• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Beji, dobrú chuť k obedíku...

a sranda, lebo i môj tip je Danka.K. tak som zvedavá, či sme uhádli... a ešte ma napadla Maťka, čo má Števka...
a ciarka....
ale Danka je ako prvý tip....

tak uvidíme, či nám to vyšlo.....
2. mar 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Moni teším sa s tebou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a držím palčeky aby bolo všetko OK :wink: :wink: :wink:

no to som teda aj ja zvedavá kto bude ďalšia tehulka :confused:

Beji no super obedík, dala by som si :sweat_smile: ja sa už dlhšie chystám na paradajkovú polievku, ale moje deti ju nechcú :angry: :angry: :angry:

my sme dnes slávnostne zahodili cumle do koša :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo ma už poriadne hnevala, hocikedy si cez deň zmyslela že chce cumel a aj teraz a revala neskutočne, tak som sa naštvala a putovali do koša. Len som zvedavá čo bude robiť keď pôjde spať, lebo teda už bola poriadna závisláčka :unamused: :unamused:

a všimli ste si že MK bude mať nový vzhľad ? celkom sa mi to páči a budú tam aj súkromné skupiny, tak to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. mar 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami, my máme cumlovú metodu len tak... že ked ideme spinkať a keď sme hore tak cumel letí akože cez okno pipinkám, vranám... a vždy keď ideme spinkať, tak nám ho prinesú... :slight_smile:
2. mar 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami no ak to zvládnete v pohode tak asi aj ja skúsim, ale ja sa tiež bojím toho spania :sweat_smile: A ja nechcem nový vzhľad, mne sa tento páčí :slight_smile:

Kočky už tretia baba z októbroviek prišla o bábo, ja sa tak bojím :pensive:
2. mar 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa bojím, my si s mužom už dávno vravíme že len na spanie bude mať, ale to je už neskutočné čo robila keď išla spať, tak musela mať 3 cumle :angry: :angry: :angry:
2. mar 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami aj my máme tri :grinning: Ale jeden v puse dva na stolíku ak mu jeden v noci padne a zobudí sa nech nemusím pátrať. Momentálne strašne závisláčil aj cez deň ako sme boli nemocke, ale mu ich poctivo skrývam ako sa dá aby na ne nemyslel :sweat_smile:
2. mar 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no akurat som sa zbadala a vidim ze mm cosi tipuje. tak idem citat ze co :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

no MM a Beji sklamem vas.. ja tehulka nie som :wink: ale dufam ze od augusta uz budem..... :wink: :wink: :wink:

ami nebojkaj sa nic ty o babatko neprides :wink:

moni gratulujeeeeeeeeeeeem :wink:
2. mar 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda, Dani!!!! tak ešte mám 2 zvyšné tipy... dúfam, že som sa trafila a verím že u teba to august istí.... :slight_smile: :dizzy_face:

Ami??????? Už som ti napísala, kto sa skrýva v brušku..... tak neblbni jo???? nepotrebuješ sa stresovať..... :wink:
to je rozkaz pre tehuľku.... :slight_smile: :sweat_smile:

My máme cumel jeden, stále ten istý od narodenia... a iný ani nechcela... ale fakt už len na spanie.... sa teším, lebo donedávna bola závisláčka... :grinning:
2. mar 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, monika supiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis a mk ti dobre rata, lebo ak mas ukonceny 4tt on uz nahodi ze piaty, takze ak si napr 4+1 uz mas 5tt :wink: velmi sa s tebou tesim :slight_smile:
ami no paradne sny :grinning: a s mojim mm ste co stvarali :grinning:
beji super, ze Petko tak krasne kaka do zachodu, my ani za svet, par dni sa aspon snazil a teraz nechce nocnik ani vidiet :unamused: a skolku ani my nemame istu, oni budu posielat rozhodnutie zaciatkom maja :frowning2:
2. mar 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani :grinning: A ďakujem :slight_smile:

Megi ja viem... ďakujem ti :slight_smile: musím myslieť pozitívne a tešiť sa ako o tých 10 dní uvidím biť srdiečko a dám si urobiť krásnu fotečku :slight_smile: však s Majkom som tiež zažila všetko možné, do 7 mesiaca sa s nami s mužíkom natriasal po super maďarských cestách v kamióne :grinning: a všetko bolo ok... musí byť aj teraz!
2. mar 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak bolo u nás "veselo" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kým som Eme zohrievala obed, vyhrabala z koša cumle a šup do úst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak som sa nas....la, hodila ich znova do koša, to bolo revu :unamused: :unamused: :unamused: a samozrejme potom nechcela obedovať.
Takže išla spať s jedným cumlom, som mäká :frowning2: :frowning2: :frowning2: a asi to bude ťažké odučiť ju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. mar 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata :slight_smile: vsetky vas po dlhej dobe srdecne pozdravujeme :slight_smile:
v prvom rade chceme vsetkym podakovat za blahozelania alexikovi k narodeninam aj k meninam...alexik Vam vsetkym velmi dakuje :wink:
A aj my blahozelame vsetkym oslavencom, ci uz malym alebo velkym, tak k narodeninam ako aj k meninam... :slight_smile:
A takisto srdecne blahozelame vsetkym tehulkam a prajeme bezproblemove tehotenstvo.. :slight_smile:
2. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami tak dajte už dudlík na spinkanie.... u nás táto metoda zabrala..... :slight_smile:
2. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak padám babulky ideme ešte niekam von..... pekný zvyšok dníka :slight_smile:
2. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami u nás by to dopadlo rovnako, nič si nevyčítaj, nabudúce sa podarí :slight_smile:

Mne volal muž, bol hrozne naštvaný, špeditér mu nadal do k.... :angry: Nemohol nájsť nejakú adresu vo Francúzsku, lebo vyrozumel z toho iba mesto a nevedel čo je názov firmy a čo ulica, navigačný mu nič z toho nebral, tak volal do firmy a špeditér že či je k.... keď to nevie nájsť :angry: Ty kokso som normálne naštvaná, ako si to môže dovoliť?! Tak muž im lieta ako handra, furt von a toto je vďaka :rolling_eyes:
2. mar 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika, veľmi, veľmi ti blahoželám k tehu, nech ti to všetko dobre dopadne. Dávaj na seba pozor. :slight_smile:
2. mar 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuci, mimka, danka a ostatný: ďakujem

kokos dnes mi je dosť zle.. ani nemám chuť jesť..všetko čo vidím ma napína... teším sa týmto stavom.. :grinning: :wink:
2. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji: tak by som si priala keby si aj ty zostala tehulka.. :frowning2: fakt z celého srdca ti to prajem.. :wink:
2. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
no kde by som zacala :grinning:
K tej skolke u nas je ich asi 10 fakt vela.
Ale jasle su len jedne mestke a ked ju dam tam tak budem nadalej poberat peniaze.
A inak moj manzel je od vcera na materskej dovolenke lebo uz sa nesmie pracovat popri materskej lebo nezapocitaju 6 rokov do dochodku. Prisiel mi list ty kokso.
My sa budeme snazilkovat od maja, lebo chcem mat jarne babo aby sa neparilo v lete v perinke.
Vionka pojde o mesiac do jasli tak uvidime ake ho bude lebo fakt sa obavam hlavne chorob lebo kamoskina mala ma sople kazdy druhy tyzden na nervy.
Kto je tehotny? :grinning: same tajnosti :grinning:
2. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak Danka je mi to luto ze si neni tehu ...a teda cakam na prekvapko kto je :wink: same tajnosti ale tak co narobime :dizzy_face: :wink:

dakujem vam za to ze mi drzite palce :dizzy_face: snad sa podari :grinning:

Bzuci neboj za chvilku sa otepli a uz to pojde jedna radost Alexik ani sa nenazdas a sup sup bude bez plienky :dizzy_face:

Tami aj my este dudlujeme a aj cez den by rad ale tiez mu zoberem cumlik a dostane ho az na spinkane :wink: a mame tiez len jeden / dalsie dva mam schovane :grinning: / ale tak ja to na ten spanok zatial neriesim :wink:

mne sa tiez paci novy vzhlad a hlavne tie sukromne temy :slight_smile: je to super vlastne o tom sme uz predtym dlho hovorili :dizzy_face: myslim ze je to super :slight_smile: ja som chcela uz zalozit :grinning: a pozvat nas tam :wink: ale potom som si to rozmyslela ze ved pockam nez sa to rozbehne naostro :wink:
2. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji aj ja si myslím že tie súkromné témy sú super :slight_smile: a tiež som si pomyslela, že ty ako predsedníčka triedy ju musíš založiť :grinning: :grinning:

a ten cumel ja by som to tiež neriešila keby ho mala len na spanie, ale už to bolo neúnosné :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale spinkala len s jedným a doteraz si našťastie na cumel nepomyslela, len ockovi vysvetlovala keď prišiel z roboty domov že cumel je v koši :grinning:
2. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame dudel tiez len na spanie uz, ale niekedy sa stane ze sa cumel zabudne v posteli a on ho najde a potom ho neda uz ani za svet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji vy ste nevyhrali??????????????????????? to sa nehra
2. mar 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tami neboj Emka si zvykne :wink: ved do 20 tky nebudu dudlat :wink: :grinning: aked tak ine :grinning: :wink: no a teda s tou temou si uzasna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Danka aj u nas to tak je takze ho hned schovavam :grinning: do skrine :grinning: a on presne vie kde ale teda je to vysoko :wink: tak ed ide spinkat otvori skrinu a krici duduuuuuuuuuuuu :grinning:

a uz vyhral chlapcek Jurko 2 rocny :wink: narodeny o 20:00 :slight_smile:
2. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
xixixixi Danka :grinning: nevadi :wink: ved to sa dalo cakat :wink:
2. mar 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrrrrrrrrrrrrr vadit sa s nimi... :grinning: :grinning: :grinning: aspon dakeho plysaka ench petkovi poslu
2. mar 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: no tak to by mohli :grinning: :wink:
2. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a pravidla su pravidla :wink:
2. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji a petko sa o ktorej narodil?
:confused:
2. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok