Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

martina1982
9. júl 2009

Beji my byvame so svokrovcami ,tak my to zjeme 😀 Marhula nam toho roku tolko urodila a este su na nej marhule ,ale z tych urobime dzem 😀 Svokra a muz maju radsej kompoty ako uhorky.Ja aj aj.Este chcem zavarit uhorky, cviklu a tie baranie rohy ja milujem pikantne.

martina1982
9. júl 2009

Beji dakujem za Stevka

bejca
autor
9. júl 2009

Martinka aj ja isto budem uhorky , cviklu , kyslu kapustu , a neviem co este ale isto sa nieco najde 😉 a karfiol si nezavarala ??? mnaaaaaaaaam 🙂 a ja som zabudla ze vy byvate so svokrovcami 😉 to sa potom minie viac 😵

amadora
9. júl 2009

Beji no hádam to MR dáko zvládneme 😉

Maťka šikulka si 🙂 Tento rok sú ovocné stromy priam preplnené plodmi, veľmi dobrá úroda je 🙂

bejca
autor
9. júl 2009

😵 Ami veru veru 🙂

a aj s tymi stromami mas pravdu 🙂

amadora
9. júl 2009

Maťka a nech Števkovi rýchlo tie zuby vyjdú 🙂

My sme tento rok zatiaľ len lekvár robili. Ja ani zavárať asi nebudem lebo každý rok nám obe starké pošlú aj teta a potom to nemá kto jesť. Čo sa budem trápiť 😀

bzucinka2
9. júl 2009

baby fakt, okrem 600nedelia a asi 2x spinenia, tak cakam, ze ked to pride, budem mat aj za usami 😀

matka, ze 52 to na kazdy tyzden jeden pohaar 😉 to by sme ani my nepojedli 😀 a to su u nas marhule na prvom mieste 🙂

vevi drzime palceky nech je uz adamkovi fajn a dovca vyjde 🙂

matka a snad aj vy mate teplotku zo zubkov, tak nech sa rychlo vyteperia von a prestanu uz trapit 🙂

pozeram film na markize, ja by som sa asi pri takom chlapovi zrutila psychicky 😖 alebo by som ho zachlomazdila 😠

danka.k
9. júl 2009

baby lenze to ze stale za nimi behate so serblikmi nie je normalne.. to dieta casom samo pochopi ze tam ma cikat... lebo to dieta si mysli teraz ze sa s nim hrate a ze je to sranda.. ale robte ako chcete.. moj maly na vsetko prichadza sam, takze v pohode

martina1982
9. júl 2009

Ami, Bzuci dakujem.

Ami, vsak aj nam moja mamina urcite nieco doda 😀 Zabudla som ,ze aj mamine som zavarila 10poharov marhul s umelym sladidlom.Maj ocino nemusi a ani brat kompoty .

Beji ,aj karfiol je super .aj ten budem 😀

bejca
autor
9. júl 2009

Ami neni nad to ked niekto zasobuje 😀 😀

Bzuci no asi to aj tak nejako potom bude 😀 😉 ale ved sa " vypodlozis " popripade zosijes nejake pampersky 😀 😉

DAnka no ved jasne 🙂 😉 a v pohode 🙂

Martinka 🙂

bejca
autor
9. júl 2009

Izka mas vela uhoriek ??? a ak hej predala by si ?? a ak hej pokolko ?? 😀

amadora
9. júl 2009

Danka prepáč ale píšeš to akoby sme behali s tromi nočníkmi pod pazuchou a ešte aj po vonku behali za deckami aby šli na nočník 😕 To že dieťatku vyberieme nočník a pár krát ho tam cez deň posadíme podľa mňa nie je nenormálne. A neviem keby mám nočník odložený niekde v skrini a neukážem mu čo to je a na čo to je či sám od seba ho raz odtiaľ vyberie a povie si "aha, do tohoto sa ciká a kaká". Možno keď bude mať 5 rokov.

danka.k
9. júl 2009

ami nevravim ze vsetky

bejca
autor
9. júl 2009

nechajte serbel na pokoj 😀

my ho mame na jednom mieste a niekedy aj s plienkou ide cikat a pozera ze preco netecie 😀 ale zato kaka jedine schovany a jedine do plienky a aj ked sa ho opytam ci ide do nocnika kakat tak toci s hlavkou ze nie 😀 no co uz nech kak akam len chce 🙂 😉

boze dala som si deci vinka a tusim som opita 😀

bejca
autor
9. júl 2009

jaaaaaaaaaaaj a dnes vecer ma Nikokla pomasirovala no preco az dnes ??? no nemohla ma kazdy vecer ?? a uz spinka .-D doma chodi asi neskor ale vstava okolo 9,30 az 10,00 😀 ale kedze u nas budicek pred siedmou tak sa jej chce aj skor ist spinkat 😉

danka.k
9. júl 2009

beji musi byt zlaty ked ide cikat a netecie 😀 😀 😀

bejca
autor
9. júl 2009

😀 😀 😀 no a este aj do serbla kuka ako puk a hovori - " neni " 😵 😀 😀 😀

amadora
9. júl 2009

No my sme včera prišli na nové využitie nočníka... nahádzal do neho dudky a potom ho tlačil po obývačke a vrčal ako auto 😀 A hroznú srandu mal z toho 😀

bejca
autor
9. júl 2009

😀 😀 😀 😀 no teda super 😀 vidis aky vynaliezavy 😀 😀 😀

danka.k
9. júl 2009

ami tak ty nemusis auto kupovat.. 😀 😀 😀

amadora
9. júl 2009

No hej, len keď potom tie dudky dal do pusy tak to taká sranda nebola 😀

danka.k
9. júl 2009

ale jemu to isto nevadilo 😀 😀

amadora
9. júl 2009

ani najmenej 😝

bejca
autor
9. júl 2009

xixixi no ved co 🙂 sama kvalitna dudinka 😀 😀 😀 nam je tiez jedno ci to bolo tam alebo tam ... ale aspon su odolnejsi 🙂 😉

danka.k
9. júl 2009

hlavne ze mu potom chutia 😀 😀

amadora
9. júl 2009

veď nikdy nevieme od čoho priberú 😀

inak Danka aj nočník máte rovnaký ako my 🙂

bejca
autor
9. júl 2009

no asi pojdem sprchenzi , oholenzi aby som nebola ako opica zajtra v Senci 😀 a hajenzi 😉 ale sa mi nechce 😅

amadora
9. júl 2009

Beji tak dobrú a zajtra si to užite 🙂

Nám zajtra príde na víkend starký tak sa tešíme 🙂

No ja idem niečo zjesť ešte a pozriem trochu telku a haji buvi 😉 Dobrú noc

bejca
autor
9. júl 2009

Ami ja si tiez myslim ze neni treba byt strasne " uzkoprsi " moj muz niekedy az sedivie co vsetko ja " prehliadam " ale inak by som asi uz umrela 😅 😉 a ked si to zoberem z druhej strany - klop klop este chory nebol ..... dakujeeeeeeeeeeeeeeeem ze nie 🙂))))

danka.k
9. júl 2009

bruuuuuuuuuuuuu.. ja este doukladam vsetky foto a zajtra mozte kuk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre