Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

danka.k
5. júl 2009

caute babulky. tak my sme uz doma, ale nemam cas vas citat, teraz sme u nasich a bracho mi pozical na chvilu book, tak vas precitam neskor, dufam ze som vam chybala (teda aspon niektorym z vas urcite, ved vy viete ktore myslim( takze vecer ak sa bude dat

amadora
5. júl 2009

Danka vitaj 🙂 🙂 🙂 Ja som sa práve pripájala na net a prihlasovala sa na FB a premýšľam že ktovie kedy sa nám Danka vráti a už tam vidím príspevok od teba že už si doma 🙂

bzucinka2
5. júl 2009

ahojte, tak dalsi krasny dnik za nami, teraz som este prezliekala postele a maly sa s nimi riadne vyblaznil, bral mi navlecky, valal sa po posteliach a pri tom sa tak nadherne smial 🙂

ami no super, skusaj ho davat aj bez dudy, mozno mu ani chybat nebude 🙂

dani ahoj, sme radi, ze ste doma a v poriadku 🙂

bejca
autor
5. júl 2009

ahojte babulky 😵

tak konecne Petko spi 🙂 idem si vas precitat 😵

amadora
5. júl 2009

No my búvame konečne 🙂 Toto teplo ma ničí 😝

Boli sme u babky, boli aj svokrovci s malou. Majko sa tak jašil, zase lietal po celom dvore a rýpal sa v záhradke a hrali sa s Majkou na naháňačku. Teda aspoň si to Majko myslel, lebo len čo išla malá jeho smerom tak s chichotom utekal čo mu nohy stačili a ona stále za ním 😀 Potom sa mi schoval za nohy a ona ma obišla a spoza chrbta ho objala. Taký bol prekvapený 😀

Kde máme Beju už druhý deň? 😕 Dúfam že sú v poriadku...

bejca
autor
5. júl 2009

no teda ako citam Bzuci aj Ami mali krasny vikend 🙂 tesim sa s vami 😵

Ami nadherne fotecky a Majko aky spokojnucky 😵

DAnka konecne si doma 🙂 cakame na fotecky a na popisa ako bolo 🙂

Bzuci a kam isiel bracho ked ma vas fotak ?? 😉

Skolara Vionka musela byt uzasna vo vodicke dufam ze si spravila par foteciek 😉 a gratulujeme k zubku 😵

amadora
5. júl 2009

Beji ďakujeme! A kde si bola,už si mi tu chýbala 😔

bejca
autor
5. júl 2009

my sme vcera mali posledny krat plavanie - dostali sme diplom z titulom " rybka " 😀 a teraz zacneme asi az od septembra 😵 boli sme poobede u svokrovcov a vecer sa mi uz nic nechceo 😝 ale myslela som na vas 😵 v posteli som si citala knizku a docitala som sa ze neni dobre deti silou nutit na nocnik vraj normalne obdobie je od 2 do 3 rokov a u chlapcov neskor ... ja ho nechavam obcas doobeda holeho a zatial sa mu dari ist na serblik ale teda neni to po kazdy krat ale snazi sa 🙂 niekedy si sadne aj ked ma plienku a pozera ako cika ale akosi nevidi 😀 no a ze treba skusat 2 tyzdne v kuse a ak nic tak pauza a potom zasa neskor skusit 😉 tak uvidime 🙂 a dnes nas svokrovci pozvali k obedu a potom sme isli domov haja 😀 vsetci traja sme spali skoro 3 hodiny 😀 no a potom sme mali stretko s kamoskou jej muzom a dcerkou Patkou - co som im tortu piekla - velmi sa jej tesili 🙂 som rada 😵 aj sa im pacila + vraj bola velmi dobra + nic im z nej nezostalo 😀 tak som rada 😵 / to je ta kamoska co ma 5 babo 😉 / a sedeli sme vonku az do vecera Petko sa s Patkou hral , objímal ju , bozkavam ona plakala 😀 no podareni boli 😀 behal ako sarkan aj sa smykal na smyklavke - inak som vam zabudla povedat ze uz 3 tyzdne Petko lezie sam na smyklavku a mne je az zle 😝 prvy krat ked som to zbadala skoro som infarkt dostala le tos te mali vidiet ten beh za nim 😅 😉 a po 3 schodik aj zelezny vide sam 😕 😅 😵 .... a dali sme si bavoraka a aby nam nebolo mala s kamoskou tak hned 3 sme si dali 😀 jasan ze za celu dobu 😀 😉 ale bolo fajn super pocasie nam vyslo taks a tesim 🙂 len som fotak zabudla doma 😠 😔 co uz ... 😉

Vevi mrzi ma ze ste museli zrusit dovcu ,verim ze vsetko bude oki posielame vam pusinky 😵

bejca
autor
5. júl 2009

nie z titulom 😅 ale tam malo byt s titulom !!!!!! sorry 😉

amadora
5. júl 2009

Beji tak ste mali tiež rušný a krásny víkend 🙂

bejca
autor
5. júl 2009

Ami hej bolo fajn 😵

a teraz to citam akosi mi tam vselico poskakalo 😅 dufam ze to prelustite 🙂

bejca
autor
5. júl 2009

inak dnes som zasa zakopla s tym malickom 😝 😠 ja si ho ozaj dam odrezat .............................

spapulka
5. júl 2009

caute mamulky 😉

ako tak citam, tak som celkom IN 😀 nocnik, duda su v kurze 😀
som sa chcela akurat na to opytat, ze , ci sa vam dari a akurat o tom je rec...

u nas nocnik 0 bodov, minule sa mi vykakala na stred obyvacky...ona sa tvari, ze tomu rozumie, sadne na 10 sec a potom ne a ne....este sa do neho nevycikala a uz vobec nekakala...ale musim vydrzat, lebo oducat ju buduce leto , to sa mi zda uz dost neskoro...

duda- 0 bodov, naopak, po tych zubkoch sa mi zda, ze si ju viac oblubila...

a ako vam ide rozpravanie, lebo Dianka okrem, mama, tata, baba, dedo, daj, tam a raz a dva nepovie vobec nic...nic nove uz cca 4mesiace.... 😒

a na FB som pozerala na nasu Vanessku a ta krasne vyprava 😵

amadora
5. júl 2009

Spapulka vôbec sa netráp, my tieto veci všetky pozadu, ako sme prišli z nemocky tak nočník 0 bodov, dudkujeme na spanie a rozpráva väčšinou svoje "hatlala - patlala" okrem tých klasických ako vy, mama, tata, baba, kde je, ham, cica a podobne. Ale nejako si z toho ťažkú hlavu nerobím, však sa naučí 🙂

Inak som tu našla tému Pobyt v nemocnici a ostala som normálne v šoku, ja som si už myslela že si namýšľam že sa Majko zmenil po tom ako sme tam boli a tam to píšu baby že deti to hrozne zmení ☹

spapulka
5. júl 2009

vsak ja sa netrapim, len som myslela, ze sme v norme 🙂 ale asi aj budeme, vsak su to este male trdielka, teda aspon to moje 😀 ale tie hatlaninky su rozkosne a to skladanie papulky este viac...a Dianka sa strasne tesi, ked jej nahodou rozumiem, to si mysli, ze asi normalne rozprava a ja jej vsetko rozumiem....

co tam myslis, ze sa zmenil? nechapem...fakt? 😲

a este tie ocne zubky, nam sa pomaly asi tlacia, lebo obcas je mrzuta a sem tam ma teplotku, len tak, jeden den, potom sa jej len tak zapali ritka, sem tam sopliky...ale nie je chora

amadora
5. júl 2009

Ostal hrozne závislí na mne, nemôžem ho ani chvíľku nechať samého, musí ma vždy vidieť, na ruky nechce ísť nikomu okrem mňa, niekedy dokonca ani tatkovi nie a ostal hrozný nervák z neho, keď niečo nie je po jeho vôli tak doslova zúri. Hrozne mi je smutno z toho ☹

spapulka
5. júl 2009

Vevi, to mi je luto, hadam, to nebude nic vazne...a pojdete na tu dovolenku si oddychnut 😉

spapulka
5. júl 2009

no neviem, ale to nemusi byt tym, aj my mame take obdobie, ze je viac na mne nalepena, nervicky ma tiez poriadne, aj sa mi o zem ruti a vrieska, ked nieco nedostane..a k ockovi tiez nechce, hlavne vecer....ale moze byt viac naviazany aj ked bol dlhsie bez teba...

bejca
autor
5. júl 2009

no docitala som si vas 😀 a bola som aj na FB popozert fotky + videa a teda nadhera 😵 suepr uzasne 🙂 mame krasne deticky 😵

idem ja haji buvi 🙂

inak dnes som dostala menzes 😅 ☹ 😉 uz nech mam po 😀 a co sa tyka blabotania tak my tiez len par novych hatlanin ale inak tak ako vy 😵 a serbel ako kedy - kako jedine do plienky 😀 a ciko ako sa kedy podari 😉

paaaaaaaaa a dobruuuuuuuuuuuuu 😔 😔 😔

spapulka
5. júl 2009

dobru nocku, idem aj ja 😉

amadora
5. júl 2009

Spapulka nebol dlhšie bezo mňa, ja som tam bola s ním. A on ostal taký zo dňa na deň ako sme prišli odtiaľ. Predtým mu vôbec nevadilo keď bol aj cudziemu na rukách, alebo sa hocikam sám vybral. Teraz napríklad ide za mnou do kúpeľne a začne sa tam s niečím hrať. Ja vyjdem a nechám ho tam nech sa hrá a on s plačom uteká za mnou. A tiež predtým nefňučkal za každú blbosť ako teraz. Už je to skoro mesiac čo sme doma a žiadna zmena... dúfam že ho to prejde.

martina1982
5. júl 2009

Ahojte .

Pridala som par fotiek na MK a zajtra dam dalsie na FB.

Dufam,ze ste sa mli dobre.

janetka
6. júl 2009

ahojte baby po sto rokoch 😉 , ako su vase deticky na tom s curanim a kakanim do nocnicka, my sa vycurame, ked ho niecim zaujmem, ale ucelove pytanie nehrozi...

janetka
6. júl 2009

ako si tak citam kusok dozadu, tak vidim, ze prave rozoberate nocnik .... 😉

amadora
6. júl 2009

Dobré ránko!

Maťka ako ste sa mali? Fotky krásne a dúfam že ocko to prežil v zdraví 😀

janetka
6. júl 2009

beji: my sme vcera tiez boli u kamosky na teraske, grilovali sme a zrazu jej 4 rocny syn na mna krici, ze matko sa ide smyknut... a ja pozrem a on hore v domceku, co je skoro ako prve poschodie.... a ta najvacsia smyklavka, ktora koncila na betone... tak jej muz sa rozbehol futbalovym sprintom a nastastie sme matka "ukecali", aby na nas este chvilocku pockal, tak sa nic nestalo... lebo ak by sa pustil nedajboze dole hlavou, alebo chcel sa vratit dole po schodoch spat... blee, ani na to nemyslim. Minule sa zas s riadnym kuchynskym nozom prechadzal po kuchyni... alebo sam vyliezol, resp. vypadol z vane a odisiel...co by ma nikdy nenapadlo, ze dieta napadne 😉 bol tam s kubkom, tak som odbehla len pre plienky.

bejca
autor
6. júl 2009

ahojte 😵

MArtinka krasne fotky 😵 bolo super asi a aj pocasie vam vyslo 🙂 tak ste si to uzili 🙂 a Stevkovi sa vo vodicke zrejme pacilo 😵

JAnetka vitaj 😀 konecne si sa ukazala 😵 veru 150 rokov si tu nebola ☹ mala by si sa polepsit 😉 a teda zazitky mas super 😨 😅 ale nastastie to vsetko dobre dopadlo 😵 posielam vymyselnikom pusinky 😵

jankapardon
6. júl 2009

Babenky mám na Vás otázočku: pri zúbkoch ako dlho ste mali riedšiu stolicu? My už mame asi 4 den raz max. dvakrat za den a to vždy taku riedšiu stolicu, mne sa to zdá že je to už dost dlho, tak teraz neviem....čo ste davali pri tom?

veva55
6. júl 2009

ahojte, tak my sa mame o nieco lepsie, aj ked naladu ma od rana hroznu. ked ,al 39-40 teploty, tak bol jak utrhnuty z retraze a teraz stale mrnci. uz v noci sme mali len zvysenu teplotu, rano tiez, drzime sa na 37,5. akurat od vcera casto kaka, trochu riedke, aj v noci sa strasne pos..l, zistila som to az nadranom, uz mal ritku jak pavian chudak, presne takuto mavame, ked nam idu zuby, takze asi aj tie teploty boli z toho. v cestovke nam dali moznost ist buduci tyzden, len do ineho apartmanu, tak ak sa nad nami panbozko zlutuje a nic zle nam uz nenadeli, pojdeme v piatok na noc, modlim modlim, nech uz sa nic nestane, lebo by ma uz fakt drblo.
my sme mali 1 uspesny den co sme serblikovali, bolo to tusim vo stvrtok, pred tymi horuckami co nas chytili, tak som sa vytesovala, lenze potom dalsie 3 dni som ho vobec nedavala kvoli tym vysokym horuckam a teraz sa nam uz zase nedari. ale musime to zvladnut najneskor do jesene, inu moznost ani nepripustam.
no a co sa tyka rozppravania, posledne 2 tyzdne sme sa dost rozrecnili, takze hovorime uz dost slov, napr. mama, tato,babi, teta, pápá, havo, vtacik, cajicek, kajka, balon, auto, este, chces(akoze chcem), halo(telefon)....a par dalsich, samozrejme neni to uplne zretelne. no a este par slov takych neuplnych, napr. traktor povie tatoa, papucky-papy, cokolada - koko, ....
janetka, ahoj, radi o tebe opat pocujeme 🙂

amadora
6. júl 2009

Janka my máme aj týždeň - dva riedku stolicu pri zuboch a zvykneme dávať probiotiká, ale nie vždy úplne na 100% zaberú.

Baby mám otázku, neviete náhodou či má muž nárok na odstupné keď mu dá šéf výpoveď z dôvodu že nemá pre neho prácu? Lebo neviem ako je to teraz keď je ak kríza a tak, či sa to nejako nemenilo. Chceme byť pripravení keď si ukončí PN-ku aby vedel na čo ná právo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre