• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

caute baby prisla som len kuk a co to vidim :grinning: :grinning: :grinning: Vikinkova gratulujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 21:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mňa to vrcholne neštvalo :angry: :angry: :angry:

inak Danka presne tak je to aj u nás, tiež keď vstane dudky rýchlo schovám, ale občas nájde nejakú v posteli alebo tak a potom musím finty vymýšľať aby mi ju dal :grinning:

tak som zbodla tri rožky s nátierkou, light večera za nami :grinning: ešte to chce niečo sladké :grinning:
2. mar 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Skolara o 20:05 :wink:

Janetka juuuuuuuuuuuuuj tebe tiez tie tyzdne tak krasne pribudaju :dizzy_face:

Ami :grinning: nejeduj sa :dizzy_face: xixixiixixi a sladke mozem aj ja akosi stale :grinning: :wink:
2. mar 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako sa mi zase vrtí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ešte musím poriadiť a taaaaaaaak sa mi nechce
2. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janettka fakt ty kokso 25 tt.
Pre mna je strasna haluz ze uz poniektore mate 2 kusky doma :grinning: :grinning:
2. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beus to pedro vazne nevyhral :frowning2: , kto vie ci sa ten druhy mlady muz naozaj narodil o 20 hod :unamused: - A ano, tyzdne pribudaju, ani neviem ako.....

Ami tak si daj :slight_smile:
2. mar 2010 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji mala si rychlejsie tlacit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale fakt neviem neviem ci ta publicita okolo toho stoji zato :sunglasses:
2. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami kasli na upratovanie. Ja mam zajtra volno tak sa tesim jupiiiii.
2. mar 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Skolara to neni haluz to je tvrda realita :grinning: aja by som ale taky cca 10 tt brala :sweat_smile: :wink:

Janetka no ved to je to ze kto vie kedy :wink: ale ja to neriesim :wink: s Bzucinkou to uz mate " za par :wink:
2. mar 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skolara, ved ani ja si to neviem predstavit, ze o chvilu nas bude o jedneho viac...... Ako mi to brucho rastie a tyzdne pribudaju tak mam pocit, ze pan sebastian zacina skusat moju trpezlivost a testuje mantinely kam az moze zajst.......
2. mar 2010 o 21:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už tlačím Milku od môjho drahého, karamelovú s orieškami :dizzy_face:

Skolara môj blesk malý narobí toľko bordelu za hodinu že musím upratať a mať aspoň chvíľu dobrý pocit že jéj poriadok :grinning:
2. mar 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janetka a ako sa má Sebi s nôžkou ?? :confused: :confused:
2. mar 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Skolara ja som pisala ze nez by sa mi mal niekto zacat " hrabat " v zivote hore dole tak radsej by som tu vyhru " prenechala " druhemu v poradi :wink: tiez som neni na take " publicity " :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze som rada ze sme nevyhrali a mame po probleme :grinning: novinari su svine ............................

Ami kasli na poriadok - neporiadok - oddychuj :wink:
2. mar 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji sup sup k manzelovi do postele a bude aj to :grinning:
inak uz aj na mna to ide :grinning: :grinning: nechce sa mi robit :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi :grinning:
2. mar 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami, secko je ok :grinning: , sadru ma dole, lieta hore dole, o tyzden mame ist na kontrolu, ci nebude potrebovat nejaku rehabilitaciu...
2. mar 2010 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka no mas do juna aby si sa na to pripravila. :grinning:
beji ja viem ze si to pisala a nieco na tom fakt asi bude.
ami bude ta boliet brucho :grinning:
2. mar 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ked budete zakladat nejaku novu temu, napr. februarovky 2008 znova "v tom" :grinning: tak mi dajte vediet......
2. mar 2010 o 21:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....som tu nebola, co sa deje okolo tej vyhry?????
2. mar 2010 o 21:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda Sabi je teda riadny víchor :grinning: :grinning: tak snáď to bude mať v poriadku :wink:

náš Viktor chodí už 3 týždne na rehabku a stále kríva, ale pomaly to už je lepšie :slight_smile:
2. mar 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mám poriadené a už len s PC na kolenách oddychujem :slight_smile:

Skolara neboj, nebude bolieť, má to kam sa zmestiť :grinning:

inak Janette Majko je taký istý, dnes som už mala dobré nervy na neho, čo som mu nakázala tak do prieku presný opak a pozeral na mňa s úškrnom čo budem robiť :rolling_eyes:
2. mar 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Skolara :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a co brani tebe :wink: a moj muzik uz drichme :grinning: ...................

Janetka som rada ze sadra je fuc :slight_smile: :dizzy_face: a rehabilitacia asi nebude treba ked tak lieta :wink:

co sa tyka takychto sutazi je to sice lakave a pod ale ....vzdy je nejake ale a vsade ma niekto znameho ......:wink:
2. mar 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze tema februarovky znova v tom... :grinning: :grinning: beji mi ostavame tusim tu :grinning:
2. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz zasiel ku kamaratovi na pivo ale o chvilu je doma tak uvidime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja by som chcela pridat nase fotky ale mam macbook a neviem ako sa na tom zmensuju.
do kelu.
2. mar 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tami super ze uz sa to lepsi :dizzy_face: neboj za chvilku bude aj on lietat ako vichor :grinning: :wink:

Ami no teda tak si sikulka :dizzy_face: a uz len oddychuj :dizzy_face:

Janetka tak taka tema uz by davno musela byt len poniektore by sme tam nepatrili :frowning2: :wink: a pritom chcemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:
2. mar 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Skolara hod ich na FB :wink: a my pozreme :wink:

Danka tusim si citrame myslienky :grinning:
2. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nezufajte, ved aj vy budete tehu, drzim vam palce, aby sa vam to podarilo.......
2. mar 2010 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momentálne ma hlodá pocit že som ešte niečo chcela urobiť, alebo vám niečo povedať, ale za pána neviem čo :sweat_smile:

neboj Beji, už len oddychujem a o chvíľu pôjdem do mojej milovanej postieľky :slight_smile:

ahá, už viem čo som vám chcela, zajtra si konečne idem kúpiť nový rámik na okuliare, tak sa teším, dúfam že vyberiem niečo pekné čo sa mi bude hodiť :dizzy_face:
2. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Janet dakujeme :slight_smile: a pevne verime ze budes mat pravdu :dizzy_face: :wink:

Ami s tou postielkou sme na tom podobne :wink: Petusko dnes spi somnou a tatinko v obyvacke :sweat_smile: v noci som moc toho nepospala ked sme tamboli vsetci traja :.....a tesim na fotecku novych okuliarov :wink:

Petko mal cely den inak teplotu a hocijako mu stupala a klesala ale stale ju mal min mal 37,8 v ritke a max okolo 39 ...no vecer mal cca 37,8 ale dala som mu cipok aby sa mu dobre spinkalo no a je somnou v posteli snad mu nevystupi :sweat_smile:
2. mar 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji aj my sme dnes mali nejaké divné spanie, Majko sa o 3:00 zobudil a nechcel zaspať. Aj cez obed mrnkal a musela som k nemu, neviem čo mu bolo, len dúfam že túto noc bude spať lepšie.
Fotku okuliarov tak skoro nedám lebo to potrvá pár dní kým mi tam dajú sklá a tak :slight_smile:
A dúfam že nebudete mať aj vy angínu, nám to začínalo takto isto :unamused:
2. mar 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji neviem co to moze byt :sweat_smile: mozno fakt zubky, alebo bojuje s virusom.
ami tak to ti nezavidim ja si nikdy neviem vybrat
2. mar 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok