Februárovky 2008

bejca
5. jún 2009

čaute čaute 🙂 keďže máme už znovu veľa príspevkov a Ami mi už spomínala že treba novú tému založiť 😉 tak šup šup kočky zlaté sem sa 😀

tami712
10. aug 2009

no veď to ludia určite hneď vykúpili, super cena to bola. Tak musím niekde pozrieť, možno na také natrafím 😉

martina1982
10. aug 2009

Tami,aj mne sa to paci .Nic som take nevidela

martina1982
10. aug 2009

Idem vysavat a poumyvat podlahy .Vobec sa mi nechce ☹

ciarka
10. aug 2009

Ahojky babule,
Alex.to je mi luto,co si si zazila,ja by som to nevydrzala a isla by som ju vratit.Snad si uz oddychnes.A s tou svokrou neporadim,Sabi maju vsetci rovnako radi,aspon si myslim.

Danka-to co radia baby,je svata pravda,nesmies sa nato upinat a mysliet,lebo sa nebude darit,to je uz tak.Ked to najviac chces vtedy to nejde.

Ja som s dalsim dietatom natom tak isto ako Alex.Tiez mi muz povedal,ze Sabi bude jedinacik,ze sa ho mam opytat ale nie za 2 mesiace ako Alex,ale za 2 roky!!!!

No a svadba dopadla nad moje ocakavania,som myslela,ze Sabi to tam nebude bavit,ale naopak.Chcela stale tancovat s dedem na rukach,nikoho ineho ani nechcela.Satky si stale vyhrnala,aj chlapi jej povedalo ze taka mala a ukazuje uz ceciky.Dobre sme sa zabavili,Sabi sme o 20.00 boli doma ulozit a potom sme si s muzom uzivalo do 3.30hrana,medzi poslednymi sme odchadzali.Dobre to padlo.Ale Sabi sa nechcela fotit s nevestou,jedine aj s plysovou hrackou oveckou.

Inak zacala byt daka zavisla na tej ovecke,vsade ju chce mat.

ciarka
10. aug 2009

Mati-tak kasli na podlahy.Mne sa uz tyzden nic nechce,odkedy sme prisli z dovolenky!!!

amadora
10. aug 2009

Ciarka tak to je super že ste sa dobre zabavili 🙂 Bože hrozne dúfam že aj nám to budúci mesiac dobre dopadne, neboli sme nikde už vyše dvoch rokov 😕

bzucinka2
10. aug 2009

ciarka, tak super, cakame na fotky 🙂 a super, ze ste sa tak dlho a hlavne dobre zabavili 🙂

u nas maju mat teraz tie puzzle v kauflande, tak pojdem pozriet 🙂

beji, mala by ju davat medzi deti, ale jej sa neda nic povedat, hned sa uraza ☹

martina1982
10. aug 2009

Ciarka ,super ,ze ste sa tak dobre bavili 🙂 Podlahy umyte nedalo sa na ne pozerat ,ale uz sa da ,ale neviem dokedy 😀

Ami, urcite sa budete dobre bavit ani my sme neboli nikde az teraz co sme boli v auguste na svadbe .

Bzuci, len chod kupit do Kauflandu za 1 euro no nekup to 😀

bzucinka2
10. aug 2009

matka, uz ich nemali, tie puzzle ☹

amadora
10. aug 2009

Maťka dúfam že máš pravdu 🙂 Ja odkedy som otehotnela som nebola nikde 😒 A keď sme aj niekam mali ísť tak vždy do toho niečo prišlo a nešlo sa nikam. Už som sa tatkovi "vyhrážala" že na tej svadbe ani sedieť nebude, že tancujeme až do rána... mal radosť 😀

amadora
10. aug 2009

Inak som si urobila na večeru rožky s nátierkovým maslom a na tanier som si nakrájala papriku. A po chvíli Majko neodolal a prišiel skontrolovať čo to mám a ukradol si papriku. Som čakala že si odhryzne a vypľuje... a kde! Chrúmal jednu za druhou, len tak, čistú papriku. Ešte som nám musela ísť dokrájať 😀

martina1982
10. aug 2009

Ami, Stevko ma rad strasne rajciny a uhorky.Mne zase minule ukradol zelenu cibulku a ja tiez ,ze ju vypluje a on ju jedol 😀

Bzuci a ktore si chcela ???

bzucinka2
10. aug 2009

u nas mali v takej krabici cervenej domace zvieratka,ale neboli kompletne a drevene neviem, tie uz nemali 😒

spapulka
10. aug 2009

babulky, dakujem 😉 asi to je zriedkavy problem, ale ten pocit nemam u nikoho, len u nej... 😒 zvlastne je, ze dedo-svokor sa zasa o nasu Didi nezaujima vobec, cize dalsi extrem...
a ako vidim, tu sa uz pracuje na druhych babatkach, aj ja drzim palce, siiiilno! 😵

danka.k
10. aug 2009

nas maly paprika nehrozi aby zjedol, paradajky duplom.. ovocie ziadne.. jedine ceresne, aj to tak ze zjedol iba kostku a zvysok vyplul 😀 😀

takze ami vravis ze tvoj muzik ide po svadbe znovu na PN.. utancujes ho 😀 😀 😀

bejca
autor
10. aug 2009

ahojte 😵

nechce sa mi zehlit 😝 budem zajtra 😉 boli sme v meste stretli sme sa s Petkovou krstnou a jej mamou tak sme si to trosku uzili 😵 Petko uz spinuska a ja idem objednat fotecky je akcia na fotolabe za 0,08 euro 😉 a uz neplatim ziadne ine poplatky 😵

Martinka krasny je Stevko 😵 krasne puzzle 🙂

Ami neni za co 😵 a v pohode ved sme tu nato aby sme si pomohli 😉 a neboj vy si uzijete svadbu plnymi duskami 😵

my mame puzzle ale knizky 😵

Ciarka super ze ste si tu svadbu uzili tesime na fotky 😵

my papame vsetku zeleninku v pohode 😉 ale teda musi mat na nu naladu 😀

a u nas mali tusim v Tescu vypredaj takych tych drevennych puzzle tusim ale za 3 eura 😉 ale uz tam bolo len par kuskov .... a pozerala som to aj som ich v ruke drzala aj take iste ako mame my 😅 ale to bolo v nedelu ... takze uz asi nebudu ☹

bzucinka2
10. aug 2009

beji aj my sme na tom ako vy, zje vsetko ovocie aj zeleninu, ale len ked ma na to chut 🙂

danka.k
10. aug 2009

baby aspon ked maju chut.. nasmu nehrozi vobec..... ani banan 😀 😀 😀

amadora
10. aug 2009

No náš šrotovník zje všetko 😅

Dnes sme išli z vaničky s plačom 😒 Dali sme mu sprchu na hranie ako mal Števko a tak sa mu to zapáčilo že nechcel ísť von 😅

martina1982
10. aug 2009

Inac aj Stevko musi mat chut papkat ovocie a zeleninu 😀

Beji zehlenie pocka 😀

Inac ten FB je super vec nasla som si tam plno spoluziacok len musim dockat kym to potvrdia 🙂

martina1982
10. aug 2009

Ami, no vidis 😀 sprcha sa mu pacila tiez si umyval pipika 😀

amadora
10. aug 2009

Maťka on mal napustenú vodičku a tak sa hral so sprchou, ale robil si fontánku a ponáral si tú sprchu a tak, páčilo sa mu to. Len sa mi nechcel ani postaviť aby som mu nohy umyla lebo sa chcel len hrať, takže to bol boj a nie kúpanie. A potom dostať ho von... 😀

bzucinka2
10. aug 2009

beji aj ja zehlim az zajtra, dnes sa mi teda vobec nechce 😝

martina1982
10. aug 2009

Ami, aspon budes vediet ,ze mu ju nemozes davat 😀

martina1982
10. aug 2009

Idem sa venovat muzikovi papa dobru nocku 😔 😔

danka.k
10. aug 2009

ami my chodime z vane vzdy s revom.. a to sa ani nehra so sprchou 😀

amadora
10. aug 2009

No my nemôžeme mať žiadnu hračku vo vani lebo vždy to skončí takto 😒 Aj gumená kačička musela odísť do exilu 😀

danka.k
10. aug 2009

my mame plnu vanu hraciek a tie si ani nevsima... ale sampony to je jeho 😀 😀 😀

amadora
10. aug 2009

my najradšej čliapeme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre