Je tu niekto, kto býva v Novom meste v Bratislave?

jaja25
23. sep 2006

Je tu niekto, kto býva v BA-Nové mesto? My tu nemáme ani ziadne materské centrum... 🙄 Alebo viete o nejakom? 😵

zuzitka
22. máj 2008

no skolka je zabudnuta tento rok, zapiseme sa buduci rok 🙂
ale ano, aj my sa chystame byt tehu, mozno o mesiac sa na to vrhneme 😀

zuky
22. máj 2008

Dakujem pipi, aj ty si k nám zavítala 😀
No tak sa zuzitka poponáhľaj, aby si ma dobehlaaa
(idem už spať, bolia ma už oči z PC...tak zatiaľ paaa 😉 )

zuzitka
22. máj 2008

dobruuu noc 🙂

alex777
23. máj 2008

hi everybody 😀
z irska sme sa stastlivo vratili. ale bola to fuska. dovolenkou by som to nenazvala 😖 . chceli sme toho vela vidiet a emu sme chuda vlacili kade-tade, bez auta, autobusmi. v kociku nie je zvyknuta spat, takze spavala tak 45 min. namiesto svojich 3 hodiniek a adekvatne tomu byvala protivna 😒 a cesta lietadlom... ani radsej nespominam. 3 hodiny cirkusu lebo bola unavena a samozrejme ani za svet zaspat a 3 hodiny bavit umrncane a otravene dieta... no uff. ale videli sme toho dost, mame kopec krasnych fotiek tak to myslim stalo zato 😅

a k tomu cikaniu... ona sa mi zvykla sama v noci zobudit a vypytat cikat. ale uz to nerobi 😀 . len prvych par noci. ale plienku mame pre istotu na noc stale, hoci vzdy cistu. a von uz nenosime 😉

zuky... gratulujem!!! 🙂

angua27
24. máj 2008

zukyyyyyyyyyyyyyyyyy, veľká gratuláááááácia. držím palčeky, nech je to príjemné tehotenstvo. a Rajko už o tom vie?

ja som zase na predĺženom víkende u mojich rodičov. Maťko dostal svoje prvé botičky, tak sa v nich učí postaviť. zlatunký je. a ja sa snažím oddychovať, keďže sa naši okolo neho stále točia. 😀

zuky
24. máj 2008

...ďakujem kočky za gratulácie
...no či o tom Rajko vie...ukazovala som mu na moje bruško, že je tam bábo a on odišiel k tatovi a ukazoval, že aj on má v brušku bábo 😅 takže tak to pochopil 😀

jaja25
autor
27. máj 2008

Tak aj ja sa pridávam ku gratulácii. To je supeeeeeeeeeeer.... 😉 . A ako sa cítiš? Kamoška je v 9-tom týždni a je strašne unavená.

nsoci
28. máj 2008

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=353196

Baby pliz podporte, poslite dalej... dak.

zuzitka
28. máj 2008

jaja ... ako si sa rozhodla s tym internetom?

zuzitka • 1d • 21. máj 2008 o 22:10

jaja ... my mame internet Chello .... mesacne 1000sk, data neobmedzene, rychlost pripojenia je 4 Mbit/s, rychlost stahovania dat /download/ 459,6 kByte/s
jednu nevyhodu to ma, ze sa da oficialne pripojit len na jeden pocitac jedine doplatit par stoviek
.... ale samozrejme ked mas doma sikulku ako ja, da sa to urobit aj bez toho aby o tom v UPC vedeli 😅

zuzitka
28. máj 2008

zuky .. ta kamoska co je tehotna - ma termin 11.1.09 - ma 5 rocneho syna a povedala mu ze tatko zasadil oriesok do jej bruska 😀

no a kym to mala potvrdene od lekara a kym to stihla oznamit rodine a kamaratom, jej syn o tom oriesku kazdemu porozpraval 😀 😀

zuky
28. máj 2008

...dík aj tebe Jaja, no musím povedať, že toto tehu je úplne iné, býva mi zle a niekedy nemôžem ani variť, aby som neucítila žiadnu vôňu...no a samozrejme únava, chce sa mi spať...

zuzitka s tým orieškom je to dobré 😀 , no len sama vieš, že to naši synčekovia ešte nechápu... 😉

zuzitka
28. máj 2008

zuky ... zeby si cakala dievcatko? 🙂 ... pri dievcatkach sa hovori, ze byva zle... ci naopak?
ja som mala plet uplne cistu a pri dievcatkach sa hovori ze uberaju krasu...

podla tabulky si si nepozerala, co ste splodili? 😀

jaja25
autor
28. máj 2008

Zuky. Mne pri Matúškovi všetko smrdelo. Chladnička, ryby, neznášala som olivy( ktoré inak milujem). Pri Filipkovi mi nič nebolo. Ale pleť som mala pri obidvoch krásnu 😀

zuzitka
28. máj 2008

pohlavie podla tabulky ... mne vysiel chlapcek 😀

http://kattom.blogspot.com/2008/05/deti-detiky-...

zuky
28. máj 2008

...fíha tak to je zázračná tabuľka, že by som predsa len mala dievčatko tentokrát 😅

zuzitka
28. máj 2008

ja som mala 27 rokov a zadarilo sa nam v aprili.... keby som mala tu tabulku v rukach uz vtedy, tak by som pockala mesiac.... pretoze akurat v aprili je chlapcek a mesiace okolo je dievcatko 😕

... a taaaaak som chcela dievcatko ..... 😀

teraz mam 30 rokov a vela vela vela mesiacov za sebou mam dievcatko, takze .... 😉

angua27
28. máj 2008

ahojte, tak ja túto tabuľku poznám. ale nám nevyšla vôbec, počali sme v januári, keď som mala 27 a tam je, že to bude dievčatko. no, len to moje dievčatko má niečo navyše medzi nožičkami. 😀

angua27
28. máj 2008

zuky, nebola si náhodou dnes na ihrisku na Račku, tak okolo šiestej s Rajkom a manželom?

zuky
28. máj 2008

..takžeee zuzitka ide sa na to?
...angua áno boli sme, aj sa mi zazdalo, že som ťa videla, ale rýchlo sme sa minuli a Rajko už trieliľ na šmýkľavku a ja rýchlo za ním...

angua27
28. máj 2008

zuky, ja by som Ťa aj oslovila, za priaznivejších okolností. ale práve sme s tým mojím riešili otázky nášho vzťahu, takže by to nebolo dobré. nakoniec sme sa dohodli na odlúčení na nejaký čas. takže zajtra odchádzam k mojim rodičom. 😢

zuky
29. máj 2008

...angua to mi je strašne ľúto, tak dúfam, že sa to urovná a budete znovu šťastný...držím palce 😨

alex777
29. máj 2008

angua.... aj mne to je ľúto. nič moc, sama s takým malým drobcom ☹ . snáď to časom urovnáte, nech už vás trápi čokoľvek!!!

a baby, aký máte program na deň detí??? neviete o nejakej akcii v BA okrem toho hunger end? zuzitka, idete tam?

apropo, mne tá tabuľka tiež vyšla. a keďže ďalšie by som chcela tiež dievčatko a tiež na leto, pekne mi to najbližšie tri roky vychádza, stačí sa snažiť vždy od septembra do novembra 😀 . tento rok to ale asi ešte vynecháme 😅

zuzitka
29. máj 2008

angua ... ☹ drzim palec nech je to co najskor v pohode...

alex ... ano, ideme na ten pochod proti hladu, Duro je zamestnanec TNT, takze by sa patrilo podporit akciu 🙂
inak je tu tema co s detmi na MDD.... na minimaxe chodi uputavka ze bude nieco v ZOO 😀

zuky ... este si vychutnam lennyho v juni a mozno potom si urobime teda tu dcerenku 😅 😅 😅
ale som objednana aj na kerku tak aj kvoli tomu by som asi mala pockat.... aspon si myslim 😕

zuzitka
31. máj 2008

ahojky 🙂

samko ma od stvrtka teploty a kasel, sopliky.... takze nieviem ci zajtra niekam pojdeme vobec 😨

alex777
31. máj 2008

to ma mrzi, zuzitka. zelame skore uzdravenie!!!
ema ma tiez soplik, uz od stredy, ale inak jej nic ine nie je. len jej tecie z nosika. a pozorujem, ze cim teplejsie je, tym viac jej tecie. zeby alergia na teplo? 😅 nasadili sme iba coryzaliu a dufame ze ako prislo tak odide a to co najskor.
zajtra sa chystame doobeda do presporskej kurie na babkove predstavenie ale ci ju to bude bavit... netusim 😅 no a poobede asi na tyrsovo nabrezie, maju tam byt nejake akcie pre deti.

zuzitka
1. jún 2008

kedze samo nemal teplotu uz ani vcera, tak sme sa teda vybrali na ten pochod proti hladu. vzali sme kocik, keby nahodou samko protestoval a nechcel by chodit 😅 veru sa nam aj zisiel.... slnko a ten vietor samkovi neprospieval, aj som sem-tam lutovala ze som ho vzala von 😨 tiekli slzicky, sopliky.... ☹
nuz ale mame to za sebou.... teraz spinka, dala som mu este pre istotu panadol baby....

a stretla som tam Zuky s Rajkom 😀 😀 😀

tu su fotky z tej akcie... kuk 😉

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/?i9=42b4a4c76818

zuzitka
1. jún 2008

alex ... kde je ta presporska kuria? a co to vlastne je? 😅

na tom pochode bolo aj divadielko, samko sa tvaril ze ho ta zaujima 🙂 ale skor ako pozerat, sa chcel s tymi vecickami na divadielko hrat 😅 ale potom, ked videl ze ine deti sedia a pozeraju, sedel aj on 😉

angua27
1. jún 2008

zuzitka, fotky sú super. dúfam, že Samko bude ok a choroba sa nezhorší. my sme dnes neboli nikde, v tomto teple som bola rada, že som rada a Maťko tiež. ráno a podvečer bol Maťo vonku, takže na vzduchu bol a inak sme sa hrali doma. 😉

ja som rozbehla nakoniec ten blog s dvoma projektami 365, ale keďže momentálne nemám foťák, tak som to musela stopnúť. čo mi je dosť ľúto. ☹

zuky
1. jún 2008

...pochod bol super, hneď som ťa spoznala zuzitka aj Samka,Rajko bol z bábkového divadla hotový, veď si sama videla, že neakceptoval KONIEC, hi
... len my sme tam mali plno známich, tak som sa ti nemohla venovať a okrem toho sme ešte mali ísť do Viedne s návštevou, kde sme aj boli...až na to, že Rajko bol hyperaktívny, spravili sme si pekný vyletik, tam je vždy čo vidieť 😅
angua hoď link !

angua27
1. jún 2008

zuky: angua.blog.sk ale moc tam toho nie je. ☹ super, že ste si užili deň.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre