už celkom fajn, ráno som si ju ešte spevnila ale potom už ok 😉 A teda šťastie že si obišla len s modrinou. Tento čas je na zabitie 😝 A akú tortičku si objednala? 🙂 A Števko šikovný keď sa už učí abecedu 😵

amadora
19. jan 2010

a bože môj, zabudla som!!!

Jerry vy ste mali včera dva rôčky, tak Tinuške všetko naj naj najlepšie a obrovský cmuk 😵

martina1982
19. jan 2010

Ami , tak to je mi luto s maminkou ☹ drzim plce , aby to nebolo nic vazne.Torticku by som chcela s vlacikom . Uvidim este . Ty aku urobis Majkovi?

martina1982
19. jan 2010

Aj ja sa pripajam Vsetko naj Tinuske 🙂

martina1982
19. jan 2010

My mame dnes 23mesiacikov 😵

martina1982
19. jan 2010

Idem ja dobru nocku vsetkym !!!!!

amadora
19. jan 2010

Maťka ďakujem... a kde ti idú robiť tortičku? Ja stále neviem akú idem spraviť, nenapadá ma nič také, ako by som to povedala, čo by ho nejako vystihovalo alebo tak, čo mu urobilo radosť. Akurát Kubko a Maťko 😀 ale to si teda netrúfnem, na takú nemám 😒

bejca
autor
19. jan 2010

ahojte 😵

tak ja som dnes ked som dala Petko poobede spinkat isla vencit Benyho a tak som spadla ze ma cely bok boli , pistala , koleno.....😅no hruza somnou 😝 tusim ale 10 rokov som nespadla a terz toto 🙄 no este ze sa horsie nestalo 😉

Ami tesim sa ze ste oki 😵 tatina mate za chvilku domenka tak si to uzite 😵

Bzuci dakujem velmi pekne 😵uvidime ako to dopadne 🙂

Danka vies kolko snehu je u nas 😀 supeeeeeeeeeeer tesim sa ako blazon 😀

ja VAlentina neriesim u nas je to vzdy o niecom sladkom a ja vacsinou kupim dezert v tvare srdca 😉

Martinka teda Stevko je sikulka 🙂 uz sa tesim na video 🙂

bejca
autor
19. jan 2010

a balila som veci ale mam problem kolko a co vsetko zbalit Petkovi 😅 ach yo ☹

bejca
autor
19. jan 2010

no neviem ako sa mi zajtra este podari prist ...ale ak nahodou nie tak sa tu majte krasne 😵 a v nedelu vecer sa ozvem 😵 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

amadora
19. jan 2010

To čo je? Padáme všetky ako hnilé hrušky 😀

Beji no za chvíľu...ani nie, ešte nie sme ani v polovici a to dúfam že príde na víkend, ak nie tak máme ešte dlhý čas bez seba pred sebou 😒

danka.k
19. jan 2010

beji uniklo mi a kam ides???

tes sa zo snehu to som ti ja poslala 😀 😀 😀 😀

amadora
20. jan 2010

Dobré ránko!

Megi od večera na vás myslím, držte sa dnes, budeme držať palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😒

Beji dúfam že už si úspešne dobalila a už nemáš stresy 😀 Užite si krásnu dovolenku a bude nám tu za tebou smutno 😉

bzucinka2
20. jan 2010

no a teraz ku mne, babatko je uplne v poriadku, ma vsetko co ma mat, srdiecko bije ako zvon, jemnucko si kopka ale ma navyse gulky a pipika, ale hlavne ze je zdravucke, tak mozme vymyslat meno pre chlapceka 😅 a mame 279g 🙂

ami to nie je darcek pre mna, pri mne spava dole bez 😀 😀 😀

tami712
20. jan 2010

bzuci supéééér správy, a tie gulky - no čo už, jasné hlavne nech je to zdravučké a do tretice bude baba, neboj 😀 😀 😀

bejca
autor
20. jan 2010

ahojte 😵

petko spinka , mali sme krasne doobedie 😵 kedze som nemusela varit - mali sme od vcera - tak sme sa isli s Julinkou sankovat 😵 bolo uzasne, potom sa u nas este pohrali no super bolo 😵 dufam ze nam bude tak dobre aj v Terchovej 😵

Danka ideme do Terchovej dnes poobede 😉 dufam ze tam sneh je 😅 😕 😉

Ami stres mam stale 😀 ale hadam zbalene skoro vsetko uvidim co este muzik by rad dobalil len neviem kam to este dam 😀 a dakujem mne bude tiez za vami smutno 😉

Bzuci supeeeeeeeeeeeeeer tesime sa s tebou - s vami 😵 a teda hovoris bambulka s bambulkami 😀 no tak pekne vymyslite nejake pekne meno na A napriklad 😉 ked uz mate Alexika 😉 ...... Adama , Andreja , Alana , Adriána , Aleša .......

idem na FB pridat fotky so sankovacky 😉

majte sa tu zatial krasne budem na vas mysliet 😵 paaaaaaaaaaaaaaaa

tami712
20. jan 2010

beji majte sa aj vy celá rodinka krásne a oddýchnite si za náš všetkých 😵 😵 😵

ciarka
20. jan 2010

Bejuska- zelame krasny pobyt v Tatrach, uzite si to tam!!!!!Hlavne fotit a fotit!

Bzucinka- na teba som dnes myslela od rana, ze ako....No a teda gratulujemeeee k chlapcekovi. Nevadi,ze nie je baba ako Tami pise do tretice sa podari. Hlavne ze je babo zdrave. A tusim akurat chlapcenske ste nemali vymyslene, tak mozte premyslat. Mne by sa pacil aj Adrianko.

jankapardon
20. jan 2010

beji krásnu sánkovačku, guľovačku 🙂))
Bzuči super!!!!!!!!!!!!!
ami to nie je darcek pre mna, pri mne spava dole bez.......som musela skopírovat, prepáč....velice sa mi to páčilo 😀 😀 😀 😀
Mm aj my silno držime palčeky!!!!

amadora
20. jan 2010

Bzuci gratulujeme ku zdravému krásnemu chlapčekovi 😵 A tebe ku horúcim nociam bez saténových slipov 😀

Beji neboj, určite máte zbalené všetko a bude vám supeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 Užite si to, cmuk 🙂

Tak náš tato príde domov až o týždeň ☹ ☹ ☹

bzucinka2
20. jan 2010

dakujeme dievcata 🙂 hlavne nech je zdrave 🙂
ciarka, adrianko je pekne, ale toho uz ma sestra 😀
beji krasny oddych prajeme a domov pridte s bobulkou 🙂
ami a ty ako , kedy ides na tu operaciu, vsak takto sa kamosa nedockame 😅

amadora
20. jan 2010

akurát som chcela napísať Bzuci (som chcela od rána ale hlava deravá 😅 ) že som sa objednala na piatok o 11:00 na kontrolu, tak dám potom vedieť termín 🙂 a dnes som si kúpila Calibrum babyplan takže neboj, hneď ako to bude možné ideme na to 😉 aj keď ak bude tatko stále takto preč tak jedine cez telefón sa môžeme snažiť 😒

bzucinka2
20. jan 2010

ami, super, ze zacinas vitaminmi, ale tie su vraj najslabsie, hoci su cenovo lacne a je v nich najmenej kyseliny listovej podla tety lekarnicky , ale hlavne ze sa uz zacinate hybat 😀 tak v piatok na teba budeme mysliet 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre