• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

danka - Pošlem Ti nejaké farby? Ja som ich teda nakúpila... :grinning:

bzuci - áno v 101drogérie majú tie práškové. To mi poradila Aja. Mali modrú, zelenú, žltú, oranžovú a ružovú. Chcem mu robiť lokomotívu Tomáša, tak to musím nejako pokombinovať.

bejci - díky, dúfam, že sa podarí. Náš malý má tiež novú mániu. Priťahuje si stoličky a taburetky a vylieza na nábytok. Bojím sa keď sa mi stratí z dohľadu, lebo hneď niečo také vymyslí. Prečo boli u Vás požiarnici?
17. feb 2010 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nicky jasne posli :grinning: :grinning: :grinning: len by prisli uz ked mi ich nebude treba.. ale tak ak maju v 101 tak zajtra tam skocim kuknut.. :wink:

nicky nas maly ma uz davno taku maniu... minule mi medzi platnickami stal :grinning: :grinning: este ze boli vypnute.. vylezie uplne vsade tusim aj tam kam sa neda :grinning:
17. feb 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka - všimla som si na fotkách. :slight_smile: Nášho to chytá až teraz. A taký je zlatý, keď niekam vylezie a ja ho tam načapám tak si už vopred chytá zadok, aby nedostal po plienke... :sweat_smile:
17. feb 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musi byt zlaty :grinning: :grinning:
17. feb 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už by som aj spala, ale chcem zostať hore do 23:56. :grinning: Vtedy sa pred dvomi rokmi narodil môj druhý chrobáčik. :dizzy_face:
17. feb 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DOBRÉ RÁNKO, najskôr všetko najlepšie dnešným oslávencom.... PEŤULKOVI a ANETKE :slight_smile: :dizzy_face:

tak a teraz vás idem prečítať, lebo včera bol deň blbec, a vôbec som sa sem nedostala. :astonished:
18. feb 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konečne som Vás dočítala.. uffffff.
ja som si včera upiekla korpus, a tak základ mám.,. robila som ten mramorový, ten nám chutí všetkým......
a večer sme boli sami s mm tak sme skočili do Hypernovy a kupili ešte sviečočky..... a ja som si kupila kochlíky na kvietky...
chceli sme pozrieť nejakú tú kuchynku, ale nič čo by sa nám pozdávalo v normál cene, tak objednám tú od toho pána..... síce nepríde už teraz, ale na teraz už darčeky máme, takže ju schováme na neskôr....
teraz dostane gitarku a knižky.... a od našich buginku a oblečko a korunky tak to ani nerátam.....

no len dúfam, že sa nepridáme k chorým... včera bola totiž biela ako krieda, ani poriadne papať nič nejedla, a pripadala mi taká unavená :frowning2: no uvidíme, čo z toho vylezie....
18. feb 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak volala som s našimi... že malá sa v pohode vyspinkala a je plná života a elánu.... tak dúfam, že jej to vydrží... a že včera to bola len taká únava.... :pensive:
18. feb 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Peťkovi a Anetke želáme všetko naj naj najlepšie k dnešným krásnym dvom rôčkom :dizzy_face:

Bzuci dnes idem skúsiť jeden z tých receptom od teba, marinované mäsko, tak som zvedavá :wink:

Ja nejako hreším od rána, sa mi nič nedarí a to nie je ani pol deviatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale tatko je už na SR, jednu vykládku už má za sebou tak o chvíľu ho máme doma :dizzy_face: Len chudiatko má v BA vyclievať a dali mu len názov firmy, bez adresy :angry: A nenašla som to ani na nete tak som zvedavá čo ide robiť...
18. feb 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne ráno všetkým prajeme!!!!!!!!!!! Dnešným oslávencom Peťkovi a Anetke všetko naj naj naj!!!!!!! Hlavne všetky choroby nech sa im zďaleka vyhýbajú.
18. feb 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile:

Petkovi a Anetke zelame k 2.rockom vela zdravicka, lasky, samych dobrych ludi okolo nich :slight_smile:

Ami, blahozelam k tehu!!!! tesim sa s tebou! opatruj sa :wink:

ja len takto v rychlosti, stale som si vas neprecitala, nemam kedy, chystame tiez oslavu na vikend, plus torty a tak dokola. Boli sme na plese, bola som hviezda :wink: len nemam ziadne foto :cry:

Ideme na ockovanie pneumokokov, sme zdravi, mame obdobie vzdoru, takze bohuzial aj telesne tresty, aj ked moc nezaberaju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Su prazdniny, takze vyvarovna funguje, plus kmitam okolo domacnosti a tak. Nestiham nic :grinning:

Tak sa tu opatrujte, ahojte :slight_smile:
18. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aji - no tak sa držte. Myslím hlavne pri tom očkovaní. Keby som zajtra niečo zvrzala, alebo nebola si niečím istá tak Ti iste brnknem. :sweat_smile: Vy už máte prázdniny. Aj nás to čaká. A to mám doma už všetky papiere a marec sa hrozne rýchlo blíži. :confounded:
18. feb 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami aká je to firma?????? kam má ísť tatino?????
18. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všetko najlepšie Peťkovi a Anetke. Veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky. A Peťko nech vyhrá tie narodky v paneláku. :grinning:

No my sme boli v utorok v MC lebo tam bol karneval a dnes mi Viki kašle. Takže sa veľmi "teším" a dúfam, že nebude mať teplotu, ale ako poznám Vikinkinú celodenú teplotu a už ráno mala 37,5 v ritke pred odčítaní tak viem, že dnes večer bude mať teplotu na 100%. Lebo jej raná teplota sa drží pod 37 v ritke takže som smutná. Nemá soplíky iba kašle takže som jej nasadila Mucosolvan a budem ju sledovať. Kokos raz za mesiac idem do MC a hneď niečo chytí, ale asi si musím zvykať, však keď bude chodiť do školky bude stále chorá.
18. feb 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď to, keď budú naše detičky s detičkami, tak je jasné, že čo to sa na nich nalepí.... ale nemôžeme ich držať vo vákuu. :frowning2:
18. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anetke a PETKO vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeetko najlepsie... a dufam ze bejca vyhrate tych 2000 eeeecok v panelaku.. :wink: :wink: :wink: :wink:

ajka teraz idete na ockovanie pneumokokov?? prečo tak neskoro??
18. feb 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajka ďakujem pekne :slight_smile: A ja som vám písala k narodkám len sem, nie na FB, tak neviem či si zaregistrovala :wink:

Megi už to našiel :slight_smile:

My sme boli u tej doki, vysedeli sme sa tam hodinu a pol :rolling_eyes: Ale že je v poriadku, hrdielko ok, aj dýchanie čisté, takže to budú asi zuby. A mi ukazovala nejakú teplotu že pri detičkách v ich veku je normálna teplota do 37,8°C :confused:
Inak sme sa tam stretli aj so susedou a s Vaneskou a náš Majko tam predvádzal tanec párenia alebo čo :grinning: Krútil sa okolo nej, klaňal sa, robil jej baran buc, obzeral jej vrkoč, no hotový pytač :grinning:

Susedovci s niečím trieskajú vonku, som zvedavá ako bude drobec spať :angry: Práve keď mám v pláne piecť mu tortu - paráda :unamused:

A zajtra o 9:30 som konečne objednaná k ženskému :dizzy_face:
18. feb 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami - no vidíš. Zbytočne sa stresuješ. Aj keď po tom čo si si teraz prežila sa Ti nedivím. Ale dobre, že si tam šla, aspoň Ťa trochu ukludnila.
18. feb 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami SUPER... teším sa že Majko je OK..... :slight_smile:
18. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami - tú tortu čo máš poslednú v letnom albume si robila Ty?
18. feb 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no trochu som kľudnejšia, lebo som sa dozvedela že aj Vaneska mala fibrilné kŕče a oni len volali našej obvodnej, tá kázala dať studenú sprchu a potom boli na pohotovosti a tam ich poslali domov že je v poriadku a že sú to zuby, tak dúfam že aj my si budeme vedieť poradiť už keby dačo, ale dúfam že už nebude treba :unamused:

Nicky áno, to som piekla Majkovým krstným rodičom keď sa brali :slight_smile:

Tak korpus sa už pečie :slight_smile:
18. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami, včera si mi zabudla odpovedať, ale máš to ospravedlnené....

Akú dávaš plnku???????????
18. feb 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Megi čo som zabudla? :confused: :sweat_smile: Plnku dávam pudingovú.

A Moni, ja za to nechodím v takomto období do MC, boli sme raz na jeseň a keď som videla koľko tam bolo chorých detí mi bolo nanič :rolling_eyes: Držím palce aby vás choroba nakoniec obišla a ak predsa, tak nech má ľahký a rýchly priebeh, cmuk :slight_smile:
18. feb 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadám dozadu a nenašla som nič čo si sa ma pýtala :sweat_smile:
18. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tú plnku moja..... ale super, aj ja budem robiť pudingovú.... tú od teba, čo si mi raz posielala....
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si tam písala všetkým babám, tak ma nejako nenapadlo ti na to reagovať :sweat_smile: aj ja idem robiť tú. a kakaový korpus, jahodový lekvár a banány :wink:
18. feb 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

nestiham zatial citat hadam vecer stihnem :wink: zajtra budem robit tortu som zvedava ako dopadne :sweat_smile:

dakujeme vsetkym za gratulacie :dizzy_face:

Anetke aj my zelame vsetko naaaaaaaaaaaaaaj :slight_smile: a mama Bronula by nas mohla sem tam prist aj kuk :wink:
18. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ty si taký môj osobný radca, to vieš :slight_smile:
18. feb 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my zelame Petkovi a Anetke k 2 rockom vsetko len to naj,naj,najlepsie!!!!!!!!!!!!!!!!Nech Petulko vyhra panelak!!!!
18. feb 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kedy bude známe kto to vyhral?

Tato dnes nepríde, že zajtra... mám toho dosť :pensive:
18. feb 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok