• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Ami po skončení paneláku:slight_smile:
18. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes tancujem celý panelák okolo telky vú dú tanec aby Bejka vyhrala :grinning:

torta upečená, naplnená, Majko pomáhal a v kuchyni mám bordeeeeeeeeeeeeeeeeel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. feb 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja dnes nejak nestiham, doobeda som bola v kuchyni, potom som si pospala, isli sme na nakup, teraz tu bola navsteva a pomaly sa ideme chystat do vane :wink:
vysledky cukru mame ok, tak sa tesim :slight_smile:

Petkovi a Anetke vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, posielame vela vela pusiniek, oslava nech dopadne suprovo :wink:
tesim sa na foto torticiek baby :slight_smile:
choruckym skore uzdravenie :wink:
beji tak vecer drzime palceky silnoooooooooooooooo :slight_smile:
18. feb 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo mamicky, ste tu niektora?, ako mam urobit pre Dianku vyvar z ryzem nech nieco nepokazim.
Zn.surne :slight_smile: dik
18. feb 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci super že si mala výsledky v poriadku :slight_smile:

Spapulka potom napíš či ti to Dianka vypila, ale hádam áno :slight_smile:
18. feb 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sa neviem dočkať konca paneláku. Tak budeme s Vikinkou držať palčeky. Dnes spala do 16tej takže ešte o 21hod bude hore tak aspoň budeme spolu držať palce. :wink: :grinning:

P
E
Ť
K
O

T
O

V
Y
H
R
Á
18. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som si povedala že je čas večere, patrilo by sa niečo zjesť... len som zacítila vôňu jedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: horko ťažko som do seba hodila pol rožka a je mi ako psovi. A to som sa tešila na oslavu na cestovinový šalát a na tortu, fňuk :sweat_smile:

Peťko, Peťko, Peťko - hip hip - do tohooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami uz tancujes vudu tanec :grinning:
to mas za to ze si sa tak velmi tesila :frowning2:
18. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja to do seba narvem aj keby mám potom týždeň grcúňať :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Korpusy mám upečené... zajtra sa pokračuje. :grinning:

PEŤKO DO TOHO !!!!!!!!!!!!!!!!!! MUSÍ TO VYHRAŤ!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :slight_smile: :wink: :sunglasses: :dizzy_face:
18. feb 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ste zlate dakujeme :grinning:

ja neverim tomu a ani neviem ci mi to vlastne dobre preslo ta prihlaska :sweat_smile: :grinning:
18. feb 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak my sme dnes pogratulovali Petkovi a spravili mu ohnostroj :grinning: buchli sme mu 2 raketky :dizzy_face: aj som pofotila co bude vidiet neviem ale ved co uz :wink:
18. feb 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ako viete ze vysledok povedia po panelaku ??? :confused:
18. feb 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a este raz vsetkym dakujeme za blahozelania :dizzy_face: cmuuuuuuuuuuuuuuk :slight_smile:
18. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami som rada ze MAjko je v poriadku :slight_smile: a teda u tej doki musel byt uzasny :dizzy_face: :grinning: to s muzom ma mrzi :pensive: a ako teraz pojdes k doki ???

Monika drzime palce aby Viki bola v pohode a nebola chorucka z toho MC :dizzy_face:
18. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami ako prebiehal vudu tanec ??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. feb 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bzucinka tesim sa ze vysledky su oki :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujeeeeeeeeeeeeem :slight_smile:

kocky sa tu usmievam ste zlate :grinning: :grinning: :grinning:

M

A

M

V

A

S

R

A

D

A

cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk :slight_smile:
18. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky no čo je s tým vyhodnotením súťaže? :confused:

Beji ďakujeme :slight_smile: A zajtra príde malého krstná aby ho postrážila, tak dúfam že si spolu poradia :unamused:

Inak sa hrozne teším, dnes večer sme nemali teplotu :slight_smile: klop klop klop dúfam že ani v noci mu nevystúpi :slight_smile:
18. feb 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
losovanie nebolo :grinning:
18. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ale to nemali losovať
18. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tesim sa stebou :dizzy_face: a neboj zvladnu to chvilku bez teba :dizzy_face:
18. feb 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :slight_smile: no dúfam že to zvládnu, mám takú nervozitu dáku... spokojnejšia by som bola keby je s ockom, ale čo už
18. feb 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
neboj sa bude to dobre :wink: a Majko bude mat "zmenu " a isto si poradia :slight_smile:
18. feb 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooooooooooooooooojte,

Manzel mi doniesol na dnes notebook domov z roboty ked nas sa pokazil.tak som Vas prisla kuk.

V prvom rade vsetko naj dnesnym oslavecom Petkovi a Anetke :slight_smile: a dodatocne vsetkym co som tu nebola.

Ami gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem k tehu drz sa mi!!!!Som rada , Majko je uz ok.

Inac nasa Ninka ma zapal hrdala a berie ATB a ma teplotky tiez do 38,5 tak som vravela sestricke nech dava na nu velky pozor.

Zajtra pridu rodicia a brat s priatelkou.oslavujeme v sobotu .Stevko bude mat velkeho krtka na torte :slight_smile:

Nemozem tomu uverit ,ze Stevko bude mat 2 rocky zajtra.

Dnes som bola potvrdit papier do skolky v pondelok ho zanesiem .

DRZIM PETKOVI PALCE ABY TO VYHRAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Danka diky , ze si odovzdala odkaz.
18. feb 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami , zajtra ides na gyndu?Drzim palce !!!
18. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu este niekto????Idem este kuk na FB :grinning:
18. feb 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som tuuuuuuuuuu :slight_smile: ale uz len chvilku :wink:

pridala som fotky na FB ak sa vam chce tak pozrite :wink:
18. feb 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Martinka dakujeme :dizzy_face: Ninuske posielame pusinky a zelame skore uzdravenie :dizzy_face: chybas nam tu tak rychlo opravte PC :wink: tesim na fotky z oslavy :dizzy_face:

a aj ja som bola dnes pre papier do skolky ale musim to odniest az ked bude zapis .. v jednej skolke o 6 tej - cize naklusat tam treba o cca 5 tej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v druhej je ze o 7,30 takze odtial naklusem do tej druhej .. v jednej beru cca 20 deti v druhej 9 :stuck_out_tongue_closed_eyes: kokos ma slahne :frowning2:
18. feb 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bejuska , idem este kuk fotky :wink: To co ma byt ,aby si vstavala o 5hod . :confused: Ja mam uz teraz stres ked pojde do skolky :unamused:

Inac doky povedala , ze mam zavolat 19.marca , ze nam povie kedy mame ist na ockovanie .

Dobru nocku :pensive:
18. feb 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj vy my chybate !!!!
18. feb 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok