• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Februárovky 2008

no veď to ludia určite hneď vykúpili, super cena to bola. Tak musím niekde pozrieť, možno na také natrafím :wink:
10. aug 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tami,aj mne sa to paci .Nic som take nevidela
10. aug 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem vysavat a poumyvat podlahy .Vobec sa mi nechce :frowning2:
10. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky babule,
Alex.to je mi luto,co si si zazila,ja by som to nevydrzala a isla by som ju vratit.Snad si uz oddychnes.A s tou svokrou neporadim,Sabi maju vsetci rovnako radi,aspon si myslim.

Danka-to co radia baby,je svata pravda,nesmies sa nato upinat a mysliet,lebo sa nebude darit,to je uz tak.Ked to najviac chces vtedy to nejde.

Ja som s dalsim dietatom natom tak isto ako Alex.Tiez mi muz povedal,ze Sabi bude jedinacik,ze sa ho mam opytat ale nie za 2 mesiace ako Alex,ale za 2 roky!!!!

No a svadba dopadla nad moje ocakavania,som myslela,ze Sabi to tam nebude bavit,ale naopak.Chcela stale tancovat s dedem na rukach,nikoho ineho ani nechcela.Satky si stale vyhrnala,aj chlapi jej povedalo ze taka mala a ukazuje uz ceciky.Dobre sme sa zabavili,Sabi sme o 20.00 boli doma ulozit a potom sme si s muzom uzivalo do 3.30hrana,medzi poslednymi sme odchadzali.Dobre to padlo.Ale Sabi sa nechcela fotit s nevestou,jedine aj s plysovou hrackou oveckou.

Inak zacala byt daka zavisla na tej ovecke,vsade ju chce mat.
10. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati-tak kasli na podlahy.Mne sa uz tyzden nic nechce,odkedy sme prisli z dovolenky!!!
10. aug 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciarka tak to je super že ste sa dobre zabavili :slight_smile: Bože hrozne dúfam že aj nám to budúci mesiac dobre dopadne, neboli sme nikde už vyše dvoch rokov :confused:
10. aug 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ciarka, tak super, cakame na fotky :slight_smile: a super, ze ste sa tak dlho a hlavne dobre zabavili :slight_smile:

u nas maju mat teraz tie puzzle v kauflande, tak pojdem pozriet :slight_smile:

beji, mala by ju davat medzi deti, ale jej sa neda nic povedat, hned sa uraza :frowning2:
10. aug 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ciarka ,super ,ze ste sa tak dobre bavili :slight_smile: Podlahy umyte nedalo sa na ne pozerat ,ale uz sa da ,ale neviem dokedy :grinning:

Ami, urcite sa budete dobre bavit ani my sme neboli nikde az teraz co sme boli v auguste na svadbe .

Bzuci, len chod kupit do Kauflandu za 1 euro no nekup to :grinning:
10. aug 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, uz ich nemali, tie puzzle :frowning2:
10. aug 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka dúfam že máš pravdu :slight_smile: Ja odkedy som otehotnela som nebola nikde :unamused: A keď sme aj niekam mali ísť tak vždy do toho niečo prišlo a nešlo sa nikam. Už som sa tatkovi "vyhrážala" že na tej svadbe ani sedieť nebude, že tancujeme až do rána... mal radosť :grinning:
10. aug 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak som si urobila na večeru rožky s nátierkovým maslom a na tanier som si nakrájala papriku. A po chvíli Majko neodolal a prišiel skontrolovať čo to mám a ukradol si papriku. Som čakala že si odhryzne a vypľuje... a kde! Chrúmal jednu za druhou, len tak, čistú papriku. Ešte som nám musela ísť dokrájať :grinning:
10. aug 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami, Stevko ma rad strasne rajciny a uhorky.Mne zase minule ukradol zelenu cibulku a ja tiez ,ze ju vypluje a on ju jedol :grinning:

Bzuci a ktore si chcela ???
10. aug 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas mali v takej krabici cervenej domace zvieratka,ale neboli kompletne a drevene neviem, tie uz nemali :unamused:
10. aug 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, dakujem :wink: asi to je zriedkavy problem, ale ten pocit nemam u nikoho, len u nej... :unamused: zvlastne je, ze dedo-svokor sa zasa o nasu Didi nezaujima vobec, cize dalsi extrem...
a ako vidim, tu sa uz pracuje na druhych babatkach, aj ja drzim palce, siiiilno! :dizzy_face:
10. aug 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas maly paprika nehrozi aby zjedol, paradajky duplom.. ovocie ziadne.. jedine ceresne, aj to tak ze zjedol iba kostku a zvysok vyplul :grinning: :grinning:

takze ami vravis ze tvoj muzik ide po svadbe znovu na PN.. utancujes ho :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :dizzy_face:

nechce sa mi zehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: budem zajtra :wink: boli sme v meste stretli sme sa s Petkovou krstnou a jej mamou tak sme si to trosku uzili :dizzy_face: Petko uz spinuska a ja idem objednat fotecky je akcia na fotolabe za 0,08 euro :wink: a uz neplatim ziadne ine poplatky :dizzy_face:

Martinka krasny je Stevko :dizzy_face: krasne puzzle :slight_smile:

Ami neni za co :dizzy_face: a v pohode ved sme tu nato aby sme si pomohli :wink: a neboj vy si uzijete svadbu plnymi duskami :dizzy_face:

my mame puzzle ale knizky :dizzy_face:

Ciarka super ze ste si tu svadbu uzili tesime na fotky :dizzy_face:

my papame vsetku zeleninku v pohode :wink: ale teda musi mat na nu naladu :grinning:

a u nas mali tusim v Tescu vypredaj takych tych drevennych puzzle tusim ale za 3 eura :wink: ale uz tam bolo len par kuskov .... a pozerala som to aj som ich v ruke drzala aj take iste ako mame my :sweat_smile: ale to bolo v nedelu ... takze uz asi nebudu :frowning2:
10. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji aj my sme na tom ako vy, zje vsetko ovocie aj zeleninu, ale len ked ma na to chut :slight_smile:
10. aug 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aspon ked maju chut.. nasmu nehrozi vobec..... ani banan :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No náš šrotovník zje všetko :sweat_smile:

Dnes sme išli z vaničky s plačom :unamused: Dali sme mu sprchu na hranie ako mal Števko a tak sa mu to zapáčilo že nechcel ísť von :sweat_smile:
10. aug 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac aj Stevko musi mat chut papkat ovocie a zeleninu :grinning:

Beji zehlenie pocka :grinning:

Inac ten FB je super vec nasla som si tam plno spoluziacok len musim dockat kym to potvrdia :slight_smile:
10. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami, no vidis :grinning: sprcha sa mu pacila tiez si umyval pipika :grinning:
10. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka on mal napustenú vodičku a tak sa hral so sprchou, ale robil si fontánku a ponáral si tú sprchu a tak, páčilo sa mu to. Len sa mi nechcel ani postaviť aby som mu nohy umyla lebo sa chcel len hrať, takže to bol boj a nie kúpanie. A potom dostať ho von... :grinning:
10. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji aj ja zehlim az zajtra, dnes sa mi teda vobec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ami, aspon budes vediet ,ze mu ju nemozes davat :grinning:
10. aug 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem sa venovat muzikovi papa dobru nocku :pensive: :pensive:
10. aug 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ami my chodime z vane vzdy s revom.. a to sa ani nehra so sprchou :grinning:
10. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my nemôžeme mať žiadnu hračku vo vani lebo vždy to skončí takto :unamused: Aj gumená kačička musela odísť do exilu :grinning:
10. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame plnu vanu hraciek a tie si ani nevsima... ale sampony to je jeho :grinning: :grinning: :grinning:
10. aug 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my najradšej čliapeme :grinning:
10. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok