Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

bejca
autor
10. aug 2009

no zehlit isto budem zajtra 😀 doteraz som tie fotky objednavala 😕 77 kusov 😉 uz sa tesim 😀

my sa kupeme najradsej tak ze bud sa hra so sprchou alebo si pouklada na vrch vane misky a leje do nich vodu alebo mu tecie voda este ked sa napusta a on si nabera do nadobiek a tak 😉 ale aj sedi a pekne si clapka 🙂 alebo si lahne na chrbat a lezi a rehoce sa 😀 alebo si lahne na brucho a robi bublinky s pusinkou 😉 😵 no zozrala by som ho 😀 😉

no a idem sa osprchovat a spinkat 😵 dobruuuuuuuuuuuuuuuu 😵

amadora
11. aug 2009

Dobré ránko!

Ďalší krásny upršaný deň 😒 Čo budeme dnes robiť? Hm...

Náš tatko dnes robí posledný deň tak sa teším 🙂

Ja sa dnes idem objednať na neurológiu, máme dojednať termín na tú MR 😝 Ale keď budeme v LV tak rovno pozriem aj v tom Tescu košeľu, aj keď tomu veľmi neverím 😅

amadora
11. aug 2009

Tak sa musím pochváliť, Majko sa mi pred chvíľou krásne vypýtal na nočník 🙂 Doniesol mi šerblík a pýtam sa ho či ide robiť dovnútra kako. A on mi ukázal dnu do nočníka. Tak vravím fajn, položila som mu ho na zem a vravím že dáme dole gaťky. A on si začal ťahať dole tepláčiky. Tak som ho tam posadila a pekne sa hneď vycikal. A plienočku mal suchú od kedy sme vstali 🙂

bejca
autor
11. aug 2009

ahojte 😵

noc sme mali celkom fajn sa tesim 🙂 co budeme dnes robit netusim 😅 tiez je u nas na figu pocasie tak uvidime 😅

poobede idem k tej doki pre vysledky z tej MR tak som zvedeva 😝 🤐

Ami gratulacia k pytaniu sa na nocnik 🙂 a v Tescu drzim palce aby si kupila peknu koselu 😉

bejca
autor
11. aug 2009

no idem vysavat a varit 😉 pekny uprsany den 🙂

amadora
11. aug 2009

Beji tak dnes držíme palce, neboj, určite to bude ok 😉 A ďakujeme pekne 🙂

Ja som volala neurologičke a majú dovolenku 😠 Porazí ma!

bzucinka2
11. aug 2009

dobre ranko, my sme vpali do 6,30, do 7,00 sa hral a potom sme sa este valali v postielke 🙂

ami gratulujeme, vidis, ze sa to predsa len nauci 🙂

beji, ja som varila polievku este vecer, dnes urobim len zemiakovu kasu a obalim rybu 🙂 a vo vani sa hrame podobne ako vy a ako dankin maly, rad riedi sprchace a sampony vodou a aj pusta a zastavuje vodu 🙂 a drzime palceky vsetky co doma mame, aby to dopadlo vsetko tak ako si zelas, cize dobre 😉

my uz spime doobedny spanok a kym spi, tak asi pojdem strazit maleho kamoske, lebo si potrebuje nieco porobit, tak aby som nevysla z cviku, esteze je ocko doma a postrazi nasho 🙂

martina1982
11. aug 2009

Ahojte

My sme dnes vstali 7:30hod tak super 🙂

Beji ,drzim palce u doky urcite bude vsetko ok !!!!!

Ami super ,ze Majko sa vypytal na nocnik .Drzim palce ,aby sa Vam podarilo kupit koselu.

Bzuci, kamoska moze byt rada ,ze ma taku kamosku 🙂

U nas prsi ☹ cely den budeme doma ☹

Ja by som sa uz mala ist dat zaockovat proti tetanu ,ale neviem kedy .

bejca
autor
11. aug 2009

kocky zlate dakujem vam 🙂 uz predychavam v plnom prude 😝 Petko spinka ja som sa osprchovala trosku primalovala , ucesala 😅 tak uz len nech tatko pride bude pri Petkovi a ja pojdem k doki 😅 no som zvedava ... co som pozerala tie zabery z MR ja sa tomu " prd " rozumiem len niekde v zadu na mozgu mam nejake svetielko 😕 som zvedava co to je lebo na druhej polovici mozgu to nemam 🤐 no uvidime ......

vo vani aj my pustame vodu aj bublinky miluje vo vani ale mu ich nedavam 😅 lebo potom to chce papat 😉

Ami a ani nevies dokedy maju dovcu ??? lebo mne len kazala / neurologicka / aby som sa sama objednala ... ale vraj ak by mali neskory termin tak vybavi skor .. no ale kedze aj ocneho som mala az na jul 😝 tak som to nechala tak ...

Bzuci ja som robila kapustnicu 😉 Petko sa nacvalal 😵 a ja akosi zatial nemam chut 😅 😉 a teda aj ja by som brala taku kamosku blizko domu 😵

Martinka aj u nas prsi 😝 🙄 neviem tiez co vymyslim kam pojdeme to zas bude poobedie 😅 a ja som proti tetanu bola ockovana cca v 18 tich a potom jednou davkou z 3 akosi som tam nemala kedy ist .. ale neboj ak by sa ti stalo ze sa poskriabes alebo pichnes s klincom tak oni ta zaockuju hned 😉

no o 13:15 mam byt u nej ..... ach yooooooooooo 🙄

amadora
11. aug 2009

No my sme boli v obchode a cestou domov sme sa zastavili u svokry nech sa drobci pohrajú a nenudia sa, tak nám to všetkým dobre padlo a Majko len čo sme prišli domov zaspal ako polienko 🙂

A tatko je nám na ceste domov kvôli tomu dažďu tak sa teším 🙂

Bzuci ďakujeme! A ryba - dobrý nápad, zajtra spravím 🙂

Maťka tiež ďakujeme 🙂

Beji daj hneď vedieť, ale určite to bude ok 😉 Dovolenku majú do konca týždňa ale ten ďalší týždeň bude zase v práci tatko takže nebudem môcť. Až koncom augusta alebo začiatkom septembra a to neviem kedy ma potom objedná 😖 A ona mi povedala že mám prísť v auguste na kontrolu, že určíme termín na kedy ma objedná v septembri.

danka.k
11. aug 2009

ami super ze sa maly tak krasne vycikal 😉

moje dietatko sa dnes samo naranajkovalo.. zobral si celu polku chleba a vsetku striedku vyjedol... 😀

dnes zasapl len pred chvilkou, lebo pol hodiny telefonoval s ocinom.. som sa nasmiala na nom 😀

tami712
11. aug 2009

beji držím palce !!!!! 😉

danka to aj Ema má rada striedku, asi radšej ako rožky 😉
a najnovšie asi 3 dni chce jesť len sama aj polievku, aj druhé, síce to vyzerá naokolo strašne, ale už sa to zlepšuje, a už sa fakt pekne napapá. Ja sa vôbec nemôžem dotknúť lyžice, len ona sama musí 😀

ciarka
11. aug 2009

babulky dakujem,bolo naozaj super.

A Sabi tiez zboznuje surovu papriku,a aj cibulu.

A dnes sa nam podarili prvy krat vycikat do nocnika!!!!Hura

Emka je sikovnica,ked sama papa.Aj nasa sa krmi sama sem tam.

amadora
11. aug 2009

Danka aj náš tak vyhrýza do chleba že to potom vyzerá že máme myši doma 😀

Tami gratulujeme ku papaniu, Emka je šikulka 🙂

Ciarka a vám ku cikaniu na nočník 🙂

Beji netrpezlivo čakáme 😒

martina1982
11. aug 2009

Aj ja na nasu Bejcu myslim 😒

Tami,Emka sikovnica 🙂

Ciarka ,gratulujem Sabi k vycikaniu do nocnika 🙂

Danka, tak Rastik sa sam obsluzil a najedol super 😀

bzucinka2
11. aug 2009

tami, super, emka, je teda riadne sikovna, aj nas sa minule snazil, ale polievka bola vsade len nie v ustach 😀

ciarka, sabi posielame cmuk za cik do nocnicka, nam sa to este nepodarilo 😉

danka, no pekne, takze ked by sme teraz prisli pohostis nas korkou 😀 😀 😀

amadora
11. aug 2009

Baby, potrebujem radu 😅 Mužík má v piatok narodeniny a chcela by som mu dať niečo výnimočné, čo by mu urobilo radosť a povedalo mu ako ho ľúbime a čo pre nás znamená. Ale nemôžem sa dáko rozhadzovať, stále sme na tom biedne čo sa $ týka. A dať mu nejakú bonboniéru alebo tak mi pripadá také lacné 😒 Nenapadá vás niečo?

bejca
autor
11. aug 2009

no takze .... mam dve spravy :

nasli my tam aj mozog

a este k tomu

Z

D

R

A

V

YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bejca
autor
11. aug 2009

a ku krcnej chrbtici sa radsej nevyjadrujem 😅 mam tam 4 platnicky zle ☹ a mam tam skoliozu esickoveho typu 😅 ale co uz ... keby mi spravia cely chrbat tak ma daju rovno na invalidny 😝

amadora
11. aug 2009

Beji to je super, veľmi sa teším 🙂 🙂 🙂

bejca
autor
11. aug 2009

Ami no tak ste sa mali super 😵 a u vas je potom iny postup ako u nas 😉 ja som sa musela vsade objednavat sama ... ale ved nevadi 😉

a este 19.8. idem na ultrazvuk ciev .. ze pre istotu tak som zvedava co aj tam zistia 😅

Danka tak Rastik bol sikovny 😀 a my ked telefonujeme - Petko - tak len pocuva a ocami gula 😀 ale nekeca vtedy nic 😀 ale akonahle sa polozi zacne napr : tato momov / tato pod domov 😉 /

TAmi Emka je teda sikulka 😵 ja nemam na to nervy ked papa sam 😅 😔 a dakujem aj vam za drzanie palcekov 🙂

Ciarka gratulacia k nocnikovaniu 😵

Ami zabalte sa obaja do krabice 😉 to ma len tak napadlo 😀 ale raz tu Bzuci pisala ze sa oblepila ci co 😉 a ja by som mu aj tu bonbonieru kupila v tvare srdca a dala mu ju hned k dveram aby si ju vsimol a na nu nalepila listok a tak napisane ze velky darcek z lasky je v obyvacke a tam ta krabica a vy v nej 😀 😉 xixixiix len ci je taka velka krabica 😕 😉 mne by bolo treba z mraznicky alebo chladnicky 😀 😉

bejca
autor
11. aug 2009

chcela som kupit zakusky a je u nas zatvorena cukraren 😠 sampanske ha chladi 🙂 tak si vecer s tatom strngneme 😵

Ami dakujem 🙂 a neboj aj na teba myslim neboj isto tiez budes mat vsetko oki 😵

amadora
11. aug 2009

Beji ale aspoň ťa poobjednávala všade možne, to je super, budeš si istá že si ok 🙂 Ja mám čím ďalej tým väčší strach že moje vyšetrenia nedopadnú dobre ☹

Majko tiež keď telefonuje tak čuší, len sa snaží pozrieť do toho slúchadla kto to tam hovorí 😀

A také romantikuš by bolo fajn, len on bude v piatok doma tak neviem ako by som to nachystala 😅 Musela by som ho vyhnať na nútenú prechádzku 😀

amadora
11. aug 2009

Beji a čo oslavujete? Či len dobré výsledky? 🙂

bejca
autor
11. aug 2009

Ami aj ja som mala strach a tiez som si namyslala vselico 😝 a vidis 🙂 chvala bozku to je oki 😵 neboj a u teba to tak bude 😵 a na prechadzku ho vyzen a hotovo 😉 posli ho niekam nieco kupit alebo tak 😉

a oslavovat budeme dobre vysledky 😵

bejca
autor
11. aug 2009

Petko si do detskej priniesol polovicu hrncov s pokrievkami a so zvukom mnam mnam mnam a " vari " 😀 prehadzuje pokrievky a preklada hrnce 😀 no zožrala by som ho 🙂 a spinkal dnes len 1 hodku .... takze vecer asi skoro zaspi 😉 len neviem kam mam s nim ist ked je taky cas na figu 😠

bejca
autor
11. aug 2009

no idem cosi vydumat kam pojdeme aspon na kusok 😉

caute , vecer zehlim tak neviem ci nakuknem 😉 paaaaaaaaaaa

amadora
11. aug 2009

Beji ja sa hrozne bojím či sa tá cysta nezväčšila. Dúfam že nie a povedia mi že to tam nebude robiť problémy. 😒

U nás akurát trochu vykuklo slniečko tak frčíme na prechádzku 🙂

martina1982
11. aug 2009

Beji supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer ,ze vsetko ok 🙂 Ty sa mas ked Ti Petko vari 😀

Ami, neboj sa vsetko bude ok.Nenapada ma nic pre tvojho tatka ☹

tami712
11. aug 2009

beji supeeeeer !!!!! že je to OK 😵 😵 😵 tak si užite romantikuš večer s mužíkom 🙂

ami a čo takto nejaká romantikuš večera pri sviečkach ? buď uvar ty niečo dobré, alebo sa niekde večer vyberte, nemal by ti kto postrážiť Majka keď večer zaspí ? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre