• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

mm, my sme boli uz u lekarky vcera...a volala som jej aj teraz, a kedze uz nie je dehydrovany, tak do nemocnice nemusime ist, nastastie....mam mu davat len ten kulisek s horkym cajom a samozrejme dieta dalej....ale tak snad sa uz len polepsi.... :slight_smile:
4. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati: tak potom nasaď dietu a ten čajík.. dieta je základ.. verím, že do večera bude Alexíkovi lepšie.. :wink:
4. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som nevedela Kati, tak potom fakt dietujte a žiadne mliečko do bruška, lebo budete stále na tom istom mieste.....
Držkáme palčeky aby sa polepšilo..... :dizzy_face:
4. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, ja som si neviem preco myslela, ze piskoty moze, ale teraz mi lekarka povedala, ze to je sladke, tak, ze preto z toho vracal, ze to mu nemam davat...ze ked tak radsej tie kukuricne chrumky...a tu infuzku teraz nepotrebuje, lebo zatial sa mi chvalabohu dari do neho dostat tekutiny a aj moc ukazal, ze uz nie je dehydrovany...
4. mar 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam baby este raz.... :slight_smile:
ved dietujeme, vcera v podstate za cely den zjedol len jeden suchy rohlik a jeden banan...a dva dni predtym vobec nic okrem trosky ryze...
4. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chce to asi čas, kým sa upravia tie črievka.... :cry:
4. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
babulky ešte ohľadom tých škôlok, neviete či si môžme podať prihlášku aj do viacerých, či len do jednej ? :confused:
my sme to včera s mužom preberali a ja fakt neviem čo robiť, či dúfať že mi ju zoberú tu u nás, alebo dať do susednej.
Je to fakt hrozné, že teda ja budem v robote a dieťa mi nezoberú od 3.rokov do škôlky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ja som bola nat ej hematológii, krv mi brali až o 10:00 takže mi už riadne muzikanti v bruchu vyhrávali. ale teším sa, lebo mi doktor povedal že krvný obraz v poriadku a zatiaľ si nemusím pichať heparín :slight_smile: stačí chodiť na kontrolu a prípadne ak by sa to zhoršilo tak potom nasadíme :slight_smile:

ale unavená som ako kôň, celé doobedie u doktora a potom fofrom domov za malým nachystať mu obed a uložiť ho, idem si pospať :pensive:

Lili aj vám ostatným ďakujem za názor na tú škôlku :slight_smile: Moni tu sú staré učiteľky čo učili ešte môjho muža takže z toho mám trochu obavy :grinning:

Katrin som rada že je vám trochu lepšie, držím palce nech sa to len a len zlepšuje :slight_smile:

Tami aj my to budeme preberať s mužom, tiež neviem čo spravíme :unamused:
4. mar 2010 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

tami, my sme dali 2 prihlasky, obidve skolky su vo Svite, ale jedna je v takej "mestskej" casti Svitu. Zatial mi nic neprislo, ale uz som pocula, ze sa to nejako sleduje a ze nam asi pride upozornennie, ze len do jednej ho mozem prihlasit :rolling_eyes: :confused: co je inac dobra hovadina.

U nas problem nie je s miestom, len s cikanim do plienky, dnes sa cca za hodinu pocikal 3x, vzdy najskor sedel na nocniku, postavil sa a do 5min pustil do pancuch.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a takto to ide uz asi 2.mesiac.

Ja sa len modlim, aby to pochopil do septembra a mohol ist do skolky :angry:
4. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aji: no ja som ešte pred týždňom za deň 8pančúch prala lebo viki sa vycikala iba vtedy ak som ju sama šupla na šerblík ale sama to nevedela zadržať a vypýtať sa..ale včera tiež skoro po 2mesiacoch... si sama doškla k šerblíku dala dole pančušky a nohavičky hačala si vycikala sa... zavolala ma že čuri čuri a tešila som sa ako malé dievčatko s ňou.. som výskala a tlieskala a za odmenu som jej dala kinder čokinu sama sa obliekla..ale keď dojedla čokinu tak znova si hačala na šerblík a vycikala a že mňam mňam..:D
4. mar 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci jéj, aké máš krásne brušinko :dizzy_face: Rastiete ako z vody, to bude chlapisko ako buk :slight_smile: Ešte nedávno som bola u vás a ako ti to bruško odvtedy narástlo :slight_smile:
4. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABULKY, zajtra mám dovolenku, tak tu nebudem... tak dávajte na seba pozor...
papá :slight_smile:
4. mar 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Bzuci krásna torta :grinning: Super sa ti podarila, ani si sa napochválila že pečieš :wink:
4. mar 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
monika, jedine kvapky ktore mozes do nosa je pinosol, mam to prediskutovane s nosnym doktorom kamosom :wink:
ami neviem ci som spominala ci nie, uz sa nepamatam, babo mi asi ubera aj z mozgu :grinning: a dakujem za pochvalu, ty hned vsetko vypatras :wink:
monika gratulujeme k cikaniu :slight_smile:
ajka, ja som to teraz na par tyzdnov vzdala, lebo sa zacal hnevat na nocnik a o take 2-3 skusime zase :slight_smile: nebojsa, v lete sa to urcite naucia :slight_smile:
4. mar 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci čo či si spomínala :sweat_smile: Asi aj mne uberá lebo fakt neviem čo myslíš :grinning:
4. mar 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu tortu myslim, ci som nepisala, ze idem v piatok mamine ozdobit tortu, ale mozno som si to len pomyslela a nenapisala :sweat_smile:
a super, ze mas dobre vysledky, len nech to tak aj ostane :slight_smile:
4. mar 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahá :grinning: no neviem, možno si aj spomínala a ja som prehliadla :wink: ale je fakt krásna :slight_smile: a ďakujem, tiež dúfam že to tak ostane, už len preto že čakať tam každý mesiac celé doobedie tiež nie je ktovie čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a čo sa týka tých kvapiek do nosa, je ich veľa čo môžu aj tehotné, ja osobne mám doma aj Mar a Quixx, ale to si môžem s prepáčením rovno nacikať do nosa, účinok by bol rovnaký :stuck_out_tongue_closed_eyes: mne tieto spreje vôbec ale vôbec nos neuvoľnia :unamused:
4. mar 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ten pinosol pomoze uvolnit frnak, to je bylinkove a ten mar a quixx su tusim len morska sol :wink:
4. mar 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyskúšam ale beda ak nepomôže, dám ti preplatiť :grinning:
4. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola dnes v lekárni že kvapky do nosa pre tehotné a mne povedala, že iba mar..ale ten mi nejak nepomáha..ale baby dúfam, že nebudem patriť medzi tie tehulky, ktoré majú celé tehu upchatý nos.. :unamused: je tu aj taká téma..a teda je ich veľa tých báb čo to mali ako príznak tehu a celé tehotenstvo nemohli normálne dýchať až po pôrode..
4. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE VSETKY KVAPKY DO NOSA MOZU tehotne, napriek pribalovym letakom, staci neprehanat mnozstvo a dlzku podavania.
4. mar 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasivin aj sanorin, do krvi a k babatku sa pri lokalnom podavani do nosa nedostane nic.
4. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ronit cmuk ti za túto vetu :grinning: Mne našťastie klop klop vyzerá že nádcha prechádza :slight_smile:
4. mar 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak toto isté mi pred dvoma dňami písala Lenka Anettová na FB že jej to povedal pôrodník :slight_smile: Moni som ti to písala :slight_smile:
4. mar 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ronit: Teba som potrebovala.. :wink: a ešte sa ťa chcem spýtať, že keď som ešte nevedela, že som tehu tak som brala tantum verde aj sprej do hrdla aj kloktadlo a calcium sirup. ??? čo ty načo?? :frowning2:
4. mar 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni podľa mňa nestresuj :wink: Koľké ženy ešte pijú a fajčia kým nevedia že sú tehu (niektoré aj potom :unamused: ) a všetko je v poriadku. Nie je to príjemný pocit, ja viem (tiež som sa teraz nabrala liekov a aj keď sú písané aj pre tehotné nemám dobrý pocit) ale určite to bude ok :slight_smile:
4. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač keď som bola s viki tehotná a NEVEDELA som o tom tak som si spokojne fajčila a oslavovala svoje narodky typu, že ráno som si skoro nepamätala čo sa všetko dialo... a teraz sa bojím kvapiek do nosa...
4. mar 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami: :D no píšeme si o tom istom..
4. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač hnačka v tehotenstve je ževraj očista tela..že telo sa zbavuje toxínov.. a že by sme mali brať dvojitú dávku Cčka.. lebo telo to teraz potrebuje.. Ronit čo hovoríš na tieto tvrdenia?
4. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok