Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
18. feb 2010

no tak u nas si odstojis šooooooooooooru a aj tak ťa nezoberu do škôlky 😠 a vsade beru len tie 5 rocne a pod ...tak velku sancu tomu nedavam ☹ ze nas zoberu .............

dobru nocku aj ja zelam 🙂

mm1
19. feb 2010

Dobré ránko babulky.....

Ako dopadol panelák?????? vyhrali to Bejkovci?????? strašne som im držala palčeky ale nič nevidela... lebo Natali zaspala o 21.30 potom som piekla korpus a ešte si vykrajovala kvietky z marcipanu... a išla spať, bolo 00:30.
Dajte infošky.....
🙂

Ami, ty daj dnes infošky ako u gyndáčky.... pfuj pfuj, myslím na teba......

A

T
I
E
Ž

V
Á
S

M
Á
M

V
E
Ľ
M
I

R
A
D
A

😵 😵 😵

mm1
19. feb 2010

A EŠTE VŠETKO NAJLEPŠIE DNEŠNÝM OSLÁVENCOM

RASTIK - Danka.K,
ŠTEVKO - Martina1982
ALEX - Julinka25

Najmä veľa zdravíčka detičky.... 🙂 😵

amadora
19. feb 2010

Dobré ránko!

No tak Kubko s Maťkom sú už hotoví, už len nech im uschne farba na klobúkoch, nasadím im ich a večer bude torta hotová na komplet 😵

Mne sa od rána hrozne točí hlava, poraziť ma ide. Už som si dala aj magnézium a zatiaľ nič, tak dúfam že nepôjdem do Levíc po jarkoch 😅 Tak na mňa myslite, som nervózna 🙂

Maťka ďakujem ti veľmi pekne, si zlatá 🙂 A malej Ninuške želáme skoré uzdravenie a vám nech máte PC čím skôr ok a môžeš chodiť sem častejšie 🙂

Megi ďakujem ti 🙂

Rastíkovi a Števkovi želáme všetko najlepšie a posielame obrovskú cmuky 😵

mm1
19. feb 2010

Ami..... to su tehu točky, a to je v pohode.... 🙂 všetko bude dobré neboj, myslím na teba.... 🙂

mm1
19. feb 2010

kočky, táto kočka má kvalitné pančušky za dobré ceny... včera mi prišiel od nej balíček a som spokojná...
ak by ste hľadali....
🙂
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=70143

bejca
autor
19. feb 2010

ahojte 😵

tak my serblikujeme stale 😉 sa tesim ze ho to drzi 😵 najviac ho bavi chodit splachovat ked sa vykaka 😀 😀 😀 podareny je , nehodu sme mali ale 6 x ale teraz uz sa nam nestava 😉 klop klop , na spanie a ked ideme von tak jasne ze ma plienku 😉

Rastikovi a Števkovi želáme aj my všetko naaaaaaaaaaaaaaaajlepšie k dvom rôčkom a posielame pusinky 😵

Megi dakujem ze na nas myslis 😉 ten link na pancusky co si dala tak aj my mame take tie co su na nich auta 😵 a som s nimi tiez spokojna 😉 a tesim na fotto torty 😵 a aj z oslavy jasne 🙂

ale este nelosovali 😉 a podla pravidiel - ktore som blbec predtym necitala 😅 asi ani vyhru nepreberem a prenecham druhemu v poradi 😒 ... akosi nemamnaladu aby sa niekto " šťúral " v nasom sukromi a ako poznam aj novinarov tak najdu aj to co neni pravda....... 😖 no uvidime ako to dopadne .....

Ami drzime palceky 😵 neboj vsetko dobre dopadne a Majko sa zabavi s krstnou super 😵 davaj si pozor a chod pomalicku na aute 😵 teiž sa tesim na torticku a na fotky z oslavy 😵

bejca
autor
19. feb 2010

noooooooooooooooooooooooooo a ja idem robit tortu 😵 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mm1
19. feb 2010

Beji, to ako myslíš???? to musíš prebrať výhru... všetky tu na vás myslíme.... ami tancuje woodoo....
aké sú tam pravidlá??????, hmmmm 😲

nicky77
19. feb 2010

Čaute kočky!!!!!!
Zdravíme všetkých oslávencov a želáme všetko naj naj naj!!!!!!!!!!!!!
Kočky čím lepíte marcipánové ozdoby na torty?

amadora
19. feb 2010

tak už som doma, bublinka má 9mm, kontrola o 3 týždne kedy zoberieme odbery, dostanem tehu knižku a už pomeriame aj bábätko 😵

mm1
19. feb 2010

jeeeeeej tak super... a tt sedia hej???? už tam plávala?????????? 🙂

amadora
19. feb 2010

no povedal že bábo má 3tt aj niečo a to sedí od ovulky 🙂 ale tu mi to ráta týždne od poslednej mršky, tak ja neviem ako sa to počíta, v tomto som mala vždy chaos 😅 a ešte bolo vidieť len vačok, bábo až o 3 týždne a to už dám spraviť aj fotočku pre tatka 😵

mm1
19. feb 2010

aha táááááák tak už tomu rozumiem.-..... 🙂

bzucinka2
19. feb 2010

ahojte, ami supeeeeeeeeeer a tt sa rataju od poslednej mrsky pripadne podla upravy uzv 🙂
nicky ja ich lepim vodou 🙂
vsetkym oslavencom velke cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 🙂
beji , ami nech sa torty vydaria 🙂 a vsetky oslavy tiez 🙂

amadora
19. feb 2010

Bzuci ďakujeme 🙂 Mňa len pomýlilo to že doktor povedal že to je taký 3tt podľa veľkosti, tak neviem ako to on bude rátať do karty alebo čo...

bzucinka2
19. feb 2010

vsak sa nechas prekvapit 🙂

mm1
19. feb 2010

Babulky, krásny víkendík, krásne oslavy, aj víkendovým drobčekom všetko všetko najlepšie. a v pondelok sa vidíme.... 🙂

nicky77
19. feb 2010

Hotovo!!!!!!! Jedna torta, tá hlavná je hotová. Myslím, že sa celkom podarila, na to že som robila prvýkrát s marcipánom. Ajka mi poradila veľmi dobre. White Icing je super! Hodila som foto do albumu.

bejca
autor
19. feb 2010

no tak torta hotova 😉 fotky na FB ak chcete kuk 😵

Megi krasny vikend aj vam 😵

Ami tesime sa s vami 😵 same dobre spravy 😵 juchuuuuuuuuuuu 🙂

Bzucinka dakujem 😵

bejca
autor
19. feb 2010

Nicky torticka krasna 😵 podarila sa ti 🙂

nicky77
19. feb 2010

Ďakujem!! Aj Tvoja je nádherná! Ešte som mu urobila tú smotanovú s piškótami. A moja mama spravila penovú. Tú milujem!!!!!!!!!! Bude nás veľa tak aspoň nemusím robiť ešte zákusky. Tri torty máme vždy akurát.

bejca
autor
19. feb 2010

Nicky nasa torta ma cca 40 X 30 cm tak hadam postaci 😀 a kazdemu kusok sa snad ujde 😉 a dakujem za pochvalu 🙂)

bzucinka2
19. feb 2010

nicky krasna torta, beji aj tvoje idem kukenzi 🙂

danka.k
19. feb 2010

ahojte babulky... rastik vam dakuje velmi krasne 😉

citat nestiham, torta ma vycerpala tak sa idem vyvalit ku telke.. torta je celkom ok, nie je taka ako som chcela, ale tak celkom pekna.. potom hodim foto

amadora
19. feb 2010

Nicky, Beji, krásne tortičky, šikulky ste 🙂

Ja som tortu potiahla, po dlhom čase sa mi podarilo na prvýkrát ju potiahnuť čo som nedúfala lebo je veľká ako kôň 😅 No nechám ju stuhnúť a nalepím figúrky a bude hotovo 🙂 Potom hodím foto aj ja

Konečne máme doma aj tatuška 😵

Chcela som si ešte dnes urobiť šalát ale nemali hrach a už sa mi nechcelo lietať po iných obchodoch, tak až zajtra

smatulka
19. feb 2010

ahojte babulky,
vobec ale vobec nestiham citat MK ani FB, uz dva tyzdne vkuse makam, aj zajtra idem do prace, do toho som prerabala byt a chcem nas stihnut prestahovat tento vikend, kym je misko u svojho tatka. tak dufam, ze to zvladnem, este musim miskovi zajtra kupit novu postel, kupit telku a dufam, ze v nedelu uz pride misko od tatinka do hotoveho 🙂
blahozelam vsetkym tehulkam a chorym detickam prajem skore uzdravenie. misko je zatial zdravy (klop,klop), tak dufam, ze to tak aj ostane

a len tak na margo zubkov, citala som nedavno jeden clanok o raste zubkov a tam doktorka s niekolkymi vykricnikmi zdoraznovala, ze pri raste zubkov nikdy teplota nevystupuje, ze teplota je dosledkom virozy... tak neviem, misko nikdy pri raste zubkov nemal teplotu...

bejca
autor
19. feb 2010

ahojte 🙂

ďakujem za pochvalu torty 😵

Ami , Danka tesim sa na vase torticky 😵

Smatulka mne doki vzdy povedala ze na kazde dieta to vpliva inak .....takze moze sa aj oslabit imunita vtedy lebo to male telicko sa vtedy dost oslabi a mozu byt aj horucky 😉 a my sme mali teploty skoro vzdy 😅 klop klop teraz nie 😵

smatulka
19. feb 2010

beji, to je jasne, ze kazde dietatko reaguje inak, ono tie teploty asi suvisia s oslabenou imunitou, ale ja som to skor pisala ako zaujimavost, velmi sa s tym nestotoznujem, lebo poznam viac deti, ktore mali teplotu, ako tych co nemali

bejca
autor
19. feb 2010

no tak potom pani vykricnikova asi nema deti a ani nebola vo styku s detmi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre