• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

Bzuci dúfam že na ten zážitok čím skôr zabudneš :pensive:

Ďakujeme za pochvalu všetkým :slight_smile:
7. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

prisla som vas kuk :dizzy_face: pekne odomna ze :grinning: :wink: dnes si tatko zobral dovcu a isli sme do Piestan tak sme mali super den :slight_smile: fotky ale dnes isto nie :wink: poobede som bola u toho ocneho - vysledky od neho zatial v pohode este jedno vysetrenie ma caka na buduci tyzden v piatok ... ale hovoril ze by to malo byt u neho oki .. tak potom este ta MR :sweat_smile: ale to az po dovolenke ...

idem si vas precitat :dizzy_face:
7. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji a kedy máš ísť na to MR? Ja sa mám ísť v auguste objednať a že niekedy v septembri. Ja mám z toho des :sweat_smile:

Inak mám hroznú radosť, bola som oficiálne pozvaná za svedka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bzuci :frowning2: nemate pekny zazitok :cry: je mi to luto a veru si malo uvedomujeme ako rychlo utecie zivot :frowning2: a k vyrociu zelam vela lasky , spokojnosti a velmi vela rocikov spolu :dizzy_face:

Ami no teda sikulka MAjko :dizzy_face: tesim sa s tebou :dizzy_face: to je veru pocta :slight_smile: a na MR idem 29.7. :sweat_smile: a ja sa bojim :sweat_smile:

Izka ty koky ja len pozeram ze cele slova a vety :confused: no sikulka je :wink: a teda a co sa nakupov tyka sa ani necudujem ved je baba :wink: a Filipovi skore uzdravenie :dizzy_face:

Tami Emka ze striga :grinning: je to krasna bambulka :dizzy_face:
7. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bzuxci pekne linky si pridala :slight_smile:
7. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji budeme si držať navzájom palce a určite to dobre dopadne :slight_smile: Ešte keby som nemala klaustrofóbiu a nemusela ísť do úzkeho valca :confounded:
7. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som tam nebola este nikdy :sweat_smile: ale muz tam bol aj 3x s tou chrbticou .-N tak uz teraz mam depky .... ale no ved nejako to zvladneme :sweat_smile: a veru drzme si palce a ja verim ze vsetko budeme mat oki :dizzy_face:
7. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak Nikolka uz spi :wink: a vraj je fest unavena :wink: zlatko moje :slight_smile: ale beha za nim stale a sa mu venuje poklad moj :dizzy_face: a kazdy vecer sa spolu kupu :grinning: Petko ju ma tak rad sa tesim :slight_smile: rano keby ste videli ako sa tesil ked ju zbadal ze spinka v jeho posteli tak som ho dala k nej a tak ju objimal a tesil sa a vecer vo vani az sa zajakaval od smiechu ako sa jasili aj som ich na tajnaka trosku fotila :wink: dnes spi Nikoka somnou v spalni tak som zvedava co rano :wink:
7. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji to je zlaté že sa majú tak radi :slight_smile: Peťko je úžasné dieťatko :dizzy_face:
7. júl 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ami vsetky nase deti su uzasne a najkrajsie :dizzy_face: ved su februarove :wink: :dizzy_face:

nainstalovala som si picasa a stahujem fotky :sweat_smile: len neviem ci sa mi podari este dnes :wink:

som unavena ako pes :stuck_out_tongue_closed_eyes: pojdem asi hajat :sweat_smile:
7. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si dobre oddýchni :slight_smile:
7. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pozeram jednym okom tu rozlucku s Jackonom ... chudak je mi ho luto :frowning2: prezil si veru svoje ... ale kde boli fanusikovia a pod vtedy ked ho chceli " ukamenovat " ??? je to vsetko len biznis :sweat_smile: skoda ho je chudaka :frowning2: spieval super aj tancoval ..... hm :pensive: :pensive: :pensive:
7. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tami, nechápem čo si myslela tým, že nevieš kto som na FB.:confused:
ja som tam neni prihlásená. iba moje deti. všetci tam hrajú takú hru s mačkami, čo si zariaďujú dom a chodia na návštevy a zarábajú peniaze. nemôžem ich od toho odtrhnúť:angry:
ja ledva občas sem nakuknem :sunglasses:

ajka, chcela som sa ťa už dávnejšie opýtať, čo hrčka ? zmizla ?
7. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Beji aj ja pozerám, len mi lezú na nervy tí dvaja trepaji :confounded:
7. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji, ja som tú rozlúčku nahrala kike, lebo je v blave na sústredení.
spevák bol skvelý, len nechápem, že sa nechal tak doničiť a hlavne, že sa našli doktori, čo ho furt operovali :confused:
ale ako hovoríš, je to len o peniazoch.
a peťko je úžasný. je dobre, že sa má s kým pohrať a vyblázniť.

tej MR sa netreba báť. kika bola už 2 razy a v pohode. len občas, že to boli ako také nárazy. že niekto pri tom aj zaspí.
7. júl 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta rozlucka bola alebo je aj na TA3 ale na Joj je tusim nejaky len " vycuc " ....

a aj ja sa cudujem ze ho stale niekto menil ... ale ked on nechcel byt cierny :sweat_smile: ale co narobime :sweat_smile:
7. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počujte, boja sa vaše deti búrky?
ema sa išla v sobotu, keď hrmelo zblázniť. normálne sa mi hádzala do náruče, des v očiach :fearful: to sa nikto z mojich detí takto nebál.
dala som ju na nočník a zahrmelo a ona až vyskočila z toho nočníka. pak som ju nechala chvílu behať holú a zrazu mi kika kričí , že sa vykakala na balkóne :sweat_smile: a len stála nad tým a kričala, že kako.

inak má oblúbenú zábavu, že sa velice usadí na balkón a vykrikuje na ľudí, že čauko a kýva. všetci sa len obzerajú, že skade to ide ? :grinning:
7. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no pozrite ak chcete :wink:

http://picasaweb.google.sk/benikovci/Piestany1?authkey=Gv1sRgCNCDgKTrtrCGowE#

som rada ze Nika pofotila aj mna ako sa mojkame :slight_smile:
7. júl 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no my sa zatial burky nebojime - to skor ja :sweat_smile: prave u nas hrmi a prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teda vymyselnicka je ze vykrikuje na ludi :grinning: posielam jej cmuuuuuuuuuk :slight_smile:

Ami tebe som zabudla povedat ze ja nechavam Petka holeho od pasa dolu lebo ked mal slipky tak si sadol a cural aj bez stiahnutia :sweat_smile: skus aj ty Majka nechat len tak bez gatiek :wink: my pekne cele doobedie cikame len do serblika :slight_smile: :dizzy_face:

a od dnes vie piskat na pistalke :grinning: :dizzy_face: kuriatko moje zlate akos a z toho tesil :grinning:
7. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kocky idem ja haji buvi :slight_smile: pa pa a dobru nocku :dizzy_face:
7. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko!

Izka ja nemám rada úzke priestory a navyše sa bojím výsledku,takže preto ten strach :wink: Sa mi dnes aj snívalo o tom...

Čo sa Jacksona týka... o mŕtvych len v dobrom,takže nebudem písať všetko čo som si o ňom myslela :unamused: Spevák bol famózny,to sa musí nechať. Rozlúčka veľkolepá a dojímavá aj keď miestami trochu teatrálna. Ale tá jeho dcéra nakoniec,to bolo krásne :pensive:

Beji fotky prekrásne :slight_smile: Tá ako naháňa kačičku, pri vodostrekoch, vo vani aj ako sa mojkáte - no paráda :slight_smile:

Búrky sa nebojí vôbec,zato ja poriadne :grinning:
8. júl 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky,
ako sa mate? zase nejake blbe pocasie :unamused:

bzuci az ma zamrazilo ked som to citala :frowning2: asi si fakt musime viac vazit co a hlavne koho mame, inak zelame k vyrociu vsetko najlepsie vela lasky do dalsich spolocnych rokov :wink:
8. júl 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

Izka ja som uplne zabudla ti odpisat na ten Senec :sweat_smile: prepac :slight_smile: my sme iba vo vnutry - vonku sme nelezali - takze neviem ci su tam mravce ale osi nelietali ked sme vonku plavali :wink: bazenov tam je vela dam ti link : http://www.aquathermal.sk/v2/index.php?jazyk=sk uzite si to :slight_smile: vstupne je okolo 12 euro na osobu a deti neviem ale najdes to tam v linku isto :wink:

Ami dakujem za pochvalu :dizzy_face:

Monika veru pocasie zasa o nicom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, my sme mali hrozne rano, vstal o 5,20, co by som rozchodila, ale od rana mrncal, hneval sa, stazoval, nic nebolo dobre :unamused: teraz uz spinka zas , tak snad ked sa zobudi, bude to moj zlaty anjelicek :slight_smile:
dnes ideme na ockovanie konecne, ale najprv mu dokina pozrie ci ma na nozicke stipance alebo niec ine, lebo je to take dost velke :unamused:
neviem ci mu nejdu aj ocaky, lebo si strka prsteky do tych medzierok, ocakovych, takze aj preto nie je asi vo svojej kozicke :slight_smile:
burky sa zatial an i my nebojime nastastie :slight_smile:
este raz vsetkym dakujem za povzbudenia a aj mile priania :slight_smile: posielame cmuky

beji, uzasne fotky, hned by som ho vystiskala aky je milunky :wink: krasne zabery sa vam podarili
8. júl 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji krasne mojkajuce foto :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
bzuči, smutné :cry: , ja neviem či by som vedela podat prvu pomoc, hanba ale je to tak :frowning2:
8. júl 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji krasne fotecky, az teraz som si kukla :wink:

jani my toho mame asi viac spolocneho, tiez neviem ci by som zvladla prvu pomoc :sweat_smile: :frowning2:

som sa pohadala s tym mojim kvoli dovolenke, nemam chut ist nikam :cry: :cry:
8. júl 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuci, muselo to byt hrozne, prajem ti, aby ste cim skor zabudli :pensive:
beji, krasne fotecky, ako vzdy :wink:
my sme zatial v pohode, aj ked sa na nas privalil dalsi udel. muzovi v rakusku nedaju vyplatu, az niekedy o 2 tyzdne. no a ako zakon schvalnosti v praci tu na slovensku im padol uctovnicky program, takze vyplaty az buduci tyzden. takze neviem, cim zaplatime dovolenku :grinning: ja uz sa z tych vsetkych smol len smejem. pokial nebudeme sediet v nasom apartmane, neuverim, ze sa nejakej dovolenky dockame :grinning:
monik a kam chcete ist na dovcu?
inac ked sa vratime, mohli by sme zorganizovat ten senec niekedy.
8. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, chlapi su niekedy hrozný, čo už :frowning2: :frowning2: :frowning2: To my sme tie skvelé bytosti, ktoré ich zdokonaluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Fakt, aj ja sa spýtam kde idete?
Vevi, budeš o týžden mat nohy vyložené a pozerat na moooore :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , prajem Ti to...
8. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
izka tak som si ťa asi s niekým poplietla na FB :confused: :grinning:

beji super fotočky, ty si fakt riadna fotografka :slight_smile: a tie s Peťulkom ako sa mojkáte sú krásne :dizzy_face:

bzuci tak to nie je bohviečo keď ste tak skoro vstali :confounded: a Ema si tiež stále strká prsty do úst, len akosi tie očáky stále nevidno že by rástli :unamused:

veva držím palce, aby vám dovča vyšla :slight_smile: :slight_smile:

ja som dnes ráno bola na krv - poslali nás z cvičenia a vraj mám zvýšený cholesterol :confused: a to už fakt neviem z čoho, lebo nič mastné nejem :unamused:
8. júl 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami cholesterol môže byť zvýšený aj zo stresu. Napríklad ak si posledné dni bola viac v strese tak ti to vidno na výsledkoch :wink:

Ja by som prvú pomoc vedela dať, lenže zrejme by som bola v takom šoku a vystrašená že by ma okrem volania o pomoc nič iné nenapadlo... takže Bzuci obdivujem ťa :pensive:

Inak nám dnes vyšiel druhý spodný očák :slight_smile: Už máme 14 zúbkov :slight_smile:

Všetkým detičkám aj rodičom čo ich niečo trápi posielame pusku nech je rýchlo všetko ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. júl 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok